|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li vi i vasa deca nosite vunene stvari?
20.4.2015 9:30:07   
Anoniman
Ahahaha moja Una ih nije htela, a pelal joj je nejan cukun babauser posted image

Inace ja ih sada nosim i na bosu nogu, nekako se osecam sigurno kada su tuuser posted image

(odgovor članu Maraj)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Da li vi i vasa deca nosite vunene stvari?
5.7.2015 14:44:58   
Mariya
Ne nosim ni ja, ni moje devojčice. Jeste da je dobra, prirodna, ali prava vuna bocka i ja to ne volim, a i Lu primeti i smeta joj. Ali pleteninu nosimo. Pamučne, končane džempere i slično.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Da li vi i vasa deca nosite vunene stvari?
5.7.2015 14:48:17   
Anoniman
Evo vec je juli, ja i dalje nosim vunene carape , za ovih punih 5 meseci user posted image nemam pojma koliko sam njih vec iscepala na peteuser posted image

(odgovor članu Mariya)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Da li vi i vasa deca nosite vunene stvari?
5.7.2015 14:48:19   
amdn
mi bogami nosimo, moja mama zna da plete, pa bas imamo dosta stvari,
evo mog momka u bakinom dzemperu

STRIKARIJE

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Da li vi i vasa deca nosite vunene stvari?
5.7.2015 14:49:32   
vikiveki
Mi nosimo samo vunene čarape,i to ih jedva nateram...mada i naša baka zna da plete ali deca neće da noseuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Da li vi i vasa deca nosite vunene stvari?
5.7.2015 14:52:00   
veselicaa
Lepo izgleda amdn ali moja deca ne vole taj osecaj vune na kozi,jos mi S ima osetljivu kozu,to bi tek bilo strasno.Mi obozavamo one lepe dzemperice za devojcice iz h&m imamo ih nekoliko i bas su udobni i laki za odrzavanje.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Da li vi i vasa deca nosite vunene stvari?
5.7.2015 14:55:15   
amdn
ovaj nas isto kao nesto nece, al; mu toplo a crvenu boju obozava tako da je zanemario sto ga grebucka :)
a ja nosim i carape i prsluk, ja sam ko smrznuta godina, daj sunca i 35 stepeni

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Da li vi i vasa deca nosite vunene stvari?
5.7.2015 14:56:41   
Anoniman
amdn super je dzempercicuser posted image

(odgovor članu veselicaa)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Da li vi i vasa deca nosite vunene stvari?
5.7.2015 15:09:20   
branki*
amdn,bas je lep dzemperic.moj b ima maltene identicni u sivoj boji,ali kupovni.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Da li vi i vasa deca nosite vunene stvari?
5.7.2015 16:11:15   
mila83

IZVORNA PORUKA: Maraj


IZVORNA PORUKA: Unina mama

Je evo i sada imama vunene carape na nogamauser posted image


E i ja user posted image
a kod bebaca bas volim one vunene patofnice sto im bake istrikaju


Isto ! Moji stariji su bili letnja deca,ali im je prabaka strikala za tu jesen i zimu,i bas su slatke ! Samo budu od one mekse vune.

Mi volimo vunu,nosimo stvari i od prave,one grube ,a i od one mekse,moja mama voli da strika,imam dosta stvari i od bake,a i ja sam pocela nesto malo da ucimuser posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Da li vi i vasa deca nosite vunene stvari?
5.7.2015 16:12:13   
mila83

IZVORNA PORUKA: amdn

mi bogami nosimo, moja mama zna da plete, pa bas imamo dosta stvari,
evo mog momka u bakinom dzemperu

STRIKARIJE


Amdn,presladak je , i sincic a i dzemper !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Da li vi i vasa deca nosite vunene stvari?
5.7.2015 17:34:53   
amdn
Hvala drage moje, mi bas volimo pleteno, mada nam baka cesce plete od vunice mekse a ne od prave vune.
Bravo Mila stoucis da pletes, ja znam sal da ispletem hehehe
a znam i ponesto od strikeraja, :)

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Da li vi i vasa deca nosite vunene stvari?
6.7.2015 11:07:57   
Bibilib
Amdn dzemper je bas lep a sin pravi smeker....
Mi se pripremamo za zimu,vec smo porucili da nam baka isplete vunene carape....user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Da li vi i vasa deca nosite vunene stvari?
6.7.2015 11:36:49   
mila83

