RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna avantura (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


vonavoj -> RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna avantura (6.3.2015 11:06:58)

Klikcem i ja,imam 130!
A koja je tajna,ne vidim da pisu negde? [img]http://yoursmiles.org/tsmile/secret/t9004.gif[/img] a na klik dobijes samo 2!




veselicaa -> RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna avantura (6.3.2015 11:07:41)

Mod bice i toga sigurno.Evo kada je bila ona novogodisnja igra imali po 1000 lajkova pojedini,pa na kraju dobismo mi sa po 20,30 lajkova.Na ovom forumu se zna red i sve je posteno,zato i volim Rr [sm=smiley1.gif]




branki* -> RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna avantura (6.3.2015 11:08:41)


IZVORNA PORUKA: veselica

Na ovom forumu se zna red i sve je posteno,zato i volim Rr [sm=smiley1.gif]

veselice[sm=smiley1.gif]




veselicaa -> RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna avantura (6.3.2015 11:10:48)

Branki [sm=smiley31.gif] pa zaista je tako.Apsolutno je sve u najboljem redu i vidim da je tako bilo oduvek.




adulence -> RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna avantura (6.3.2015 11:10:50)


IZVORNA PORUKA: Modessty RR


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Na koju foru imaju vec toliko bodova[sm=zz_eek.png][sm=zz_cold.gif]


To se i ja pitam od jutros. Ali nema big sister da kaže koju pametnu reč [sm=smiley36.gif] ili kao bič božiji da opali po prsitma [sm=smiley36.gif]


mislim da ce morati da radi bic htrsssssss....malo pre refreshujem stranicu sa bodovima, i jedna od sa najvise bodova za dva minuta ima 300 bodova,ali kako ?




ivaMark -> RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna avantura (6.3.2015 11:11:19)

Zaposlis besposlenog muza... To je moja taktika [sm=smiley36.gif]





mali_mis -> RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna avantura (6.3.2015 11:11:31)

Ja klikcem od 7 i nesto, al nema sanse da budem prikovana za komp, te idi vamo te idi tamo, te sklanjaj A. od stolice...Najvise poena ne racunajuci onih 50 gratis sto dobijes klikanjem flasica, ide na one mailing liste (za dete sam vec prijavljena, za trudnocu nemam potrebe da se prijavljujem, a i to samo jednom). Ovo ostalo sve sitno [sm=smiley36.gif]
I upravo se borim sa detetom oko misa kukuuu




vonavoj -> RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna avantura (6.3.2015 11:27:42)

Aha,shvatila sam kako dobijaju poJene![sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




doktorkakristal -> RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna avantura (6.3.2015 11:30:35)

meni ovo kliktanje nikad nije islo prosto nemam vrema na ceo dan visim na kompu
sto se kozmetike tice odlicna je meni je nju sveki donosila iz Svice




Bibilib -> RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna avantura (6.3.2015 11:32:50)

Ne mogu ni ja ceo dan da sedim....moram da sredim kucu,spremim rucak i posvetim se malo deci.... Igracemo i sutra
[sm=smiley36.gif]




QueenJ -> RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna avantura (6.3.2015 11:44:50)

Ni meni nije jasno otkud im toliko bodova?! [sm=zz_eek.png]
Ja volim da učestvujem u nagradnim igrama, ne samo ovde, generalno. To mi je zanimljivo. Ali samo fer plej.
Inače, proizvode nisam probala, ovo bi bila idealna prilika.
[sm=zz_tongue.png] [sm=zz_wub.gif]




Bibilib -> RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna avantura (6.3.2015 11:51:18)


IZVORNA PORUKA: QueenJ

Ni meni nije jasno otkud im toliko bodova?! [sm=zz_eek.png]
Ja volim da učestvujem u nagradnim igrama, ne samo ovde, generalno. To mi je zanimljivo. Ali samo fer plej.
Inače, proizvode nisam probala, ovo bi bila idealna prilika.
[sm=zz_tongue.png] [sm=zz_wub.gif]



Proizvodi su odlicni,prelepo mirisu pogotovo mleko za telo....
A i ja igram od jutros i samo vidim da me neko pretekne sa po par stotina bodova a ne znam kako....[sm=smiley13.gif]




marketing RR -> RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna avantura (6.3.2015 11:56:24)

Dragi/Drage naše, pročitajte ceo pravilnik i u njemu tabelu sa načinom bodovanja KLIK, mi ćemo istaći samo jedan deo :)

"Orgаnizаtor zаdržаvа prаvo dа ne dodeli nаgrаdu аko utvrdi dа se dobitnik ponašao suprotno prаvilimа takmičenja".

