|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 16:25:23   
Trcosava
sve ispod je off topic
ja tebe razumem melania, ali izvini znala si u šta ulaziš pre braka. Ili nisi? Nisi nikad provodila vreme sa njegovim roditeljima? Tako znaš kakvi su njegovi, svoje roditelje naravno smatram da poznaješ.

Pare i VTO - opet se slažem sa nečijim mišljenjem - njegove pare - njegova stvar

i još jedna stvar koju ja po postovima mogu da primetim - puna si negativne energije, u koju god temu da sam zašla, a ti bila u njoj - ti si totalno i uvek negativna
jako mi je žao user posted image





< Poruku je uredio Trcosava -- 12.10.2009 16:27:25 >

(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 16:25:45   
barbara
meni sto je na umu to na drumu,ja sam samo rekla misljenje o onom sto si ti napisala a ti nisi dobro objasnila!a sto se tice problema ja ih nemam zivim kod svojih problemi zive dalje od mene i ponekada svrateuser posted image

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 16:26:10   
melania
Zato sto mm nije hteo da ih uvredi!Kupili smi im i ovde sve novo pa neka uzivaju,samo sto cu ovaj put traziti novac za ovaj namestaj.

(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 16:27:29   
melania
Ma ja i kad pisem o njima ja se tresem od besa,a ne da i lepo objasnjavam!

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 16:28:42   
barbara
pa kako i sada ces ih uvrediti?

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 16:31:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Trcosava

sve ispod je off topic
ja tebe razumem melania, ali izvini znala si u šta ulaziš pre braka. Ili nisi? Nisi nikad provodila vreme sa njegovim roditeljima? Tako znaš kakvi su njegovi, svoje roditelje naravno smatram da poznaješ.

Pare i VTO - opet se slažem sa nečijim mišljenjem - njegove pare - njegova stvar

i još jedna stvar koju ja po postovima mogu da primetim - puna si negativne energije, u koju god temu da sam zašla, a ti bila u njoj - ti si totalno i uvek negativna
jako mi je žao user posted image







slažem se. iskuliraj malo. niko ti ovde ne misli loše....




(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 131
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 16:32:29   
melania
Bravo Trcosava,pa kako zeno zakljucih da sam ja negativna kad se trudim da svima nesto pomognem savetima!Nisi zivela moj zivot tako da ne znas o cemu pricas.Ako ti smeta meni nije problem da se iskljucim sa ovog foruma,zbogom.

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 16:34:49   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: melania

Bravo Trcosava,pa kako zeno zakljucih da sam ja negativna kad se trudim da svima nesto pomognem savetima!Nisi zivela moj zivot tako da ne znas o cemu pricas.Ako ti smeta meni nije problem da se iskljucim sa ovog foruma,zbogom.


ne poznaješ me, a ja ne želim da se raspravljam.
Daleko od toga da želim da napustiš forum

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 17:58:36   
bonita
he he,iscitah temu od reci do reci.
Ovako,ja iskreno ne znam sta je bolje,da li kada ti neko ostavi nesto u nasledstvo ili ne?
MM i meni niko za 1 e nije pomogao,sve smo sami.Tako da mogu ici uzdignute glave,jer sam ponosna na ono sto smo sami stekli,a i ne dugujem nikom nista.
S druge strane me boli,na neki nacin,jer je pitanje kolko roditelj misli na svoje dete,kada je u stanju da na samom pocetku novog porodicnog zivota niko ne zapita.Da li to moje dete ima od cega da ziviuser posted image ,znajuci pritom,da nema nista svoje,ni stan,ni namestaj.ama bas nista.Ne znam.Nije dobro ni jedno ni drugo.
Npr,ja i setra ce mo naslediti porodicnu kucu na pola,ali to nam je u Srbiji i ovde mi ne znaci puno.
Ali kada sam na odmoru,imam svoj krov nad glavom,i jedan plus,sto necu morati nista od nekretnina kupovati u domovini.

Inace nemam problem s nezvanim gostima,jer se kod nas ovde to nekako podrazumeva da se uvek najavis ili da ti se najave,i to uvek vikendom.Radnim danima poseta nema.
Dok sam bila kod mojih,bilo je ko na autobuskoj stanici,ali imala sam svoj sprat sa sestrom,pa kad nam dosade mi se prosto povucemo.



