RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> U očekivanju (deteta)



Poruka


Kata90 -> RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat] (1.12.2014 11:49:08)

au srculence......veoma teska situacija,moras razgovarati sa mm i sve reci sto mislis....to jest kad dodje beba sta ce tek onda biti.....kad bi bili odvojeni skroz sami opet bi van dolazio ko hoce,a ne ovako ovaj i onaj ne pricaju.....bila sam i ja ovako u slicnoj situaciji znam kako ti je skroz....




srculence25 -> RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat] (1.12.2014 11:57:31)

a njegov otac je vec poceo da podbada.Kaze kako ce mu se zvati unuka ako ce biti po babi da rusi odzak ili
kao na koga ce dete imati obraz na njega ili na babu ma dokle vise to je nase dete.
mm kaze njemu bolje se dogovorite da ona moze da dodje da vidi unuce on odma nema nista od toga ali vecito podbada.Pita mene gde ce mi svekrva doci da vidi dete
a ova sa druge strane moraces me sporvesti tamo ako ces da bude moje miljeno unuce samo neke ucene.a sa mm nevredi pricati on samo cuti i kulira




janabons -> RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat] (1.12.2014 11:59:06)

Jutro[sm=nosecka.gif]
KAko je hladno.....brrrr...Jutros kad sam izasla da ispratim Janu u vrtic, zaledila sam se,pa mi bilo zao sto sam i nju poslala.
Vidim da ste vredne od jutros, navijanje jos nije pocelo, cekamo[sm=bravo.gif]
Srculence, sto manje nerviranja sad, tek ce ga biti kad dodje beba, ali ce isto tako vremenom sve doci na svoje mesto.[sm=smiley31.gif]




Kata90 -> RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat] (1.12.2014 12:03:53)

ma ajde,to nemoj ni da slusas sta bulazni njegov otac,to namerno radi.....ako je vec toliko protiv da ona dodje.....neka on ode od kuce dok je ona tamo pa se nece sresti.....i gotovo,probaj tako da kazes,neznam ne kontam u kom pravcu onda razmislja tvoj muz......
ti sad treba sto manje da se nerviras....on to ne razume[sm=zmeden.gif]




janabons -> RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat] (1.12.2014 12:14:58)

Stigla beta, sada je 2156, prosli put(pre nepuna tri dana) je bila 1317.Pisite sta mislite
Jedva cekam petak, da konacno znam na cemu sam[sm=zmeden.gif]




eca89 -> RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat] (1.12.2014 12:15:25)

Srculence, nemoj se nervirati, jer beba sve osjeti, probaj se malo iskljuciti, a vjerujem da ti je bas tesko. Drage moje, kod mene se sarma krcka, sva kuca se osjeca po kiselom kupusu [sm=jezicek.gif]. Ljubim vas sveeeeeeeeeeee!




soni -> RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat] (1.12.2014 12:17:19)

Dobro jutrooo...
Ja na poslu..jutros sam imala voznju po ledubi sad dodjoh da radim

Kako ste mi?...Srculence [sm=smiley31.gif]




branki* -> RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat] (1.12.2014 12:41:31)

janabons,ja mislim da je ok beta...
soni,i u boru je led..ovde izgleda neki vetar,videcu sad kad krenemo napolje...
srculence,razgovor sa muzem i odlucno,nema druge...




vision -> RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat] (1.12.2014 12:55:07)

janabons mislim da je beta OK.
i ja sam se prijavila za paket za trudnice pa mi lajkujte tamo komentar [sm=jezicek.gif]
niko ne rece nista za utrogestan, ne znam sta da radim [sm=zmeden.gif]




janabons -> RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat] (1.12.2014 13:01:37)

Hvala zene[sm=smiley1.gif]
Vision, poslacu ti na pp gde bi mogla naci utrogestan




Sanjchezze -> RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat] (1.12.2014 13:10:15)

