RE: RAzvoj intelektualnih sposobnosti od 0-7 god (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


big mum -> RE: RAzvoj intelektualnih sposobnosti od 0-7 god (12.6.2014 8:48:28)


IZVORNA PORUKA: branki

igre koje usporavaju razvoj deteta
htela sam da okacim ovo,pogledajte kad imate vremena,nije lose.


Video sam gledala 10000x odličan je.Sve sam ovo radila sa svojom kćerkom ne znajući za ovo predavanje.to je danas djevočica od 6 god.sa jako dobro razvijenom motorikom i veoma dobrom koncentracijom.
Sa sinom se priča ponavlja,pustite djecu da budu djeca,da se igraju, u pjesku,skaču,padaju.Skakuću po lokvicama i igraju se u blatnjavim baricama.Jer je njihov osmjer dok sve ovo čine neprocjenljiv[sm=smiley1.gif]




Valerie -> RE: RAzvoj intelektualnih sposobnosti od 0-7 god (21.1.2015 12:02:42)

jako sam ponosna - moja cerka (2 god i 4 meseca) je upravo sama sklopila puzzle od 60 delova! [sm=bravo.gif] prosto ne verujem [sm=smiley36.gif]. pre mesec i po je pocela sa onim od 15 delova, bas je fascinirana. ovaj veliki smo zajedno sklapali deset_ak puta, ali nisam verovala da ce ovako brzo uspeti sama! [sm=smiley1.gif]

sad vidim da ima i tema puzzle, al ja ne umem da prebacim [sm=smiley1.gif]




choopa choops -> RE: RAzvoj intelektualnih sposobnosti od 0-7 god (21.1.2015 14:01:30)

[sm=bravo.gif]




dijana1* -> RE: RAzvoj intelektualnih sposobnosti od 0-7 god (21.1.2015 15:14:02)

Valerie bravo za malu pametnicu[sm=bravo.gif]
Prebacila sam post u temu puzle.




Azra_ -> RE: RAzvoj intelektualnih sposobnosti od 0-7 god (21.1.2015 18:21:21)

[sm=bravo.gif]To je super. Imam ja jednu klinku u komšiluku, isto je jako malena počela tako da sklapa velike puzle. Sada ima 5 godina i sada je prešla na viši nivo. Sklapa ih naopačke. Ne gleda sliku uopšte. Ja sam zadivljena. To ni ja ne bih mogla.




amdn -> RE: RAzvoj intelektualnih sposobnosti od 0-7 god (9.3.2015 22:54:08)

korisno znati, skoro sve pa i kod nas tako :)




muzicarka -> RE: RAzvoj intelektualnih sposobnosti od 0-7 god (10.3.2015 23:41:07)

[sm=bravo.gif]




branki* -> RE: RAzvoj intelektualnih sposobnosti od 0-7 god (21.3.2015 9:30:33)

jako fin tekst..

klik




mila83 -> RE: RAzvoj intelektualnih sposobnosti od 0-7 god (27.5.2016 13:45:00)

Gledala sam taj video nekoliko puta i odlican je ! Pratim rad Ranka Rajovica i NTC koliko mogu.Prijavila sam se i za seminar NTC za roditelje,cekam da me pozovu.Imam obe knjige Rajovica i mnogo su dobre.jedna je bas prirucnik sa igrama koje koriste deci,ne samo u fizickom smislu,vec za razvoj intelektualnih sposobnosti. KOliko god mi moje vreme dopusta,trudim se da se tako igramo..nista to nije posebno novo,tako smo se i mi igrali[sm=smiley1.gif] nismo buljili u ekrane i monitore.




Mirko Svirko -> RE: RAzvoj intelektualnih sposobnosti od 0-7 god (27.7.2020 8:59:13)

Sve smo ovo savladali. Samo to drzanje olovke...Cas je drzi lepo, cas je celom rukom uhvati kao pesnicom da je drzi.Naucicemooo...




flamingos -> RE: RAzvoj intelektualnih sposobnosti od 0-7 god (27.7.2020 9:35:43)

Polako Mirko,naučićete i to.Sve to dođe na svoje mesto.Ljubi malisana.❤





mama Jo -> RE: RAzvoj intelektualnih sposobnosti od 0-7 god (27.7.2020 10:01:13)

Mirko, to mozda on pokusava sad jos uvek da namesti pa trazi razne nacine. Je l' boji ili pise kad drzi tako u saci?

J sad vec lepo drzi olovki, kad boji ili kao nesto piskara. Jesno vreme su je zanimala slova, ali vrlo brzo je prestalo interesovanje ☺️




Mirko Svirko -> RE: RAzvoj intelektualnih sposobnosti od 0-7 god (27.7.2020 10:24:35)

Kada hoce da radi drzi lepo a mislim da se na trenutke neke smori i onda uhvati olovku tako pesnicom i onda zvrlja bezveze.

Ili se namesta ili mu ne drzi paznju toliko dugo da on sada pise i boji. Nego neki odredjeni vremenski period.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]