RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


Sosa Mena -> RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat] (7.3.2015 22:38:35)


IZVORNA PORUKA: buba.marica


Soso ma jesi ti to pogodila mesec i UM? Jaoooj pa onda ja da se fino nadam za ovaj mesec :D :D [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]


Jesam [sm=smiley36.gif] Kako si mi Marice?




buba.marica -> RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat] (8.3.2015 0:41:53)

A joj divnoooo , sad cu s puno elana da muckam [sm=smiley36.gif]
Malo sam bolj epsihicki sto mi je bas vazno, samo da nas opet ne salomi neki virus glupavi ... pa da sljonem opet [sm=smiley13.gif]
nekako mi sve lepse kad se blizi prolece [sm=smiley36.gif]

Danas sam rekla mm , ovo je nas mesec, napravicemo jednu lepu Martu , ne pitaj me kako znam ! [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Sosa Mena -> RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat] (8.3.2015 0:45:35)

Samo cepaj. Kazu da je prolece najlepse za pravljenje dece. [sm=smiley1.gif]




marinchica -> RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat] (8.3.2015 12:38:56)

Stigla je, skotina odvratna[sm=hudicek1.gif]
Zahvalila sam joj se sto je dosla, vec sam se zabrinula gde je do sad.
Ispocetka sve. Standardno, plakanje dok oci ne nateknu, ocajanje, i tako to.
Sve je u savrsenom redu. Nece sreca nas da pogleda... nisam ni mislila da hoce [sm=smiley19.gif]
kako se bese pije serpicin recept jel od prvog dana ciklusa ili od kad stane?




Sosa Mena -> RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat] (8.3.2015 12:41:10)

Marincice ne ocajavaj. Nije sve tako crno. Bice beba samo razmisljaj pozitivno. [sm=smiley31.gif]




Mala Elena -> RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat] (8.3.2015 12:45:31)


IZVORNA PORUKA: Sosa Mena

Samo cepaj. Kazu da je prolece najlepse za pravljenje dece. [sm=smiley1.gif]



Ako se beba zacne u maju, prevremeno se rodi, citala sam sto naravno moze da bude netacno [sm=smiley36.gif]
Marinchice [sm=smiley31.gif]




Sosa Mena -> RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat] (8.3.2015 12:49:00)

Kakva glupost [sm=zz_confused.png]




serpica -> RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat] (8.3.2015 16:11:13)

IZVORNA PORUKA: Mala Elena


IZVORNA PORUKA: Sosa Mena

Samo cepaj. Kazu da je prolece najlepse za pravljenje dece. [sm=smiley1.gif]



Ako se beba zacne u maju, prevremeno se rodi, citala sam sto naravno moze da bude netacno [sm=smiley36.gif]
Marinchice [sm=smiley31.gif]




Moje prvo dete zaceto u maju i jedino rodjeno na dan termina,ostali su ranije,nema to veze...




mamica 91 -> RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat] (8.3.2015 19:44:38)

UM cestitam ti [sm=smiley31.gif] baaaas, bass mi je drago sto ce Unica da dobije drustvo, meni je bila zelja da drugo dete rodim Uni za rodjendan, ali okasnili smo 4 meseca [sm=jezicek.gif].. nismo radove zapoceli na vreme mm se neckao..[sm=smiley36.gif]

Zelim ti skolsku trudnocu i zdravog bebcaaa, uzivajtee [sm=smiley27.gif]




Ivanka 75 -> RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat] (8.3.2015 22:59:08)

Mislim da moja [sm=hudicek1.gif] stiže, ima 2 sata kako mi muka, stomak se stego... stiže sutra-prekosutra




Sosa Mena -> RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat] (9.3.2015 0:10:50)

Nece valjda. [sm=smiley13.gif]




amdn -> RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat] (9.3.2015 0:57:34)

i mi cekali duze, al sad je na putu, jos koji mesec i cura je sa nama :)




pipi_coco -> RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat] (9.3.2015 9:19:09)

Dobro jutro crtice

Ništa od mene ni ovaj mjesec, selim se u april [sm=zz_wavespin.gif]

Pokušat cu još ovaj mjesec sa žalfijom i D vitaminom, pa ako ne bude ništa opet, onda odustajem od svega, necu više da brojim dane i simptome i da se nerviram i da se uzalud nadam, treba mi odmor od svega, treba mi odmor od sebe same.

Sve vas puno puno [sm=smiley31.gif]




Ivanka 75 -> RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat] (9.3.2015 9:22:25)

Pioi Coco, ne odustaj, treba vremena da se sve sredi, zalfija u virak su prava kombinacija samo teeba biti uporan.
Ja, koja mrrrzim cajeve, pijem i to i zdravac i evo sredih ciklus, ali, trebalo mi je dobrih 6 meseci da se pokrene da bi se sredilo.




Modessty -> RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat] (9.3.2015 9:26:18)

Cure navijam za vas ida nam bude što više trudnica u martu! [sm=smiley1.gif][sm=bravo.gif]




pipi_coco -> RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat] (9.3.2015 9:34:08)

Ivanka kod mene su ciklusi uvjek bili redovni i školski što se kaže, ali jednostavno ne ide. Nakon godine pokušavanja ostala sam trudna, pa izgubila bebu, poslije manjih komplikacija i operacije mioma, smo pravili pauzu sve skupa oko 10 mjeseci, sad smo opet pokušavamo u proteklih 6 mjeseci i ništa. Jednostavno sam umorna i izgubila sam nadu. Znam da su se neke žene borile i po 5 i 10 godina pa uspjele, i ja im se iskreno divim.
Ne kažem da cu totalno odustati i vratiti se na zašticene odnose, nego samo da necu više da brojim dane plodne i neplodne, i da se preispitujem da li imam simptoma ili nemam, ne mogu više da razbijam glavu oko toga.




