|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pregnil
1.3.2011 13:59:43   
dejana007
ja kad sam primila pregnyl 5000 dr mi je rekao da imam odnose nakon 24, 36h dakle na 12 sati. i tad sam ostala trudna. imala srecu da kcim primila pregnyl odmah zatrudnela, iako mi med. sestra rekla da nemam sanse i bolje da se pripremam za vantelesnu user posted image jedva cekala posle da je vidim i da joj kazem da sam trudna.. i rekla joj user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Merimica)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Pregnil
1.3.2011 16:23:53   
*Maki*
Nema pravila kada ce da puknu folikuli posle pregyla. Prvi put kada sam primila pregnyl jedan folikul je pukao posle 6-7 sati posle primanja inekcije a drugi sutradan. Sad poslednji put kada sam primila pukli su za tacno 36 sati... Taj bol koji osecate je u stvari pucanje folikula... mene je mnogo bolelo, ali prestane ubrzo, trajalo je mozda svaki put pola sata-do sat vremena...

Navijam user posted image user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Pregnil
1.3.2011 16:28:26   
Merimica
ali mene stomak boli ceo dan, nepodnošljivo, a imam samo jedan folikul.
jedva čekam UZ u 17:15 pa da vidimo šza se dešava

_____________________________

M+M=??????

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Pregnil
1.3.2011 16:35:20   
*Maki*
Pa to je to, sad mozda kod tebe malo duze traje...javi nam novosti! user posted image

(odgovor članu Merimica)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Pregnil
1.3.2011 16:48:47   
Merimica
joj, kod mene sve nekako drugačije nego kod normalnih ženauser posted image

_____________________________

M+M=??????

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Pregnil
1.3.2011 16:58:41   
*Maki*
Ja se secam da je mene jednom boleo stomak, u vreme ovulacije, dok sam isla prema ginekoloskoj ordinaciji... Jedva sam stigla, zakasnila sam..doktor me zvao da vidi gde sam user posted image I kad me pregledao na ultrazvuku samo je rekao --Samo sto je pukao...evo vidis ovu tecnost i parchice--

Ne brini, sve je to normalno... videces kasnije na pregledu da je pukao...user posted image Smirice se bol user posted image

(odgovor članu Merimica)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Pregnil
9.3.2011 16:51:13   
tvigy
vidim vi ste sveprimale pregnil kad sui vam folikuli bili 18,19mm.ja idem sutra po pregnil amoj folikul 24,6mm!sta mislite,jel to prekasno? i jos dok pocne delovati...Merimice nejbolje je imati sex pre pucanja folikula da plivaci docekaju jajasce-tako mi je dr rekao.da muckam i veceras u ujutro pa onda prekosutra .

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Pregnil
9.3.2011 16:55:58   
Ana RR
Tvigy, ja sam pregnil primala dok je folikul manji nego što je kod tebe. Malo mi je čudno da ti već nije dao, ali valjda on čovek zna user posted image

Moja dr čeka da potpuno sazre folikuli a to nikad nije došlo do 24mm. Možda je to individulano.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu tvigy)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Pregnil
9.3.2011 16:57:36   
Merimica
tvigy, ja sam primila pregnil kada mi je folikul bio 24 mm.
moj dr kaže da je tada najbolje, jer je on već prirodno zreo, a mi ga pregnilom samo potpomognemo da pukne u najboljoj fazi.
srećno i tebi i meni, ja još čekam rezultate, pa ćemo videti da li ćemo uspetiuser posted image

_____________________________

M+M=??????

(odgovor članu tvigy)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Pregnil
9.3.2011 17:01:07   
Merimica
IZVORNA PORUKA: tvigy

...Merimice nejbolje je imati sex pre pucanja folikula da plivaci docekaju jajasce-tako mi je dr rekao.da muckam i veceras u ujutro pa onda prekosutra .


onda sam ja ispoštovala ovo pravilo mi nismo mogli imati sex nakon pucanja, a dan pre i dan kada je pukao, jesmo.user posted image user posted image

_____________________________

M+M=??????

(odgovor članu tvigy)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Pregnil
9.3.2011 17:29:41   
tvigy
Ma neznam Ana i meni je malo to cudno ali sto ti kazes-valda zna...Rekao je da ako slucajno nista ne bude ovaj mesec(a on misli da ce biti),tako ce mo ici jos dva meseca i ako nista ne bude,kako on rece-epruveta!Ako sad nista ne bude,mislim da ce to biti samo zbog ovolikog folikula a da je dat kad je bio 18,19mm mislim da bi bio pun pogodak!Nekako sam sklona da verujem u to ker sam i prvu trudnocu ostvarila upravo tako,jest da sam bila 8 god mladja.ako ovaj put nista ne bude,iduci mesec cu insistirati da pregnil dobijem kad budu folikuli oko 18mm.Merimice,ja verujem da ce ti test biti pozitivan,neznam zasto..!!Usvakom slucaju-zelim ti da bude!!!

(odgovor članu Merimica)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Pregnil
9.3.2011 18:46:44   
dejana007
ja primila pregnyl kad mi folikul bio 18mm. nisam verovala da ce da uspe a uspelo je user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu tvigy)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Pregnil
10.3.2011 9:13:03   
*Maki*
Pregnyl se prima kada je folikul 18-19mm, posle moze da bude kasno. Tako je meni moj dr rekao, ne znam zasto im se misljenja tako drasticno razlikuju...user posted image

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Pregnil
10.3.2011 10:05:38   
dejana007
Maki, ne znam ni ja. Al kome god da rekla cudile se. Tj moje drugarice koje lece sterilitet. Njima dr ne daje pregnil dok ne poraste preko 22mm.

