|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 41 [42] 43   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
29.2.2016 22:08:50   
pipi_coco
Danas sam podigla nalaz vaginalnog brisa i piše izolovana Candida 10 %.......Ima li neko iskustva s tim. Ja pojma nemam, dosada su mi brisevi uvijek bili uredu. U srjedu cu svojoj dr pa cu da pitam, ali eto kopka me šta sad to znaci.....je li 10% puno ili malo ili normalno user posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1026
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
29.2.2016 22:25:02   
IvanaSK RR
Uf, ne znam, ali pretpostavljam da nije strasno. A dobices vaginalete za kandidu, vodi racuna da ti imunitet bude dobar, jer se javlja i kad padne imunitet. I treba sto zdravije da se hranis.

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 1027
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
29.2.2016 22:27:48   
pipi_coco
Samo se nadam da to sada nece praviti veliki problem obzirom da se bliži porođaj user posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1028
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
29.2.2016 22:41:01   
branki*
Pipi,nalaz od 10 posto je vrlo mali broj.neka me neko ispravi ako gresim.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 1029
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
29.2.2016 22:48:39   
Sanjalicaaa
Pipi, ne znam da li je to puno ili malo, ali znam da nije strasno ako je imas. Celu prvu trudnocu sam je imala. Nedelju, dve pre termina dobila sam 3 vaginalete canesten da koristim. One kao prociste. I vise nisam ni radila bris niti je to bio problem na porodjaju ni nakon porodjaja. Ali je interesantno da mi se posle porodjaja skroz povukla, pu pu.

< Poruku je uredio Sanjalicaaa -- 29.2.2016 22:49:22 >


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1030
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
29.2.2016 22:56:28   
pipi_coco
Hvala vam na odgovorima user posted image

Valjda mi dr propiše kakav lijek da to sredim prije, samo da je beba ne zakaci prilikom prolaska....

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1031
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
1.3.2016 11:14:06   
vonavoj
Izbegavaj slatko i konzumiraj puno jogurta. Dobices neke vaginalete,canesten..mislim da nije strasno

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 1032
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
1.3.2016 12:11:04   
IvanaSK RR
Pipi, ne brini, resice se to pre porođaja. Par vaginaleta i obrati malo paznju na ishranu.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1033
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
1.3.2016 14:01:10   
Animsaj9
pipi i ja mislim da je to mali broj izolovan, dobices verovatno neke vaginalete i nemoj da brines sve je to normalno u trudnoci

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1034
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
1.3.2016 14:10:00   
vonavoj
Ja sutra idem da radim briseve...moram privatno,kod nas u dispanzeru vise ne rade,nego se ide u bolnicu,u deo gde se rade kiretazeuser posted image ...a bogami,treba mi 4400..sve briseve moram da odradim,zbog spirale!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1035
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
1.3.2016 14:58:50   
pipi_coco
Ma meni to neobicno jer stvarno nikada nisam imala problem sa tim beštijama user posted image

Kontam da ce mi dati canesten i da i to rješimo na vrijeme. A eto kad je covjek naopak danas mi se tako jede slatko, pa to je strašnoooo user posted image

Žene moje šta bih ja bez vas, ne znam user posted image


_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1036
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
4.3.2016 13:01:45   
vonavoj
Stigli mi brisevi,sve je negativno,samo me buni sto pise u direktnom preparatu : epitelne celije i gram pozitivni bacili..

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 1037
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
4.3.2016 13:51:55   
vocicana
To je fizioloski nalaz, nemas brige, spiralica moze da uleti.user posted image
Pipi ili Canesten ili Mac mirror vaginalete, reisce se to, ipak ides na prirodni porodjaj ako sam dobro skontala, gledace da bude sto cistiji put dok on izadje napolje.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1038
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
4.3.2016 13:53:21   
vonavoj
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1039
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
4.3.2016 14:00:45   
IvanaSK RR
Meni dr rekla da dodjem za dve nedelje da radimo briseve. Prethodne sam radila na početku trudnoće. Jesu li to brisevi za porodjaj? (za dve nedelje cu biti dve nedelje u sedmom mesecu)

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1040
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
4.3.2016 14:05:46   
vocicana
Cudno da ti je sada rekla, rano je, meni nije juce uzimala briseve na pregledu, znam da ih obicno u osmom ili na pocetku devetog rade da bi se eventualne nepravilnosti uklonile, do porodjaja zbog bebice, ne znam zasto ti je sada rekla. Ja sam ih radila u cetvrtom i dugo se zezala sa candidom, sada da kucnem u drvo ni spomena od nje, sve je super. Ne znam Ivanice sta je to.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1041
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
4.3.2016 15:37:54   
IvanaSK RR
Da, i meni je cudno. Uopšte ne znam zašto bi sada trebalo da ih radim.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1042
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
4.3.2016 17:49:36   
Animsaj9
Meni dr u toku trudnoće nije ni radila briseve,samo u devetom mesecu mi dala macmiror

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1043
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
4.3.2016 20:58:59   
pipi_coco
Dr mi rekla da 10 % nije ništa strašno i da cemo to rješiti sa canestenom i kako smo se nešto raspricale na kraju pregleda ja zaboravila, a sigurno i ona user posted image

Vidjet cu je u srjedu kada budem išla na CTG pa cu da je pitam ili da uzmem canesten vaginaletu na svoju rukuuser posted image Ja to nikad u živoru nisam koristila pa pojma nemam, je li se to uopšte nalazi u slobodnoj prodaji ili samo na recept?

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1044
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
4.3.2016 21:30:44   
IvanaSK RR
Canesten ima u slobodnoj prodaji. Ako ti je rekla, onda i uzmi, nema potrebe nista da cekas.

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 1045
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
4.3.2016 21:36:05   
pipi_coco
OK, vidjet cu da sutra trknem do apoteke, da rješim i tu beštiju na vrijeme, vidiš ako sam se žalila danas na neko muljamje u stomaku, bolje da ja "ocistim" prolaz za bebana user posted image user posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1046
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
4.3.2016 21:38:27   
IvanaSK RR
Slazem se, potpuno :)
Ne brini, nije to nista strasno. Ti, izgleda ni simptome nemas, tako da je sve to u malim količinama. Uzmi sutra, od sutra vece stavljaj, do srede ces vec zavrsiti sa tim.

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 1047
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
5.3.2016 9:45:23   
nata11

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Pa meni na antibiogramu pise macmiror, eritromicin, amoksicilin i cefaleksin.
Moram da vidim za te kapi i caj da li smem zbog dojenja.
Idem sada u apoteku da kupim neki probiotik pa cu pitati za sprej, kapi i caj.



Dijana jesi resila? Menjala si terapiju? Ja opet streptokokos idem za nedelju dana kod dr pa cu traziti ineksije penicilina one uvek pomognu.

_____________________________





(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1048
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
5.3.2016 15:45:39   
IvanaSK RR
Pipi, jesi uzela Canesten? :)

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1049
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
5.3.2016 20:19:30   
pipi_coco
Zaboravila totalno user posted image user posted image user posted image

Sada cu odmah staviti podsjetnik u mob za ponedeljak

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  39 40 41 [42] 43   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 41 [42] 43   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Tri znaka koji ukazuju na to da je žena pl...
Kada je žena u takozvanim plodnim danima, njeno telo to pokazuje i spolja, uz sitne signale koje možete naučiti da prepo...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here