RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :( (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Venčanje, krštenje, godišnjice …



Poruka


emicaa -> RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :( (20.8.2017 17:40:20)

Krin pisi molim te da se jos malo nasmijem.Ovim prvim dijelom si uspjela [sm=smiley36.gif]




krin 40 -> RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :( (20.8.2017 21:02:46)

Draga valjda će biti prilike da negde sednemo uživo i da te zasmejavam celo veče[sm=smiley36.gif]




AnaTamara -> RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :( (21.8.2017 15:35:49)

Hahahaha...slatko se ismejah komntarima [sm=bravo.gif] Meni se desilo da su svatovi dosli ispred kuce, a ja tek tada shvatim da ce mi besika puci [sm=bravo.gif] a vencanica sirena, skroz uska [sm=bravo.gif] , drugarice se uspanicile sta cemo da radimo a ja lepo uzmem nosu, malo mi odvezu vencanicu, i tako da sam na dan svoje svadbe p... na nosu, dok su mladozenja i svatovi bili ispred vrata [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




krin 40 -> RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :( (21.8.2017 15:42:50)


IZVORNA PORUKA: AnaTamara

Hahahaha...slatko se ismejah komntarima [sm=bravo.gif] Meni se desilo da su svatovi dosli ispred kuce, a ja tek tada shvatim da ce mi besika puci [sm=bravo.gif] a vencanica sirena, skroz uska [sm=bravo.gif] , drugarice se uspanicile sta cemo da radimo a ja lepo uzmem nosu, malo mi odvezu vencanicu, i tako da sam na dan svoje svadbe p... na nosu, dok su mladozenja i svatovi bili ispred vrata [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]


[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] ciekus,hahahaha




AnaTamara -> RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :( (23.8.2017 9:37:47)

Sreca sto sam imala nosu [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Sarav -> RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :( (26.8.2017 17:22:52)

Mm i ja smo se venčali na dan kad sam ušla u 8.mesec trudnoće sa starijom ćerkom. Dan je počeo poprilično bezveze jer je padala neka sitna kiša a mi smo pre matičara imali zakazanog fotografa. Krenula ja da se kupam pre frizera i šminkera i kako sam ušla u kadu tako sam se okliznula i pala. Sreća pa sam pala na leđa. Mm je uleteo u kupatilo i bio pred infarktom kad me video. Bebi nije bilo ništa. Onda kad smo se skroz spremili otišli smo u tvrđavu da nas slika fotograf i stalno je bio u fazonu priđu joj, stisni je dok mu mm nije rekao da će da me porodi ako mi priđe još malo. Smejali smo se sve vreme a fotograf je slikao i slikao i na kraju zakasnismo na venčanje. Još je hteo ovaj da nas slika ali smo mu nekako pobegli. Gazi muž auto i stižemo pred kuću za venčanje, a ispred nas čekaju svi gosti. Matičarka je izašla napolje, nadlaktila se na ogradu i ona nas čeka. Ostatak dana je dobro prošao, u kafani smo svi bili veseli, a ja sam izdržala da igram celu noć. [sm=smiley1.gif]




MamaNecaVo -> RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :( (20.10.2017 15:12:55)

Nase vencanje zamalo da se ne odrzi jer nas je udatio kamion na Autokomandi.
Srecom sve je bilo ok ali je izokrenulo sve.

Od toga da nam se maticar nije pojavio,pa su poslali zamenu a on cugnuo pa pobrljavio pa postavljao neprijatna pitanja i tako.. bilo je dosta situacija :)




MimaKos -> RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :( (27.4.2018 23:26:50)

Nama je ozvucenje non stop pucalo, a jedan je od boljih bendova, neki spoj nije valjao, dok nisu popravili poludeli smo skroz! Smorili ae ljudi!




Dora89 -> RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :( (5.11.2018 1:36:29)

Generalno je bilo lepo, osim što sam prihvatila da mi jedna žena, koja je zvanica na venčanju, umesto poklona donese mladenačku tortu. Torta je bila ružna na izgled, ali ukusna. I još jedan propust. Tražila sam da se slikamo sa gostima na jednom mestu koje je meni bilo lepo, iako je fotograf rekao da će biti loše slike, i stvarno smo svi bzv ispali. Naravoučenije - slušati profesionalce i ne činitti nikom usluge!




Sanidej -> RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :( (4.3.2019 10:13:58)

Lapsus naseg popa Svete tokom vencanja (pogresio mi ime) a vala i ova pre mene dugo bila :)




flamingos -> RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :( (12.12.2019 0:41:30)

Nije ih bilo,sve je prošlo u najboljem redu





lepic -> RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :( (12.12.2019 8:37:02)

Pa malo posle torte smo bili janpi, pa slikanje je bilo glupavo.




mama Jo -> RE: Propusti i greške na vašem vjenčanju :( (12.12.2019 8:38:22)

Ja sam bas zadovoljna kako je proslo. Nije bilo propusta i gresaka koji su nam ,,pokvarili" da tako kazem.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]