|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  94 95 [96] 97 98   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantelesna oplodnja XV
28.11.2017 21:44:02   
IvanaSK RR
Ja ne mogu da ti odgovorim na pitanja, ali želim da ti pozelim srecu i da sto pre ugledas dve crticeuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Coffee_lover26)
Direktna veza do poruke: 2376
   RE: Vantelesna oplodnja XV
28.11.2017 22:51:14   
Maraj

IZVORNA PORUKA: milaiva

Drage devojke, upravo su nam javili da je Beta pozitivna user posted image user posted image , sad jos da docekamo ultrazvuk za dve nedeljeuser posted image

A vama zelim zelim svu srecu user posted image

Bravo user posted image
Cestitke

(odgovor članu milaiva)
Direktna veza do poruke: 2377
   RE: Vantelesna oplodnja XV
28.11.2017 23:13:45   
Sanjica26 RR
IZVORNA PORUKA: Maraj


IZVORNA PORUKA: milaiva

Drage devojke, upravo su nam javili da je Beta pozitivna user posted image user posted image , sad jos da docekamo ultrazvuk za dve nedeljeuser posted image

A vama zelim zelim svu srecu user posted image

Bravo user posted image
Cestitke


Cestitke i od mene. Milaiva cekamo izvestaj od tebe.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 28.11.2017 23:14:12 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2378
   RE: Vantelesna oplodnja XV
18.12.2017 17:29:02   
Tratincica 1
Da li moze da mi objasni ovaj reziltat
La1-50.498vrednsti od 30.5-40.6
La2-32.6 26.4-31.0
LupusR-1.598 -1.2
La1.mix'58.692 30.5-40.6
La2.mix-32.675 26.4-31.0
LupusR.mix-1.796 -1.2
Vidim da je sve blago poviseno al ne znam sta to znaci inace sam bila 7 puta na vto i nikad nije se ni zalepio embrion.Unapred hvala

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 2379
   RE: Vantelesna oplodnja XV
18.12.2017 17:42:07   
dunja RR
Tratinčice, kopirali smo tvoje pitanje u temi pitajte doktora, pa prati molim te temu kada dr odgovori, evo linka KLIK

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tratincica 1)
Direktna veza do poruke: 2380
   RE: Vantelesna oplodnja XV
30.12.2017 22:41:09   
zece
Mi smo uspeli popravili SMO spermogram sad je ok imali smo samo 20 posto progresivno pokretni sad imamo 55 posto progresivno pokretni spermatozoidi mm je pio l karnitin vit e qoenzimq10 vitamini od ado z na centrum omega3 6 I 9 so astaksantin od krilovo ulje I maticni mlec so med I polen I acerola I jade jatki sekoj den soncogled bademi lesnici nepeceni

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2381
   RE: Vantelesna oplodnja XV
31.12.2017 15:08:34   
dunja RR
Bravo zece user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 2382
   RE: Vantelesna oplodnja XV
31.12.2017 15:36:33   
Maraj
Bravo zece. Navijamo da uspe vto u 2018. user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2383
   RE: Vantelesna oplodnja XV
31.12.2017 15:41:26   
MamaNecaVo
Bravouser posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2384
   RE: Vantelesna oplodnja XV
31.12.2017 15:58:31   
zece
Hvalaa

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 2385
   RE: Vantelesna oplodnja XV
6.2.2018 21:06:51   
zece
Ja od subotu pocinem sa cikloproginova I od 26 feb pocinjem da superfakt ovo ce mi biti trece IVF

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 2386
   RE: Vantelesna oplodnja XV
6.2.2018 21:57:31   
Maslacak15
Ajde zece pa da bude treca srecauser posted image user posted image user posted image Drzimo fige sviuser posted image

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 2387
   RE: Vantelesna oplodnja XV
7.2.2018 7:31:51   
Maraj
Zece user posted image i ja sam koristila suprefactuser posted image

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 2388
   RE: Vantelesna oplodnja XV
7.2.2018 10:35:22   
nata11
Da li neko ima iskustva kakve su to tablete i flasteri za bolje usadjivanje ploda?

_____________________________





(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2389
   RE: Vantelesna oplodnja XV
7.2.2018 10:53:20   
Maraj
Nato user posted image meni to sve zvuci kao "uzimanje para"

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2390
   RE: Vantelesna oplodnja XV
7.2.2018 12:22:29   
nata11
Maraj ja i dalje mislim da moje telo ne upija dovoljno P tako da cu sve probati.

