RE: Februarski konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA MALE JUNAKE (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


ivaMark -> RE: Februarski konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA MALE JUNAKE (2.3.2015 15:13:32)

Kliknula ja na profil ali pise da nije dostupan, sada cu probati iz poruka direktno, hvala...




dragicar -> RE: Februarski konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA MALE JUNAKE (2.3.2015 15:58:35)

Imas i odavde direktno, pri dnu posta marketinga rr pise "pp" :)




nikiteki -> RE: Februarski konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA MALE JUNAKE (4.3.2015 14:03:39)

svako ima malog medu koga ne voli neka proba nece da zaboli
malom bicu on je preventiva da zastiti od bolesti tkiva!
u zivotu treba znati ne treba se uvek bolovati
PHARMALIFE je uvek tu i u dobru i u zlu![sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]




marketing RR -> RE: Februarski konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA MALE JUNAKE (4.3.2015 15:18:14)

Nikiteki, februarski konkurs je završen, krenuo je martovski, pa ispiši svoj post u novu temu, OVDE. Isto važi i za Chicco, imaš martovsku kampanju, nagradni konkurs za omekšivače je završen :)




marketing RR -> RE: Februarski konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA MALE JUNAKE (11.3.2015 1:40:28)

Drage dobitnice, paketi su poslati, javite nam kada stignu, i pišite nam svoja iskustva. I naravno, u zdravlju ih koristili [sm=bravo.gif]




mila83 -> RE: Februarski konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA MALE JUNAKE (13.3.2015 9:49:19)

Stigao paket ![sm=bravo.gif] I ulepsao nam ovaj kisni dan ! Hvala RR i sponzoru jos jednom ![sm=bravo.gif]




dejana007 -> RE: Februarski konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA MALE JUNAKE (13.3.2015 10:29:54)

Stigao paket i meni, odusevljena [sm=bravo.gif]. Sad nastavlajmo sa imuno sirupom. [sm=bravo.gif] Doktorka pedijatar koja od rodjenja prati mog Nikolu, uvek mu prepisuje najbolje, i uvek pharmalife proizvode. Dete je stvarno retko bolesno iako ide u vrtic
[img]http://www4.slikomat.com/13/0313/j6p-IMG-20.jpg[/img]

Koristili smo vec sve ove proizvode, osim spreja za grlo.
Inace tokom leta uvek koristimo mapezzz sprej, na biljnoj osnovi i predivno mirise - a ujeda komaraca nema. Ruku na sce prskala sam i ja na svojoj kozi, ne samo detetu
[sm=smiley1.gif]

[img]http://www4.slikomat.com/13/0313/7vr-IMG-20.jpg[/img]




mila83 -> RE: Februarski konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA MALE JUNAKE (13.3.2015 10:32:10)

e bas dobro,nisam znala za taj sprej za komarce,posto su svi proizvodi dobri,moram i taj da probam ! Hvala na preporuci ![sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]