RE: Vaginalni i cervikalni bris (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


Maraj -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (7.2.2015 12:02:23)

Da draga misli se na belo vino. Kuvas dok se ne prepolovi zapremina.
Ja sam stalno muku mucila sa eserihijom i enterokokom. Zadnji put sam imala tj lecila 9;meseci enterokoku.
Meni je pomogla brusnica. Kupila sam cistiklin. To je americka brusnica. Popila sam 5-6 kutija jednu za drugom. I kupila sam vaginalrte lactogyn. Mozes bilo koje vaginalete koje imaju mlecnu kiselinu u sebi. Dobar je i multy gyn acty gel. Njega sm isto koristils. Sve je na prirodnoj bazi. Sa antibioticima sam se samo trovala opao mi imuni sistem ma uzas. Kazem ti samo cistiklin i neke vaginalete sa laktobacilom. Srecno




iva80 -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (7.2.2015 17:01:32)


IZVORNA PORUKA: Maraj
Kuvas dok se ne prepolovi zapremina.


MAraj, hvala t puno!!! Za zapreminu nisam znala da tako treba!! Jel se enovi belogluka prelome kada se ubace u vino ili se stavljaju celi??
I jos jednom hvala za info o vaginaletama!!
Sve najbolje ti zelim!




Maraj -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (7.2.2015 20:18:30)

Ne draga ne lome se cak ih ni ne ljustis. Samo ih odvojis jedne od drugih i stavis da se kuva. Al moram ti reci da pootvaras sve prozore. To toliko neprijatno mirise da molim Boga da mi niko ne pozvoni na vrata dok se stan ne izluftira




nata11 -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (7.2.2015 20:20:34)


IZVORNA PORUKA: iva80

Drage moje samo mi recite da li se za recept : pola litra vina i 7-8 čena belig luka, misli na BELO DOMAĆE VINO ili??
Vec treci mesec se vrtim u krug : eserihija pa enterokok, pa sada opet eserihija...inseminaciju nikako da docekam zbog toga...lepo ću se koknuti!!! Ne zeim vise antibiotike i vaginalete.
Naravno, dajte još neki predlog!!
Hvala


Cele cenove ubacis i kuvas i onda procedis kada se prepolovi kolicina?




Maraj -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (7.2.2015 20:22:35)

E, da ja sam kupovno belo vino. Nemam domace. Bilo koje, koje trenutno imas u kuci




iva80 -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (8.2.2015 0:01:17)

Hvala puuuuno!! xxx
Sutra kuvam i od prekosutra krecem. Koliko sam razumela jedna casica na taste, zar ne!?
Pozdrav




Maraj -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (8.2.2015 15:30:10)

Da mozes tako a mozes i sve odjednom. Ja sam sve odjednom pa za par dana ponovo kuvala




Maraj -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (11.2.2015 10:10:02)

Zaboravih da kazem vagilact od ivancic i sinova-sve preporuke. To su vaginalete na bazi mlecne kiseline. Cena oko 1200 din




iva80 -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (12.2.2015 8:54:55)


IZVORNA PORUKA: Maraj
Zaboravih da kazem vagilact od ivancic i sinova-sve preporuke. To su vaginalete na bazi mlecne kiseline. Cena oko 1200 din

TI SI SJAJNA!! HVALA!!!




Sanjica26 RR -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (26.2.2015 10:14:13)

Devojke da li znate da li je naturoplex bezbedan za dojilje?




Maraj -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (27.2.2015 15:56:50)

Sanjice, ja nisam sigurna. Licno imam odbojnost prema tom leku jer pise da se proizvodi u Kini. Mozda su to moje predrasude... Izvinjavam se ali je tako.... Pri tom kutija traje par dana jer se dosta tableta pije u toku dana. Ne znam ja bi u tvom slucaju uzela cistiklin. To nije lek vec suva brusnica. Ja sam se nekako okrenula vise priridi kad god mogu. .




Valerie -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (15.6.2015 14:12:44)

jel ima neko iskustva sa proteusom u brisu u trudnoci???

cekam da vidim sta ce dr da kaze...




