|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
14.1.2010 8:34:02   
Anoniman
inače ja sam insistirala, al kao prvo ajde da vidimo ove rezultate pa onda....zvala sam je, kaže sve kao što sam gore pisala...ništa strašnouser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
14.1.2010 8:34:38   
daca77
I ja cu morati da sl.nedelje uradim sve te briseve, jer me nesto pecka i boluckauser posted image ...verovatno se candida namnozila...


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
14.1.2010 8:43:42   
Anoniman
samo nemoj kod dragog nam derikože doceuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu daca77)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
14.1.2010 8:54:44   
daca77
A neka hvala...ako utvrdim da me slagao, videce kako ce proci...i to pred pacijentima i osobljemuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
14.1.2010 10:17:58   
Mari86
Draga koliko ja znam trebad a se nalivas cajem od brusnice i nije nista opasno,bar sam to nasla na internetu..
Dobices vaginalete i neki lekic i brzo ce to da se popravi mila user posted image user posted image
A jesi vec dobila lekove?


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
14.1.2010 10:18:32   
maja27
Banini jesi li probala da posaljes rezultat na adresu ginekolog@21dan.com! oni odmah odgovaraju na postavljena pitanja!!

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
14.1.2010 10:21:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: maja27

Banini jesi li probala da posaljes rezultat na adresu ginekolog@21dan.com! oni odmah odgovaraju na postavljena pitanja!!


hm, hvala draga...probaćuuser posted image user posted image

mada dobila sam doktorku, kaže mi baš sve ovo što sam već pisala,ništa strašno...user posted image

(odgovor članu maja27)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
14.1.2010 10:22:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mari86

Draga koliko ja znam trebad a se nalivas cajem od brusnice i nije nista opasno,bar sam to nasla na internetu..
Dobices vaginalete i neki lekic i brzo ce to da se popravi mila user posted image user posted image
A jesi vec dobila lekove?



uzeću danas kad odem sa posla vaginalete a brusnicu već cevčim, ili sutra u Bg-u ako ne stignemuser posted image

idem kod mužićaaaaaaaaaauser posted image

(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
14.1.2010 14:41:41   
Dudu25
banini

sta si odlucila za ureaplazmu i mikroplasmu
hoces li joj traziti da ti uradi sad te briseve

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
14.1.2010 21:26:11   
Anoniman
kaže da nema potrebe, ovo nije ništa strašno...popiću Laktogyn tabletice(poboljšavaju floru vagine usled stresa, umora, nervoze, lošeg imuniteta, a ja sve to imam jer radim ko dragstoruser posted image ) i Poligynax vaginalete,pa onda idemo opet bris....

(odgovor članu Dudu25)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
14.1.2010 21:33:12   
cipiripi
i meni je dr prvo govorila da nema potrebe pa se nakraji uspostavilo na imam hlamidiju koja nema nikakve simptome i  ne moze da se provali a moze da prouzrokuje sterilitet..

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
15.1.2010 10:05:30   
Dudu25
ja da sam na tvojem mjestu bi joj rekla da ti uzme briseve

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
15.1.2010 10:10:37   
Iva979
Ja sam bila ubedjena, ni sama ne znam zasto, da se iz vag. i cerv. brisa vide hlamidija, urea i miko plazma! A onda mi je dr iz Batuta rekla da se ne vide, i ja uposte nisam radila briseve na te bakterije... I nije mi jasno zasto mi moj ginekolg nije dao da i to proverim user posted image
Moracu u ponedeljak da je pitam!

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
15.1.2010 10:16:00   
Dudu25
IZVORNA PORUKA: Iva979

Ja sam bila ubedjena, ni sama ne znam zasto, da se iz vag. i cerv. brisa vide hlamidija, urea i miko plazma! A onda mi je dr iz Batuta rekla da se ne vide, i ja uposte nisam radila briseve na te bakterije... I nije mi jasno zasto mi moj ginekolg nije dao da i to proverim user posted image
Moracu u ponedeljak da je pitam!




Draga ni meni niko nije to spomenuo, sem kad sam ja trazila... tako da bolje je da radis i te briseve da znas na cemu si

(odgovor članu Iva979)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
15.1.2010 10:33:05   
Iva979
A da li se bris za urea, miko i hlamidiju rade u nekom odredjenom periodu? Tipa odmah posle menstruacije ili posle O?
Hvala Dudu!

