|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 97 [98] 99   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantelesna oplodnja XV
14.2.2018 20:56:36   
vojvodjanka87
Dao mi je izabrani ginekolog uput za komisiju i hormone i rh...u sredu ce mi dati jos uputa ne znam zasto nije danas to mi nije jasno ali dobro...da li ja treba da uradim i pregled i ultrazvuk i on spermogram i briseve pre komisije u socijalnom,da naglasim da ce on sve privatno raditi tako da pretpostavljam da mu ne trebaju nikakvi uputi i komisije,to me sve zbunjujeuser posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2426
   RE: Vantelesna oplodnja XV
14.2.2018 21:01:21   
nata11
Da sve to radite da bude spremno za komisiju. Ukucaj vto rfzo i izbacice ti sve potrebne analize na sajtu zavoda. Za drugostepenu komisiju njegov izabrani doktor daje uput za spermogram.

< Poruku je uredio nata11 -- 14.2.2018 21:02:08 >


_____________________________





(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 2427
   RE: Vantelesna oplodnja XV
14.2.2018 21:03:12   
vojvodjanka87
Da sve sam to videla nego ne znam jel mi i oni tamo rade uz ili samo gledaju papire.Znaci pre prve komije treba sve sto pise tamo da pribavim.Ali on ce sve raditi privatno jer nije tu ,jel ipak mora uzimati uput?Mislim jel obavezan taj spermogram preko komisije

< Poruku je uredio vojvodjanka87 -- 14.2.2018 21:05:56 >

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2428
   RE: Vantelesna oplodnja XV
14.2.2018 23:51:23   
jess021
Uz moras uraditi pre, u socijalnom ti nece nista raditi sem proveravanjsa da li imas sve nalaze.
Svojevremeno su spermogram priznavali samo iz Biotesta i Betanije, pa ako moze neka uradi u Biotestu.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 2429
   RE: Vantelesna oplodnja XV
15.2.2018 8:08:47   
nata11
Meni na drugostepenoj uvek rade uz. Zato imas dva uputa na jedno stoji da je za uz.
Za prvostepenu ti je Jess vec napisala

_____________________________





(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2430
   RE: Vantelesna oplodnja XV
15.2.2018 21:29:27   
vojvodjanka87
Hvala vam drage zene ,ja se ne snalazim najbolje sa papirologijom pa sam malo pogubljena oko svega ovoga uputi svi papiri i uvek im nesto fali a ne bih da nesto propustim pa da me vracaju unazaduser posted image

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2431
   RE: Vantelesna oplodnja XV
16.2.2018 9:01:45   
nata11
Ja od jedne do druge vto zaboravim kako ide proces user posted image
Evo sad pokusavam da se prisetim kako ide oko bolovanja kada uzimam potvrdu a kada doznake user posted image user posted image

_____________________________





(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 2432
   RE: Vantelesna oplodnja XV
16.2.2018 12:59:42   
jess021
Nato, potvrdu uzimas kad otvaras bolovanje, a doznake na kraju meseca.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2433
   RE: Vantelesna oplodnja XV
16.2.2018 15:47:20   
nata11
A da, da . Do 15tog u mesecu za prethodni.

_____________________________





(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2434
   RE: Vantelesna oplodnja XV
16.2.2018 20:04:45   
vojvodjanka87
Hvala Bogu bar oko toga ne moram da se zezam jer ne radim nigde 😃 mada mi zdravstvena istice u martu moram da vidim kakav je proces oko produzavanja jer ce mi trebati zdravstveno user posted image

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2435
   RE: Vantelesna oplodnja XV
16.2.2018 20:53:13   
nata11
Imam pitanje na koje nisam nasla odgovor na sajtu rfzo.
Sta ako je zena nas drzavljanin a muz stranac? Da li i dalje imaju prava na vto?



_____________________________





(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 2436
   RE: Vantelesna oplodnja XV
18.2.2018 8:50:17   
vojvodjanka87
Imam pitanje...opet user posted image Da li muskarac kad ide na drugostepenu npr u betaniju moze da ponese uzorak sa sobom pa da ga da ili mora tamo to da uradi?

