|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mačke
20.7.2017 17:51:12   
dddaca
Nato, cula sam i ja za slicne situacije, da se posle nekoliko dana vrate kuci. Imaju macke i psi taj osecaj

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Mačke
20.7.2017 17:53:43   
emicaa
Nato dovedi ga ali neka par dana bude zatvoren u kuci.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Mačke
20.7.2017 19:23:38   
mamica 91
Slična situacija se desila i kod mog ujaka pre godinu-dve, imao macku i omacila se, i odluče da ostave sebi malog macka a mamu poklonili prijateljima,. Ujutro on odvezao macu u novu porodicu, naveće radio treću smenu, kaze ja dolazim ujutro kuci,a maca sklupcana lezi ispred ulaznih vrata. Jos uvek je kod njih, ali su je sterilisali.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Mačke
21.7.2017 9:27:31   
nata11
Emice bio je prvih 2 dana samo u kuci. Probacemo opet, uzecemo ga prekosutra ali sve mi se cini da ce opet smugnuti poznavajuci ga user posted image

_____________________________





(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Mačke
21.7.2017 10:44:04   
emicaa
Nato neka bude duze u kuci

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Mačke
10.8.2017 21:22:56   
nata11
I da prijavim macak otiso po 2x user posted image
Opet bio u kuci zatvoren, prvom prilikom koja se ukazala otiso i juce posle 3 dana stigo na staru adresu.

Zvala sam vet-a kaze jedino da probamo da ga kastriramo ali je to nista ne cudi jer macke mogu setati i 10-15 km od kuce.

Ne znam stvarno sta mi je vise ciniti, misli da cu ga ostavim da o njemu brine svekrva stim da 1 nedeljno idemo i mi... ne znam user posted image

_____________________________





(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Mačke
10.8.2017 21:24:45   
IvanaSK RR
Jao, bre, tako je seki otisao mačak i nikad se nije vratio user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Mačke
11.8.2017 8:39:46   
krin 40
Ja da imam uslove imala bih 50 mačaka ko one lujke u filmovimauser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Mačke
11.8.2017 14:04:01   
emicaa
Nato bar sam nedavno mislila sta bi na kraju sa tvojim macorom.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Mačke
30.12.2017 22:40:25   
emicaa
Moja Ema konacno prihvata Doru,bas se vidi promjena.Dodje je njuska pa se mazi o nju.Igra se sa Dorom,ova joj baca medu pa ga Ema lovi.Ni od Davida ne bjezi kao prije.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Mačke
2.1.2018 13:12:10   
nata11
Emice divno user posted image
Mi smo posle 3x odustali. Ostavili ga na istoj adresi jer u istom dvoristu zivi svekrva i hrani ga a mi idemo vikendom. Bas se podgojio user posted image

_____________________________





(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Mačke
2.1.2018 13:50:33   
emicaa
Nato bitno je da je njemu i da dobija hranu.Vi sebi nabavite malo macence da imate i u toku radnih dana user posted image
Mene Dora spopada da nabavimo i mace,mene strah zbog njene alergija da se ne pogorsa sa dvije macke u stanu a i ko zna kako bi Ema prihvatil jos jedno mace

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Mačke
2.1.2018 20:09:46   
MamaNecaVo
Verovatno mu je tu lepo. :)
Mi smo par puta pokusavali sa mackama ali nikad nije upalilo.
I pored hrane i svega ostalog,bezale su.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Mačke
1.2.2018 10:04:40   
Duškić
100%.

