|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantelesna oplodnja XV
24.3.2015 9:12:21   
IvannaM
Ovog puta smo radili u Visegradskoj kod Lidije Tulic, i stvarno su extra tim.......blago receno odusevljena za drzavnu kliniku

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Vantelesna oplodnja XV
24.3.2015 9:54:05   
margom
Ivanna, user posted image user posted image user posted image .........pa ti ces to lepo da zavrsis sve odjednom, imace user posted image drustvo... Drzimo figeee..... sada uzivaj i misli samo roze ili nebo plavo hehheee......A posto sam imala zadovoljstvo da pricam sa tobomm znam da si zena od akcije, nadam se da neces sada da odlucis kako je vreme za generalno sredjivanje stana.....user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Vantelesna oplodnja XV
24.3.2015 9:57:13   
IvannaM
user posted image user posted image user posted image user posted image da znas da sam vec napravila spisak radova za prolece :) samo necu ja da krecim ovog puta user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu margom)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Vantelesna oplodnja XV
24.3.2015 10:07:20   
margom
Eto, znala sam.....ocenim ja to po glasu.....luda si za sve pare....Nego, ne zezaj, odmaraj tu i pregledavaj sve tursko-indijsko-spanske serije....naravno nisam mislila da se ne pomeras....podgrej rucak hahahaha.....user posted image

(odgovor članu IvannaM)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Vantelesna oplodnja XV
24.3.2015 10:09:48   
IvannaM
user posted image user posted image user posted image sve sam ih ja uposlila, samo ujutro kafu kuvam sama :D ostalo mi se ko gospoji servira u krevet user posted image a pita me svekar sinoc, jel ti treba nesto? ja kazem gletovanje, krecenje, nova kuhinja, krevet.......hoces jos? Kaze on, a za pocetak banane user posted image

(odgovor članu margom)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Vantelesna oplodnja XV
24.3.2015 10:12:42   
margom
Hahahaha, al si skromnaaaaa......pa dobro nisi bas morala da mrvis hleb po krevetu, nista ti ne bi falilo za stolom da njupas, mada mi se dopada tvoje razmisljanje, da ih na vreme istreniras hahahaha.....
Negoooo, sta si dobila od terapije posle transfera? Primas li fraxiparin?

(odgovor članu IvannaM)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Vantelesna oplodnja XV
24.3.2015 10:15:03   
IvannaM
nemam fraxi, ali imam utrogestan 3*200, estrofem 3*1, progesteron depo svaki drugi dan, i na sve to folna kiselina 1*1 i gluformin 2*500 user posted image ko apoteka sam, sve imam

(odgovor članu margom)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Vantelesna oplodnja XV
24.3.2015 10:16:26   
margom
Auuuuu, izgubila si me vec posle utrogestane, za ovo dalje ni ne znam sta je....A jel ti to dadose na recept ili si kupovala?

(odgovor članu IvannaM)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Vantelesna oplodnja XV
24.3.2015 10:19:15   
IvannaM
kupuje se do bete, posle moze na recept, sve sem glufomina (njega i sad mogu da uzmem, al mi se ne mlati za 100 dinara mesecno), Folna je 220 i ne ide na recept, a progesteron depo dobijes od njih ampule.
utrogestan ide na recept samo pod sifrom za trudnice, ne i za nas, sem ako ti doktorka nije bas bas extra i spremna da rizikuje da je kazne

(odgovor članu margom)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Vantelesna oplodnja XV
24.3.2015 10:22:22   
suzi kju
Ja sam i do bete dobijala utrogestan na recept ne znam na koju foru...
Uglavnom lvana imam istu terapiju kao ti, samo što ja ne uzimam gluformin nego siofor, iz iste su grupe lekova...
Ja sam na vto išla kod ivanovića i prezadovoljna sam, uzivajte i odmarajte, i biće velika beta, ova godina je bas lepo počela :-)

(odgovor članu IvannaM)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Vantelesna oplodnja XV
24.3.2015 10:24:49   
IvannaM
Ja sam pitala moju doktoricu i ovako mi je objasnila po pravilniku koji oni imaju iz rfzo ne ide na recept pod nasom sifrom, a njih cesto kontrolisu sta i kako izdaju od lekova i ako im nadju tako da su davali lekove, onda traze da oni to plate iz svog dzepa. Da ih nema tako cesto u kontroli jos bi i mogla da da, ovako ne sme, jer prvo ih smara direktorka doma zdravlja, a onda i ovi iz fonda

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Vantelesna oplodnja XV
24.3.2015 10:28:33   
suzi kju
Pa postoji neka fora verovatno, ne znam, pričam napamet, doduše ja sam taj jedan recept dobila samo i posle sam dobijala bez problema na sifru trudnice

(odgovor članu IvannaM)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Vantelesna oplodnja XV
24.3.2015 10:41:26   
margom
Jos jedna prednost zivota u majcici Srbiji....za'ebavanje zena u postupku VTO i trudnica......znaci Visegradska ne daje fraxiparin......zanimljivo, jer sam iz Steticinog posta juce shavtila da Valjevo daje po pravilu fraxiparin do bete.....a pijete li aspirin, ranije sa citala da je dobro piti ga u postupku ?