Valerie -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (15.6.2015 15:50:10)

dr kaze palitrex... kad mora-mora




doktorkakristal -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (15.6.2015 21:10:03)

Palitrex moze slobodno u trudnoci




Valerie -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (15.6.2015 22:14:00)

znam... svaki put proveravam vise puta. ma uvek se nadamo da su dobri rezultati. nisam radila briseve 4 meseca, pa razmisljam koliko je ta ili neka druga bakterija mogla da steti bebici. cudno je to - i kad se super osecas moze nesto da ne valja.




dijana1* -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (15.6.2015 22:57:48)

Valerie i ja imam neku bakteriju i lecim je. Nego mene izludjuje sto sam imala simptome peckanje i svrab pre trudnoce i odem kod dr da mi uradi bris i on kao nema potrebe stvarno sve izgleda cisto i uredno. E onda sam ostala trudna i dalje me je peckalo. Druga dr. mi uradi bris i kaze da imam neku dosadnu bakteriju i da nema sanse da je resim jednom terapijom. 10 dana sam stavlhala vaginalete amoksicilin i ponovim bris, ima je i dalje ali dosta manje. Ne moze ona da skodi bebi u trudnoci ali mora da se resi pre porodjaja ukoliko ide prirodno da beba ne bi pokupila bakteriju. Onda moze biti opasno.




superm -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (15.6.2015 23:52:36)


IZVORNA PORUKA: Valerie

znam... svaki put proveravam vise puta. ma uvek se nadamo da su dobri rezultati. nisam radila briseve 4 meseca, pa razmisljam koliko je ta ili neka druga bakterija mogla da steti bebici. cudno je to - i kad se super osecas moze nesto da ne valja.

Ja sam imala proteus mirabilis u urinu verovatno i u vaginalnom i cervikalnom brisu. Pila sam Prolom vodu, jela brusnicu i pila velike količine C vitamina pošto bakterije uništava C vitamin. Ja sam na homeopatsko tretmanu, ne uzimam antibiotike.




branki* -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (16.6.2015 6:49:00)

Valeri,moze i eritromicin,ako je biogram pokazuo da reaguje na njega,obavezno i probiotik uzmi uz antibiotik,resice se to!




Maraj -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (16.6.2015 6:55:32)

Valerie proveri da li smeju (a ne vidim zasto ne bi smele-u trednoci) vaginete na bazi mlecne kiseline tipa vagilact. Meni je pre trudnoce samo to pomoglo nikakvi antibiotici. Samo vaginalete na bazi mlecne kiseline , probiotik i brusnica u kapsulama.




Valerie -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (16.6.2015 8:49:33)

hvala vam drage [sm=smiley31.gif]
di, to i mene brine, pise da je taj proteus uporan. imala sam ga nekad ranije u urinu, te bakterije samo set_aju. s jedne strane bih radila bris cesto, da se nesto ne razmnozi ko sad, ali se opet iznerviram kad opet moram AB...
svasta, svrbi te, a ne uradi bris. kad bi to po izgledu moglo da se vidi...
uzecu linex...
prolom pijem svakako da mi se nakupi pesak... dete tamani brusnicu, mogu malo da joj uzmem [sm=smiley36.gif]
ne secam se da je neko u trudnoci pisao da je koristio vagilact, da probam ja prvo da pijem probiotike
po antibiogramu moze palitrex, njega sam dobro podnosila i u prvom mesecu [sm=nosecka.gif] mi je sredio groznu Klebsiellu. boze kad se set_im kako me je bolela besika...
bice sve superr grlisssaaaa




jess021 -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (16.6.2015 8:52:30)

Valerie, ja cu po ko zna koji put napomenuti za ispiranje Octeniseptom, jedino nisam sigurna da li sme u trudnoci, ali kontam da moze jer je to lokalno delovanje.
Kupim spric od 2ml, gurnem i isperem, uvek su mi super brisevi, kuc kuc.




Maraj -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (16.6.2015 8:57:15)

Valerie ja sam 9 meseci pila antibiotike i nista. Bakterija je uvek bila tu. Samo mi je imunitet opao od silnih antibiotika. Zato sam ti napisala sta je meni na kraju pomoglo. Nilakvi antibiotici....




sagitarius -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (16.6.2015 9:03:50)

Valerie,meni su nasli proteus i ja sam na cefalexinu.Meni se zbog nje skratio grlic,tako da nije za igranje i zati mislim da treba uzeti antibiotike.




jess021 -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (16.6.2015 9:10:50)

Sagitarius, ako je tako onda je mozda najbolja kombinacija ab i nekog ispiranja.




sagitarius -> RE: Vaginalni i cervikalni bris (16.6.2015 9:13:51)

Jess,ja na takav grlic ne smem da cackam,a kome je sve ok apsolutno podrzavam ispiranje.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>