|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  68 69 [70] 71 72   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
25.2.2017 9:54:57   
malenoo
Meni je 11do t 36,9, merim i dalje pa cemo videti dali smo ovog meseca bili vredni i uspesni i dali smo dovoljno muckali.user posted image

(odgovor članu malenoo)
Direktna veza do poruke: 1726
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
25.2.2017 10:35:26   
vocicana
Malenooo, nema na cemu, ja sam imala slican problem kada sam merila na FF, nisam mogla da se ulogujem ponovo sutradan, ali posto sam med sestra uzela sam jednu temp listu sa odeljenja, pa sam na njoj belezila temp i prvi mesec, bingooo!!user posted image Samo meri, to je solidno visoko, samo neka se odrzi tako bar 7 dana i to je to!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu malenoo)
Direktna veza do poruke: 1727
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
25.2.2017 10:42:16   
malenoo
Hvala vocicana, mozda i meni bude bingo na prvo merenje t. videcemo. Javicu se ako imam lepe vestiuser posted image . Bas mi je drago da se tebi posrecilo. user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1728
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
25.2.2017 10:44:52   
vocicana
Malenooo, pa to je bio neverovatan splet okolnosti, neverovatan, muz mi nije bio tu 5 nedelja, ja dobila kada je otisao, pa sam posle kao sta bi jos mogla da uradim da zatrudnim, hajde jos baalnu da merim i nista vise necu, dobila 1. 7 tada pa onda za user posted image moje zlato maleno. Drzim pesnice jakooooo!!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu malenoo)
Direktna veza do poruke: 1729
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
25.2.2017 11:12:38   
malenoo
Mi se trudimo skoro godinu dana i nece pa nece, kad nismo hteli mogli smo da stancamo bebe samo taka, verovatno smo omatorili. Ali bice ne gubim nadu, pregledala sam se i sve je uredu i kod mene i njega ali kad odem kod privatnog lekara uvek nadju jos po nesto da bi uzeli novac. Sada merim bt i bice, uboscemo o pa jos kako. A ti si u osmom mesecu user posted image , neka je sa srecom. Bas mi je milo neka bude sve dobro...user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1730
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
25.2.2017 11:35:34   
malenoo
Mozda sam i pogresila user posted image je bila 2015, sve u svemu nek je srecno.

(odgovor članu malenoo)
Direktna veza do poruke: 1731
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
25.2.2017 12:05:02   
vocicana
Jeste, ala se zbunih sada u 8-om sam.
Zatrudnela u julu 2015 rodila 2016 u aprilu. Nista omatorili, nego to tako ide kada zelis i sanjaris, kada su sve misli usmerene na to ono nece, ja sam i tada bila digla ruke, polezala mozda 20-tak sekundi, ustala otisla pod tus i nista kao...kad ono...tu se moje pile ugnjezdilo, pa mu je lepo bilo kod mame. user posted image
Samo meri, ja navijam jako da nas sto pre iznenadis!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu malenoo)
Direktna veza do poruke: 1732
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
25.2.2017 14:10:33   
malenoo
hahahaaaaauser posted image mozda je nagovestaj da ces opet biti u drugom stanju, nista se ne zna. Ja navijam da budeuser posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1733
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
3.3.2017 10:26:54   
sanjaos75
Vocicana,molim te mozes li mi objasniti kako da ubacim graf sa ff,volela bih da mi pogledas...user posted image . Pokusavala sam na sve nacine ali ne ide...user posted image ...user posted image

(odgovor članu malenoo)
Direktna veza do poruke: 1734
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
3.3.2017 10:33:54   
Mala Elena
Mislim da sacuvas graf kao sliku i posle je ubacis kao obicnu fotografiju preko slikomata recimo. Ja sam pre ubacivala, mislim da je tako.
Ja pokusala da pristupim ff, ali kad odem na my chart i hocu da ukucam temperaturu i sacuvam, izadje mi informacija da moram da platim neki iznos.. bas me iznerviralo. Ako neko ima ideju kakoi da to odradim free neka javi ovde.

