RE: Bazalna temperatura - IX deo (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


Bebana17 -> RE: Bazalna temperatura - IX deo (10.1.2015 12:14:23)

Ja sam veteran na ovim stranama, skoro 3,5 godine merim temperaturu i ff poznajem mnogo dobro [sm=smiley36.gif] Samo vi mućkajte, to je najbitnije, svaki drugi dan, a ako je spermogram ok, može i svaki dan, pa će biti i [sm=rozacrtici.gif]
Toliko sam dobro upoznala svoje telo, da ne moram ni da merim temperaturu, sve znam i bez nje, ali je ipak merim, valjda navika, šta li je...




Anoniman -> RE: Bazalna temperatura - IX deo (10.1.2015 12:18:23)

Mi imamo devojcicu od 3 godine, pa bi smo zeleli i drugu bebu. Do Une je sve bilo ok sa nama, ali prosle godine moji ciklusi su se poremetli, kasni mi bas mnogo , i po 2 meseca , a od [sm=nosecka.gif][sm=nosecka.gif] nista[sm=smiley13.gif]


Bebana zelim ti da sto pre ugledas [sm=rozacrtici.gif] navijam jako!




Mala Elena -> RE: Bazalna temperatura - IX deo (10.1.2015 15:42:17)

Napravila sam grafikon, kontala, kontala i skontala [sm=smiley32.gif] krecem u pracenje! Svima koji pokusavaju i rade na[sm=rozacrtici.gif] drzim fige!




Anoniman -> RE: Bazalna temperatura - IX deo (11.1.2015 11:20:54)

[img]http://www4.slikomat.com/13/0111/n1d-chartg.png[/img]




Lisa Simpson -> RE: Bazalna temperatura - IX deo (11.1.2015 21:11:49)

UM blago tebi kad te horoskopski znak sekira, ja bih bilo koji znak, a najviše prvi sledeći koji mi se po redu pada, dosta mi je čekanja. moj graf još stoji nisko i neću da ga kačim ako bude O onda ću.




Anoniman -> RE: Bazalna temperatura - IX deo (11.1.2015 21:57:58)


IZVORNA PORUKA: Lisa Simpson

UM blago tebi kad te horoskopski znak sekira, ja bih bilo koji znak, a najviše prvi sledeći koji mi se po redu pada, dosta mi je čekanja. moj graf još stoji nisko i neću da ga kačim ako bude O onda ću.


Lisa S to je bila interna sala, izmedju nas mama koje imamo male skorpijice[sm=smiley1.gif] ne zameri.




Lisa Simpson -> RE: Bazalna temperatura - IX deo (11.1.2015 22:31:41)

Ma ne zameram, taman posla, nadam se da ću i ja brzo dobiti neki svoj znak pa ću više misliti na horoskop, a manje na bazalnu, svakako ti želim koji god znak želiš[sm=rozica.gif]




Anoniman -> RE: Bazalna temperatura - IX deo (11.1.2015 22:32:34)


IZVORNA PORUKA: Lisa Simpson

Ma ne zameram, taman posla, nadam se da ću i ja brzo dobiti neki svoj znak pa ću više misliti na horoskop, a manje na bazalnu, svakako ti želim koji god znak želiš[sm=rozica.gif]

[sm=smiley31.gif]




Peace* -> RE: Bazalna temperatura - IX deo (12.1.2015 10:47:20)

Baš na taj pad temp nisi merila u isto vreme kao inače (providan kružić).




Anoniman -> RE: Bazalna temperatura - IX deo (12.1.2015 15:21:25)

Nisam , usatala u pola 8 da pravim mm pitu za posao, i nisam [sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif]




Maraj -> RE: Bazalna temperatura - IX deo (12.1.2015 16:34:05)

Um pa mozda je rano da O bude 10dc.... Koliko ti inace traju ciklusi? Nije rano ako dobijas na 24dana. Kakva je T od jutros?




Anoniman -> RE: Bazalna temperatura - IX deo (12.1.2015 17:55:10)

Maraj dobijam na 28, ali mi je u maju, septembru i decembru kasnilo po 40-50 dana[sm=zmeden.gif] pre toga sve uredno na 28




Maraj -> RE: Bazalna temperatura - IX deo (12.1.2015 18:49:14)

I da dobijas na 28 dana prerana je O 10dc. Mislim da O tek sledi




Lisa Simpson -> RE: Bazalna temperatura - IX deo (12.1.2015 19:38:34)

Meni je nespavanje urnisalo graf. Svake noći se budim u 3, 4, 5, a da ne kažem što legnem u 12 prosto ne znam ni dal više da ih unosim, Noćas sam unela tem od 3:15 jer opsle toga uopšet nisam zaspala. Ima li neko slična iskustva?




