|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
9.5.2011 15:50:43   
jabudic
Super stvar, klela sam se u nju user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
9.5.2011 15:53:42   
magde
mi smo cuclu izbacili kad j e Niki imala 1 god i 5 meseci...i to veoma uspesno.a Jovan j ejedva primio cuclu on i do dan danas ne zna da je drzi samo mu ispada iz uste ali mene strasno mi je potrebna zato sto kad nocu bara mleka stavljam cuclu dok dodgem da ne probudi Niki

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
14.5.2011 22:36:22   
Anoniman
Kako se beba od 8 meseci može odvići od varalice?
Celu noć plače jer mu ispadne iz usta, vrti se, igra njom, sav je ojeden oko usta. ODVRATNO!

(odgovor članu magde)
  Direktna veza do poruke: 78
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
14.5.2011 22:40:59   
choopa choops
Pa pustis ga bez nje i ignore plac user posted image Sta da ti kazem. Ja bi se radje budila sto puta da Matiji namjestim cuclu, nego sto mu sto puta namjestam moju sisNu user posted image . Doduse nije ojede, eto male prednosti user posted image
Salim se, nego eto malo da se i ja pojadam user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
14.5.2011 22:43:26   
Anoniman
Ne možete bre da verujete! Zaspao je u 21h, od tada smo mm i ja išli već 5x da mu damo cuclu! user posted image A noću, celu noć zvecka. Drži je u ustima, i njaka onaj plastični deo koji se kači na lanac, gore-dole, i to se čuje Tik-Tik-TikTik... pa odlepiću više, majke mi! Pomišljam da je umočim u ljutu papriku! user posted image

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
14.5.2011 22:44:34   
Anoniman
Popije mleko, okrene glavu što znači "Neću više", ja mu obrišem usta, i on nakon toga otvori usta i čeka cuclu! user posted image Ako je ne dobije kreće histerija. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
14.5.2011 22:48:55   
snješka
Ja ne znam kako je to, ali mogu da zamislim. Moja djeca je nikad nisu koristila i baš mi je super. A da probaš stvarno da je malo staviš u senf, ali samo mrvicu? Ili da pokušaš da pretpiš plač nekoliko noći dok se ne odvikne?Ne znam, nemam isustva pa samo lupam.


_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
14.5.2011 22:52:58   
Anoniman
To će biti urlanje bukvalno celu noć, i za spavanje tokom dana.

Evo, sad je mm išao, ja čujem beba zaćutala, reko dao mu cuclu. Sad opet otišao da ga obiđe, vraća se i kaže "On je dohvatio cuclu", reko a kako je zaćutao prethodno", kaže "Mazio sam ga po leđima". user posted image Nisam pametna. user posted image Do pre par noći nije baš to radio sa cuclom. Obično bi je pljunuo kad zaspe, i spavao bi celu noć Eventualno ako kmekne, ja mu dam, i on je opet pljune za 5min. To mi nije smetalo. Ovo sada mi sve smrdi na zube, jer baš je glođe non stop, i budi se već dve noći u 3-4h da jede.

(odgovor članu snješka)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
14.5.2011 22:54:51   
snješka
E pa Tasho, krenuli zubići user posted image . Tako je i Vik radio, stalno se budio, vrpoljio, grizao jorganče. 

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
14.5.2011 22:55:56   
Anoniman
Jao nek izbiju više. Usta mu izgledaju kao da je sa Kosovskog boja stigao! user posted image

(odgovor članu snješka)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
7.10.2011 13:21:38   
Anoniman
Imam problem mamike pomagajte!

Mihajlo je izgrizao posednju dudu na pola!!! Ja ne bih da mu kupujem novu, jer je vreme da se polako odvikne... Inače je koristimo isključivo za spavanje, ali evo sinoć jedva zaspao, i to sam mu na kraju morala dati neku glodalicu koju smo koristili kad je bio beba, samo da se smiri... Za živu glavu ne da dudu. Probala sam sa svim mogućim igrama da je sam odbaci-nema šanse! Šta da radim?!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
7.10.2011 13:26:03   
ivaj
Kupi u apoteci lak protiv grickanja noktiju.Namazi njime dudu.
Taj lak je bas gorak,ja sam Jani pomocu njega iz prvog puta izbacila i dudu i flasice.
I to sasvim slucajno,dever kupio maloj taj lak zato sto je grickala nokte,ja se setim i upotrebim.
Ne verujem da moze da skodi a i toliko je gorak da ga deca samo liznu.