_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 18:11:41   
sladjaaaa
Mislim da je fer i pošteno da roditelji pomognu svoju decu što više mogu i da to rade iz ljubavi, a ne da bi im neko za to ceo život govorio hvala ti što si mi uradio ovo ili dao ono. To pričam iz iskustva jer ni moj svekar nije zlatan po tom pitanju. MM i ja smo se odelili, mi smo na spratu svekar i svekrva dole. Kad smo se uzeli,  sređivali smo ceo sprat (pošto nije imalo ni kuhinje ni kupatila krenuli smo bukvalno od nule) Moji su nam kupili spavaću sobu, ugradnu rernu i ringlu, frižider i tata nam je uveo vodu u kupatilo i kuhinju, svekar nam je iskeširao 1000 Eur i pozajmio još 1200 koje smo mu otplaćivali u ratama i hvala Bogu otplatili (to nam prebacuje i dan danas što je za nas uzeo kredit na njegovo ime, ne znam zašto sve smo mu vratili do dinara i na vremeuser posted image ), a za ostalo smo ja i muž podigli još dva kredita od po od prilike 2000 eur, znači 4000 Eur. Sad on priča rođacima, prijateljima kako nam je on napravio spratuser posted image user posted image user posted image , ja popizdim kad on to kažeuser posted image , ono što su moji dali to se nikako ne računa, i naši krediti, samo je ona nama napravio sprat, kako da ne. Moji roditelji nikad nisu ništa prebacili za bilo šta što su nam dali (i za doktore i razne druge pozajmice), a on jedva čeka da nam nešto nabije na nosuser posted image

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 18:14:27   
marince1
Mi kanda malko skrenusmo s teme user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu sladjaaaa)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 18:14:42   
sladjaaaa
I da se razumemo, vrlo sam zahvalna svima koji su nam pomogli (i mami i tati i svekru isvekrvi) samo ne volim da mi se bilo šta prebacuje što mi je dato i da mi se nabija na nos kako mi je neko drugi stvorio nešto što nije!

(odgovor članu sladjaaaa)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 18:15:05   
sladjaaaa
Malko više...

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 18:17:57   
bonita
IZVORNA PORUKA: marince

Mi kanda malko skrenusmo s teme user posted image



i ja to primetih,al rekoh kada pisu svi mogu i ja


_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 18:24:13   
mihi
Sladjo, fer je ali imas razlicitih roditelja, neko da sve, neko nece i ti ne mozes nikoga da nateras, a i u tom slucaju tvoje obaveze su prema takvim roditeljima daleko manje. A drugo to sam samo ovde videla da deca ocekuju da im roditelji nesto daju i ostave u svetu toga nema evo vidis sta pise Bonita, kad deca zavrse skolu dizu kredit kupuju stan ili kucu, kola takodje i otplacuju to.... Ovde su deca do 50 godine i onda nije cudo sto se roditelji mesaju misle dali smo mozemo i da odlucujemo. Deca primaju sve od roditelja ali misle ma mi smo zreli ljudi ne moze nama niko da se mesa i tu nastaju sukobi i problemi.

(odgovor članu sladjaaaa)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 18:24:41   
Dora
Ja nemam tih problema. Tuđe pare i nekretnine mi ne trebaju, svoje tek stičemo, mladi smo... Ako je neka frka, stani-pani, imamo kod koga da se nakačimo na grbaču, ali ja ne cenim ljude koji su "svoji ljudi" a imaju neki trip da su roditelji dužni i tad da se o njima brinu... Ja i brat ćemo naslediti sve što su naši roditelji stvorili i to posle smrti njih oboje. I naravno da težim da to nasledstvo ne bude sve što imam, što jedva čekam (bilo o kolikoj vrednosti da se radi, nebitno), nego se nadam, radimo i trudimo se da jednom imamo nešto što smo svojim rukama stekli. Da nikad nikom ništa ne dugujem, da niko ne kaže- ja sam ti stvorio/la. Vaspitana sam da živim na svoj račun. To je neka vrsta moje lične slobode, i ni za šta ne bih to menjala...
BTW, nemam problema sa nenajavljenim gostima. Ako dođu kad ne treba, jednostavno ne otvorim vrata, pravim se da nismo kući...user posted image

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 141
   [Obrisana poruka]
12.10.2009 18:29:19   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu bonita)
  Direktna veza do poruke: 142
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 18:30:20   
sladjaaaa
Mihi ja nemam šanse da u svojoj zemlji uzmem jebeuser posted image i stambeni kredit jer ne ispunjavam uslove!!! I naravno da sam za to da treba sami da stičemo i ne očekujem niti tražim od bilo koga bilo šta ali ako si mi nešto pozajmio i ja ti vratila, nikako nije moguće da si mi ti to dao, a i ako si mi na kraju krajeva nešto dao, nemoj da mi prebacuješ to!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 19:10:43   
bonita
u tome i jeste problem.Sto je u nasoj zemlji na zalost teska ekonomska situacija,i ocekujemo da nas pomognu.MM i ja smo se snasli,jer ne zaradjujemo lose,pa mi zato nije puno bitno,dal je neko nesto dao ili ne.Ali da zivimo u Srbiji,sigurno bih bila ljuta i ogorcena da mi niko ne pomogne a pri tom nista nemam.A znajuci da npr svekar i svkrva imaju,a ne daju.U tom slucaju,zaista kome ce ako ne svom detetu.Nemora to biti nesto previse,treba i oni npr da zive,ali bar neke osnovne stvari,sto se kaze ;;dok se mlada porodica malo ne snadje.user posted image
Mislim da ne gresim u svom stavu.