Ja imam dve prelepe macke u selu. Bas ih volim. Kako su umiljate deca su ih sad gnjavila dok smo bili i bas su dobre.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Mačke
1.2.2018 11:02:33   
isidora88
Ja bas ne volim macke, ali ih A obozava, stalno ih vija na ulici i hoce da ih mazi. Imamo na selu macke pa ih moj tata uhvati a A mazii, sav cici od sreceuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Mačke
1.2.2018 12:10:59   
Sanjica26 RR
I ja ne volim macke, ali to ne znaci da cu da je sutnem na ulici ko sto neki rade.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Mačke
1.2.2018 13:17:02   
Milena18
Naša maca beži od M jer je ova juri, pa je od radosti stegne. Hoće i da je golica user posted image Vidi se da je baš voli. Doselilo nam se pre par meseci još jedno mače, ali ova matora (još malo pa 14 godina puni) ga ne podnosi. Ono bi da se igra, a ona samo frkće i lupa mu šamare. Inače je prema ljudima skroz drugačija, nikada nikoga nije ogrebala.
Emice, mi smo više puta pokušavali da donesemo još neko mače, ni sa jednim se nije slagala. Mislim da što su starije, to teže prihvataju nove mace.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Mačke
1.2.2018 13:53:48   
Dragce86
Moja V mnogo voli zivotinje, ali nazalost, ovde u stanu ne mozemo drzati, ali zato ima 3 macke kod moje mame na selu pa se sita nagleda i ismeje kad ih vidi, cak pokusava i da ih stigne i za rep uhvati user posted image

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Mačke
1.2.2018 14:05:40   
isidora88
Ja sam jedno vreme pokusavala da zavolim macke, znam da sam sestrinu macku mazila i nosala i jednom mi je zabila kandze u vrat da sam sva bila u ogrebotinama dok je nisam otkacila od sebe. Od tad ne volim ni da ih vidim. Srecom moja deca vole zivotinje, jedino se M boji pasa, a A je neustrasiv, on bi svaku zivotinju mazio, bas ih voli

< Poruku je uredio isidora88 -- 1.2.2018 14:06:07 >


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Mačke
1.2.2018 16:06:17   
emicaa
ovde u zgradi preko puta nas ima neki ludi macor,kad god setamo pomazimo ga i sad je poceo docekivati nas i pola puta nas prati dok setamo i onda se vrati kuci.
Moji su u Doboju izmazili mamine macke za sve pare,ona ih ima 5 i ne zna se koja se vise voli mazit.Mnogo mi je drago sto je tako jer ja sam rasla sa mackama i nekako ne mogu zamisliti dom bez macke.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Mačke
1.2.2018 16:44:06   
choopa choops
Ja sam mačke voljela sve do momenta dok se nisam udala, i počela da dijelim dvorište sa čovjekom koji je u nekim momentima imao i do 10 mačaka. Ja iznesem smeće ispred kuće, one mi raskopaju po cijeloj terasi, ostavim dječija kolica one legnu, penju se na haubu zimi da se ugriju, onda skoče i ogrebu, ulaze u kuću, auta, ostavljaju dlake.... Kad dođu rodice od MMa iz Njemačke u kuću u blizini, nakupe ih još, i onda se vrate s odmora, a mačke sve pređu kod nas u dvorište i taj ih čovjek hrani.

I poslije svega ne mogu reć da ih mrzim, ali nisam obožavatalj. Srećom, u zadnje vrijeme ih ima manje. Olakšanje ogromno, a sam u momentima bila luda!!!

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Mačke
1.2.2018 17:44:37   
milicicak
Nama Cupka cuva kucu bolje nego bilo koji pas. Mini buba je obozava, super su drugarice, cak i zajedno spavaju... Inace je macka mrgud, nikoga ne voli osim nas, neke ljude (kao sto je moja mama) otvoreno mrzi. Mislim da nema sanse da bi dozvolila da jos neka zivotinja dodje u kucu, kornjaca je prezivela samo zato sto je bila zatvorena u kutiji... A nije da Cupka nije pokusavala da je se resi user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Mačke
23.4.2018 12:18:02   
Anck Su Nmaun
Kao dete sam ih volela a sad bas nisam neki ljubitelj macaka user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Mačke
23.4.2018 12:57:02   
mama Jo
Imamo 2 kod bake i deke u dvoristu, J ih bas voli ☺

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Mačke
5.6.2020 18:11:45   
emicaa
Imam pitanjebza vas koje u stanu imate odrasle macke.Ema ima 9 godina,u posledenje vrijeme stalno spava i lezi.Ovako je ok,jede,pije vodu,redovno ide u wc ali jel normalno da osim toga ostatak vremena provede spavajuci.Ja sam cijeli zivot provela sa mackama,ali je Ema najstarija koju sam imala



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here