RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


mamin mish -> RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat] (2.2.2015 10:51:43)

Evo da se i ja opet pridruzim crticama.
Ja moju vesticu ne ocekujem 27.02.

Maraj cajevi deluju na svakog drugacije
Ja ocajnicu nisam pila a virak mi je posle tri meseca napokon ustalio cikluse.




buba.marica -> RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat] (2.2.2015 10:58:23)

IZVORNA PORUKA: Maraj

Soso, baksuz. Od očajnice me boli želudac a od virka dobijam neregularna krvarenja. Nisam još pila malinin list, ne znam vredi li to čemu.

Drage nemojte se zezati sa tim cajevima. Meni su napravili haos u organizmu. Skroz sam izgubila ovulacije od ocajnice a bile su tacne ko sat.


Ovo htedoh da napišem...al kako stalno nešto trabunjam nisam htela da pametujem prva ...


Pozdrav i za mm , zelim ti da ne dobijes tog 27. [sm=smiley36.gif]




Maraj -> RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat] (2.2.2015 11:07:15)

Mamin mish navijamo da [sm=hudicek1.gif] ne dodje[sm=bravo.gif]
naravno, ja sam rekla svoja iskustva sa macinom travom iz najbolje namere jer i ti cajevi kao i lekovi imaju nezeljena dejstva- bar na mene imaju




buba.marica -> RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat] (2.2.2015 11:29:55)

i ja se slazem, ni jedan lek , ni jedan preparat ne deluje isto na sve, ali ja sam imala samo negativna iskustva i licno i oko sebe.




mamin mish -> RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat] (2.2.2015 11:40:58)

Hvala drage!

Ja sam virak pocela da pijem po savetu dr. da mi pokusam da mi sredi cikluse.
E sad videcemo sta ce biti dalje od sutra pocinjem da merim i BT pa cemo da vidimo kada je O.




Lisa Simpson -> RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat] (2.2.2015 12:22:00)

Ja verujem da čajevi mogu mnogo pomoći, ali samo ako imaš problem koji oni rešavaju, to isto važi za SVE lekove, u suprotnom u najmanju ruku su beskorisni, a da ne govorim što mogu biti štetni.

Ako se ne zna koji je mehanizam delovanja čaja, ne zna se ni kome će on pomoći, a kome odmoći. Dakle eksperiment na slepo, pa može da upali ili da okine.
Rizikovati po ukusu[sm=smiley1.gif]




buba.marica -> RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat] (2.2.2015 12:55:30)

Lisaaaa svaka ti ko Njegoševa [sm=smiley36.gif]




Lisa Simpson -> RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat] (2.2.2015 13:00:24)

buba marice meni nije pisala, ali sam čitala šta je drugima 100 puta napisala i tako shvatila da mi LH i E2 nisu dobri, ŠTO NIKO OD MOJUH LEKARA (najmannje 5 njih do sada) NIJE PRIMETIO!!! . Da sam to pročitakla malo ranije mogla sam ih ponoviti ovog meseca. Ja nisam veliki ljubitelj terapije bez dijagnoze, kako ovi naši lekari to rade, tako da ću ih sledećeg meseca sigurno ponoviti, ako usput ne ostanem[sm=nosecka.gif], a probaću da ostanem[sm=smiley36.gif]

A što se proročanstva tiče, ovo je februar, ali ajde da ti damo slobodno tumačenje, tu možeš da ućariš jedan mesec[sm=smiley2.gif]




Sosa Mena -> RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat] (2.2.2015 13:05:00)

Lisa proveri ponovo hormone i mogu ti preporuciti dobrog endokrinologa privtano u Bg. (ne znam odakle si) Ona je jedino uzela moj slucaj u razmatrnaje dok su me prethodna dva otkacila pod parolom da mi nije nista. A Maslacak mi je ukazivala na problem samo sto bez dr nisam mogla sebi da dam terapiju. Eto to je to o njihovo strucnosti.




Lisa Simpson -> RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat] (2.2.2015 13:09:06)

Soso ja sam svakako htela da idem u KCS da jurim te doktorke, znam da se teško zakazuje i da ih je muka navatati, ali mi pust tvoju doktorku na pp nije isključeno da je obiđem. Svakako sam rešena da prošetam do endokrinologa.




