|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 15:43:41   
Anoniman
zna li neko onu pesmu...za sreću dosta je ...30 kvadrata ... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 101
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 15:46:33   
Anoniman
Zato što verovatno nije hteo da ga pokloni sinu i snaji. Nego, kada on umre, onda će biti njihovo...
Ni moj stan nije na moje ime, već sa doživotnim uživanjem mojih roditelja! I meni je to logično!

Vidi, već sam napisala:

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Linčujte me, ali ja razumem zašto roditelji kupuju stan svom detetu na svoje ime.
Sadašnji zakon o bračnim i vanbračnim zajednicama piše nešto tipa da nakon 4 god zajedničkog života, sve se deli na pola.
Znači, ako je stan na moje ime, mm i ja živimo u njemu 4,5 god, i odlučimo da se raziđemo (čak i ako je vanbračna zajednica), taj stan po zakonu ide pola-pola.
E, da bi se toga zaštitili, roditelji te stanove kupuju na svoje ime. Uostalom, što ste takve, oni uopšte nisu morali da kupe te staneove, to je NJIHOV GEST DOBRE VOLJE!
A to da oni žive u 100kvadrata, a vama daju 40kvadrata... ja mislim da je i to razmišljanje stare škole: JA TI OBEZBEDIM KROV NAD GLAVOM, A TI SADA RADI, UZIMAJ KREDIT, PA OD TOG MALOG STVORI SEBI VEĆE. I po meni je i to ok.


Kontam da je to prosto razmišljanje te generacije.

< Poruku je uredio Tasha RR -- 12.10.2009 15:47:49 >

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 102
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 15:47:30   
melania
Kada sam napisala da mi je zao mislila sam na nacin na koji razdvajaju decu i nista vise,tebi su tvoji obezbedili pristojan krov nad glavom tako da ne mozes da razumes.I jos nesto:ne znam na sta ti aludiras ali meni je normalno da svaki roditelj misli na svoje dete,tako su tvoji tebi obezbedili krov kao sto ce i meni moji uskoro,pa nece valjda komsije da misle na mene.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 15:50:13   
gagana83
Kod nas su nenajavljeni gosti svakodnevna pojava. Tako ih je mm naucio jos dok ja nisam zivela sa njim,sto kazu ko na autobuskoj stanici.Mi zivimo u zajednici sa roditeljima mm. Oni su u prizemlju,mi na spratu a zaova na potkrovlju. Par puta se desilo da drug od moje zaove krene kod nje pa bez pardona uleti kod nas u dnevnu sobu bez kucanja,ili pokuca i istog momenta ulazi. Ja i mm imamo obicaj,narocito leti da se u vesu setamo po sobi i jednom nas je tako zatekao,mi precutali,mislili smo da ce to da ga opameti. Kad je sledeci put nakon toga ponovo usao bez kucanja mm ga je tako ispreskakao da od tad vise i ne svrati da nam se javi. Pa jeuser posted image ,ni svekar i svekrva mi tako nenajavljeni ne upadaju u sobu.
Jutros smo isto tako imali nenajavljene goste,dosli stric i strina od mm da vide bebu. Aj sto su dosli,nego usli kod bebe obuveni i posto se je l te valja dati koji dinar kad prvi put vidis bebu oni mu stavise pare u rucicu.Poludela sam,pa te pare su prosle kroz hiljade ruku i ti ih sad stavljas u ruku bebi od mesec dana.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 15:51:32   
Anoniman
Da, da, melania, a moj brat će dobiti sve ostalo! I koga je briga? Sreća ne potiče od toga.

Ne aludiram ni na šta... sve što sam imala sam krajnje iskreno iznela, čitala sam tvoju temu o iskrenosti od pre koji dan, nisam imala potrebu da se oglašavam, mislim da ste shvatile da ja kažem kada se sa nečime ne slažem, samo što to većina ovde jako teško podnosi.

(odgovor članu melania)
  Direktna veza do poruke: 105
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 15:52:40   
melania
Ma zaboravite,vi sve nesto oko stana.Covek je imao u rukama pare za VTO a dao ih je drzavi za porez,nista vise.To je po meni bezveze i tacka.

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 15:56:23   
Anoniman
Da, sa tim se slažem. ALI to su njegove pare. I mogao je da skloni i tih 3000 koje je dao državi, i onih ostali xy hiljada od kojih vam je kupio stan.