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
15.1.2010 10:44:27   
Anoniman
na hlamidiju sam negativna, a dr kaže da ako sam na nju pozitivna to je pokazatelj i za druge inf. pa se rade brisevi....ma čekaću da prodje user posted image  i idem da tražim , da mi bude mirna glava....user posted image

(odgovor članu Iva979)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
15.1.2010 11:38:48   
Dudu25
IZVORNA PORUKA: Iva979

A da li se bris za urea, miko i hlamidiju rade u nekom odredjenom periodu? Tipa odmah posle menstruacije ili posle O?
Hvala Dudu!



izvini draga
nisam bila tu pa nisam videla da si me pitala, ja sam to radila posle user posted image  secam se tacno bio je 9dc kad sam bila za briseve, nije mi ona nista rekla kad tacno trebaju da se uzmu, samo sam joj trazila da hocu to i to ...


(odgovor članu Iva979)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
15.1.2010 11:40:47   
Dudu25
IZVORNA PORUKA: banini

na hlamidiju sam negativna, a dr kaže da ako sam na nju pozitivna to je pokazatelj i za druge inf. pa se rade brisevi....ma čekaću da prodje user posted image  i idem da tražim , da mi bude mirna glava....user posted image




drzim palceve draga da bude sve ok i sve negativno,
i ja jedva cekam da prodje user posted image  tacno da budu 3nedelje od zavrsetka terapije pa da vidim za ureaplasmu i kandidu

daj Boze da sam ih ubila user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
15.1.2010 11:54:08   
Anoniman
Banini draga, na tvom mestu bih tražila i ureaplazmi i mikroplazmu....user posted image
Čisto da budeš mirna........ user posted image


...kad smo kod peckanja-prošle dve noći sam stavila vaginaletu na bazi kantariona----uvek je bilo sve ok, jer sam i ranije stavljala ...user posted image
elem, sad me pecka .... pih!..
a Papa sam skoro radila, II grupa i TORCH mi je odličan... user posted image
jel imala neka od vas sličnu reakciju na vaginalete?

(odgovor članu Dudu25)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
15.1.2010 12:00:10   
Dudu25
IZVORNA PORUKA: kaliopi

Banini draga, na tvom mestu bih tražila i ureaplazmi i mikroplazmu....user posted image
Čisto da budeš mirna........ user posted image


...kad smo kod peckanja-prošle dve noći sam stavila vaginaletu na bazi kantariona----uvek je bilo sve ok, jer sam i ranije stavljala ...user posted image
elem, sad me pecka .... pih!..
a Papa sam skoro radila, II grupa i TORCH mi je odličan... user posted image
jel imala neka od vas sličnu reakciju na vaginalete?





ja nisam draga, mozda ce se neko javiti ko je imao problema sa vaginaletama da ti objasni user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
15.1.2010 12:06:58   
Anoniman
 Dudu...user posted image

(odgovor članu Dudu25)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
15.1.2010 14:00:46   
cipiripi
i ja sam ih ranije stavljala ..sad sam alergicna na njih, prvo me je peklo kao tebe, a kad sam uzela ogledalo i pogledala se dole bilo je uzasno..
nemoj da ih stavljas, zovi dr i reci sta je problem..
meni su napravile haos.


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
15.1.2010 14:05:49   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: kaliopi

Banini draga, na tvom mestu bih tražila i ureaplazmi i mikroplazmu....user posted image
Čisto da budeš mirna........ user posted image


...kad smo kod peckanja-prošle dve noći sam stavila vaginaletu na bazi kantariona----uvek je bilo sve ok, jer sam i ranije stavljala ...user posted image
elem, sad me pecka .... pih!..
a Papa sam skoro radila, II grupa i TORCH mi je odličan... user posted image
jel imala neka od vas sličnu reakciju na vaginalete?



Ja sam dobila svrab od tih vaginaleta sa kantarionom,i prestala sam da ih koristim pa se smirilo,i vise ih nisam uzimala iz straha da se ne javi taj svrab opet...Verovatno mi tu nesto nije odgovaralo...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
15.1.2010 14:10:32   
buhla
ja sam vadila danas vaginalni i cervikalni bris i u ponedeljak rezultati.... nadam se da je kandida nestala! 

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
16.1.2010 13:27:17   
Stela1
Ja sam imala eserijiju i candidu u vaginalnom brisu i brisu cervikasa, posle kontigenta antibiotika ih nemam vise jupi jupi, a cekirala sam i urin i tu je sve cisto....
Jedino mi je sekret III grupa pa mi doktorka rekla da stavljam one cuvene vaginalete na bazi joda..


Ako ikada budem morala da se u buducnosti s tim borim, ne pada mi na pamet da pijem antibiotike vec odmah inekcije. Jer sam ja toliko sj. zeludac da vi nemate pojma....vise nijedan jedini lek ne mogu da popijem a da me stomak ne odvali od bolova. Juce sam popila kafetin(jer me bolela glava) i posle sam dva sata trpela bolove u zelucu....strasno. Nasla sam negde da kome je iziritiran zeludac do linije gastritisa ne sme da pije ni brufen, ni kafetin ni aspirin....

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here