RE: Podelite sa nama novogodišnju želju za 2015. godinu i osvojite fenomenalni poklon!!! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


mama krava -> RE: Podelite sa nama novogodišnju želju za 2015. godinu i osvojite fenomenalni poklon!!! (28.1.2015 13:59:38)

Ja sam nešto otegla preuzimanje, ali sam zato mužića poslal jutros do NBG...

I samo mi javlja u poruci...Čoveče dobila si bar 3kg kozmetike![sm=smiley36.gif]

Jedva čekam da dodjem kući![sm=sloncek.gif]




marketing RR -> RE: Podelite sa nama novogodišnju želju za 2015. godinu i osvojite fenomenalni poklon!!! (28.1.2015 14:11:33)

[sm=smiley36.gif]


Uživajte [sm=bravo.gif]




Trcosava -> RE: Podelite sa nama novogodišnju želju za 2015. godinu i osvojite fenomenalni poklon!!! (16.2.2015 9:55:59)

Evo i moj paket stigao do mene [sm=smiley36.gif]

Probah mleko za telo, šampon i balzam. Odlični su. Ona okruglu kremu mi konfiskovala kuma. Kupke ću probati pa javljam utiske.Evo i slikice

[img]http://www4.slikomat.com/13/0216/m6m-DSC-08.jpg[/img]




marketing RR -> RE: Podelite sa nama novogodišnju želju za 2015. godinu i osvojite fenomenalni poklon!!! (16.2.2015 20:34:49)


Superiška [sm=bravo.gif]




veselicaa -> RE: Podelite sa nama novogodišnju želju za 2015. godinu i osvojite fenomenalni poklon!!! (27.2.2015 19:30:20)

E ovako da podelim kako mi se dopadaju ovi divni proizvodi koje sam dobila [sm=bravo.gif]
Ja imam dugu kosu,do pola ledja i bas je gusta i mrsi se uzasno.Tako da se razumem u regeneratore.A ovaj Le Petit Marseillais je divan,lepo mirise i bas mi razmrzi kosu.To sto mu je potreban samo 1 minut da odradi posao je veliki plus.Definitivno cu ga kupiti opet.Sampon je isto dobar,ali miris je posebno dugotrajan,meni kosa mirise i posle 3 dana.Mozda bi i duze ali ja kosu perem na svaka tri dana [sm=smiley36.gif]
Kupku od vanile tj.kremu za tusiranje sam ja koristila i lepo mirise,ne isusuje kozu tako da cu i nju sigurno opet koristiti.Crvenu sam dala muzu i njemu se isto svidja.
Sto se tice mleka za telo i kreme nisam probala jos uvek nijedno,jer vec imam otvorena 3 mleka pa cekam da prvo njih potrosim.
Evo,ovo su moji utisci i kao sto vidite odusevljena sam proizvodima.Jedva cekam da ih i kod nas nadjem u prodaji.
Hvala jos jednom Rr i sponzoru [sm=bravo.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]