IZVORNA PORUKA: amdn

Hvala drage moje, mi bas volimo pleteno, mada nam baka cesce plete od vunice mekse a ne od prave vune.
Bravo Mila stoucis da pletes, ja znam sal da ispletem hehehe
a znam i ponesto od strikeraja, :)



ja hocu da naucim ono sto se plete na rukama,bez igala,samo se prebacuje sa ruke na ruku user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Da li vi i vasa deca nosite vunene stvari?
6.7.2015 19:23:26   
vikiveki
amdn ,maneken je predivanuser posted image a baka super štrikauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Da li vi i vasa deca nosite vunene stvari?
7.3.2017 16:41:03   
Candice
Daaa, obozavam vunu i redovno je nosim (zimi), prsluke, carape user posted image da bocka, bocka user posted image ali kazu da je zdrava. Prirodni regulator temperature, izolator. Zanima me da li jos neko zna njena prirodna lekovita svojstva user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Da li vi i vasa deca nosite vunene stvari?
7.3.2017 18:36:27   
mati
Nosimo. Svi. E sad sta je bas vuna a sta konac ne znam. Od mm baka plete svasta, za decu jelecice, tj pulovere kako ih ona zove, i za nas plete velike, i carape i popkice. Papuce ne mogu zimi zameniti popkice nikako.
Ja sam rekla da cu joj nakupovati za pletenje, da plete u svim velicinama za decu, da je iskpristimo dok moze.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Candice)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Da li vi i vasa deca nosite vunene stvari?
7.3.2017 18:40:40   
Candice
Nama baba zivi na selu, pa nam svima plete, tako da smo sigurni da je prava vuna user posted image pokusala sam i da sisam ovce, al ne ide mi user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Da li vi i vasa deca nosite vunene stvari?
7.3.2017 18:42:14   
mali_mis

IZVORNA PORUKA: mati

Nosimo. Svi. E sad sta je bas vuna a sta konac ne znam. Od mm baka plete svasta, za decu jelecice, tj pulovere kako ih ona zove, i za nas plete velike, i carape i popkice. Papuce ne mogu zimi zameniti popkice nikako.
Ja sam rekla da cu joj nakupovati za pletenje, da plete u svim velicinama za decu, da je iskpristimo dok moze.


Na svakom onom namotaju "vunice" imas koliko cega sadrzi. Imas i 100% vunu, ali je mala kolicina u metrima, pa ne znam koliko se bas isplati, a i bocka dosta.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Da li vi i vasa deca nosite vunene stvari?
7.3.2017 18:45:55   
Maraj
Vunene patofne zimi nosim ja. Detetu je baba plela i patofne i prsluk kad je bas bio beba.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Da li vi i vasa deca nosite vunene stvari?
7.3.2017 19:10:35   
suzi kju
Ja ne nosim, ne trpim to nikako. deca imaju par dzemperica ali na njima piše pamuk, tako da vuneno nemaju ni one.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Da li vi i vasa deca nosite vunene stvari?
7.3.2017 19:19:07   
Sanjica26 RR
Volim da ih nosim zimi, a deca ne nose.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Da li vi i vasa deca nosite vunene stvari?
7.3.2017 19:20:57   
Duškić
Ja ne nosim..mm nosi carape zimi , pa onda i ova moja mala ali je par puta pala, kliza se po parketu..i vise ne

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Da li vi i vasa deca nosite vunene stvari?
7.3.2017 20:02:25   
mati

IZVORNA PORUKA: mali_mis


IZVORNA PORUKA: mati

Nosimo. Svi. E sad sta je bas vuna a sta konac ne znam. Od mm baka plete svasta, za decu jelecice, tj pulovere kako ih ona zove, i za nas plete velike, i carape i popkice. Papuce ne mogu zimi zameniti popkice nikako.
Ja sam rekla da cu joj nakupovati za pletenje, da plete u svim velicinama za decu, da je iskpristimo dok moze.


Na svakom onom namotaju "vunice" imas koliko cega sadrzi. Imas i 100% vunu, ali je mala kolicina u metrima, pa ne znam koliko se bas isplati, a i bocka dosta.

Dok su mi nana i deka ziveli na selu, cuvali su ovce, i nana je tad prela bas pravu vunu. Odmah ppsle sisanja ovaca su je prali u reku, pa susili, zatim je ona to upredala u klupko... Ali mislim da iz tog perioda nemam nista sacuvano.
Sada od mm baba ne znam gde nabavlja, a ja kad joj kupujem, kupim ono sto mi preporuce, ili dam svekiju da ona kupi i odnese joj.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Da li vi i vasa deca nosite vunene stvari?
4.4.2017 12:44:37   
Anck Su Nmaun
Ne , niko od nas. Imam.mozda dva dzempera ali to vunu nije gledalo i to je to .

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Decu prerano odvajamo od mame
Više vremena trošimo na treninge, jezike, tečajeve i poduke nego na grljenje i poljupce.
Kako naučiti svoje dete šta da radi ako se...
Ovo nije nešto što deci govorite samo jednom i to je to. Ovo je nešto na šta deca moraju stalno da se podsećaju.



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here