Film 50 nijansi sive (po istoimenoj knjizi ) (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


gabrijelaaa -> Film 50 nijansi sive (po istoimenoj knjizi ) (18.2.2015 10:14:11)

Interesuje me kakvi su vaši utisci o filmu ,pošto kažu da je to omiljena knjiga među domaćicama ...još sad ima i film...
Meni se iskreno svideo ,i veoma je približan knjizi...e sad jedino je što sad čekamo drugi deo...[sm=smiley13.gif]




emicaa -> RE: Film 50 nijansi sive (po istoimenoj knjizi ) (18.2.2015 10:16:49)

Ja nisam gledala,vudjela sam najavu i glumci mi se uopšte nisu svidjeli,posebno on,baš sam razočarana [sm=smiley1.gif]




gabrijelaaa -> RE: Film 50 nijansi sive (po istoimenoj knjizi ) (18.2.2015 10:19:32)

Pa nije bas sve kao sto izgleda... i ja sam mislila da je bezveze zbog tuđih komentara...ali meni se sviđa[sm=bravo.gif]




choopa choops -> RE: Film 50 nijansi sive (po istoimenoj knjizi ) (18.2.2015 10:20:04)

Nisam čitala ni knjigu, jer ljudi čije mišljenje cijenim što se tiče književnosti, kažu da je knjiga bezveze. A i generalno imam problem s tim da odbijam da pročitam te "bestselere" [sm=zz_big_green.png]




Anoniman -> RE: Film 50 nijansi sive (po istoimenoj knjizi ) (18.2.2015 10:27:43)

Mene je film zaintrigirao, jedva cekam da ga odgledam[sm=smiley36.gif]




wivern -> RE: Film 50 nijansi sive (po istoimenoj knjizi ) (18.2.2015 10:34:50)


IZVORNA PORUKA: choopa choops

Nisam čitala ni knjigu, jer ljudi čije mišljenje cijenim što se tiče književnosti, kažu da je knjiga bezveze. A i generalno imam problem s tim da odbijam da pročitam te "bestselere" [sm=zz_big_green.png]



Ja imam problem sa knjigama za domacice [sm=smiley36.gif]
Udjoh na temu cisto da vidim komentare, nit citala nit gledala, niti planiram ista od toga




mama krava -> RE: Film 50 nijansi sive (po istoimenoj knjizi ) (18.2.2015 11:21:47)


IZVORNA PORUKA: wivern


Ja imam problem sa knjigama za domacice [sm=smiley36.gif]
Udjoh na temu cisto da vidim komentare, nit citala nit gledala, niti planiram ista od toga



Isto mislimo[sm=smiley36.gif]




Peace* -> RE: Film 50 nijansi sive (po istoimenoj knjizi ) (18.2.2015 15:28:49)

Sva tri dela knjige sam progutala, zovite me šupljom, ali obožavam "lako štivo". [sm=smiley1.gif]

I, naravno da sam i film odgledala. [sm=smiley1.gif]
Takođe sam bila razočarana izborom glumaca, ali nakon filma sam promenila mišljenje.
Neki zameraju da je on previše mlad - jbg, taki je opisan i u knjizi.
Neki zameraju što ona ima žbun dole i dlakave noge - jbg, taka je opisana u knjizi.
Neki zameraju da fali sexa - da ga ima više, zamerali bi to i ne bi bilo za bioskop.

Meni je film čista 10! [sm=bravo.gif] Naravno da knjiga ne može u potpunosti da se prenese na film, zato je tu mašta i sećanje iz knjige, da to popuni.

Neki su rekli "Ceo bioskop se smejao na momente kao da gleda komediju"... pa, ja ne bih rekla da su se ljudi zato smejali, bar ne oni koji su čitali knjigu.

Zaključak: Sva sreća pa je drugarica ponela unučiće Pelina, baš su mi bili potrebni u par navrata. [sm=smiley4.gif]




Olga75 -> RE: Film 50 nijansi sive (po istoimenoj knjizi ) (18.2.2015 16:14:40)


IZVORNA PORUKA: choopa choops

Nisam čitala ni knjigu, jer ljudi čije mišljenje cijenim što se tiče književnosti, kažu da je knjiga bezveze. A i generalno imam problem s tim da odbijam da pročitam te "bestselere" [sm=zz_big_green.png]


ja ni Koelja nisam citala [sm=smiley23.gif]
koliko sam iz prepricavanja skapirala to je neki SM fazon i tako to , cula sam i odusevljenje i zgrazavanje
i da nisam gledala
tako da eto , pisem da bih napisala [sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: Film 50 nijansi sive (po istoimenoj knjizi ) (18.2.2015 16:31:19)

Kod nas je u utorak[sm=smiley36.gif] sutra idem da kupim karte valjda ih jos ima[sm=smiley36.gif]




gagana83 -> RE: Film 50 nijansi sive (po istoimenoj knjizi ) (18.2.2015 16:41:24)

Ja nemam nista protiv ˝ lakog stiva˝ ali ovu knjigu nisam mogla do kraja da procitam.
Radnja i opisi nikakvi, emocija nula, meni to dodje kao kombinacija Pan erotike i Uspavane lepotice [sm=smiley24.gif] (a nemam nista ni protiv Pan erotike ni protiv bajki [sm=jezicek.gif] )




emicaa -> RE: Film 50 nijansi sive (po istoimenoj knjizi ) (18.2.2015 16:45:59)