Srculence teska situacija bas. Moras da razgovaras sa mm i da ga nateras da shvati koliko sve to utice na tebe i na bebicu [sm=smiley31.gif]
Ja mogu da potrazim utrogestan po apotekama u Valjevu pa da saljem kurirskom sluzbom ako nadjem. Ako neko hoce da potrazim pustite pp.
Cula sam se sa Njicom, na patologiji je, pregledaju je. Nije jos stigla njena doktorka tako da i dalje ne zna kad ce je poradjati ali cim sazna nesto javice pa cu vam preneti. Mada ona misli da ce tek za par dana...




Trcosava -> RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat] (1.12.2014 13:20:54)

Ja da mahnem!

Srculnece, ja ću da odćutim na komplet tvoju sitjuejšn i reći da znam kako je i da ti nije lako. E sad sve oko toga morćeš ti sa mužem, jer vi se porodica sada, ostali mogu samo da se klackaju. A da je zajednica je*ena - jeste i te kako!

Jano i ja mislim da je ok beta, ali to samo na osnovu iskustava ženica koje su ovde pisale. Ja to u životu isam vadila. Mislim u takvim situacijama.




soni -> RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat] (1.12.2014 13:21:59)

Meni dosadno..hocu kuci[sm=smiley13.gif]




bubulence -> RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat] (1.12.2014 13:27:42)

Vision, Serpi ne znam da li sam gladala za vas, proverite. isla sam na like ali ne vidim da je zabelelzeno. Vision, glasala sam i prosli mesec, ovaj moras da osvojis! i ti i serpi. a neka se prijave i ostale nase okruglice, rado dajemo glasice.
Srculence, prvo ni ja ne spavam nikako, budim se po 10 puta, ne mogu da se namesrim, bole me ledja... drugo, moras popricati sa tm, sve i da su odnosi sa babom, dedom i svekrom sjajni steta je da ne iskoristite to sto bi mogli da dobijete i da se osamostalite.
mi sada dosli iz SM, isla sam da kupim pokloncic za bratovog bebca, i isla sam da jedem najbolji burek na svetu [sm=smiley36.gif]




vision -> RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat] (1.12.2014 13:47:48)

bubulence [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif]




bubulence -> RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat] (1.12.2014 14:03:10)

[sm=rozica.gif][sm=smiley27.gif]




vision -> RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat] (1.12.2014 14:43:41)

bubulence ipak nema tvog glasa za mene [sm=jezicek.gif]




choopa choops -> RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat] (1.12.2014 14:47:34)

Ženske [sm=smiley31.gif]
Ja isto ne znam ništ zabetu. Nisam nikad radila.

Sad sam se najela raštana, znam da je vama to vjerovatno bljaks, ali meni je to omiljeno jelo, naročito sad kad sam na dijeti [sm=smiley36.gif]

Mogla bih malo da prilegnem, ali mi se ne spava sad....




*boka* -> RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat] (1.12.2014 14:52:35)

Mamike evo i mene da vam mahnem! Kad pre decembar covece [sm=zmeden.gif]
Juce nisam stigla ni da se ukljucim na net. Isla na taj seminar sto sam morala da dradim, posle vodila dete na rodjendan i kad smo dosli kuci, bukvalno sam se onesvestila! Izula sam se i skinula jaknu i osetila da mi se zavrtelo u glavi (valjda sto sam se sagnula da izujem cizme i naglo se podigla), samo sam se spustila na trosed i zaspala. Cula sam samo Elenu kako pita tata sta je mami, uplasila se dusa moja.
Danas sam slobodna, pa sam iskoristila da malo odmirujem. Uzela da skuvam rucak, gulas juneci pravm, pa cu taman imati za 2 dana, pa kad zavrsim krecem u vrtic po dete i tako.
Srculence situacija ti je skroz uzasna! Ja sam imala takodje problema, ali sa svekrvom dok smo bili u zajednici, tako da znam koliko je to sekiracije. Ali sam ja imala podrsku mm, kad god je izbio problem, on je bio na mojoj strani. Pokusaj da porazgovaras sa tm, da mu iskreno izneses sve sto ti smeta, jer muskarci se cesto naprave ludi i kada vide problem, dok ih ne posadis i ne kazes sve sto imas, oni se prave da problema nema. Nadam se da cete naci resenje i da cete se odvojiti. Od kad zivimo sami, sve se potpuno promenilo, sveki me vise ne cacka kao ranije, naravno odnos nece vise nikad biti kao ranije, ali makar vise ne trpim njena bockanja. Tacno sam joj bila visak u kuci i to je bio njen nacin da mi to stavi do znanja. Saljem to veeeliki [sm=smiley31.gif] kao podrsku.

