Razgovori mama 12/14 (chat) (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


branki* -> Razgovori mama 12/14 (chat) (1.12.2014 8:18:29)

Drage mame,

posto teme ovog tipa koristimo uglavnom za razonodu,molimo vas da konkretna pitanja o zatrudnjivanju,trudnoci,bebama,deci porodici...postavljamo u za to odgovarajucim temama.shodno tome,molimo vas da procitate
Opste uslove koriscenja foruma
[img]http://www4.slikomat.com/13/1201/i1k-ly3-ai.jpg[/img]




branki* -> RE: Razgovori mama 12/14 (chat) (1.12.2014 8:20:34)


IZVORNA PORUKA: emicaa

Dobro jutro,konačno smo imali malo normalniju noć,budila se jednom i zaspala za dvadesetak minuta.
Opet kiša pada i malo je toplije nego zadnjih par dana.





Klarita -> RE: Razgovori mama 12/14 (chat) (1.12.2014 8:21:24)

Puj, puj, da se zapljunem i ovde[sm=smiley36.gif]

Nadam se da su nam decica dobro, nisam svracala par dana[sm=smiley13.gif]

Dobro jutro[sm=smiley1.gif]




little_one -> RE: Razgovori mama 12/14 (chat) (1.12.2014 11:00:59)

Jutro mame!

I mi nismo svracali nekoliko dana ovdje. U medjuvremenu smo pravo brzo krenuli sa puzanjem i dobili i drugi zubic. [sm=bravo.gif]

Andrea krenula opet u vrtic, nakon dvije sedmice, jutros bila na kontroli za nogu, sve u redu, kaze dr, kontrola po potrebi, mozda jos neko vrijeme bude sepala al nestajace vremenom kako bude zaboravljala na povredu. I otisla u vrtic. Aleksandra spava, a ja jos malo idem po doznake i da obavim neku papirologiju po gradu.

Nadam se da su nam djecica zdrava! [sm=smiley31.gif] za sve!




Mala Elena -> RE: Razgovori mama 12/14 (chat) (1.12.2014 12:38:26)

Mamite , dobar dan u decembru , ko bi rekao [sm=bravo.gif]
Mi krenuli kod mojih , pozic !




doktorkakristal -> RE: Razgovori mama 12/14 (chat) (1.12.2014 12:45:17)

Zdravo mame Dora opet slinavi poludecu vise




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 12/14 (chat) (1.12.2014 12:58:15)

Decembar krecu slave i rodjendani (kod nas svi u decembru) ajao podgojicemo se kao svinje, al nema veze samo nek je veselo. Jupiiiiiiiiiiiiiiiii....

Lo super za curice, videh da puzi mala guzica, bas je dugacka.[sm=smiley36.gif]

Ja evo krkam neki kolac od bundeve, suvog grozdja, i seckanih orasa, meda i integralnog brasna. Njam njam..

Rucak se krcka, a zavrsicu ga kad mi se cura probudi a racunam da ce to da se desi za nekih pola sata sat.

Pozdrav mame




Klarita -> RE: Razgovori mama 12/14 (chat) (1.12.2014 13:02:47)

LO, [sm=bravo.gif] za drugaricu..N jos uvek ne puzi ono pravo, ali odize guzu i mislim da ce se pre uspraviti no propuziti[sm=smiley36.gif] ali stize jadan, baulja, baulja i hit nam je da odigne guzu, pa se obema nogama baci ka napred[sm=smiley36.gif]

Doco, [sm=smiley13.gif] ljubi nam Doru!

Ljiso, imas objasnjenje u kafani[sm=smiley36.gif]




little_one -> RE: Razgovori mama 12/14 (chat) (1.12.2014 15:46:57)

Klarita, bio nama sinoc drugar stariji mjesec dana od Aleksandre, isto ne moze da digne guzu...al puze i vuce dupe ko pravi [sm=smiley36.gif] al dobro, nije ni cudo, nemamo mi puno kila u dupetu pa nije ni cudo sto idemo...postaje svaki dan sve brza, i brza.

Ljisho, jesi vidjela, duga je moja manekenka, dusa moja, konacno je pocela i kilice da malo navlaci, a sad je toliko zivahna da nema kad ni da se ubuci, da nadoknadi kilazu. Neka su nama djeca ziva i zdrava, sve se stigne kako treba, i propuzati i dobiti na kilazi a bogami i izgubiti sarmice [sm=smiley36.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 12/14 (chat) (1.12.2014 15:52:30)

I mi se prijavljujemo u klub slinavih.[sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]




doktorkakristal -> RE: Razgovori mama 12/14 (chat) (1.12.2014 16:34:40)

SANJICE znaci i vi, da covek poludi od tih slina ljubim vas sve kucam sa tel pa sve kratko nervira me ovaj android




Mariya -> RE: Razgovori mama 12/14 (chat) (1.12.2014 18:30:32)

Hvala Torbice na odgovoru![sm=smiley1.gif]A da li znas slucajno da li Bolinovska radi negde privatno? promenili smo vec 2 lekara, pa necu sad da trazim i cetvrtog, sad bih volela da je vodim kod nje ali u KCV nikako da dobijem termin[sm=hudicek1.gif]




Anoniman -> RE: Razgovori mama 12/14 (chat) (1.12.2014 18:53:30)

Evo i mene da se upisem u decembru.
Kod nas nema nista novoga,mm na poslu Hana ide u vrtic a Filip i ja kuci.
Svima koji su bolesni zelim brzo ozdravljenje.
Ljubimo vas