Mene lično je razočarao njegov fizički izgled,znam da su ukusi različiti ali meni je strašno antipatičan[sm=smiley1.gif]




choopa choops -> RE: Film 50 nijansi sive (po istoimenoj knjizi ) (18.2.2015 16:52:54)


IZVORNA PORUKA: Olga RR


IZVORNA PORUKA: choopa choops

Nisam čitala ni knjigu, jer ljudi čije mišljenje cijenim što se tiče književnosti, kažu da je knjiga bezveze. A i generalno imam problem s tim da odbijam da pročitam te "bestselere" [sm=zz_big_green.png]


ja ni Koelja nisam citala [sm=smiley23.gif]

tako da eto , pisem da bih napisala [sm=smiley36.gif]


Isto :)

i

Isto :)
[sm=smiley36.gif]




veselicaa -> RE: Film 50 nijansi sive (po istoimenoj knjizi ) (18.2.2015 19:29:10)

Film nisam gledala.a kako je kod nas bioskop misaona imenica,nacekacu se [sm=jezicek.gif]Knjige zelim da kupim ali mi se nekako ne daju pare,moja sestra cita i kaze da je kniga bezveze.Najverovatnije cu od nje da uzmem ako me u medjuvremenu muz ne iznenadi,objasnila sam mu detaljno kako da ih naruci [sm=smiley36.gif].Sve u svemu volela bih da pogledam film a za knjige mislim da mi se nece dopasti ali pokusacu da ih procitam.




jess021 -> RE: Film 50 nijansi sive (po istoimenoj knjizi ) (18.2.2015 19:37:08)

Necu gledati, knjiga mi je bila katastrofa. Citala sam sva tri dela posle transfera, cenim da je sve to moglo stati u jednu knjigu i biti solidno stivo. Ovako bzvz, s tim sto na svakoj petoj strani ponavlja skoro iste recenice.




jovicaa -> RE: Film 50 nijansi sive (po istoimenoj knjizi ) (18.2.2015 19:43:22)

omiljena knjiga domacica. sta su domacice neka posebna vrsta?[sm=smiley36.gif]




veselicaa -> RE: Film 50 nijansi sive (po istoimenoj knjizi ) (18.2.2015 19:44:33)


IZVORNA PORUKA: jovicaa

omiljena knjiga domacica. sta su domacice neka posebna vrsta?[sm=smiley36.gif]

[sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]




branki* -> RE: Film 50 nijansi sive (po istoimenoj knjizi ) (19.2.2015 7:08:11)

nisam gledala film,niti citala knjigu,niti planiram.




soni -> RE: Film 50 nijansi sive (po istoimenoj knjizi ) (19.2.2015 7:18:12)

Citala knjigu...Totalno lose napisano, dosadno..

Film cu gledati jedan dan kad bas ne budem imala sta da radim




mali_mis -> RE: Film 50 nijansi sive (po istoimenoj knjizi ) (19.2.2015 7:21:18)

Nisam citala knjigu niti sam gledala film. Snaja i brat su pre neki dan isli da gledaju film. Snaja je odusevljena, ali kaze da je knjiga mnogo bolja, dok se brat jadan smorio [sm=smiley36.gif]




Ana RR -> RE: Film 50 nijansi sive (po istoimenoj knjizi ) (19.2.2015 7:24:38)

Veselice, možeš sigurno da nađeš online da čitaš.

Ja sam pročitala letos, negde pred put za Kanadu (tada mi je trebalo neko lako štivo [sm=smiley36.gif]) i meni je to sve samo za razbibrigu. Kao da sam odgledala epizodu Očajnih domaćica ili nešto slično.




veselicaa -> RE: Film 50 nijansi sive (po istoimenoj knjizi ) (19.2.2015 19:32:40)

Ana,ja sam staromodna,samo papir dolazi u obzir.
Da ne bude zabune,nije meni zao da dam pare za knjige,cak ih i previse kupujem nego se sve mislim da mi se nece dopasti a za te pare mogu kupiti nekoliko drugih knjiga koje vec duze vreme planiram.




Anoniman -> RE: Film 50 nijansi sive (po istoimenoj knjizi ) (19.2.2015 19:36:09)

ja kupila karte, idemo moja jetrva i ja, zensko vece, deca ostaju kod muzeva[sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: Film 50 nijansi sive (po istoimenoj knjizi ) (25.2.2015 7:58:40)

Gledala sinoc, pa da prenesem moje utiske.


Film je lepo uradjen, skupa produkcija, dobra muzika, lep glumac, mada mislila sam da mi s enece dopasti, delovao je tako, ali ipak je frajer. Glumica paaaa ne svidja imi se, on se toliko zaljubio u nju, a mislim da su mogli i bolju da nadju.

Film kao film mi se nije svideo u potpunosti, nije kao knjiga, ima dobrih delova, ali oni SM, pa preteruje (glumac).

Na kraju ga je ostavila iako ga voli, film se zavrsio kao sto je poceo, mada je on posao za njojm, ona ga je napustila, i ja bih.[sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Film 50 nijansi sive (po istoimenoj knjizi ) (25.2.2015 8:01:33)

Paa zastooo mi rece kraj [sm=smiley36.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]
Ja citam knjigu trenutno a film necu da pogledam dok ne procitam [sm=jezicek.gif]




Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>