|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trotinet
8.3.2018 15:31:27   
mama Jo
Ja mislim da je rano za +12

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Trotinet
8.3.2018 15:35:43   
Maraj
Moj L je sa godinu i par meseci toliko otimao deci u parku trotinet da je to bilo katastrofa. Na kraju smo mu kupili. Izadjemo napolje sa njim, on ne gleda svoj vec tudji.
Uglavnom on se nije vozio na njemu vec ga samo sa strane gurao i posmatrao kako ide. Ssada ima vec 2 i po god pa verujem da ce ga ovo prolece voziti

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Trotinet
8.3.2018 22:51:45   
Sarav
Jedna od najboljih stvari koju smo kupili detetu. Dobila je sa 3,5 godine i sad danima pita kad ćemo na igralište da vozi. Imamo onaj crno roze iz Akse, ne znam koja je marka

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Trotinet
8.3.2018 22:54:19   
mama Jo
Oni fisher&price mi deluju bas mocno i dobro. Mi smo mislili Jani da uzmemo sad za prolece, isto ima 2,5 godine i verujem da ce sad savladsti... isto svaki put u parku uzme neciji ali nije uslevala samostalno da ga vozi do sada...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Trotinet
8.3.2018 22:58:43   
Sarav
Pertinijevi su odlični za manju decu jer su niski i stabilniji. Našem je više gazište.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Trotinet
8.3.2018 23:16:42   
choopa choops
Ovima trotinet i nije bas posebno zanimljiv. Jedino mozda ovaj koji se pretvara u neku kao guralicu, a inace je trotin KLIK su i vozikali, više jer im je bilo zanimljivo što se tako okreću, nego što im se vozi. A one obične ne znam da li su deset puta ukupno vozili.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Trotinet
8.3.2018 23:18:49   
mama Jo
Ovaj je super, ima li i kod nas negde da se kupi?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Trotinet
8.3.2018 23:26:11   
Sarav
Moja još nema koordinaciju za ovaj sa jednim točkom napred

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Trotinet
8.3.2018 23:31:08   
Anck Su Nmaun
A videla sam ovo cudo, zanimljivo je.
Moje su imale na tri tocka samo onaj bebeci, mislim da se voza do 3 -4 god. Posle smo im uzeli te metalne sa dva i bas su ih gotivile. Cak sam se i trudna s njima trkala user posted image user posted image

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Trotinet
8.3.2018 23:35:52   
choopa choops
mama jo, mi smo ga uzeli u Muelleru u Hrvatskoj, mozda ima u Jumbo ili tako nesto?

Ma ništa mojima nije bilo zanimljivo, ni oni što im svjetle točkovi kao, a ja i dana danas kad vidim nesto novo i znaimljivo u iskušenju sam da im kupim. Ali džabe, nisu taj tip user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Trotinet
14.3.2018 16:37:33   
madre
mi imamo onaj sa tri tocka... T hoce da stane i ja da ga guram, a on sam da gura neceuser posted image kako da ga odobrovoljim?znam da imaa vremena, ali mislim da kada bi se opustio, uzivao bi!

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Trotinet
14.3.2018 16:40:10   
vocicana
Moj je pre dva dana of jedne devojcice uzeo trotinet sa tr tocka, kako se pazljivo uhvatio, stao I hteo nogicom da pogura, bas jedv acekam tu avanturu.
Bice svega I svacega,necu moci da ga skinem, kao sada trenutno sa ljuljaske.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Trotinet
30.3.2018 10:52:56   
Dragce86
Meni su klinci sjajni kad jure trotinetom kao munjice :))

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Trotinet
8.4.2018 21:30:54   
mama Jo
Da li je neko imao ovakav, i kakva su vam iskustva?

user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Trotinet
8.4.2018 22:27:54   
Sarav
Moja S ima isti samo je crno-roze. Odličan je! Malo je više gazište nego Pertinijevim. I ova ručica ne može da se podešava po visini, ali mojoj odgovara iako ima skoro 5 godina i poprilično je visoka za svoj uzrast.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Trotinet
9.4.2018 10:02:37   
vonavoj
Birajte ovakve trotinete sa silikonskim tockovima..jer su bolji..
Mi smo kupili nasim devojcicama..ovakav kao gore..ok je.ali je bolji sa silikonskim..
Meni je bilo puno da dajem jos 1200din..jer sam morala 2kom da kupim..skuplji su sa silikonskim..
user posted image
Ova dva narandzasta su sa plaaticnim tockovima..to su moje devojke..i pici i on..ali je ovaj ljibicas_ti brzi..

< Poruku je uredio vonavoj -- 9.4.2018 10:06:41 >

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Trotinet
9.4.2018 14:23:28   
Ana RR
Mama Jo, dobar je samo drugačije funkcioniše. Npr kod onih klasičnih normalno okreneš ručke u stranu koju hoćeš da skreneš, kao na bicikli. A ovde čini mi se samo naginješ trotinet na stranu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Trotinet
9.4.2018 14:55:33   
jess021
L je dobila onaj sa jednim tockom napred i malo ga teze vozi, za manju decu obavezno dva tocka napred, kad uzme neciji takav na igralistu super vozi. Bas mi krivo, a bzvz mi da joj sad kupujem drugi, plus sto ovaj nije teleskopski pa ne znam da li ce joj odgovarati kad poraste.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Trotinet
9.4.2018 15:02:25   
vonavoj
Na ovom nasem se podize rucka..i samo sw naginje za levo/desnouser posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Trotinet
9.4.2018 15:12:08   
jess021
Von, znam. Lakse je voziti nego ovaj sto se okrece kao biciklo. Videcu, za sad je onaj plasticni motor dovoljan. user posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Trotinet
9.4.2018 15:59:04   
Sarav
Da ne bude zabune i ovom su silikonski točkovi. Jedino što je za malo stariju decu jer je više gazište pa ne mogu ovi mali da dohvate asfalt. Inače i ovi gore sa slike i ovi dole, generalno svi sa 3 točka se upravljaju naginjanjem volana.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Trotinet
9.4.2018 21:08:57   
mama Jo
Jel to znaci da se ovaj teze vozi od tih sto se pomera ruckama?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Trotinet
9.4.2018 21:44:50   
Ana RR
Ne, samo zavisi kako su prvo naučili. Moj Marko je naučio da vozi taj kojim se upravlja kao na bicikli pa mu je bilo neobično kada je prvi put vozio ovaj drugi. Ali oba su laka za upravljanje, u suštini.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Trotinet
9.4.2018 22:37:50   
jess021
Mama Jo, prema mom iskustvu da. Lenka je taj sto ima dva tocka napred odmah savladala, a sa ovim se bas muci. Ne ume lepo da okrene.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Trotinet
9.4.2018 22:37:53   
mama Jo
Aaa, e, pa super.
U potrazi smo, pa se nadam da cemo ovih dana resiti koji cemo uzeti 😊
Hvala svima!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here