|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
12.6.2017 12:35:44   
emicaa
Meni je do dvije godine ok,Dora je nije htjela uopste pa mi je sad cudno da je David toliko voli

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
12.6.2017 12:43:51   
IvanaSK RR
Meni jeste ruzno kad vece dete nosi stalno cuclu, al dok je to u granicama ok mi je

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
12.6.2017 15:12:08   
Bunnyca
Protinik jesam, ali nekako mi se cinilo da je na nju delovalo umirujuce i popustila sam i koristili je do 18 meseci.
Sve preko tog perioda jeste mnogo, tu negde do 20-24 meseca max.Odvikli se bez problema

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
12.6.2017 15:25:26   
emicaa
Ako se kod nas ova ljubav nastavi,izmedju srecka i dude imacemo problema kod odvikavanja.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
12.6.2017 15:32:22   
Sanjica26 RR
To mi je ruzno kad vidim da je cucla non stop u ustima posebno kod dece od druge godine.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
12.6.2017 15:58:00   
dddaca
Vidim da je dosta vas protiv toga da dete preko 2 godine koristi cucu. E pa mi imamo malo vise od 2 godine i dalje je koristimo za uspavljivanje. Tokom noci je pljune, ali ne moze da zaspi bez nje. Ode u krevet, stavi cucu i zaspi. Posle nekog vremena je pljune, ako se ponovo probudi po noci, napipa je negde u krevetu i opet u usta. Preko dana je koristi samo tokom uspavljivanja. Vrlo rado bih je ukinula, ali plasim se kako ce se uspavljivati, tako da jos nisam ni pokusavala. Ako neka mama ima predlog, iskustvo...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
12.6.2017 16:27:20   
Anck Su Nmaun
Daco nemoj ti njemu da ukidas do 18 -te jer nisi sigurna kako ce da se uspava user posted image
Morala sam da se nasalim...
Ako ne probas neces znati, a ni on nece nauciti, idete linijom manjeg otpora.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
12.6.2017 16:27:23   
Sanjica26 RR
Tako sto sklonis i nema vise. Moja se isto uspavljivala sa cuclom, ali sam presekla. Vec je dovoljno velika da ne drami previse. Samo pricaj da nije beba. Moja je brzo ukapirala. Malo je negodovala, ali nista strasno. To je jednostavno navika.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
12.6.2017 16:30:15   
Anck Su Nmaun
Sto je dete straije to se teze odvikava. Ne shvatam ovo lakse mi je da ne drami pa ga necu ni odvikavati...
Secam se kad je T u vrticu za 3 dana zaboravila dudu.
I vaspitacice ih odvikavaju a neki roditelji cim se pojave tutnu im ono cudo u usta... o svasta user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
12.6.2017 16:33:14   
Sanjica26 RR
user posted image Anck blesava si

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
12.6.2017 16:42:14   
dddaca
Jooj, pa sta cu pre da ukidam, da l' pelene, da l' cuclu user posted image


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
12.6.2017 17:11:24   
IvanaSK RR
Pa, jedno po jedno, naravno. Nikako u isto vreme.
I sin je koristio cucu samo za uspavljivanje, koliko se sećam negde do godinu ipo,mozda dve.
Jedno veče mu je nisam dala i to je to. Stvarno nismo imali problem sa odvikavanjem.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
12.6.2017 17:18:51   
dddaca
A kako se uspavljivao u to vreme? Moja mrvica stavi cucu, legne i zaspi. Nema nikakvog ljuskanja, pricanja, uspavljivanja. Sigurno ce morati da padne neka kompenzacija za tu cuclu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
12.6.2017 17:27:57   
IvanaSK RR
Mi smo se uspavljivali tako sto lezimo pored njega dok ne zaspi.
Procitamo pricicu, zagrlimo se i spavamo.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
12.6.2017 22:14:32   
emicaa
od zaove curica u avgustu puni 4 i jos nosi dudu,toliko user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
12.6.2017 22:16:38   
Sanjica26 RR
O Bogo moj.To je bas preterano.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
12.6.2017 22:21:42   
emicaa
i oni njoj i dalje kupuju,stalno ih grize i oni kupe nove

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
12.6.2017 22:25:50   
eca89
Cekaj Emice, je li to ona curica sto kazes da jos pelene nosi, a da sve prica i razumije?
Pa, je li ti sa zaovom sve okuser posted image ? Salim se, mozda je previse tolerantna ili joj se ne da.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
12.6.2017 22:36:33   
IvanaSK RR
Emice, to je stvarno preterano. Roditelji su lenji,lakse im da joj kupe nego da je odviknu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
12.6.2017 22:38:11   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: eca89

Cekaj Emice, je li to ona curica sto kazes da jos pelene nosi, a da sve prica i razumije?
Pa, je li ti sa zaovom sve ok[sm=smiley36.gif]? Salim se, mozda je previse tolerantna ili joj se ne da.

user posted image user posted image jao boze dobro pitanje 😁
Tako i moja komsinica razmazila.dete do besvesti, nema granica..dete joj do 5 god. Nosila nocu pelene user posted image meni je to tuzno sta rade od dece user posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
12.6.2017 23:06:07   
emicaa
Skinuli su pelene nekad u februaru cini mi se konacno.Ona kad vidi sreckovu dudu odma uzme i bjezi sa njom pa joj moram otimati.Kad je bolesna onda je duda 24 sata u ustima.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
12.6.2017 23:53:33   
Mariya
Moja Lu je imala cuclu od 10.meseca do skoro 4.rođendana. Kad smo smanjivali podoje, pre nego što sam počela da radim, pronašla je cuclu među igračkama, stavila je u usta i tako zaspala. Tako je počelo. Posle 2.rođendana smo je koristili samo za uspavljivanje, i jednog dana je nestala. Nismo imali drugu, malo je kenjkala, tražila ali objasnila sam joj da nema cucle u prodavnici, ne mogu da joj kupim drugu a njena se izgubila i tako se odvikla. H je isto htela cuclu ali nakon više noći provedenih sa rukom u krevecu, držeći cuclu, brzo sam je odvikla.
L nisam ni htela da dajem ali kako idemo na terapije a on tamo jako plače na kraju sam mu dala cuclu da se smiri. Tako da je on sad ima, ali nije neki ljubitelj, koristimo je samo na terapiji i to ako plače.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
13.6.2017 10:42:53   
mekanica
Mi smo prosli bez cucle;)

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
11.7.2017 14:50:08   
dddaca
To je najbolje sto si mogla da uradis mekanice. Mnogo puta nam je ta cucla pomogla da prespavamo noc, ali cesto sam se pitala gde mi je pamet bila kad sam je navikla na nju.

Inace, da se pohvalim. Najzad smo je ukinuli dok smo bili na moru. Sad imamo drugi problem. ne moze da zaspi preko dana bez cucle, ali valjda cemo i to da resimo

(odgovor članu mekanica)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
11.7.2017 14:56:50   
veselicaa
Nina je koristi od kako smo izasle iz porodilista.I u porodilistu bi joj dala ali mm doneo neopranuuser posted image Obozava je a i ja,smiri se kada kenjka,uvece kada se probudi a nije gladna.A sto tek uzivam u trazenju novih,neobicnih uhhhh,imamo pravu malu kolekcijuuser posted image

< Poruku je uredio veselica -- 11.7.2017 14:57:58 >

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
OJED I OSIP: KAKO LEČITI, A KAKO SPREČITI?
Posle nekoliko dana ovog kombinovanog tretmana (pranje, sušenje i mazanje, uz redovno menjanje pelena), kod većine beba ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here