|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  92 93 [94] 95 96   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantelesna oplodnja XV
20.5.2017 20:57:06   
Ramona
Znači paprika. Ja se gušim sa cveklom, ja mislim poslednje 2 godine da sam je pojela punu prikolicu. Kad se jednog dana porodim, ni ime joj neću izgovarati user posted image

Sutra odoh po papriku onda.

Ivana, ja kaskam desetak dana za tobom ...

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 2326
   RE: Vantelesna oplodnja XV
21.5.2017 12:35:19   
Ramona
Ivanna, za diferelin sam ti odgovorila na temi FET, služi da privremeno zaustavi sve hormone ... ali ionako si ga već izbockala. Mene malo muči, preznojavam se, ali biće ok, još večeras...

(odgovor članu Ramona)
Direktna veza do poruke: 2327
   RE: Vantelesna oplodnja XV
7.6.2017 20:43:37   
zece
Kod mene hsg je pokazalo da obe tube se neproodne i edini nacin da ja imam decu je ivf to je zbog operacija ispucanog slepog crevo

(odgovor članu Ramona)
Direktna veza do poruke: 2328
   RE: Vantelesna oplodnja XV
11.6.2017 11:40:09   
pozitivna
Zece draga; pa dobro bar znas da su neprohodni da nemozes prirodno,navijam sad za uspesan IVF ,jel si nasla gde ces?

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 2329
   RE: Vantelesna oplodnja XV
11.6.2017 12:22:52   
zece
da idem u new born klinik u skopje ta je nova klinika turci su gazde i sam prezadovolna i od dr i od sve zasada imaju najnovih metoda za ivf

(odgovor članu pozitivna)
Direktna veza do poruke: 2330
   RE: Vantelesna oplodnja XV
11.6.2017 12:25:16   
zece
i nazalost nemam nikakva podrska od mog soprug on me optuzuje zato sto nemam nikakve sanse za prirodna trudnoca

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 2331
   RE: Vantelesna oplodnja XV
12.6.2017 14:50:40   
ivannna
draga zece-pitaj ti njega kako bi se on osecao da je situacija drugacija,da on ima problem i da ga ti tako optuzis?

cilj vam je da se ostvarite kao roditelji,zar je bitno na koji nacin ce ta mala slatka beba doci do vas,prirodno ili putem vto?


(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 2332
   RE: Vantelesna oplodnja XV
12.6.2017 22:48:09   
Mirjanche
Zdravo svima :-)
Nisam odavno pisala ali evo me opet i kao i svima treba mi pomoc. Radili smo 2 VTO u Valjevu a sad smo predali papire za trecu i birali Jevremovu, ajd kao da promenimo malo mozda budu srecnije ruke :-)
E al sad imamo problem jer u Jevremovoj imaju vise lekara pa treba izabrati nekog od njih. A ja neznam ni koji su lekari u pitanju a ni kakvi su. Mislili smo da rade kao tim a onda smo culi da moras da odaberes jednog koji ce te voditi.
Molim Vas ako neka od vas zna nesto o njima da mi kaze?
Hvala vam puno :-)

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 2333
   RE: Vantelesna oplodnja XV
20.6.2017 11:42:20   
pozitivna
Slazem se sa tobom Ivana ! Zece draga bas mi je zao sto je tako ! Pa nek bude srecan sto imas svoje j.c. pa nije smak sveta VTO. Ti se nedaj , nemoj da se nerviras , nemoj ni da mu odgovaras ..a njega ce gristi savets ..kad budete imali bebu uskoro .Zelim vam svu srecu

(odgovor članu Mirjanche)
Direktna veza do poruke: 2334
   RE: Vantelesna oplodnja XV
21.6.2017 11:36:37   
ivannna
posle 2.neuspesnog feta otisla sam kod endokrinologa i bila je iznenadjena sto tokom postupka nisam radila ni jednu analizu hormona,kaze kako je onda dr mogla da zna da li je ta terapija odgovarajuca,dovoljna,premala ili prejaka,i mala promena hormona moze da utice da ne uspe

malo sam se zapitala i ima logike! i bas sam se smorila! razmisljam i da menjam dr al stvarno ne znam gde bih isla...

(odgovor članu pozitivna)
Direktna veza do poruke: 2335
   RE: Vantelesna oplodnja XV
23.6.2017 18:56:09   
pozitivna
Draga Ivana idi za Sarajevo ili Skoplje ili Prag

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 2336
   RE: Vantelesna oplodnja XV
23.6.2017 18:58:12   
pozitivna
a moze i u Zagreb

(odgovor članu pozitivna)
Direktna veza do poruke: 2337
   RE: Vantelesna oplodnja XV
23.6.2017 21:36:16   
ivannna
Dosta sam cula pozitivnih stvari za Prag,kako skoro svaka zena koja je tamo otisla je ostala trudna,e sad,ja nikako da dodjem do imena klinike gde je ta uspesnost velika pa ako neko zna

Zelela bih da odem negde gde ce mi ispratiti hormone tokom celog postupka i gde cu znati tacno zasto sta pijem

(odgovor članu pozitivna)
Direktna veza do poruke: 2338
   RE: Vantelesna oplodnja XV
24.6.2017 8:34:45   
nata11
ivanna nama su vadili tokom stimulacije 3-4x. Mislila sam da se to podrazumeva kod svih, bas bzvz user posted image U kojoj klinici si radila?

