RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


wivern -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (31.3.2015 11:45:05)

Zdravos mamike.
Eco sta bi na kraju, boginje ili alergija?
Ja opet muku mucim sa alergijom, odlepicu vise.




eca89 -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (31.3.2015 13:55:30)

Nemam pojma sta je, ici cu doktroru čekam muža da dodje sa posla, uglavnom zvala sam patronažnu, kaže da smijem dojiti i ako su boginje, e pa koji sam ja baksuz, mene je samo strah za nju, sta cu ako dobije temp.tako malena [sm=smiley19.gif].
Ovako izgleda,
[img]http://shrani.si/f/3c/pQ/3Cq9kSyC/20150331133924.jpg[/img]




Kata90 -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (31.3.2015 16:08:43)

a joj eco sta to bi[sm=zmeden.gif]neka alergija? ako si imala boginje ko mala,onda to nije....javi sta je rekao lekar.......




eca89 -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (31.3.2015 18:28:28)

Ne bi ništa, dala mi nekakav Claritine da pijem, pšto temp.nemam, kao njoj to ne liči na boginje, da cijelo tijelo treba biti pokriveno, a ja imam par tačkica, da sačekam preko noći šta će biti[sm=zmeden.gif].




Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (31.3.2015 18:39:09)

Eca, Claritin je za alergiju.
Boginje (varicele) imaju beli vrh u sredini.
E sad, ne znam... Nisam pametna....




Žapkić -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (31.3.2015 18:49:26)


Iziritirana nečim, ničim i svačim izazvana, dođoh u ovu temu da vas nešto pitam: Da li je normalno da zena koja je trudna 4,5-5 meseci (ne znam tačno), pri tom ima 43 godine (druga trudnoća je u pitanju), "skače" u parku po klackalici sa svojim detetom, vozi se na toboganu i sl...?
Morala sam da ovo podelim sa vama, jer je moja trudnća bila specificna, ja sam je prelezala, ali meni ovo nije normalno!!![sm=hudicek1.gif]




wivern -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (31.3.2015 18:54:43)

Zapkic sorry ali je meni normalno ako joj je trudnoca uredna, sto verovatno jeste. Godine sa tim mogu i ne moraju imati veze. Po tome ja sa svojih 39 god, dva spontana, dva vto procesa ne bih smela ama bas nikakvu aktivnost da imam, a trudnoca mi je bila skolska i uredna. Po meni to zavisi samo od toga kakva je trudnoca, rizicna ili ne.




Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (31.3.2015 19:01:54)

Zapkic, ja sam u busu gledala zenu u poodmakloj trudnoci kako drzi poveliko dete u narucju, naslanjala ga na stomak.
Ja sam za to da se malo pripazi i pored uredne trudnoce, nukad ne znas sta moze da se, ne daj boze, desi. A mozda se ona toliko dobro oseca da moze i da se klacka [sm=smiley1.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (31.3.2015 21:19:45)

meni je to sve ok i normalno. Ima jedna zenica koja je do samog porodjaja vozila bicikl ehehhe e to mi je onako preterano, ali spustati se niz tobogan i klackati se to mi je ok. Ima zena koje i preteruju sa vezbama u trudnoci (po meni), a opet ja sam vadila krompir pocetkom sestog meseca [sm=smiley36.gif], secam se spale mi gace, dolazi komsinica, meni ruke blatnjave i crkava mi od smeha a ja je molim da mi povuce gace hahahaha...Jao ma ja sam hit.

moji se uspavali. Ja ofarbala jaja da Duca sutra nosi u vrtic, odradila na dva dekupaz. Ofarbala sam ih prvo u lukovini. aman nemam ja prodavnicu blizu da se zezam i kupujem kojekakve kerefeke za farbanje jaja i ukrasavanje, tako da mi je ovo bilo najlakse i najbrze. Kucna radinost[sm=smiley36.gif]

Nanosala sam se nekih grana danas i kamenja sacuvaj me boze. Nadam se da me sutra nece boleti ledja.

Odoh da vidim sta ste piskarale




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (31.3.2015 21:57:24)

Nista nisu piskarale. [sm=smiley36.gif]
Mrtva sam umorna, a tek mi je sutra dan lud. Sto kaze dadilja: "Sutra ti je dete omiljeni dan".
Jutros sam samo bila samo sat vremena sa Sofijom. Onda sam se posle posla uputila do T vrtica do koga ima 20 minuta pesice. Mm je do kasno ostao na poslu. Tako da smo danas dve bas pesacile, pa smo za nagradu kupile kinder jaje.
Gledam ovog Rydolfa i divim se njegovim rukama.




mama krava -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (31.3.2015 22:41:35)

Ja nikako da se ispraznim... puna sam negativne energije zbog onog sto nam se desava vezano za ishranu u vrticu ovog mog alergicara... pisala sam tamo u temo. Mnoooogo sam besna... ladno bih se potukla sad sa nekim😈.... mnogo mi je zao u kakvom drustvu i drzavi nam deca rastu! Niko nema nikakva prava, a ovi malisani se posebno gaze i zanemaruju!




srculence25 -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (31.3.2015 23:00:48)

vece mamike.da vas pitam ima li ko iskustva sa ovom situacijom?
M ima grceve ali ne uvek medjutim kad spava stenje,grci,se,ispusta neke zvuke nekad i place ali sve u snu.
Preko dana voli da mu se prica i ja cim ucutim on place a nece da se smiri i kad pustim tv sve dok ga neuzmem u ruke.evo sad se grci kenjka a kad ga drzim u rukama nista lepo zadrema [sm=zmeden.gif]




wivern -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (31.3.2015 23:16:31)

Srculence to je sasvim normalno. Dokle god imaju grceve najcesce ce zaspivati na rukama i u zagrljaju. Tu se osecaju zasticeni. Moj nije imao grceve pa je trazio cesto na ruke. I sad trazi i ja ga drzim, ubise me ruke ali vidim da uziva. Pocen odmah grohotom da se smeje.




Mariya -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (31.3.2015 23:45:15)

Veče mame!
meni nije ni čudno ni nenormalno što se žena bez obzira koliko ima godina,trudna ili ne,igra sa svojim detetom u parku.
moje devojčice spavaju,odoh i ja.laku noć!




Žapkić -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (1.4.2015 0:18:19)


IZVORNA PORUKA: Mariya

Veče mame!
meni nije ni čudno ni nenormalno što se žena bez obzira koliko ima godina,trudna ili ne,igra sa svojim detetom u parku.
moje devojčice spavaju,odoh i ja.laku noć!



Nisam ja napisala da mi je nenormalno što se zena igra sa svojim detetom u parku (nenormalno mi je da se neko ko ima dete ne bavi njime i ne igra sa njim!),, već da mi je nenormalno da "skače" po klackalici i da se vozi na toboganu!
Pri tom, zaboravila sam da napišem, to nikada ranije nije radila (mislim, dok nije bila trudna).




Ana RR -> RE: Razgovori mama 03/15 [chat] (1.4.2015 0:34:46)

Nova tema klik




Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 50 51 [52]