|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pregnil
13.3.2011 13:54:22   
bebica30
twigi prosli mesec sam uzimala obicne vaginalete progesterona...posto sam radila iui 11 ti dan...a posle 15 dana vadila betu odmah tad sam stala za vaginaletama i stigla mi posle par dana tacno u dan.user posted image
ovaj put mi je dao neke vaginalete koje se uzimaju ujutro i bukvalno se zalepe unutra pa nista ne iscuri..krecem u ponedeljak sa njima....radicu maximum 4 iui....posle toga cu da se roknem hehehehehehhe sala mala

(odgovor članu tvigy)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Pregnil
14.3.2011 20:05:54   
tvigy
bebice,zasto maximum 4?koliko ih se moze raditi?I nemoj da se roknes-obesi se-muzu oko vrata!!!ljubim te i zelim ti da uspes jos ovaj mesec da ugledas svoj +!!!

(odgovor članu bebica30)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Pregnil
14.3.2011 20:39:35   
tvigy
jekiki ako si u subotu dobila pregnil,posle koliko sati ti je bila ovulacija?ja sam dobila u cetvrtak u 20 do 11 i ovulacija mi je bila nekad u toku subote jer me je u subotu od 5 ujutro ceo dan boleo stomak ai veci deo nedelje...i folikul mi je u sredu na uz bio 24,6mm!!mogu misliti koliki je bio do subote..

(odgovor članu tvigy)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Pregnil
14.3.2011 20:44:00   
jekiki
Zenska ja sam pregnil od 5000ij dobila u subotu oko 22h,folikuli su mi taj dan bili 18- 20mm, jutros sam oset_il kako mi je sve oset_ljivo dole, znaci da je krenula ovulacija, IUI mi je bila oko pola 9

< Poruku je uredio jekiki -- 14.3.2011 20:46:38 >


_____________________________

Ulazite u stomake !
To ulaganje daje brze i vidljive rezultate.
Ulaganje u glavu je dugorocno i neizvesno.
* Dusko Radovic*

(odgovor članu tvigy)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Pregnil
14.3.2011 20:50:36   
tvigy
pitala sam zbog toga jer je meni proslo 40 sati do pocetka o...htela sam da cujem jos necije iskustvo po pitanju o nakon pregnila...

(odgovor članu jekiki)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Pregnil
14.3.2011 20:54:13   
jekiki
Ona deluje od 36-48 h, tada krecu da pucaju, ako ih je vise uglavnom u razlicito vreme popucaju



_____________________________

Ulazite u stomake !
To ulaganje daje brze i vidljive rezultate.
Ulaganje u glavu je dugorocno i neizvesno.
* Dusko Radovic*

(odgovor članu tvigy)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Pregnil
14.3.2011 20:56:56   
sandrina 85
Jeste li primetile da vas pratim??? user posted image Imam i ode da priupitam... kakva je razlika izmedju pregnyl-a 1500, 5000 itd... Koji se daje u kom slucajuuser posted image

(odgovor članu jekiki)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Pregnil
14.3.2011 21:00:49   
jekiki
Pa jaca doza ova od 5000ij, ja sam tu primila, a slusam jutros dvojke koje su kod drugog dr da on svima daje 10 000ij, mozda to sve zavisi od  br. folikula, a mozda sto je doza veca brze deluje, treba mu manji vremenski period od primanja do pucanja folikula
Moramo da se uzajamno pratimo user posted image


< Poruku je uredio jekiki -- 14.3.2011 21:01:42 >


_____________________________

Ulazite u stomake !
To ulaganje daje brze i vidljive rezultate.
Ulaganje u glavu je dugorocno i neizvesno.
* Dusko Radovic*

(odgovor članu sandrina 85)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Pregnil
14.3.2011 21:02:35   
bebica30
mislim da je vec tu negde pisano da zavisi od stimualcije....ja sam primala od 5000

(odgovor članu jekiki)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Pregnil
14.3.2011 21:03:11   
sandrina 85
Jao da... logicno je, a svasta i ja pitam... user posted image Mislim da sam preopterecena...

(odgovor članu jekiki)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Pregnil
14.3.2011 21:25:24   
tvigy
sandrina-ja sam primila ovitrelle(isto sto i pregnil)od 250 mg a to odgovara 6500 i isto mislim da zavisi od stimulacije...

(odgovor članu sandrina 85)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Pregnil
20.3.2011 21:10:22   
sandrina 85
Ma... meni nista nije jasno, moracu da slepo verujem svom dr-u, pa ako mi on kaze da jedem ono sto se ne jede... -cu da jedem.

(odgovor članu tvigy)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Pregnil
20.3.2011 21:45:31   
Alexis79
Ja sam kod prve IUI primila pregnyl od 5 000  a kod druge  od 10 000 .
Je*i ga ni jedna nije uspela.
A od cega zavisi jacina pregnyla pojma nemam.

