Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u martu! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


marketing RR -> Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u martu! (28.2.2015 23:24:32)

Kompanija Candy Universe će u martu mesecu nagraditi najvrednijeg Ringerajinog forumaša paketom od 1 kg. bombona sastavljenih od gumenih žaba, zmija i meda, pa u kombinaciji sa karamelama, dražejama i čokoladnim desertima!

Informaciju o dobitniku - najvrednijem forumašu, tj. korisniku koji u martu bude napisao najviše postova objavićemo početkom aprila u ovoj temi. Brojanje postova obavlja se programski, i biće pod stalnom kontrolom Ringerajinih programera. Da bi ste konkurisali za ovaj slatki, ukusni, preukusni paket, najpre trebate da budete član Ringeraje, zatim trebate biti ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja (1.3. do 31.3.2015) napišete što veći broj postova na forumu. Bitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi u okviru koje su napisani! Svi postovi koji ne budu smisleni, tj. budu napisani samo sa ciljem dobijanja nagrade, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Takođe podrazumeva se da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma. Paket bombona će biti poslat dobitniku (adresa u Srbiji) o trošku sponzora. Dobitnik je dužan da svoje podatke (ime, prezime, adresa, broj telefona) pošalje na adresu info@ringeraja.rs najkasnije do 5.4.2015., u protivnom, nagrada će biti prosleđena sledećem korisniku prema broju objavljenih postova.
Tokom trajanja kampanje svaki korisnik samo jednom može osvojiti nagradu.

Do proglašenja dobitnika, birajte svoje omiljene Candy Universe slatkiše kao i do sada, u ovoj temi!



Za sve one koji vole slatkiše, svih oblika i veličina, boja i ukusa... ovo je prava tema!
A Candy Universe slatkiše ste sigurno primetili šetajući se u nekom od tržnih centara! Da, da, to su upravo one vesele, šarene bombone, katamele, čokoladne praline... od koji svaku možete da kupite po jednu, i dobijete pravu eksploziju radosti za čula...

[img]http://www.dodaj.rs/f/30/eq/4Qvs1LVm/art3096.jpg[/img]


Otkrijte zašto su Candy Universe najlepši slatkiši u Srbiji!

www.candyuniverse.rs
www.facebook.com/CandyUniverseBelgrade






Bibilib -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u martu (28.2.2015 23:26:58)

Svaka cast sponzoru[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




QueenJ -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u martu (28.2.2015 23:38:36)

Opet? [sm=smiley36.gif] [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




veselicaa -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u martu (1.3.2015 14:14:21)

Divno [sm=bravo.gif]




serpica -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u martu (1.3.2015 17:49:03)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




marketing RR -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u martu (2.3.2015 3:42:02)


IZVORNA PORUKA: QueenJ

Opet? [sm=smiley36.gif] [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]


Da, da [sm=smiley1.gif][sm=bravo.gif]




peki i maki -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u martu (2.3.2015 9:29:59)

[sm=bravo.gif]mmmmm njamiiii njamiiiii[sm=sloncek.gif]




marketing RR -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u martu (2.3.2015 19:22:59)


IZVORNA PORUKA: QueenJ

Opet? [sm=smiley36.gif] [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]


Da, da [sm=bravo.gif]




mila83 -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u martu (3.3.2015 18:22:02)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




nikiteki -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u martu! (4.3.2015 18:23:05)

super




nikiteki -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u martu! (4.3.2015 18:23:30)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




muzicarka -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u martu! (10.3.2015 22:40:44)

sto mi volimo slatkise!!!




muzicarka -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u martu! (10.3.2015 22:41:04)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Bibilib -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u martu! (10.3.2015 23:22:34)

volimo i mi[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




marketing RR -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u martu! (17.3.2015 15:14:18)

Dragi Ringerajci, izaberite svojih 10 omiljenih Candy universe ukusa [sm=bravo.gif]


· Kapućino Krispi Kuglice

· Amareto korpice

· Kokos mix kuglice

· Kikiriki klaster

· Jagoda, lešnik i krispi klaster

· Karamela Vanila

· Narandžina Kora U Mlečnoj Čokoladi

· Draže Grožđe – rum

· Badem u beloj čokoladi

· Soft nougat

· Kupine i maline

· Licorice Mix

· Tropical Mix

· Šareni Kolutići Mix

· Šarene pertle

· Voćni žele

· Bele kupine

· Cola - kisele trake

· Šarene suzice

· Delfini




Tajčica -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u martu! (18.3.2015 17:03:16)


Sve je dobro ali kada već moram da biram, evo mojih favorita [sm=bravo.gif]

· Kapućino Krispi Kuglice

· Amareto korpice

· Kikiriki klaster

· Jagoda, lešnik i krispi klaster

· Karamela Vanila

· Draže Grožđe – rum

· Badem u beloj čokoladi

· Soft nougat

· Šarene suzice

· Delfini




Bibilib -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u martu! (18.3.2015 17:15:36)


1 Kapućino Krispi Kuglice

2 Amareto korpice

3 Kikiriki klaster

4 Jagoda, lešnik i krispi klaster

5 Karamela Vanila

6 Narandžina Kora U Mlečnoj Čokoladi

7 Draže Grožđe – rum

8 Badem u beloj čokoladi

9 Soft nougat

10 Bele kupine

Ovo bi bio moj izbor ako se mora birati...inace je sve odlicno....




Klarita -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u martu! (18.3.2015 17:19:18)

· Amareto korpice

· Kokos mix kuglice

· Kikiriki klaster

· Jagoda, lešnik i krispi klaster

· Karamela Vanila

· Narandžina Kora U Mlečnoj Čokoladi

· Draže Grožđe – rum

· Badem u beloj čokoladi

· Soft nougat

· Kupine i maline

igram za moju drugaricu Serpicu [sm=smiley4.gif]




serpica -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u martu! (18.3.2015 17:21:16)

Klari srce moje..samo ti igraj ja sam odavno odustala a ona tvoja lepotica zasluzuje svaku zabicu [sm=smiley31.gif]




Klarita -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u martu! (18.3.2015 17:25:36)

Draga moja, K ne voli gumene bonbone, mi smo na dijeti, a ja sam dokona, pa videh aktivna tema i setim se tebe[sm=smiley1.gif]




Modessty -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u martu! (18.3.2015 17:28:48)

· Karamela Vanila

· Soft nougat

· Kupine i maline

· Tropical Mix

· Šareni Kolutići Mix

· Šarene pertle

· Voćni žele

· Bele kupine

· Delfini
Jagoda, lešnik i krispi klaster




choopa choops -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u martu! (18.3.2015 17:30:14)

Samo da javim da je kumi stigao paketić sa bombonicama! Hvala Candy Universe [sm=bravo.gif]
[img]http://www4.slikomat.com/13/0318/bzc-110800.jpg[/img]




marketing RR -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u martu! (18.3.2015 17:31:59)


U zdravlju se sladili [sm=bravo.gif]




marketing RR -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u martu! (18.3.2015 17:32:17)



IZVORNA PORUKA: Klarita

Draga moja, K ne voli gumene bonbone, mi smo na dijeti, a ja sam dokona, pa videh aktivna tema i setim se tebe[sm=smiley1.gif]


Nisu sve gumene Klari, pogledaj kod Čupe, ima tu i karamela, pa čokoladnih, ma raznih, mmmm ... :)




marketing RR -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u martu! (18.3.2015 17:33:08)


Šta mislite ko osvaja bombone u martu? [sm=smiley1.gif]




Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>