(odgovor članu sanjaos75)
Direktna veza do poruke: 1735
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
3.3.2017 11:03:11   
sanjaos75
Hvala Mala Elena...user posted image . Pokusacu tako...a za ovo stvarno ne znam,meni se do sada to nije desavalo..user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1736
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
3.3.2017 11:38:59   
Mariya

IZVORNA PORUKA: vocicana RR
ja sam i tada bila digla ruke, polezala mozda 20-tak sekundi, ustala otisla pod tus i nista kao...kad ono...tu se moje pile ugnjezdilo,


Tako sam i ja, dan nakon ovulacije, rekoh nema šanse, odmah ustala i istuširala se, a evo ga moje pile debelo džonja pored mene sve u 16user posted image

ME, i meni je to radilo ne sećam se koja je caka ali može da se beleži BT a da ne plaćaš FF. 1000000% može samo više ne znam kakouser posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1737
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
3.3.2017 12:11:44   
Mala Elena
Cekam da se javi jos neko, isto znam da ima caka ali se ne secam !

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1738
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
3.3.2017 15:37:29   
Mala Elena
https://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php?redirect=%2Fttc%2Findex.php&d=2017-3-03
Ne znam jesam li uspela ovako da izbacim graf.. vidim da je ok.
Nesto mi ne ide da ubacim samo sliku .
Malo sam pocela da merim da vidim kad mi je o.

< Poruku je uredio Mala Elena -- 3.3.2017 15:40:38 >

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1739
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
4.3.2017 10:23:25   
vocicana
ME ja ne mogu da otvorim graf, napisi kakve su temp pa da crtam ja u svom grafu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1740
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
5.3.2017 9:54:56   
Mala Elena
Bas cudno, meni se otvara link...
Ej, nista zanimljivo, sve 36.4, 36.3 u krug , 14dc , jos uvek se ceka ovulacija.
Sluz imam , vise bistar , lepi se i "puca izmedju prstiju" user posted image pa sam oznacila kao Watery pojma nemam.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1741
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
6.3.2017 16:21:34   
sanjaos75
http://www4.slikomat.com/13/0306/se4-chartg.jpg

vocicana,Mala Elena sta mislite o ovomeuser posted image



(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1742
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
7.3.2017 9:31:01   
sanjaos75
jutros mi je pala t na 36,4 user posted image

(odgovor članu sanjaos75)
Direktna veza do poruke: 1743
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
7.3.2017 9:36:10   
Mala Elena
Da li ti je ciklus na 28 dana ?
Jos temp nije pala toliko nisko, ne mora nista da znaci, nemoj da mislis negativno! Tebi temp i nisu nista posebno visoke. Ja prosli mesec imala u intervalu od 36.7 do 37.2 pa je pala na 36.4 kad sam trebala da dobijem, ali mislim da kod tebe ima jos nade...

< Poruku je uredio Mala Elena -- 7.3.2017 9:40:08 >

(odgovor članu sanjaos75)
Direktna veza do poruke: 1744
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
7.3.2017 9:50:22   
Mala Elena
user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1745
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
7.3.2017 11:06:22   
sanjaos75
ciklus mi je na 28 dana...brine me sto mi je prvog dana ciklus isto t bila 36,4. ma ja o svemu brinemuser posted image ....

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1746
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
7.3.2017 12:37:17   
Mala Elena
Znam da brines, ali probaj sto manje da mislis o tome...ako dodje , dodje.. onda slledeci mesec u akciju i vise x-ica.user posted image
Vidim da su ti lh tracice bile pozitivne, trebali ste na taj prvi +...

(odgovor članu sanjaos75)
Direktna veza do poruke: 1747
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
7.3.2017 19:50:59   
malenoo
Meni dosla user posted image na vreme a temperature 36,7, 36,8, bas sam bila zbunjenauser posted image . Cetvrtog dana ciklusa pala na 36,3. Nastavljam idalje da merim pa cemo videti. Ovog puta mora biti user posted image , samo napred mile moje.

(odgovor članu malenoo)
Direktna veza do poruke: 1748
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.3.2017 9:06:43   
sanjaos75
http://www4.slikomat.com/13/0308/97v-chartg.jpg

Ovo je graf o danas...user posted image

(odgovor članu malenoo)
Direktna veza do poruke: 1749
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.3.2017 9:50:19   
Mala Elena
Mislim da ce biti pozitivan !user posted image planiras li da radis test?
Imas ona tri skoka temperature posle o. Mozda se Voci javi da da misljenje...

< Poruku je uredio Mala Elena -- 8.3.2017 9:51:33 >

(odgovor članu sanjaos75)
Direktna veza do poruke: 1750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  68 69 [70] 71 72   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  68 69 [70] 71 72   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Pitali smo doktor-ginekologa: Ovulatornost...
Ringeraja vam je dala priliku da pitate lekara sve što vas zanima u vezi ovulacije kao i rešenja problema sa njom. Farma...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here