|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  72 73 [74] 75 76   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
5.4.2017 14:45:06   
sanjaos75
Sad vidim. Tebi su bese ciklusi na 30-35 dan? Graf ti je fin,ocrtao ovulaciju,sad jos da se temperatura odrzi visoko . Prosli put sam pogodila za ME da ce joj pozeleneti graf user posted image . A sada sam ubedjena da ce to biti moj i tvoj graf pa da zajedno idemo u veselije teme...user posted image

(odgovor članu Lili_lili)
Direktna veza do poruke: 1826
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
5.4.2017 14:51:18   
Lili_lili
Uh, iz tvojih usta u bozije usi... 😄😄😄 upravo sam sad našla djetelinu sa 4 lista... nadam se da će mi sreću donijeti...da pozeleni i graf😍😍😍 da ja imam otprilike svakih 32 dana... a ti?

(odgovor članu sanjaos75)
Direktna veza do poruke: 1827
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
5.4.2017 15:26:07   
sanjaos75
Meni je na 28 dan . Pre sam stalno radila testove na 10-12 dpo ,sad sam resila da cekam 08.04 i nadam se da ce me user posted image zaobici...

(odgovor članu Lili_lili)
Direktna veza do poruke: 1828
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
6.4.2017 14:54:24   
sanjaos75
http://www4.slikomat.com/13/0406/fov-chartg.jpg
Sutra je dan D. Nadam se da ce mi praznik doneti radosne(Blage) vesi...user posted image

(odgovor članu sanjaos75)
Direktna veza do poruke: 1829
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
6.4.2017 19:08:49   
Lili_lili
Sretnoooo... Javi... 😘

(odgovor članu sanjaos75)
Direktna veza do poruke: 1830
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
6.4.2017 19:56:47   
vocicana
Sanjaos75 samo napred, navijam da te Blagovest svojom lepotom obasja! Kako je lepo to.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu sanjaos75)
Direktna veza do poruke: 1831
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
7.4.2017 9:19:28   
sanjaos75
http://www4.slikomat.com/13/0407/onx-chartg.jpg

Malo sam tuzna,jutros mi je pala temp. Prvi put mi se desava da nemam pms simptome,ne boli me stomak,ni ledja,obicno imam jake glavobolje. Totalno sam zbunjena...user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1832
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
7.4.2017 16:44:15   
Lili_lili
Pa može li da se "tolerise" ovaj pad ili? Msm jel to puno? Kad ćeš test da radiš? 💕💕

(odgovor članu sanjaos75)
Direktna veza do poruke: 1833
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
7.4.2017 17:32:09   
sanjaos75
nebi trebalo da dolazi do pada temperature,nadala sam se da ce Voci videti graf,da ga protumaci,ona je maher za to. Ako me user posted image veceras zaobidje,sutra radim test,posto mi je danas 28 dc. Lili ima li sta novo kod tebe? Kako je stanje sa grafom?

(odgovor članu Lili_lili)
Direktna veza do poruke: 1834
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.4.2017 0:14:47   
Lili_lili
Hm..
Nadam se da će se javiti? A i da ćeš mi ti ujutru javiti da te zaobišla... user posted image Pa nzm sta bih ti rekla imam još 3 dana do ciklusa... onako ima one bolove kao da ću dobiti... Sad nzm... 😐 Evo mog grafa... https://s11.postimg.org/rtyumd5kz/Screenshot_20170408-001158.png

(odgovor članu sanjaos75)
Direktna veza do poruke: 1835
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.4.2017 8:28:11   
vocicana
Lili Lili, pa nije ovo veliki pad, mora da bude pad za do 0,4 stepena, ako se odrzi nma visljem nivou oko 8 dana, trudsnoca je tu, ne zuri sa testom. Sacekaj datum"dobijanja", ako je i tada nema uradi test.
Sve ja pratim. Sanjaos75 sada cu jos jednom da pogledam graf tvoj. Izvinite, toliko mi nedostaje forum, ne stizem sada mnogo kao ranije ali pratim sve situacije. Sada cu baciti pogled.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Lili_lili)
Direktna veza do poruke: 1836
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.4.2017 8:30:57   
vocicana
Odgovaram zasebno, nista to ne znaci, ako i danas padne jos nize onda ces dobiti. Ali ako ne, merices jos jedno 5-6 dana. Ne budi ocajna nikako, bice bebice, bazalna je najjaca stvar na svetu. Lh trakice zbunjuju, narocito zbog toga sto kada je test pozitivan sa blagom drugom crtom, 48 sati nakon prve pozitivne lh trakice dolazi do ovulacije(moj slucaj).
Sanjaos75 user posted image obradovaces ti mene uskoro, isto kao i Lili_Lili.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu sanjaos75)
Direktna veza do poruke: 1837
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.4.2017 10:10:26   
sanjaos75
Jutros mi je t 36,3. user posted image jos nema,danas mi je 29 dc. Ne znam sta se desava,do sada mi je uvek bila tacna kao svajcarac,ne boli me stomak,ni grudi...totalno sam zbunjena...Lili dobro ti se drzi graf, moramo da budemo strpljive....