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Pregnil
10.3.2011 23:50:32   
bebica30
cao svima
evo nesto po pitanju pregnyla i pucanja folikula iz moje perspektive...
prosli mesec stimulisana inekcijama za iui...bila je sreda, tacno pre nego sto cu otici kod lekara osetila sam ovulaciju...bolovi , ziganja, krsta su mi se raspadala, lepljiva sluz providna ma sve po knjizi...ja tacno znam kad puknu folikuli . ne zaboravimo da sam tada bila pod dejstvom superfakta..otisla kod lekara dao mi recept za pregnyl i rekao da uzmem to vece....ja sam tu krenula u plac da ga mollim da me pregleda jer mislim da je sve palo u vodu i da su pukli folikuli....on je tvrdio da nema sanse....odem ja kuci tako ljuta, sigurna 10000000 posto da je sve gotovo jer osecam svoju ovulaciju kao i uvek a sa 30 godina malo me tesko prevariti po pitanju mog tela user posted image  petak, znaci dva dana nakon dolazim na iui....kad ono svih 11 folikula tamo user posted image  od najsitnijih do ona dva vodeca....nista mi nije bilo jasno....cak ni posle pregnyla nisu pukli...sutradan sam otisla odmah rano da me provere da li su pukli i nije ih bilo sva sreca.....
tako da sve je to toliko individualno i mislim da je svaki put prica za sebe
danas sam primila pregnyl ponovo...pa u subotu bog nek nam je u pomoci eheheh

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Pregnil
12.3.2011 7:59:34   
tvigy
bebice-zelim ti sve najbolje!!!i ja sam imala slicnu situaciju!prosli mesec(prirodni,nestimulisani ciklus)odem gin na redovan pregled i dogovor o klomifenu i kazem mu-mislim da je o bila jucer jer me jako boleo stomak a i ostali propratni simptomi su tu!kaze ajde na uz pa da vidimo-kad ono ne-nije pukao i cak mi je rekao da i nece do mozda sutradan ili cak prekosutra!!kazem ja-pa kako?rekao je da to kad me boli je samo od povecanja jajnika pred o a da o nastupa kasnije.e po tom njegovom ja sam dosad uvek masila o!!

(odgovor članu bebica30)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Pregnil
12.3.2011 8:06:12   
bebica30
pa i ja, to je najstrasnije hehehehhe
jadna tu se patim i seksam se pod bolovima oci mi ispadaju vec 4 godine kad ono meni tada ni nije ovulacija user posted image

(odgovor članu tvigy)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Pregnil
12.3.2011 8:14:25   
tvigy
user posted image ,user posted image user posted image ,tako i ja!!!ali valda zna sta radi jer je dugo godina vodio ambulantu za neplodnost u sklopu bolnice.kratko sam kod njega pa ce mo videti!

(odgovor članu bebica30)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Pregnil
12.3.2011 8:17:04   
bebica30
ja ti drzim fige
user posted image
mene je moj gin koji nam je i prijatelj posao kod endokrinologa embriologa koji ima kliniku za neplodnost i samo radi vto, csi i iui pa sta mi bog da hehehe

(odgovor članu tvigy)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Pregnil
12.3.2011 8:30:48   
tvigy
onda se ne sekiraj i samo ozitivno!!!user posted image da li ti je ovo prvi pokusaj ili...

(odgovor članu bebica30)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Pregnil
12.3.2011 10:45:21   
bebica30
pokusaj kao pokusaj sa pricom oko iui 4 ti...prvi put stimulisana klomifenom i pukli pre iui, primljena stoperica i ciljan odnos...drugi put iz prirodnog ciklusa 13 folikula svi pukli pre stoperice pa ciljani odnos...treci put inseminacija prosli mesece, cetvrti put ova danas user posted image  

(odgovor članu tvigy)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Pregnil
12.3.2011 22:56:18   
tvigy
bebice-znaci cekamo zajedno!!i meni sad ostaje samo da cekam 14-15 dana pa ako kasni da radim test.na koliko su ti ciklusi?moji su na 30,31 dan tako da je (ne) ocekujem oko 26.3.zelim da nam se ispune zelje(i ne samo nama)i da konacno ugledamo nase pluseve!!!

(odgovor članu bebica30)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Pregnil
12.3.2011 23:01:01   
bebica30
pa ja dobijam na 30 dana...ali posto  cu verovatno raditi opet iui za ovom ..vadicu krv vec za 12 dana odnosno 23-eg..da bi znala na cemu sam jer cu inace biti visoko rizicna (iz nekih drugih razloga) .sto pre izvadim krv, stajem sa progesteronom da dobijem na vreme....

(odgovor članu tvigy)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Pregnil
12.3.2011 23:06:51   
tvigy
progesteron primas u inekcijama ili u tabletama?i nakon koliko dobijes kad ga prestanes piti? i koliko puta mozes ici na inseminaciju?posle inseminacije sledi ivf ali neznam nakon koliko inseminacija..

(odgovor članu bebica30)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Pregnil
13.3.2011 10:57:11   
tvigy
Merimice-gde si,jesi li radila test(sad ti je otprilike vreme,zar ne)?kako se osecas?

(odgovor članu tvigy)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here