_____________________________





(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 2339
   RE: Vantelesna oplodnja XV
24.6.2017 10:12:40   
dunja RR
Ivana meni su Bilja i Goca tokom stimulacije proveravale hormone, što reče nata, nekih 3-4 puta. U to sam sigurna jer sam radila VTO preko države i išla sam u Biomedicu na Slaviji da vadim krv, a oni su rezultate slale direktno klinici Ivanović, i to je sve fond plaćao ako se dobro sećam.

Tokom FET-a koliko se sećam nisu. Mislim da tu i nema potrebe, bitan je UZ, endometrijum ...


Moja najbolja drugarica je nekoliko puta radila IVF, FET u Pragu nije uspelo. Ona je radila kod Sonje Lazarovski, mislim da je to ta klnika u Pragu koju hvale.

< Poruku je uredio dunja RR -- 24.6.2017 10:15:13 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2340
   RE: Vantelesna oplodnja XV
27.6.2017 10:48:52   
ivannna
i meni je Goca proveravala hormone tokom postupka za vto ali i 1. i 2.put za fet nije mi nista trazila a mislim da je i tada jako vazno sve proveriti,pogotovo sto dobijamo i tada terapiju i treba videti da li nam je ona dovoljna ili nedovoljna...

sada me Goca sprema za iui,bas me zacudilo
na pocetku nisam dobro odreagovala na klomifen i dr se bas zacudila ali na poslednjem ultrazvuku kaze da imamo jedan dobar folikul i njega cemo da iskoristimo,meni je ovulacija malo kasnije

mislila sam da kad uradis vto nema vracanja na iui ali izgleda kod mene to moze,kaze dr da pokusamo onaj metod koji ti je lako doneo i prvo dete ,pa cemo videti...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2341
   RE: Vantelesna oplodnja XV
27.6.2017 11:04:14   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: ivannna

i meni je Goca proveravala hormone tokom postupka za vto ali i 1. i 2.put za fet nije mi nista trazila a mislim da je i tada jako vazno sve proveriti,pogotovo sto dobijamo i tada terapiju i treba videti da li nam je ona dovoljna ili nedovoljna...



Ivana, meni iz Ivanovića ništa nisu proveravali za vreme Feta. Ja sam jedino stavljala utrogestan, pila siofor, progesteron mi nisu davali.
Mislim da Goca odlično zna šta radi.


Takođe, mene Dr Jelena prati sve vreme, znači od prve VTO (iz koje je je i bio FET), ona mi stalno putem maila šalje šta od nalaza trebam da uradim u kom trenutku, Mislim da je važno za te stvari imati svog endokrinologa, ja pored dr Jelene nisam ni o čemu razmišljala, samo sam pratila nju.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 2342
   RE: Vantelesna oplodnja XV
27.6.2017 13:40:28   
ivannna
Dunja-ja sam uzimala estrofem i diferelin,utrogestan,glukofaz,fraksiparin i progesteron depo

bilo bi dobro da kod Goce imaju endokrinologa pa da na 1 mestu obavimo sve sto je potrebno
moracu i ja da se povezem ponovo sa dr Jelenom,jako je fina i svaka joj cast sto nam pomaze ovde na forumu i sto je voljna i preko maila da nam daje savete

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2343
   RE: Vantelesna oplodnja XV
17.8.2017 13:37:49   
tinasss
Pozdrav svima,ako neko ima vremena da mi odgovori na pitanje u vezi Vto o trosku drzave.Koja je granica sada za zene?

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 2344
   RE: Vantelesna oplodnja XV
17.8.2017 13:54:14   
Mirjanche
Granica je 42 godine. Na moju srecu :-)

(odgovor članu tinasss)
Direktna veza do poruke: 2345
   RE: Vantelesna oplodnja XV
17.8.2017 14:18:27   
tinasss
Hvala Mirjance,ja sam otisla godinu daljeuser posted image

(odgovor članu Mirjanche)
Direktna veza do poruke: 2346
   RE: Vantelesna oplodnja XV
6.9.2017 22:45:33   
zece
Ja sam ovih dana poslala papire u fzom za trece ivf sad cekam.odgovor

(odgovor članu Ramona)
Direktna veza do poruke: 2347
   RE: Vantelesna oplodnja XV
8.9.2017 14:46:57   
ivannna
zece sa srecom!

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 2348
   RE: Vantelesna oplodnja XV
8.9.2017 14:49:51   
dunja RR
Srećno zece user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 2349
   RE: Vantelesna oplodnja XV
8.9.2017 15:39:44   
ivannna
planirali smo od septembra ponovo da krenemo kod dr ali su mi se nesto ciklusi produzili

U maju smo radili fet pa iui u junu i od tada ciklusi na 40.dana i to vec 2 meseca
radila sam hormone i 1.put mi je lh veci od fsh i dr Jelena mi je rekla da imam policisticne jajnike

ogtt test sam radila jos pre 5 god,ima li potrebe da ga sada ponovim?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  92 93 [94] 95 96   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  92 93 [94] 95 96   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Pitali smo dr ginekologa: folikularna cista
Ringeraja vam je dala priliku da pitate lekara sve što vas zanima u vezi ovulacije kao i rešenja problema sa njom. Farma...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here