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1838
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.4.2017 11:41:30   
MasnaMasnica
Sanja, Lili malo su vam nize temperature. Kada dodje do user posted image temperature bude iznad 36.7 ne pada nize. Moze pasti,ali se sledeci dan digne visoko. Navijam za vas.
Pogledajte malo temu bazalne temperature sa pozitivnim ishodom.
Navijam da vasi uskoro pozelene.❤😙

< Poruku je uredio MasnaMasnica -- 8.4.2017 11:42:28 >


_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu sanjaos75)
Direktna veza do poruke: 1839
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
9.4.2017 9:56:32   
Lili_lili
E sad... ja bilježim temp.preko digitalnog.i čim zapišti ja očitam i napišem medjutim skontala sam da ako ga ostavim još malo pokaže još za 0.2 veću temperaturu.ali do sad sam zapisivala odmah ovu prvu pa sad nema smisla da zapisujem ovo drugo. Jutros je bila 36.5 ali duže je 36.7...

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 1840
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
9.4.2017 12:56:07   
vocicana
Lili-Lili, moje iskustvo sa digitalnim toplomerom je bez veze, iz prostog razloga sto pokazuje u proseku temp koja je manja za 0,5 stepena. Eto o tome se radi. Meri i dalje i ti i Sanjaos75, jer moje su bile bas povisene,ali nije obaveza da tako bude, osecala sam se kao da imam grip, nisam mogla ni trening da isplivam.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Lili_lili)
Direktna veza do poruke: 1841
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
10.4.2017 11:04:13   
sanjaos75
Samo da javim da je user posted image stigla. Nastavljam sa merenjem bt i nadam se da cu u maju imati vise srece. Lili kako je stanje kod tebe? Ajde bar jedna da predje u druge veselije teme...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1842
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
10.4.2017 11:24:59   
Lili_lili
E misa mu... user posted image Pa ja bih trebala sutra da dobijem... cijelu noć sam putovala noćas pa pa sam sad kad sam odspavala 5h mjerila 36.8 je ali msm da to ne mogu baš da uzmem kao nešto jer sam baš umorna...

(odgovor članu sanjaos75)
Direktna veza do poruke: 1843
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
10.4.2017 13:00:31   
vocicana
Lili navijam da ne dobijes sutra!
Sanjaos75 tebe vucem jako za nosic u user posted image temu, javljaj graf u temi kakav je svakog dana.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Lili_lili)
Direktna veza do poruke: 1844
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
10.4.2017 14:46:11   
sanjaos75
Hocu,samo sam te sada poslusala i temp ne merim vise digitalnim,pa cu da vidim...
Tako ste sve divne i pune razumevanja...hvala vam..user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1845
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
10.4.2017 23:44:11   
vocicana
Ljubimo te Snjaos75 ti si divna, svakoj divnoci dolazi mini krasoca, pa cemo se tek veseliti merenju i lepim rezultatima koji dolaze iz toga user posted image user posted image Ljubim vas bazalke, lepo spavajte.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu sanjaos75)
Direktna veza do poruke: 1846
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
11.4.2017 9:09:54   
sanjaos75
Lili ima li sta novo? Ajde obraduj nas...user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1847
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
11.4.2017 9:49:59   
Lili_lili
Još nista... boli me stomak kao da ću dobiti... temp jutros 36.7... Pa ti sad Bože budi pametan 😄😄😄

(odgovor članu sanjaos75)
Direktna veza do poruke: 1848
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
11.4.2017 10:02:52   
sanjaos75
Bice to dobro Lili...samo neka se odrzi temp tako...user posted image

(odgovor članu Lili_lili)
Direktna veza do poruke: 1849
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
14.4.2017 11:43:17   
Lilli1
Zaboravila sam sifru pa sam morala ponovo da pravim racun... evo me sad... Još nisam dobila... danas kad sam unosila temp.u FF automatski mi je izbacio da mi je po njegovom racunjanju ovulacija bila dan kasnije... Kako on računa pitanje je :) temp.je i dalje oko 36.7. Evo graf https://s9.postimg.org/kb5yy5q9b/Screenshot_20170414-114158.png
Lijepe praznike sam želim 🐇🐣

< Poruku je uredio Lilli1 -- 14.4.2017 11:44:11 >

(odgovor članu sanjaos75)
Direktna veza do poruke: 1850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  72 73 [74] 75 76   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  72 73 [74] 75 76   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here