Modessty -> RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat] (9.3.2015 9:36:47)

pipi i bolje je da se malo opustiš i maneš brojanja dana. meni i mm se dešavalo da kad znamo da su mi plodni dani, da bežimo jedan od drugog.
Ja ostala trudna sa Danilom u trenutku kad sam rekla da mi je dosta više svega i da čemo na jesen na vto pa kako bude.
Nikad se sasvim ne isključiš. Uvek makar i podsvesno razmišljaš o tome, ali bar se malo opusti i probaj da se okupiraš nekim drugim stvarima




pipi_coco -> RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat] (9.3.2015 10:36:53)

Eh upravo to što kažeš Mod, trebam se malo okupirati drugim stvarima i to i namjeravam uciniti.
Promjena posla mi treba pod hitno i tome se moram ozbiljno posvetiti u narednom periodu i u to uložiti svu svoju energiju i vrijeme, pa cemo dalje polako.

Cure puno vas [sm=smiley31.gif]




Anoniman -> RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat] (9.3.2015 10:39:00)

Pipi bas mi je zao [sm=smiley13.gif] nemoj da odustajes. Bice bebe!




Modessty -> RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat] (9.3.2015 10:41:28)

Ma n e odustaje ona. Samo joj treba da se malo opusti i ne računa kad su plodni dani.
Pipi samo nastavite da se volite i iznenadiće vas pozitivan test vrlo brzo [sm=smiley1.gif][sm=smiley2.gif]




branki* -> RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat] (9.3.2015 10:42:22)

pipi,nema ocajavanja,ni odustajanja,mozes se malo posvetiti drugim stvarima jer hoce mnogo da optereti to oko bebe,plodnih dana,znam iz iskustva.ali,bice bebana jedna,sigurno[sm=smiley31.gif]




bebilule -> RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat] (9.3.2015 11:10:55)

Pipi, ja sam godinu i po bila maksimalno posvećena i na kraju opterećena jer nije išlo po planu. Pretrage, ljekari, čajevi...bila sam odlučna da učinim sve što je do mene kako bismo zabebili. Umorila sam se zimus, oko praznika i nekako ostavila sve malo po strani. Nisam guglala, zanemarila sam folikulometrije i ganjanje ovulacije, bila nam je neka trka-frka, i sex nam više nije bio kao prije, jedva smo uhvatili par puta [sm=jezicek.gif]....i baš taj mjesec ugledam [sm=rozacrtici.gif]. Ako osjećaš umor od svega, ugasi internet i trudi se da što manje razmišljaš o svemu. nekad treba odmor da bismo napunili batwerije i krenuli dalje




Lejjan -> RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat] (9.3.2015 15:31:19)

Marincice, ista sam ti takva.. Ja sam joj se bome lepo narugala ! :O

Pipi, no sikiriki :) Tu smo jedna drugu da bodrimo :D

I ostale.. :)

Ja sam taj dan beše subota, celi preležala kažem mm, spremaj jelo, radi šta hoćeš, samo me pusti da odfućkam..Cure me zvale da izađemo..Ma idt'e kud hoćete..Ceo grad mi ide na živce.. Samo hoću jastuk , jorgan i spavat!..

Sutra već bolje..Šta ćemo trudimo se koliko je donas, molit se treba i trazit od Boga da nam podari jos jedno srce u nama..ili mozda dva srca, hehe..


[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Ali marinchica mi je glavna, isto kao da ja pisem s njenog nicka.. :D Te lh testovi, pa [sm=hudicek1.gif] :D Ajd' neka nisam jedina :D

Marincho jedno [sm=smiley27.gif] za tebe!




marinchica -> RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat] (9.3.2015 21:27:33)


IZVORNA PORUKA: Lejjan

Marincice, ista sam ti takva.. Ja sam joj se bome lepo narugala ! :O

Pipi, no sikiriki :) Tu smo jedna drugu da bodrimo :D

I ostale.. :)

Ja sam taj dan beše subota, celi preležala kažem mm, spremaj jelo, radi šta hoćeš, samo me pusti da odfućkam..Cure me zvale da izađemo..Ma idt'e kud hoćete..Ceo grad mi ide na živce.. Samo hoću jastuk , jorgan i spavat!..

Sutra već bolje..Šta ćemo trudimo se koliko je donas, molit se treba i trazit od Boga da nam podari jos jedno srce u nama..ili mozda dva srca, hehe..


[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Ali marinchica mi je glavna, isto kao da ja pisem s njenog nicka.. :D Te lh testovi, pa [sm=hudicek1.gif] :D Ajd' neka nisam jedina :D

Marincho jedno [sm=smiley27.gif] za tebe!



hahahaha, [sm=rozica.gif], pa sve smo u istom.....da ne kazem cemu. kiss draga!
Gledam onaj ebay, brojim sta mi ostade od lh testova i t testova....imam jos 30 lh, i 5 za trudnocu...
Da narucim jos 100? Ma da bre, nece se baci.
Ako se i desi poklonicu ih nekome odavde...mora da se ima.
Pisem se s Kiskum, muzevi nam brane da radimo stalno testove, pa smo resile, jednom ja narucim jednom ona, pa u stek. i onda ako ustreba po sistemu "kriziram treba mi jedan samo jedan....test" da budemo ispomoc jedna drugoj[sm=smiley36.gif]




buba.marica -> RE: Čekamo dve crtice 03/15 [chat] (9.3.2015 23:02:04)

Ćaos ženske, moja LH crtica danas nije vise ubledela i anemicna, fino se udebljala i porumenela, blize nam se plodni dani [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Heh to za maj prvi put čujem ... [sm=zmeden.gif]

Sve vas [sm=smiley31.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>