Prirodni preparati za mršavljenje (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Mršavljenje



Poruka


Vikiliks -> Prirodni preparati za mršavljenje (2.3.2015 23:46:33)

Predlažem i ovu temu jer samo vidim Herbafast a postoje i drugi preparati. Ja ću da počnem sa onima koje sam ja koristila a to su Botanical slimm i sada Garciniju Kambodžu jer se ne zanosim dijetama i vežbanjem jer ja i mnoge ne mogu to izgurati u nedastatku volje, želje i vremena koje im treba posvetiti. Ja sam za onu varijantu da se izmrsavi, ako može, bez toga nego upotrebom nekog prirodnog preparata. ,Koliko sam pretražila net na zapadu a mogu reći i celom svetu je hit Garcinia Cambogia čak je reklamiraju i dr OZ i Opra koja se od nje bukvalno prepolovila. Ja sam prvo kupila slabiju verziju a sad sam prešla na jaču EXTRIME. Od prve sam izmršavola 4-5 kg a sa ovom kažu da može da ide od 5-10 kg mesečno. Odlučila sam se za nju jer je stvarno u pitanju voćka sa Tajlanda koja blokira apetit i sprečava stvaranje mastiu organizmu putem neke HCA kiseline koju sadrži a mogu vam reći i da spavam kao beba. Pogledajte na ovoj adresi inače to je specijalizovana prodavnica. Nemam običaj da komentarišem ali sad sam odvojila malo vremena da se i ja malo uključim u život na netu. Ako mogu pomoći tu sam za sva pitanja.

EDIT: Link je obrisan, nije dozvoljeno reklamiranje na forumu.




Bibilib -> RE: Prirodni preparati za mršavljenje (2.3.2015 23:54:37)

Meni je jeftinije[sm=smiley36.gif] da kupujem Tonus hleb i zdravije se hranim a pritom gubim kilazu ( jeste sporije ali i zdravije) nego da dam po 4-5000 za te preparate a postoji mogucnost da se posle konnzumiranja povrati kilaza...a i nisam u mogucnosti...[sm=smiley1.gif]Skoro sam pila Herbafast Fiber i skinula sam 2 kg...[sm=smiley36.gif]




Vikiliks -> RE: Prirodni preparati za mršavljenje (3.3.2015 0:05:01)

Pa draga moja ako imaš 15-20 kg viška 51 god. kao ja poješćeš 3 tone tog tonus hleba da ih skineš. ovo što koristim je čista voćka a ne neki fiber praškovi.[sm=smiley1.gif]




Plavusa34 -> RE: Prirodni preparati za mršavljenje (9.3.2015 8:35:34)

Koristila sam neke al ili nisam smrsala ili ako jesam 1-2 kg umesto 5-10 kako pise a vratilo mi se dupli ili jos vise[sm=smiley19.gif]




findere -> RE: Prirodni preparati za mršavljenje (17.4.2018 14:32:12)

Tablete za mršavljenje
Zabranjeno reklamiranje bez dogovora sa Marketingom RR!




MimaKos -> RE: Prirodni preparati za mršavljenje (2.5.2018 18:34:41)

Limunada na prazan zeludac...nema bolje




Stranica: [1]