Mala Elena -> RE: Razgovori mama 12/14 (chat) (1.12.2014 19:00:52)

L .o. ...ima puno kila u dupetu ahaaaah [sm=smiley36.gif]
Klarita, E puzi unazad. [sm=zmeden.gif] sva mi je naopaka .
Danas sam se iznervirala , neka komsinica na selu ima pse pilicare, pohvatali mojima oko 30 sto malih, sto velikih pilica . A ona nema decu, pa je slaba na pse i macke i naravno jos se svadjala i ne razmislja da nadoknadi stetu .[sm=hudicek1.gif]




emicaa -> RE: Razgovori mama 12/14 (chat) (2.12.2014 7:59:16)

Dobro jutro,ja opet kašljem,pluća me bole,počela sam pit bisolvon tablete,tek sam dvije popila,treba vremena da pomognu.
Teodora našla neke novine pa ih kupusa,prava je nevaljalica [sm=smiley1.gif]




Klarita -> RE: Razgovori mama 12/14 (chat) (2.12.2014 8:24:51)

Dobro jutro i ovde[sm=smiley1.gif]

Da nam decica budu zdrava i prodju samo sa slinama, evo salje teta Klarita big [sm=smiley31.gif]




dijana1* -> RE: Razgovori mama 12/14 (chat) (2.12.2014 9:43:06)

Dobro jutro mamice[sm=smiley1.gif]
Meni je telefon nesto zaludeo i tri dana nisam mogla da kuckam na RR.
Vuku su i zvanicno prosle boginje a Kosti je mnogo bolje. Samo ih bas dosta ima po licu i po guzi koje sporije prolaze zbog pelene.
Kako ste mi vi, kako decica? Ljubac za sve.
I da pocela sam polako da planiram Kostin rodjendan. Za pocetak sam odlucila da ga ipak proslavimo u stanu.




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 12/14 (chat) (2.12.2014 11:19:23)

Veselo poceli smo i da kasljemo.
Jos malo brisem na posao.
Teodora je u vrticu. Napolju je da se smrznes.
Dijana i mi smo Sofiji u stanu. Jos mi je mala za ugraonicu. A i nemamo pyno gostiju. Teodorin ce biti u igraonicu. Polako tata i ja smisljamo.




Mala Elena -> RE: Razgovori mama 12/14 (chat) (2.12.2014 11:37:11)

Jutro! Elena i ja smo se jedva razbudile , teski ovi kapci u p.m. [sm=smiley36.gif]
Danas trebala otici kod sestre u posetu , ali muz radi, a ovaj ludi orkanski vetar mislim da bi nas preturio kad bismo izasle .




ivaMark -> RE: Razgovori mama 12/14 (chat) (2.12.2014 12:31:49)

Zdravo mameeee,
tata i cera otisli do grada da sredjuju papirologiju oko dodataka, mali spava a ja spremam rucak pa rekoh da napisem nesto ovde, da nas ne zaboravite [sm=smiley1.gif] nadam se da rucak nece zagoreti.....

Jovana je prava mala cigraaaaa...malo je pocela da zabusava oko klope ali nadam se da je to samo jedna faza, jede i samo krene da ustaje iz stolice, nema sanse da je vratimo nazad. Ovih dana smo imali zurke i oko nocnog spavanja.... pa sam joj ukinula popodnevnu dremku, sada je u krevetu oko devet i super, vratila se na staro i dalje je uspavljujem, nema sanse da zaspi bilo kakao drugacije. Budi se nocu, muce je zubiiiiiii......bas se vidi jer gura ruku u usta [sm=smiley13.gif]

Mali je i dalje diiiivaaaaaan, beba za pozeleti, pu puuuu.... Coka, spava....pa se precoka onda malo bljucka i place jer mu to smeta [sm=smiley1.gif] prase malo.

Pozdravljamoooo vas sve....





Peace* -> RE: Razgovori mama 12/14 (chat) (2.12.2014 12:43:20)

Marko i dalje slinav... Nije strašno, ali je slinav.
Luka imao bronhitis, juče bili na kontroli, može u školu, i sat nakon dr počnu da mu krmelje oči. [sm=hudicek1.gif] Related sa nosom, znam, ali sam se smorila.




veselicaa -> RE: Razgovori mama 12/14 (chat) (2.12.2014 13:05:38)

Pozdrav mame[sm=smiley1.gif]
Kod nas pada kisa,jedva smo stigli do skole jutros bas je bio pljusak.Stasa mi kaslje,nije strasno ali pratimo.A. mi malopre dosla iz skole i nervira se sto nije najbolje uradila pismeni iz prirode i drustva [sm=smiley36.gif]Dobila je ona peticu ali nije imala najveci moguci broj poena.Pametnica moja [sm=metulj.gif]




Peace* -> RE: Razgovori mama 12/14 (chat) (2.12.2014 13:08:29)

Duša [sm=smiley27.gif]




veselicaa -> RE: Razgovori mama 12/14 (chat) (2.12.2014 13:10:57)

Peace ti me razumes vidim po tikeru imas i ti skolarca [sm=smiley36.gif]




Peace* -> RE: Razgovori mama 12/14 (chat) (2.12.2014 13:15:22)

Da...

Juče je bio kod moje keve, tamo radio neki domaći, i keva mu pakuje stvari u tašnu, i kreće da zakopčava peretonicu. Reko "Nemoj, ne vredi, on to ne radi", kaže keva "Jao muško dete". [sm=smiley36.gif]




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>