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2437
   RE: Vantelesna oplodnja XV
18.2.2018 11:00:30   
nata11
Nama su KC Nis trazili da uvek tamo radi jer su guzve i ne znas kada ces doci na red.

_____________________________





(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 2438
   RE: Vantelesna oplodnja XV
18.2.2018 12:16:42   
vojvodjanka87
Au ako tako mora to ce biti problem user posted image Do sad smo uvek nosili uzorak kad trebai jos nesto ,on to svejedno nosi u socijalno na komisiju tj ja nosim,spermogram vazi 3 meseca ,od komisije do komisije ne prodje 3 meseca zar ne?

< Poruku je uredio vojvodjanka87 -- 18.2.2018 12:28:44 >


_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2439
   RE: Vantelesna oplodnja XV
18.2.2018 15:47:21   
jess021
Vojvodjanka, ne mogu da garantujem jer sam vec sve negde potisnula i zaboravila, ali znam sigurno da mm nije isao sa mnom ni jednom na drugostepenu, sto znaci da nije ni tamo davao uzorak. Ja mislim da sam samo nosila nalaz spermograma.
Nato, na tvoje pitanje ne znam odgovor. Znam samo da na prvostepenoj obima traze lk.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 2440
   RE: Vantelesna oplodnja XV
18.2.2018 19:20:41   
vojvodjanka87
Bilo bi lepo da je tako i da ne mora uopste da ide jer ne znam ni hoce li biti tu 😳a gde se u betaniji radi komisija jel na sterilitetu?

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2441
   RE: Vantelesna oplodnja XV
18.2.2018 19:55:58   
nata11
Nekada i ne traze da se kod njih ponovi ako je prethodni vazeci spermogram radjen kod njih. Jedno je mm radio a jednom su priznali rez iz Speba.

_____________________________





(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 2442
   RE: Vantelesna oplodnja XV
18.2.2018 20:24:21   
vojvodjanka87
Znaci ako sam dobro shvatila radio ne radio on mora ici na komisiju?

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2443
   RE: Vantelesna oplodnja XV
18.2.2018 20:50:42   
nata11
To ti niko ne moze reci. Pozovi tel i pitaj.

_____________________________





(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 2444
   RE: Vantelesna oplodnja XV
18.2.2018 21:09:47   
jess021
Vojvodjanka, mm nikad nije isao. Proveri gde je komsija jer mislim da su sterilitet prebacili na polikliniku.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2445
   RE: Vantelesna oplodnja XV
19.2.2018 0:51:22   
jess021
Komisija!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2446
   RE: Vantelesna oplodnja XV
20.2.2018 19:19:53   
vojvodjanka87
Znate li hoce li mi na prvoj komisiji traziti i spermokulturu ili je dovoljan samo spermogram i brisevi,posto na sajtu rfzo ne pise spermokultura?

_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2447
   RE: Vantelesna oplodnja XV
20.2.2018 21:24:32   
nata11
Samo spermogram

_____________________________





(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 2448
   RE: Vantelesna oplodnja XV
22.2.2018 12:09:03   
vojvodjanka87
Jeste culi nesto o promeni trajnosti nalaza za vto?Juce mi je dr rekla da im je stigo dopis da su smanjili trajnost nekih nalaza al ne znam tacno kojih...naravno smanjena je trajnost nekih nalaza...malo im parauser posted image Inace sam juce povadila sve briseve i odnela u privatnui laboratoriju cekam nalaze u petak pa u ponedeljak na kolposkopiju...bas sam se zaukalauser posted image

< Poruku je uredio vojvodjanka87 -- 22.2.2018 12:11:06 >


_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2449
   RE: Vantelesna oplodnja XV
25.2.2018 15:57:40   
zece
Ja od sutra pocinem sa superfakt

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 2450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  95 96 97 [98] 99   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 97 [98] 99   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here