|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  67 68 [69] 70 71   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
4.1.2017 13:25:15   
bajs
nismo za 29 :(

računala sam da mi je ko što je aplikacija pokazala 24-27 i to pokrili... za 29 bi me eventualno moglo izvuć ak preživi od 27og...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1701
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
4.1.2017 13:40:38   
vocicana
Mozda ali dan skoka je taj dan, ukupno nekih 12 sati, posle toga kada jajna celija izadje iz DeGraafovog folikula ne moze se oploditi. Ako nisi sada, sledeci mesec je tvoj! Ja navijam najjace. Ja sam zatrudnela radeci ovu metodu!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu bajs)
Direktna veza do poruke: 1702
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
4.1.2017 14:31:23   
Mala Elena
Bebana, Dejana, cestitke od srca !user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1703
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
5.1.2017 10:22:36   
vocicana
Dejana, sta je bilo sa betom? Sta ima novo, da cestitamo...

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1704
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
9.1.2017 16:32:52   
dejana007
Vockice, to je bio ciklus sa biohemijskom. ovog meseca nismo jer cekam nesto za posao, sad iskrslo nakon 6 meseci pa... morala da stopiram dalji "rad" na trudnoci user posted image

bajs veliki je to skok, da nisi imala neku tempe ili nesto?

< Poruku je uredio dejana007 -- 9.1.2017 16:34:19 >


_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1705
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
10.1.2017 11:46:21   
bajs
Meni su danas dosle trakice za ovulaciju pa se nadam da ce to + bazalna bit dobitna kombinacija ovaj mjesec :)

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 1706
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
10.1.2017 11:47:32   
bajs
Dejana007 - bila jesam nesto prehladena, al nisam izmjerila povisenu temp preko dana. Jedino kaj mi je nos bio zastopan.

(odgovor članu bajs)
Direktna veza do poruke: 1707
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
9.2.2017 11:11:53   
nikiteki
user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1708
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
10.2.2017 7:09:49   
nikiteki
user posted image

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 1709
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
10.2.2017 23:07:28   
vocicana
Mozda je danas dan D, pokrij ga odnosom, bas da vidim. Hm gore dole ide temperatura.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 1710
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
10.2.2017 23:48:17   
nikiteki
Pokricemo pa će da vidimo šta će biti

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1711
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
11.2.2017 7:08:30   
nikiteki
user posted image

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 1712
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
11.2.2017 10:02:18   
vocicana
Eto ga skok, sada neka se odrzava, taj pad prekjuce i skok juce je oznacio ovulaciju, samo se vi volite....user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 1713
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
12.2.2017 11:42:54   
nikiteki
user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1714
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
12.2.2017 12:47:57   
vocicana
Opa ili ce sutra biti skok!.....Sutra obavezno javi kakav je.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 1715
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
12.2.2017 12:52:16   
nikiteki
Ko zna mozda i dobijem cim je spala temperatura

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1716
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
13.2.2017 7:06:37   
nikiteki
url=http://www.Slikomat.com/slika/6081475.htm]user posted image [/url]

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 1717
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
14.2.2017 7:16:18   
nikiteki
user posted image

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 1718
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
14.2.2017 7:33:25   
vocicana
niki cestitaaaam!!!! Jao sto volim lepe vesti od "sabajle"user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 1719
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
14.2.2017 8:05:42   
Skakljiva
Niki, stvarno si mi stavila veliki osmijeh na lice, čestitam draga i na ovoj temi! Cure, isplati se sve! Ali sve! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1720
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
15.2.2017 16:32:35   
Mala Elena
Niki cestitam!user posted image Jedno pitanje samo, sto si tako kasno pocela meriti temperaturu? Na koliko dana imas cikluse ? Uradila test? Tri pitanja user posted image

(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 1721
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
15.2.2017 19:00:07   
nikiteki
Merila sam pa neki put zaboravim inače imam neredovne menstruacije.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1722
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
21.2.2017 9:26:42   
malenoo
Mozete li da mi pomognete kako funkcionise ovaj graf. Ja sam se jednom ulogovala i kada sam htela sledeci dan da popunim polje za temperaturu nisam uspela da se ulogujem. user posted image Ne znam u cemu je problem.
Pozdrav mile moje.user posted image

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 1723
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
22.2.2017 8:55:45   
vocicana
Imas aplikaciju Fertility friend, tuce se registrovati, on ce ti objasniti koje simptomr pratis i kakoobelezavas dane koje ste pokrili nezasticenim odnosom. Temp meris ujutru stavljanjem toplomera pod jezik, pre ustajanja u slicno vreme, belezis u graf svakog dana. Obicno pad telesne temperature od 8-18 dana pa nagli skok oznacava ovulatorni dan, taj dan treba pokriti odnosom u narednih 12-16 sati. Graf menja svoj izgled i ako se narednih tri dana nakon ovulacije krenu javljati nespecificno vise temperature i zadrze se do 7-8 dana test za trudnocui mozes slobodno uraditi i on ce ti dati user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu malenoo)
Direktna veza do poruke: 1724
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
25.2.2017 9:51:23   
malenoo
Hvala ti puno Vocicana. Ja sam se registrovala na Fertility Friend ali kada sam htela da se ulogujem iduceg dana da ubelezim t. nisam uspela. Zato sam i odustala, odstampala sam na poslu obicnu tabelu za pracenje ovulacije koju sam pronasla na Ringeraji pa tu belezim t i spajam tackice. Mislim da mi je i to merodavno, ali je ovo cak i zabavno. Nadam se da ce biti i uspesno za sve nas koje se nadamo i cekamo user posted image . Jos jednom hvala Vocicana sto nas bodris i pruzas podrsku.user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  67 68 [69] 70 71   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  67 68 [69] 70 71   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here