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu sandrina 85)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Pregnil
20.3.2011 21:56:12   
sandrina 85

IZVORNA PORUKA: nina26

IZVORNA PORUKA: 1zvezdana1

i ja sam danas primila pregnil endo je 11,4 a folikul 21mm primila sam pregnil od 1500 jel neko zna od cega zavisi doza


Pregnil se daje u zavisnoti od vrednosti hormona estradiola i LH. U poslednje vreme ne praktikuje se davanje preko 10000jedinica, jer navodno istrazivanja su pokazala da sve preko 10000 izaziva ciste na jajnicima. najcesce se daje jedna od 5000.
Nadam se da sam pomogla.

Nasla sam Znam da sam negde procitala... ali dok se ja setim...

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Pregnil
20.3.2011 22:01:35   
1zvezdana1
dali ako se uzima utrogestan odlaze menzis ili se dobije na vreme tj kada bi trebalo user posted image

_____________________________

zivot je kratak-ili suvise dug -da bi sebi mogla da dozvolim taj luksuz da zivim lose

(odgovor članu sandrina 85)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Pregnil
20.3.2011 22:05:37   
nina26

IZVORNA PORUKA: 1zvezdana1

dali ako se uzima utrogestan odlaze menzis ili se dobije na vreme tj kada bi trebalo user posted image


Ja sam dobila tacno u dan, a obicno mi kasni 1,2 dana.

(odgovor članu 1zvezdana1)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Pregnil
20.3.2011 22:11:35   
1zvezdana1
joj hvala na odgovoru draga ulila si mi tracak nade ja muckala ovaj mesec user posted image trebala da stigne danas a nije mada imam klasicne simptome pms auser posted image

_____________________________

zivot je kratak-ili suvise dug -da bi sebi mogla da dozvolim taj luksuz da zivim lose

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Pregnil
20.3.2011 22:17:09   
Alexis79
I ja sam dobila tacno u dan samo mi je malo sporije isla tj.krenula.

Zelim ti user posted image

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu 1zvezdana1)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Pregnil
20.3.2011 22:23:16   
nina26

IZVORNA PORUKA: 1zvezdana1

joj hvala na odgovoru draga ulila si mi tracak nade ja muckala ovaj mesec user posted image trebala da stigne danas a nije mada imam klasicne simptome pms auser posted image


Daj boze da budu user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 1zvezdana1)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Pregnil
20.3.2011 22:26:47   
1zvezdana1
cisto sumnjam da sam nesto uradila user posted image mada bi volella predugo traje ova moja borba vise 

_____________________________

zivot je kratak-ili suvise dug -da bi sebi mogla da dozvolim taj luksuz da zivim lose

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Pregnil
21.3.2011 12:13:51   
bebica30
IZVORNA PORUKA: tvigy

bebice,zasto maximum 4?koliko ih se moze raditi?I nemoj da se roknes-obesi se-muzu oko vrata!!!ljubim te i zelim ti da uspes jos ovaj mesec da ugledas svoj +!!!

tek sam sada videla da si me pitala
pa mozda i tri user posted image  jer ih radim jednu za drugom ako prekinem nema sanse da ponovo krenem sa svim time znam sebe....videcemo od srede

(odgovor članu tvigy)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Pregnil
21.3.2011 19:27:07   
tvigy
Bebice-kako si,ima li sta novo,kako se osecas?

(odgovor članu bebica30)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Pregnil
25.3.2011 14:35:09   
sandrina 85

IZVORNA PORUKA: tvigy

Ma neznam Ana i meni je malo to cudno ali sto ti kazes-valda zna...Rekao je da ako slucajno nista ne bude ovaj mesec(a on misli da ce biti),tako ce mo ici jos dva meseca i ako nista ne bude,kako on rece-epruveta!Ako sad nista ne bude,mislim da ce to biti samo zbog ovolikog folikula a da je dat kad je bio 18,19mm mislim da bi bio pun pogodak!Nekako sam sklona da verujem u to ker sam i prvu trudnocu ostvarila upravo tako,jest da sam bila 8 god mladja.ako ovaj put nista ne bude,iduci mesec cu insistirati da pregnil dobijem kad budu folikuli oko 18mm.Merimice,ja verujem da ce ti test biti pozitivan,neznam zasto..!!Usvakom slucaju-zelim ti da bude!!!

Morala sam ovo da kopiramuser posted image user posted image user posted image user posted image
Ipak je uspelo.... joj koliko mi je drago... BRAVO user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tvigy)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Klomifen
25.3.2011 14:37:41   
sandrina 85
.

(odgovor članu sandrina 85)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Klomifen
3.5.2011 11:14:09   
plačljiva
Ja sam danas oko 10.30 primila pregnil...Danas mi je 12dc.Sutra inseminacijauser posted image

(odgovor članu sandrina 85)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here