RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Mršavljenje



Poruka


Bibilib -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (23.3.2015 13:13:36)

Čili ubrzava metabolizam....




Bibilib -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (23.3.2015 13:19:07)

Dovoljno je da pojedete za uzinu malo badema sirovog jer je bogat proteinima i topi kilograme....




Bibilib -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (23.3.2015 13:21:15)

Ples i plivanje najbolje za gubljenje kg.i naravno trcanje....[sm=smiley36.gif]




Maraj -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (23.3.2015 14:52:35)

Jer se i danas pisu postovi ili krece glasanje od danas???




marketing RR -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (23.3.2015 16:46:06)


Drage naše,

Juče u ponoć smo završili sa pisanjem saveta.
Molimo vas da od danas krenete sa glasanjem na taj način što ćete citirati autora i savet koji je po vama najkorisniji za mršavljenje. Dajete glas samo jednom savetu.

Hvala i srećno svima!




nikiteki -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (23.3.2015 16:47:16)

ovo su 5 namernica koje tope kilograme a to su cimet jabuka nemasni jogurt jaja




Bibilib -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (23.3.2015 19:51:42)

izvinjavam se,[sm=smiley9.gif][sm=smiley9.gif][sm=smiley9.gif]nisam videla.....




Tajčica -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (24.3.2015 1:34:12)


IZVORNA PORUKA: branki RR

izbegavajte suvo voce,puno je secera...ne preterujte sa vocem uopste,jer ipak sadrzi secer.



Moj glas ide za ovaj savet




Bibilib -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (24.3.2015 21:51:58)

Moj glas ide ovom savetu.....

IZVORNA PORUKA: Maraj

Ne krenuti odmah sa rigoroznim dijetama postepeno privikavati organizam na novu ishranu





Maraj -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (24.3.2015 22:02:29)


IZVORNA PORUKA: Bibilib

Voce jedite ograniceno 150 gr po uzini a povrce moze neograniceno....

Moj glas ide ovom savetu [sm=bravo.gif]




dijana1* -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (24.3.2015 22:47:02)


IZVORNA PORUKA: Maraj

Sto se napitaka tice
Voda naravno jedina ima 0 kalorija tako da sam samo vodu pila. Obicnu ne gaziranu. Sokove nikako. Ni gazirane ni one navodno 100%voce! Cedila sam jednu narandzu dnevno.


Moj glas za ovaj savet.




marketing RR -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (2.4.2015 1:34:39)

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Na kraju, 2 autora saveta sa najviše bodova osvajaju po paket Herbafast proizvoda (svaki paket sadrži sva tri ukusa: jagoda, limun, čokolada ).


Maraj i Bibilib čestitamooo [sm=bravo.gif]

Pošaljite nam na pp podatke (ime, prezime, adresa (u Srbiji) i broj telefona).




Maraj -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (2.4.2015 6:40:21)

Hvala puno. Cim stigne paket muz ide na dijetu [sm=smiley36.gif] Javljam rezultate.
Cestitke i Bibilib![sm=bravo.gif]




Bibilib -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (2.4.2015 8:31:36)

Hvala Maraj takodje... [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]i veliko hvala RR i sponzorima na ovim divnim nagradama... Ovo ce mi pomoci da dovedem svoju liniji do zeljenih rezultata [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]pa da budem fit mama[sm=smiley36.gif]




nikiteki -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (2.4.2015 12:08:17)

cestitam




Maraj -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (9.4.2015 15:44:18)

Draga RR stigao mi je paket danas. Prvom prilikom postavicu fotografiju (sa telefona sada kuckam pa ne mogu da prebacim slicicu)
Hvala jos jednom [sm=smiley27.gif]




Bibilib -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (9.4.2015 23:59:22)

Ala cemo mrsaviti uz Herbafast....stigao paket[sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif] hvala punooooooooo[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




marketing RR -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (10.4.2015 0:40:16)

Supeeeer, aj stavite i fotkeee [sm=bravo.gif]




Maraj -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (16.4.2015 14:34:57)

Evo moje slikice! Hvala jos jednom! Javljamo rezultate!


[img]http://www.dodaj.rs/f/3i/Mw/20TdtWKA/20150409173716resized.jpg[/img]




findere -> RE: Napiši svoj savet za zdravo skidanje kilograma i osvoji Herbafast! (17.4.2018 14:35:30)

Tablete za mršavljenje
Zabranjeno reklamiranje bez dogovora sa Marketingom RR!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]