|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Predskolsko
19.7.2015 11:09:59   
vikiveki
user posted image da,samo se nadam da ću makar malo vremena imati da budem na RR.Kada krene posao biće mi turbo,seka u 5 razred brat u 2,moraću malo više vremena i njima da posvetim...uh šta me sve čeka od septembrauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Predskolsko
19.7.2015 14:52:38   
mila83
Bice tebi veselo draga,a kad tako mora.Moj Dimi je sledece godine predskolac,kad Mima bude 2.razred.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Predskolsko
20.7.2015 9:22:01   
vikiveki
user posted image Da, biće mi veselo,ali nekako i jedva čekam jer sa puno obaveza ja znatno bolje funkcionišem nego kada ih imam malo.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Predskolsko
20.7.2015 10:03:33   
mila83
Tako i ja,navikla na takav ritam.user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Predskolsko
20.7.2015 13:52:22   
veselicaa
Mi se polako spremamo za predskolsko.Garderobu smo nakupovali bas dosta,s tim da je i imala puno,jer cesto kupujem a tek sto je haljinica,pantalonica,dzemperica i bluzica ostalo od A kada je bila u predskolskom,napunila sam celu komodu i dve fioke.Uglavnom sve stvari koje je A nosila kada ide u skolu su kao nove.Ranac smo odabrali samo da ga narucimo,patike nam kupuje baba,jedne duboke i jedne plitke,sada neki dan idemo da kupujemo pribor i to bi bilo to.Kada podje septembra,recice nam vaspitacica sta nam jos treba a knjige narucuje vrtic pa mi samo platimo.S uziva u pripremanju samo nesto pita,trazi da joj se objasni sta ce tacno da radi u skolici.ma sva je smesna.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Predskolsko
20.7.2015 14:22:54   
mila83
Tako je i moja M kada je polazila.Volece i tvoja S skolu,gleda i stariju sestru kako ide i sta sve radi,zanimljivo joj je.user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Predskolsko
21.7.2015 9:21:45   
vikiveki
Ja polako spremam i tražim gde je najpovoljnija cena pribora koji nam treba (olovke,bojice,tempere...) do sada smo u našoj grupi imali praksu da napišemo listu pribora koji nam treba za rad sa decom, pa se na roditeljskom dogovorimo sa roditeljima da li žele da svako kupuje za sebe ili da odemo zajedno u knjižaru i pogledamo cene i izračunamo koliko to košta pa da nam daju pare i onda kada pare skupimo opet vaspitač sa nekoliko rodit ide da kupi pribor

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Predskolsko
21.7.2015 15:44:12   
mila83
Kod nas je to potrosni materijal,svaki roditelj plati 2500din po polugodistu,posebno placamo radne listove i casopis,ekskurzije..

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Predskolsko
21.7.2015 15:47:06   
vikiveki
Znam Mila,to mi je sestra rekla.Kod nas se neki roditelji bunili što su dali za materijal 2000 i to za celu godinu,a kada bi znali da vi plaćate 5000 za godinu baš se pitam šta bi rekli.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Predskolsko
21.7.2015 15:50:08   
Bibilib

IZVORNA PORUKA: mila83

Kod nas je to potrosni materijal,svaki roditelj plati 2500din po polugodistu,posebno placamo radne listove i casopis,ekskurzije..


nisam sigurna kolko smo tacno placali za materijal ali misli da je bilo tu do 2000 a sto se lestova tice i ekskurzije sve posebno kao vi....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Predskolsko
21.7.2015 16:22:38   
vikiveki
kod nas se u većini slučajeva ne daju pare za materijal,nego roditelji sami kupuju materijal koji im vaspitačice napišu.Problem nastane kada većina roditelja kupi nekvalitetan materijal,uglavnom kod Kineza,pa posle ne može da se upotrebi ni za kakvu aktivnost.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Predskolsko
22.7.2015 9:52:01   
jovana jojo
Mi od septembra krećemo u predškolsko u školi.Do sada smo išli u neku mešovitu grupu u vrtiću

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Predskolsko
22.7.2015 12:15:56   
veselicaa
Kod nas se ne kupuje taj pribor,samo knjige na pocetku i detetu drvene i vostane bojice,olovke,gumice,sveske i blokovi.Ostalo sve ima u vrticu.