Sosa Mena -> RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat] (2.2.2015 13:13:42)

Pustila sam ti pp. Za nju sam dobila mnoge preporuke. Olican je endokrinolog.




mamin mish -> RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat] (2.2.2015 16:04:23)

Kad ste vec kod hormona da li moze neko da mi kaze sta bi sve od hormona trebala da prekontrolisem posto ih nikad nisam kontrolisala.




llila -> RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat] (2.2.2015 16:33:24)

Pozdrav cure! Ja se nisam javljala još od decembra ali sam vas pratila koliko mogu .Cijelu prošlu godinu sam pratila bazalnu i od kad sam dobila 23 decembra nisam više .Ciklusi su mi od 29-35 dana a danas je 41.dan ciklusa i još ništa .Danas ću kupiti test i radim ga ujutro ako ne dobijem u međuvremenu...




marinchica -> RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat] (2.2.2015 17:36:23)

Au, covek se iskljuci nekoliko dana, i vi izbombardujete temu, otvorite novu, ne mogu da pohvatam sve :)
Javljam se i ja u februarske cekalice!

Maraj toliko mi je drago zbog tebe, da nemas pojma. Nek si docekala svoju trudnocu, uzivkaj sad, i laganini sve. Cestitam ti od srca!

Soso, ovo s tobom postaje ozbiljno....izuzetno ozbiljno, znas, moze centrala da pogresi jednom ali ne sto puta [sm=smiley36.gif]
Ti meni rece januar ili mart, omasi januar, ajde za mart da vidimo sad :)


Sve vas pozdravljam puno i grlim, a najvise moju dragu Kiskum [sm=smiley31.gif]




Sosa Mena -> RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat] (2.2.2015 18:21:23)


IZVORNA PORUKA: mamin mish

Kad ste vec kod hormona da li moze neko da mi kaze sta bi sve od hormona trebala da prekontrolisem posto ih nikad nisam kontrolisala.


3dc: tsh, lh, fsh, prolactin, testesteron, estradiol, progesteron (ako zelis i anitela stitne TG i TPO antitela)
21dc: progesteron

i opterecenje sa 75g glikoze i isulimeniju sa 5 merenja

To ti je osnovno.




Sosa Mena -> RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat] (2.2.2015 18:22:11)

Marincice ne znam sta me spopalo [sm=smiley36.gif] Al mart je mart. [sm=smiley36.gif]




mamin mish -> RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat] (2.2.2015 18:29:29)

Hvala soso. Ako nebude nista od [sm=nosecka.gif] u februaru rafim hormone.

Nadam se da necu morati[sm=smiley36.gif]




Sosa Mena -> RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat] (2.2.2015 18:32:17)

Dace Bog da neces morati. [sm=smiley1.gif] I da ti recem moja Manja je rodjena 26.09.2011 god [sm=smiley1.gif]




Lisa Simpson -> RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat] (2.2.2015 18:35:29)

Marinchice pa vidim ja da te nema, već sam se zabrinula da ćemo ja Sosa i buba.marica same da čelkamo februar.




Makija -> RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat] (2.2.2015 19:26:33)

Cao cekalice. Nisam pisala, jer sam bas u neku depresiju upala. Meni ocajnica i virak definitivno odmazu, jer kad god ih pijem ciklus mi poblesavi. Poslednji put [sm=hudicek1.gif] dosla 21.dan. Sad cekam kako ce ovaj mesec biti pa svakako krajem meseca idem kod ginekologa. Moze li neko da ponovi serpicin recept, znam da se pisalo o tome ali da ne kopam sad.
Stvarno ne znam koliko cu jos da cekam na [sm=rozacrtici.gif]




Sosa Mena -> RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat] (2.2.2015 20:22:58)

Makija ovo je Serpicin recept: dva puta dnevno ujutru i uvece po jedna soljica zalfije i jednom dnevno vitamin D, zalfija samo do O.




marinchica -> RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat] (2.2.2015 21:09:26)


IZVORNA PORUKA: Lisa Simpson

Marinchice pa vidim ja da te nema, već sam se zabrinula da ćemo ja Sosa i buba.marica same da čelkamo februar.


Tu sam draga, sve smo u februaru... sad jos mi da zaredjamo, dosao nam je red heheh.
Bas bi da zatrudnim, da napravim presedan Sosa meni, JEDNOM da omasi.[sm=smiley36.gif]
A taj serpicin recept se vuce kroz forum mesecima od kad ga pratim, sutra idem u Josif Pancic vala, ima da kupim zalfiju.
Pa ko je prezivi, pricace [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]....mrtva trka s uvinim cajem...




Lisa Simpson -> RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat] (2.2.2015 21:31:41)

A zašta je taj recept?




Lisa Simpson -> RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat] (2.2.2015 21:32:46)

Uff opalih još jednom isti post slučajno.




marinchica -> RE: Čekamo dve crtice 02/15 [chat] (2.2.2015 21:55:12)

Za pomoc u docekivanju, onog sto cekamo [sm=smiley36.gif][sm=duda.gif]
Ja sam cak i citala o nekom receptu za ciscenje reproduktivnih organa-
ren prokuvati u belom vinu, procediti, i piti jednu casicu svakog jutra-ko to ne povrati, taj nije normalan![sm=jezicek.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>