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Vantelesna oplodnja XV
24.3.2015 10:43:25   
jess021
Ivanna, zasto primas Progesteron pored Utrogestana?!
I ja prvi put cujem da Utrogestan za pocetak ne ide na recept, onda ovi nas nisu obavesteniuser posted image
Ja sam ga uvek dobijala na recept. Koliko sam ga koristila mogla bi stan prodati da ne ide na recept.

< Poruku je uredio jess021 -- 24.3.2015 10:44:06 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Vantelesna oplodnja XV
24.3.2015 10:44:24   
IvannaM
Nista, samo ako postoji izvestaj hematologa da nesto nije u redu onda se daje aspirin i fraxi.

(odgovor članu margom)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Vantelesna oplodnja XV
24.3.2015 10:44:24   
suzi kju
Ja nisam uzimala ni aspirin ni fraxiparin, znam da je to obabezna terapija kod zena koje prođu 35-u,i kod zena kod kojih rezultat trombofilije nije u redu

(odgovor članu margom)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Vantelesna oplodnja XV
24.3.2015 10:45:38   
jess021
Suzi ne mora biti. I u Betaniji je sad praksa da sve zene dobijaju Fraxiparin i Prednizon, pa nakon bete sam isla kod hemostazeologa da mi ga ukine, ja sam radila trombofilije i sve je ok.
To je najmanja doza od 0,3mg i bolje je da ga primaju. Ne moze da skodi.

< Poruku je uredio jess021 -- 24.3.2015 10:46:12 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Vantelesna oplodnja XV
24.3.2015 10:48:52   
suzi kju
Ja nisam dobijala, znam par devojaka koje su mi bliske i koje su išle na vto, i jedna je samo primala jer je starija a ostale nisu, ne znam, koliko vidim stalno nešto menjaju i novo uvode, a znam da ne moze da skodi... Ništa nam nije teški ni da primamo ni da pijemo, samo da uspe

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Vantelesna oplodnja XV
24.3.2015 10:49:37   
IvannaM
Prosli put sam uzimala samo utrogestan i taj lekar se takodje slozio da treba u drugom pokusaju da uzimam i progesteron depo.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Vantelesna oplodnja XV
24.3.2015 10:51:51   
jess021
Ma ok, samo pitam, jer mi je to bas puno progesterona.
Uradicemo sve samo da uspe. Ja sad da se jos resim Utrogestana i bicu superrrrrrrrrrrrr.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu IvannaM)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Vantelesna oplodnja XV
24.3.2015 10:53:16   
suzi kju
I ja sam na utrogestanu i na progesteronu, nadam se jos dve tri nedelje pa će jedno bar da ukinu...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Vantelesna oplodnja XV
24.3.2015 10:53:45   
IvannaM
Pristajem na sve, cak i da budem jastuce za igle, samo da uspemo.....sutra ili prekosutra cu verovatno znati da li imamo smrzica :D

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Vantelesna oplodnja XV
24.3.2015 20:33:24   
Merida
Trombofilije i hormone sam radila odmah, jedino sto vidim sa njihovog papira da nisam odradila je OGGT test i ova dva pomenuta, a ne znam zasto kad sam sve radila. E sad nije mi najasnije sta sve spada u imunologiju? Ukoliko je to u okviru testova za trombofiliju, Lupus antitela i dr i to sam u radila.

Uglavnom kod mene ti je sve savrseno i kod mm i nikome nije jasno pa ni Goci zasto ja ne ostajem trudnauser posted image

(odgovor članu margom)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Vantelesna oplodnja XV
24.3.2015 20:43:07   
suzi kju
Merida gotovo ista situacija je bila i kod mene, oboje zdravi mladi svi rezultati i više nego dobri i nije se dalo prirodnim putem, hvala dragom Bogu uspelo je vantelesnom, uspeće i tebi, samo veruj u to :-)

(odgovor članu Merida)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Vantelesna oplodnja XV
24.3.2015 23:35:17   
Dinak
Cao devojke, nova sam na portalu, pratim vas vec neko vreme. Poslednje teme su mi jako bliske jer se 8 godina borimo za potomstvo i konacno smo uspeli VTO u Valjevu (prvi pokusaj). Sada smo u 8.nedelji user posted image sto se tice terapije nakon ET daju Fraxiparin i Utrogestan 3*200 i nakon pozitivne bete terapija se nastavlja do punih 12 nedelja. Utrogestan imate pravo odmah na Rp samo odete sa otpusnom listom, isto tako Fraxiparin vam izdaju u domu zdravlja. Samo pozitivne misli, mazite stomak, pricajte sa bebom (ili bebama) i sve ce biti ok user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here