Uživajte i takmičite se fer, a ostalo prepustite nama.




QueenJ -> RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna avantura (6.3.2015 11:59:26)


IZVORNA PORUKA: Bibilib


IZVORNA PORUKA: QueenJ

Ni meni nije jasno otkud im toliko bodova?! [sm=zz_eek.png]
Ja volim da učestvujem u nagradnim igrama, ne samo ovde, generalno. To mi je zanimljivo. Ali samo fer plej.
Inače, proizvode nisam probala, ovo bi bila idealna prilika.
[sm=zz_tongue.png] [sm=zz_wub.gif]



Proizvodi su odlicni,prelepo mirisu pogotovo mleko za telo....
A i ja igram od jutros i samo vidim da me neko pretekne sa po par stotina bodova a ne znam kako....[sm=smiley13.gif]



Ja sam se tek uključila, pa koliko stignem. Opuštencija. Sama sam sa E. ceo dan, tako da...
A biće izginuće, vidim ja... Jadni mi 6 dana. [sm=zz_cold.gif] A tek admini i ostali...




Bibilib -> RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna avantura (6.3.2015 11:59:44)

Bicemo fer... i kad mozemo tada cemo biti aktivne a ja odoh da usisam...[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




nata11 -> RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna avantura (6.3.2015 12:00:06)

Ja imam cela 2 boda [sm=smiley36.gif]




Kata90 -> RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna avantura (6.3.2015 12:01:19)

odoh i ja radit nesto,jer nece biti od mene danas neke vajde....[sm=smiley36.gif]




marketing RR -> RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna avantura (6.3.2015 12:08:26)


IZVORNA PORUKA: QueenJ

6 dana. [sm=zz_cold.gif]


7 dana [sm=smiley1.gif]




Anoniman -> RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna avantura (6.3.2015 12:09:15)

Mogu li poeni da se poklone ???




Mala Elena -> RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna avantura (6.3.2015 12:11:05)

Um, mislim da u pravilniku pise da ne moze! [sm=smiley1.gif]
Marketing, moze li se konkretno skrenuti paznja ako neki ljudi negde grese, mozda je nesvesno?




mama krava -> RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna avantura (6.3.2015 12:11:09)

A kako da se dobiju poeni za lajk na FB na primer? Kako je moj profil ovde povezan sa mojim profilom na FB?




jabudic -> RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna avantura (6.3.2015 12:13:45)

I ja se baš pitam šta mi ovo iskače po monitoru, pa ja mozak ga kao uzmem pa nosim tamo desno, da bih mogla da čitam [sm=smiley36.gif]




marketing RR -> RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna avantura (6.3.2015 12:15:57)

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Mogu li poeni da se poklone ???


Ko učestvuje?
Takmičenje je otvoreno za sve registrovane korisnike portal Ringeraja.rs. Svaki učesnik sakuplja bodove isključivo za sebe. Bodovi ni u kom slučaju ne mogu da se sabiraju i prenose na druge učesnike.

Citat sa KLIK




mama krava -> RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna avantura (6.3.2015 13:21:18)


IZVORNA PORUKA: mama krava

A kako da se dobiju poeni za lajk na FB na primer? Kako je moj profil ovde povezan sa mojim profilom na FB?


Ja sam probe, radi lajkovala i nemam poene za to....bar ih nema tamo na onom brojacu![sm=zmeden.gif]




Modessty -> RE: Le Petit MARSEILLAIS 8. martovska mirisna avantura (6.3.2015 13:23:42)

mk možda se ne vide odmah ali bi trebalo da ti se uračunaju kad klikneš na refresh ili odeš na neku drugu stranu




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>