Usput da kazem da te danas svuda pratim po forumuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
7.10.2011 13:29:12   
Anoniman
user posted image ajoj, moram da mu baš zagorčam?!

Inače, flašice smo odbacili bukvalno preko noći. Sa tim nisam imala nikakav problem, ali duda mu je ceo svet! user posted image

(odgovor članu ivaj)
  Direktna veza do poruke: 88
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
7.10.2011 13:34:27   
Olga75
probaj i veceras bez dude , trajace par dana
zvercica nije koristila dudu uopste ali kad sam ja bila mala totalno sam bila zavisna od nje i koristila sam je preko cetiri godine user posted image
i Dubrovnik ni dan danas ne volim jer sam tamo izgubila svoju diiivnu cucu sa crvenom mahnicom user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
7.10.2011 13:37:39   
*Alexx*
Pravo da ti kažem, Nina, ja bih mu kupila novu dudu. user posted image Kad bude malo razumniji, onda možeš da mu ukineš.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
7.10.2011 13:37:51   
lanajelena
Nina ko da imamo istu decuuser posted image ,Dusan je vec pokidao ne zna se broj dudi i juce vidim da mu je i ova na pola i nemam nameru da mu kupujem novu a on je obozava i ovakvu (a treba nam duda za vikend,ostaje prvi put sam sa mojom sestrom)

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
7.10.2011 13:43:45   
Anoniman
Probaću Olga još koju noć sa ovom glodalicom (sličnog je oblika kao cucla, samo nema tu sisaljku user posted image )...Ako bude nesnosno, kupićemo još jednu, ali to je poslednja!!! user posted image

LJ je l' ti imaš babu iz Jablanice!? user posted image možda su na babe user posted image

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 92
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
7.10.2011 13:46:49   
Sanjica26 RR
Mi kad bi izgubili cuclu, drugu ne bi prihvatila. Nema teorije.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
7.10.2011 21:15:15   
Anck Su Nmaun
Ja sam razmisljala  kako i kad da taru  odviknem od dude..ali ona njoj dodje kao neki sedativ kad je zbog neceg uznemirena....i naravno uvek je tu za spavanje!

I ako je odviknem sta ce posle da je smiri user posted image

A Hana je nece ziva... a bas sam se trudila da je naucim jer znam da bude od velike pomoci i za uspavljivanje i da ne trazi da se uspavljuje na grudima... mozda je jos mala za nju?



(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
7.10.2011 21:27:03   
Anoniman
I večeras je zaspao uz glodalicu user posted image Videćemo dalje...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 95
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
7.10.2011 21:36:03   
Inica
Meni je Ina bila "navucena" na cuclu. Jednom ju je ubacila slucajno u seckan luk, i toliko je smrdela na njega da nije htela da je stavi u usta. posle je sama bacila u kantu. Kad god je kasnije trazila dudu samo joj kazem- pa zaR je nisi bacila? Nije joj biLo svejedno, ali nije ni plakaLa :)

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
7.10.2011 21:39:45   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Inica

Meni je Ina bila "navucena" na cuclu. Jednom ju je ubacila slucajno u seckan luk, i toliko je smrdela na njega da nije htela da je stavi u usta. posle je sama bacila u kantu. Kad god je kasnije trazila dudu samo joj kazem- pa zaR je nisi bacila? Nije joj biLo svejedno, ali nije ni plakaLa :)


hehe dobra fora...

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
7.10.2011 21:41:01   
Anoniman
"Slučajno" upala u seckan luk user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 98
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
7.10.2011 21:42:40   
IVA 11
Moj od rodjenja ne moze da zaspe bez cucle. Sad je samo koristi za spavanje, i u toku dana ako unervozi pred spavanje. prije je cuclao po cijelu noc, tik-tak udara plastika user posted image Sad cim zaspe izbaci je, i ne trazi je...dokle ce ovako vidjecemo user posted image

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Cucla varalica- ZA ili PROTIV?
7.10.2011 22:33:45   
Inica

IZVORNA PORUKA: n i n a

"Slučajno" upala u seckan luk user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Hajde da stvaramo uspomene sa Lilly Junior...
Uzbuđenje je u vazduhu - Lilly Junior Radosnica je stigla!
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here