Janabons beta bi trebalo da se duplira na 72h, tako da meni ovaj rezultat deluje sasvim u redu. Javi se obavezno u petak da nam kazes da je sve OK

Vision utrogestana nema, ne ocekuju ga u naredne 2 nedelje, tako su mi u apotekama rekli. Ja sam takodje ovde o tome pisala pre par dana, jer sam na terapiji utrogestanom, pa mi je Srna ustupila svoju kutiju koja joj je ostala i sosa mi je poslala 2 kutije iz Vlasotinca. Inace u Pancevu ima apoteka koja utrogestan moze nabaviti iz austrije, ali po ceni od 1400 din. Ako ne nadjes negde jeftinije, javi mi se na PP da ti posaljem broj apoteke.

Bubule sad sam videla da si pisala da ti nije stigla adresa. Pislala sam na FB [sm=zmeden.gif] Ja za sada imam pune 3 kutije, sosa mi je poslala 2, jednu mi je snajka kupila u toj apoteci u Pancvu i imam jos pola Srnine, pa mozda da posaljes vision, ako ona nema.




serpica -> RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat] (1.12.2014 14:53:09)

Ja i ne vidim svoj komentar [sm=zmeden.gif]
Chopa sta je rastan?




jabudic -> RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat] (1.12.2014 14:54:10)

Samo da se zapljunem, danas nisam stigla, ubijam se od posla.
Nisam stigla ni da ručam, sad pitah mm šta ima kući za jelo ( svekrva kuva [sm=smiley36.gif]), ne mogu iščekati 16h da izadjem iz kancelarije.
Toliko nekih čuda, svi poludjeli.
Čupo, bljak, raštan [sm=smiley1.gif]
Nisam ga voljela nikada, a sad mi muka od sveg povrća [sm=smiley13.gif]
Noćas sam ustala da obidjem djecu i tako mi je nadošla mučnina, za malo nisam sve ispovraćala.
Sad je baš onaj "mučan" period...




*boka* -> RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat] (1.12.2014 14:57:24)

Serpi, jabude [sm=smiley31.gif]
Chopa ni ja ne znam sta je rastan [sm=zmeden.gif]




choopa choops -> RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat] (1.12.2014 15:03:45)

Zelje. To vole samo Bokelji ja mislim i niko više! [sm=jezicek.gif]

Ovako izgleda biljka KLIK




choopa choops -> RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat] (1.12.2014 15:06:10)

A ovako kad je skuvan, samo kod nas stave unutra ili kobasice ili koljenicu :))))

KLIK




Tiziana -> RE: Trudnice (1-42) nedelje 12/14 [chat] (1.12.2014 15:11:23)

Evo i ovde da napisem za zene koje stavljaju Utrogestan,a ne mogu da ga nadju.U apotekama Ivancic i sinovi postoje vaginalete progesterona sto vam dodje isto. Jedino sto su one samo vaginalete,ne mogu se i piti i moraju da se drze u frizideru.Pre tri godine su kostale 900din. Sad zaista ne bih znala koliko su.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>