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Predskolsko
22.7.2015 14:40:18   
vikiveki
Veselice nije to nikakav specijalan pribor,to je materijal:drvene bojice,voštane,tempere,vodene, lepak,makazice,sveske,blokovi....

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Predskolsko
22.7.2015 14:59:47   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: jovana jojo

Mi od septembra krećemo u predškolsko u školi.Do sada smo išli u neku mešovitu grupu u vrtiću

To znači da idete na onaj pripremni program koji traje po 4 h na dan?

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Predskolsko
22.7.2015 15:13:10   
jovana jojo
Da vikiveki,ona će od septembra krenuti u pripremnu grupu koja je u školi,a svaki dan će boraviti po 4 h

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Predskolsko
22.7.2015 20:42:43   
Bibilib

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Veselice nije to nikakav specijalan pribor,to je materijal:drvene bojice,voštane,tempere,vodene, lepak,makazice,sveske,blokovi....


Uz sve to mi smo kupovali jos kolaz papir i hamer u boji,sve naravno u knjizari sto kazes da ne bude kod kineza pa da bacimo pare za DZ user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Predskolsko
22.7.2015 21:49:12   
vikiveki
Bibilib i kod nas su kupovali kolaž papir i hamer i još svašta nešto,ali kada kupe to kvalitetnije onda nam bude tokom cele godine,a one kineske bojice ne možemo ni iskoristiti jer ne ostaje nikakva boja

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Predskolsko
22.7.2015 22:38:37   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Veselice nije to nikakav specijalan pribor,to je materijal:drvene bojice,voštane,tempere,vodene, lepak,makazice,sveske,blokovi....

Ma znam,ali kod nas se ni to nije dosad kupovalo da ostane u vrticu vec su deca nosila u rancu,videcemo ove godine.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Predskolsko
22.7.2015 22:42:39   
vikiveki
Dobro, vi ste verovatno išli samo u predškolsko na 4h, niste prethodno bili u vrtiću,onako na 8 ili 10h.Mada ovde i deca koja idu na te grupe,kako mi zovemo, poludnevne,kupe materijal i donesu u svoju grupu pa posle svi zajedno koriste.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Predskolsko
22.7.2015 22:45:12   
veselicaa
Znam za to,i mi smo samo 4 sata u predskolskom ali u sklopu vrtica,ne skole.Verovatno je nas vrtic imao te potrosne stvari pa nisu trazili mozda se ove godine i kupuje videcemo.To su sitnice,nije to nesto skupo.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Predskolsko
22.7.2015 23:36:12   
jovana jojo
I mi polazimo u to poludnevno predškolsko.Nismo još imali roditeljski, ali po pričama drugih mislim da mi nećemo kupovati taj materijal, jer im plaćamo 2500 polugodišnje za taj materijal

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Predskolsko
23.7.2015 0:14:35   
Bibilib

IZVORNA PORUKA: veselica


IZVORNA PORUKA: vikiveki

Veselice nije to nikakav specijalan pribor,to je materijal:drvene bojice,voštane,tempere,vodene, lepak,makazice,sveske,blokovi....

Ma znam,ali kod nas se ni to nije dosad kupovalo da ostane u vrticu vec su deca nosila u rancu,videcemo ove godine.


Mi smo kupovali i sto kaze Vikiveki sve je to ostajalo u vrticu i dok je isao u predskolsko pa su sva deca zajedno koristila,kuci su nosili samo svesku i pernicu sa olovkom i bojcama,her su ponekad dobijali domaci...A radne sveske su im takodje ostajale u skolici.


_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Predskolsko
23.7.2015 0:17:36   
jovana jojo
I ja mislim da će tako biti i kod nas kako je napisala Bibilib

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Predskolsko
23.7.2015 0:20:44   
Bibilib
Cujem da je u vecini vrtica tako,pa zato kazem a kod nas je isto i u vrticu i u skolici...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada dete nema ni maminu ni tatinu krvnu g...
Postoje tri različite verzije tog ABO gena i to su A, B i O verzije. U jednostavnom svetu te tri verzije bi dale tri krv...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here