_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu sladjaaaa)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 19:27:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Gde sam pisala, negde smo pisale, onda Mod i ja postadosmo prije user posted image  Kada sam rekla da ću svom sinu kupiti garsonjericu, da ima krov nad glavom, a on neka se dalje snalazi.


u tome je poenta,jel?daj mi početak.a velike pare su uvek tuđe pare. jbg.
to je život. idemo dalje.



Nisam razumela?


Dodala bih još nešto. Malo me buni ovo gore boldovano, pa bih pojasnila.

Moji roditelji ne očekuju od mene da im vratim pare za stan, i to je ono što sam mislila kada sam gore napisala "neka se dalje snalazi sam". Ali ima jedno drugo pravilo koje vlada u porodici.

Kada smo mm i ja našli komp koji smo hteli da kupimo, koštao je 1000eur. Mi te pare nismo imali.
Otišla sam kod mame i rekla kako stvari stoje. Ona mi je dala pare i rekla da joj pare vratim u narednih godinu dana kako god meni odgovara. Ako mi odgovara da joj jedan mesec dam 30000din, a sledeći mesec ništa, njoj ne smeta. Da raspodelim kako mi odgovara. Meni je mama na taj način željeni kompjuter učinila dostupnim, ali ne i besplatnim. Otplatila sam ga svojom i muževljevom platom.
Isto tako bi mi dala i 3000eur za VTO, ali bismo se dogovorili da joj pare vratim.

Sasvim je druga stvar to, da je meni mama nakon što sam otplatila komp, sve pare dala za more. Ali sam ja godinu dana svaki mesec odvajala novac.

Jednostavno smatram da nije dobro tek tako dati novac...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 145
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 19:35:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Gde sam pisala, negde smo pisale, onda Mod i ja postadosmo prije user posted image  Kada sam rekla da ću svom sinu kupiti garsonjericu, da ima krov nad glavom, a on neka se dalje snalazi.


u tome je poenta,jel?daj mi početak.a velike pare su uvek tuđe pare. jbg.
to je život. idemo dalje.



Nisam razumela?


Dodala bih još nešto. Malo me buni ovo gore boldovano, pa bih pojasnila.

Moji roditelji ne očekuju od mene da im vratim pare za stan, i to je ono što sam mislila kada sam gore napisala "neka se dalje snalazi sam". Ali ima jedno drugo pravilo koje vlada u porodici.

Kada smo mm i ja našli komp koji smo hteli da kupimo, koštao je 1000eur. Mi te pare nismo imali.
Otišla sam kod mame i rekla kako stvari stoje. Ona mi je dala pare i rekla da joj pare vratim u narednih godinu dana kako god meni odgovara. Ako mi odgovara da joj jedan mesec dam 30000din, a sledeći mesec ništa, njoj ne smeta. Da raspodelim kako mi odgovara. Meni je mama na taj način željeni kompjuter učinila dostupnim, ali ne i besplatnim. Otplatila sam ga svojom i muževljevom platom.
Isto tako bi mi dala i 3000eur za VTO, ali bismo se dogovorili da joj pare vratim.

Sasvim je druga stvar to, da je meni mama nakon što sam otplatila komp, sve pare dala za more. Ali sam ja godinu dana svaki mesec odvajala novac.

Jednostavno smatram da nije dobro tek tako dati novac...




ma ne mogu da objašnjavam....imam sličnu situaciju kao i većina ovde. nema svrhe dalje da komentarišem - uglavnom-volim sama da se izborim za sebe, svaka pomoć je dobrodošla ako mi neće biti nabijena na nos., ali se UVEK držim one stare ČIST RAČUN DUGA LJUBAV. Toliko.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 146
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 19:38:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: kaliopi

ČIST RAČUN DUGA LJUBAV.



Pa i ja to mislm.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 147
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 19:39:52   
bonita
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: kaliopi

ČIST RAČUN DUGA LJUBAV.



Pa i ja to mislm.




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

i ja mislim najbolje tako.
S tim da onaj ko nema treba da se pomogne kolko tolko.



_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 19:41:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: kaliopi



u tome je poenta,jel?daj mi početak.a velike pare su uvek tuđe pare. jbg.
to je život. idemo dalje.




Nisam razumela, jer, realno, velike pare jesu pare za stan, a ne ostale pare. I ako ti neko kupi stan, onda ti je dao velike pare.

E, sada, slažem se da bi neko možda radije živeo kao podstanar, a tražio neke druge pare za neki drugi san. To je već individualno.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 149
   RE: nenajavljeni gosti!
12.10.2009 19:41:44   
Anoniman
e na tu sam poentu mislila user posted image i volim sama da se snalazim , zato sam zamarkirala onaj deo u rečenici, to mi je ok, tako sam navikla, to me je učinilo jačom i boljom osobom-kažem to bez problema. ko razume shvatiće.
aqli, odosmo s teme skroz tako da.....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here