_____________________________





(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2391
   RE: Vantelesna oplodnja XV
7.2.2018 18:20:47   
Maraj
Nato ne znam zasto to mislis...da ne ulazim u detalje...ali mi zene smo lude. Svasta umislimo u svojim glavama i same sebi podsvesno napravimo problem. Ja sam zivi primer ...6-7 god mm i ja nismo imali dete. Posle IUI, VTO uspeo nam je kriio embriotransfer. Imam decaka od 2 god. Skoro smo pricali o drugom detetu i bez ikakog razmisljanja i opterecivanja, ja zatrudnim prirodno bukvalno iz jednog odnosa. A nisam ni pomisljala da mogu prirodno da zatrudnim.
Zato ti kazem. I ja sam sa prvom trudnocom svasta umisljala...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2392
   RE: Vantelesna oplodnja XV
7.2.2018 22:42:52   
jess021
Nato, ja znam samo za tehnike za bolje usadjivanje embriona, tzv scratching, naprave sitne rezove ne endometrijumu da se lakse embrioni zakace, a sad citam da u Feroni ima i neki lepak -embrioglue.
Nisam vise u tim vodama, pa ne znam na sta mislis.
Zece, srecno @

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2393
   RE: Vantelesna oplodnja XV
7.2.2018 22:58:34   
zece
Hvala vam svima

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2394
   RE: Vantelesna oplodnja XV
8.2.2018 10:49:58   
nata11
Znam za to zagrebanje matrice ali nisam na to mislila. Meni se svi embrioni uhvate ali onda krece postepeno krvarenje i oni jedan po jedan ispadaju. Meni su cak insistirali da ubace samo 2 jer su 90% bili sigurni da ce opstati.
Znam da je jedna zena uzimala to jer joj je 42 god, bas cu videti kako se zove lek.

_____________________________





(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 2395
   RE: Vantelesna oplodnja XV
8.2.2018 10:59:32   
madre
Nato, kakva je debljina endometrijuma, to je sve ok?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2396
   RE: Vantelesna oplodnja XV
8.2.2018 11:01:19   
Maslacak15
nato ja te skroz razumem ali ti dodatni " trikovi" zaista nista ne pomazu. to je sve industrija za uzimanje para. to barem kazu studije. A puno je klinika narocito na zapadu koje nude ovo i ono. IVF je ogroman biznis i oni se prosto utrkuju da poboljsaju profit. Ti si imala jednu ili dve biohemijske do sad? Znam da tebi ne izgleda tako ali to je dobar znak. Treba samo da sacekas prave embrione. I dobro pokri sve stavke klasicne endokrinologije. Ali to verujem da jesi. Kad planirs novi pokusaj? Puno puno te pozdravljam.user posted image user posted image

.......na zalost, kod IVF je to pomalo po onoj narodnoj " kad oce oce, kad nece nece". Ne kazem da je skroz nebitno ko je radi, ali ako se postuju glavne stvari naema tu neke razlike. Znam licno devojku iz BGa koja je bila ocajna sto je dobila preko fonda da mora u Valjevo, vodeci se valjda verovanjem da su BG klinke bolje i evo sad je drugi put trudna sa embionom iz prvog postupka ( rodila je jednog decaka iz prve). Ali jako je bitno da endokrinologija stima. I i to treba proveriti sa endokrinologom koji je strucan i koji NIJE zaposlen na toj klinici gde se radi IVF. To treba unapred rascistiti.

< Poruku je uredio Maslacak15 -- 8.2.2018 11:07:18 >

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2397
   RE: Vantelesna oplodnja XV
8.2.2018 12:07:25   
nata11
Hvala ti Maslacak na informacijama user posted image
Cekam briseve imala sam opet eserihiju nadam se da ce biti ubrzo.
Ja lekove uzimam za prolaktin drugo je ok. Sad mi je hematolog predlozio da uvedem preventivno fraxiparin najmanju dozu od poz bete jer nemam dijagnozu trombofilije ali rezultati upucuju na povecan rizik.
Zaista sam se i prosli put trudila da sve pokrijem ali...

Koji vitamini po tebi su najbolji za proces vto?
Da li bi inekcije progesteron depo mogla traziti preventivno od 9-10 dpt ili one ne mogu mnogo pomoci?

_____________________________





(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 2398
   RE: Vantelesna oplodnja XV
8.2.2018 13:07:58   
Maslacak15
nato koji lek uzimas za prolaktin ? Verovatno bromokrotpin. Ako je tako,molim te pricaj sa nekim endokrinologom da li bi bili voljni da te prebace na cabergolin ( dostinex). On je noviji, uzima se samo jednom nedeljno jel ima mnogo duzi poluzivot u cirkulaciji i prosto efikasniji je. Mene je cabergolin spasio . Moj apsolutno omiljeni lekuser posted image user posted image .

Progesteron sigurno ne moze da skodi. Dobro je i da uzimas fraksi za svaki slucaj. Jesi proveravala vitamin D? Inace ja nisam neki ljubitelj multivitaminskih preparata ali vitamin D je jedan od rekih gde moze biti deficita narocito zimi...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2399
   RE: Vantelesna oplodnja XV
8.2.2018 18:54:04   
nata11
Da bromokriptin. Pitacu kada idem na pregled.
O vit d bas vodim racuna i redovno kontrolisem. Ja sam toliko nakupovala vitamina da me sramota da kazem koliko sam para dala. Mada su mi sto i ti pises isto rekli u Spebu i prepisali samo folnak, d i aspirin. P.S. i bevipleks zaboravih :)

< Poruku je uredio nata11 -- 8.2.2018 18:56:11 >


_____________________________





(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 2400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  94 95 [96] 97 98   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  94 95 [96] 97 98   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Retke bolesti deca češće nasleđuju od oca
Greške u očevoj DNK mogu biti uzročnici retkih bolesti kod dece, jer se upravo od očeva nasleđuje četiri puta više novih...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here