Mala Elena -> RE: Bazalna temperatura - IX deo (12.1.2015 20:38:41)

Ma, evo meni nije tacna prognoza sigurno posto sam za duzinu ciklusa postavila 35dana ( to je samo za poslednji ) inace pre trudnoce je bio redovan...pa ne znam, mislim da ne moze ni grafikon biti precizan . Recimo, 7.januar 1.dc, ovulacija se predvidja za 21.dc [sm=zmeden.gif] Inace i ja se budim nocu jer dojim.




Valerie -> RE: Bazalna temperatura - IX deo (12.1.2015 20:52:31)

i ja sam par dana ispreskakala, ne vredi, zove dete, popijem vodu, zaboravim...
i meni se razlikuje i po 0,1 0,2 ako izmerim u 6,7,8h. mislim da je najniza merodavna, ali ja nekad merim vise puta, u pokusaju da nategnem rezultat bude kakav mi odgovara [sm=smiley36.gif]. jeste, prevaricu graf, mani ga se [sm=smiley1.gif]




Lisa Simpson -> RE: Bazalna temperatura - IX deo (14.1.2015 16:38:01)

Valeri, ja imam mnogo problema sa spavanjem, ne pokušavam da nategnem rezultat, nego da postignem što više plavih kružića, da bi mi bilo što relevantniji ali sa mojim spavanjem to nije lako. Ja merim u 6:30(kobajagi[sm=smiley1.gif]) ali kada se probudim u 3 ne znam hoću li zaspati brzo, ili ću džoriti do zore kad moram na posao, tako da je izmerim za slučal da ne zaspim. o tome puno pišu na ff u charting Q&A




Lisa Simpson -> RE: Bazalna temperatura - IX deo (14.1.2015 16:40:56)

Sad sam prebrojala za 15 dana imam 8 belih 6 plavih kružića, a jedne noći nisam zaspala ni na sekund pa nije bilo svrheni meriti




Lisa Simpson -> RE: Bazalna temperatura - IX deo (15.1.2015 19:15:35)

Evo ne znam šta da mislim, na folikulometriji mi je potvrđena ovulacija između 12 i 14 dana, danas mi je 16 dan a bazalna neće da se odlepi od dna naprotiv je na istorijskom minimumu[sm=zmeden.gif]




Peace* -> RE: Bazalna temperatura - IX deo (16.1.2015 8:44:51)


IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Recimo, 7.januar 1.dc, ovulacija se predvidja za 21.dc [sm=zmeden.gif] Inace i ja se budim nocu jer dojim.


Nisam razumela šta kažeš. Grafovi BT ne predviđaju O.

Lisa, a zašto imaš problem sa spavanjem?




Maraj -> RE: Bazalna temperatura - IX deo (16.1.2015 9:10:56)


IZVORNA PORUKA: Lisa Simpson

Evo ne znam šta da mislim, na folikulometriji mi je potvrđena ovulacija između 12 i 14 dana, danas mi je 16 dan a bazalna neće da se odlepi od dna naprotiv je na istorijskom minimumu[sm=zmeden.gif]

Lisa mozda si imala prazan folikul koji je zabelezen na uz pa zato graf nece da ti obelezi O jer ako ti je ciklus bio anovulatoran temperatura ti nece skociti




Lisa Simpson -> RE: Bazalna temperatura - IX deo (16.1.2015 11:00:05)


IZVORNA PORUKA: Maraj

Lisa mozda si imala prazan folikul koji je zabelezen na uz pa zato graf nece da ti obelezi O jer ako ti je ciklus bio anovulatoran temperatura ti nece skociti

O Bože zar i to postoji, imala sam prazan GM, prazan folikul, kod mene samo neki praznici [sm=jezicek.gif]




Lisa Simpson -> RE: Bazalna temperatura - IX deo (16.1.2015 11:04:33)

Peace pisala sam u crticama, skontala sam da mi je to od folne, sad ću da je malo smanjim možda malo dremnem, pa mi se i sredi graf




Peace* -> RE: Bazalna temperatura - IX deo (16.1.2015 13:23:22)

Aha, nisam to videla, izvini. [sm=smiley1.gif]

UM, gde je graf? Nema te danima.




Valerie -> RE: Bazalna temperatura - IX deo (16.1.2015 13:30:57)

[img]http://www4.slikomat.com/13/0116/7il-graf-j.jpg[/img]

ako nastavi da pada, mrka kapa...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>