(odgovor članu melania)
  Direktna veza do poruke: 107
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 15:57:01   
melania
Zasto ih nisi opomenula?kako tako bebi u ruke pare,uzas jedan!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 15:57:43   
Lu
Meni Tasha to nije normalno,jer da je moja mama htjela ostaviti kuću na svoje ime ja prva ne bi pristala da živim tu a naravno ne bi ni mm jer to je njeno vlasništvo...
Mi smo htjeli u stanu živjeti dok sebi ne napravimo kuću ali kad je ona rekla da će sve dati nama,jer nema nikoga drugoga, onda smo odlučili da tu kuću proširimo i renoviramo a mami  smo napravili stan poseban,koji je NA NJENO IME.
Inače super se slažemo user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 15:58:41   
melania
Kupio je sebi stan,ne nama.Mi jos malo brisemo pa on neka vodi ljubav sa zidovimauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 110
   [Obrisana poruka]
12.10.2009 15:59:59   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu melania)
  Direktna veza do poruke: 111
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 16:00:06   
barbara
drage moje nisam citala sve redom ali iz onog sto sam procitala vidim da se jedan deo razgovora odvija po pitanju stana!otac od mog muza ima trospratnicu u kojoj niko ne zivi,mi smo mu trazili sprat i on nije dao!moji kada su culi za to dali su nam sprat koji je i bio namjenjen meni da imam nesto svoje!mi smo prihvatili njihovu ponudu i prezadovoljna sam koliko se postuju moji roditelji i moj suprug!on ih mnogo voli i ceni nikada nije kupio banane da nam nije podelio a kamoli sta drugo!sada njegov tata prica kako mi nismo hteli sprat,ja mu kazem ti nama da si davao mi bi ako nista bar ga izdali!pre oko dva meseca je priznao mojima da nije dao!ali ga ni sada ne nudi!prica i dalje kako je napravio deci i neka sada oni rade a nije rekao ni jednom to je tvoj sprat renoviraj ga!ja sada ne bih ni zivela tu a ni moj suprug ali bi prihvatila poklon neka imaju moja deca!POMOZI MI U MLADOSTI DA TE GLEDAM U STAROSTI!user posted image

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 16:01:38   
melania
To ti je razmisljanje tipa detetu treba operacija ali ces ti dobro razmisliti jer su to tvoje pare,malo mi nisi jasna Tasa,pogotovo zato sto si roditelj!

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 16:03:39   
Anoniman
Melania, ni ne treba da ti budem jasna. user posted image

Ne planiram da ponavljam sve što sam već napisala.

(odgovor članu melania)
  Direktna veza do poruke: 114
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 16:05:07   
Anoniman
Gde sam pisala, negde smo pisale, onda Mod i ja postadosmo prije user posted image  Kada sam rekla da ću svom sinu kupiti garsonjericu, da ima krov nad glavom, a on neka se dalje snalazi.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 115
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 16:06:52   
barbara
izvini melania ali slazem se sa tasom to su ipak njegove pare ima pravo da radi sa njih sta hoce!mi nismo dobili od suprugovih jedan dinar ja i volim jer nece dobiti ni oni od mene!a njihova je dobra volja hoce li vam pomoci za vto ili ne!jesi li ti nekada nesto njima dala?i ako jesi dala si bez obzira da li ce ti vratiti ili ne,bar ja tako razmisljam

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 16:08:51   
melania
Ma svi mi imami razlicite stavove i to je to,mene su moji ucili ljubavi davanju a ne racunici.Sto bi reko moj otac da on zivi za mene,i da to znaju samo roditelji.Ja mu verujem jer je on bas neko ko nas nije izneverio.Pomogao nam je dosta puta ali nije zahtevao stafetu zbog toga!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 16:11:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Gde sam pisala, negde smo pisale, onda Mod i ja postadosmo prije user posted image  Kada sam rekla da ću svom sinu kupiti garsonjericu, da ima krov nad glavom, a on neka se dalje snalazi.


u tome je poenta,jel?daj mi početak.a velike pare su uvek tuđe pare. jbg.
to je život. idemo dalje.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 118
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 16:11:39   
barbara
moj otac je isti takav kao tvoj za mene ne postoji bolji otac na svetu!volila bi da budem upola roditelj kao sto su oni bili meni bila bi presretna!ali postoji i drugaciji ljudi to moras da shvatis!

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 119
   [Obrisana poruka]
12.10.2009 16:11:54   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu melania)
  Direktna veza do poruke: 120
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 16:12:26   
melania
Da dala sam puno sebe,placali racune,hranu,kao da smo podstanari.Moj otac nam je davao stan ali mm ima problem sa tim da ne zeli da zivi kod mojih.Znaci potpuno nov stan,bez mojih,ali su ga njegovi ubedili da njih cuva!

(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 16:14:23   
barbara
izvini svi mi placamo racune i hranu jeli treba jos i to da ti placaju!

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 16:19:30   
melania
Mislila sam na hranu za sve i racune za sve njih,nemoj da brzas sa tvojim zakljuccima.Opremili smo sve tamo sto je ostalo pocev od kuhinje,kupatila i ostalo.Svi aparati su kupljeni iz naseg dzepa,namestaj,kreveti,sve je njima to ostalo.Ma ne zelim vise da se smaram sa njima,ja se uskoro selim a oni nek zive,tek su poceli svoju mladost!

(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 16:23:08   
melania
Nadam se Barbara da ne brzas tako stalno,nekad ces zbog toga imati probleme!!!

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 16:23:13   
barbara
ti si kriva sto im je sve ostalo!zasto nisi ponela svoje stvari?

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here