|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
5.11.2016 18:51:57   
mamica 91
Ne pricam s njim vec dva tri dana i bas mi je super user posted image zbog obicne gluposti smo se sporeckali i ja ga pitam on kulira, ma ko te sisa... Deca danas popodne bila kod sveki, on na poslu, ja spremala ormare, kad sam pospremila sela u auto i otisla do radnje, naravno zakljucala kucu (A on izgleda nije poneo svoj kljuc) ja se vracam a on sedi u svom autu i ceka nesto, sigurno konta ko zna gde je ona spucala, decu "uvalila" i otisla u zivot user posted image ja ladno prodjem pored auta, otkljucam kucu i nastavim svojim obavezama, kad eto i njega dok je ispusio, svalio se u krevet i spavao debela 3 sata

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
5.11.2016 19:07:47   
eca89
Joj, mamice dobra siuser posted image !

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
5.11.2016 19:14:03   
Anck Su Nmaun
Hhehe sto bih ja volela da ne pricam nekad s mojim, to kod nas ne postoji. Mozemo biti ne znam koliko ljuti jedno na drugo ali uvek pricamo user posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
5.11.2016 19:37:35   
emicaa
mamice ja se ismijah user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
5.11.2016 19:37:48   
mamica 91
Nece to dugo user posted image , sutra radi tako da sutra sigurno jos necemo pricati user posted image ali predvidjam da ce u ponedeljak situacija biti drugacija, treba ici u veliku nabavku za kucu, ili ce mi morati dati pare, sto cisto sumnjam, ili ce ici on sam, sto je jos manje verovatno, tako da nam preostaje da propricamo..
Znamo mi to tako s vremena na vreme, onda se posle toga vise volimo

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
15.11.2016 22:15:34   
Sanjalicaaa
Izluđuje me što zadnjih par dana ide na spavanje u devet. Još ni decu ne počnem da spremam za spavanje on već namešta krevet. Ceo dan provede na poslu, a onda legne tako rano. Da ne pričam da ne stižemo normalno ni da porazgovaramo. Ja u mojih 26 godina stvarno ne mogu u devet da spavam. I preselim se u drugu sobu. Znači, toliko me nervira da sex može samo da sanja.

< Poruku je uredio Sanjalicaaa -- 15.11.2016 22:16:13 >


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
1.12.2016 17:39:46   
suzi kju
Nisam pisala dosad u ovoj temi,nije bilo nekog posebnog razloga.
A od juce sam ljuta i besna.
U pola 2 mi Ema dobije temperaturu,vrišti ,plače, skapiram da je uvo, zovem ga da izadje s posla da ih vodimo kod lekara, kaze glupo mu da pita, i u fazonu nije ništa hitno, da ga sacekam dok dodje. Iznervirana spremim decu i sama ih odvedem u dom zdravlja. Iskilavila7sam se,ajd kad moram sama u vrtic i tako to al bar juce nisam morala. Prolazi 15h do kad mu je radno vreme,gospodin se ne seti da pozove da vidi sta ae dešava.
Upucuju nas na zvezdaru, andju ostavljam kod Komsinice a ja i ema idemo. Zovem ga da mu kazem da pokupi dete a on u čudu kao sto sam krenula sama aaaaaaa!!!!
Ajd to prodje nekako.
Danas odemo kod fizijatra, ja pitam za produžetak da mi napise izveštaj, on,koji inace nije pricalica, rasprdeo se kod doktorke.
Rekao joj je da deca idu u vrtic i da su super prihvatile.
Onda kaze da Ema ima upalu uha,i tu me s*ebe,doktorka mi napise na izvestaju d je dete bilo na pregledu sa upalom uha i da mi pedijatar da bolovanje 15 aaaaaaaaaaaaaaa pa malo je reci da sam popi*dela user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
1.12.2016 17:49:25   
emicaa
Suzi probaj da se ne nerviras,musko ti je to user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
1.12.2016 18:43:54   
veselicaa
Pa da uvek pricaju kad ne treba.I onda smo mi zene alapaceuser posted image

< Poruku je uredio veselica -- 1.12.2016 18:46:16 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
1.12.2016 19:02:03   
suzi kju
Haha u pravu ste.
Eno ga pere sudove sad,pa me pita kad cemo da idemo da kupimo deci guralice (do sada je gledao da odloži) .a zna koliko sam slaba na decu i koliko uzivam da im kupujem svasta.
Čini mi se da bi sad uradio sta god mu kazem da bi se iskupio. Inace se retko prepiremo i ljutimo jedno na drugo al sada je preterao,bas me iznervirao.
E da,cakbje trazio i slobodne dane dok nam deca malo ozdrave.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
1.12.2016 19:56:33   
emicaa
suzi sad pametno iskoristi dok je takav user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
1.12.2016 20:22:50   
suzi kju
Haha da znas da hocu user posted image
On je stvarno dobrica ali eto naidju ti neki dani, a i to nebi bio brak da nema nekih nesuglasica user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
1.12.2016 21:05:17   
IvanaSK RR
Suzi, oni stvarno nekad nemaju osecaj :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
1.12.2016 21:51:01   
emicaa
Suzi i moj je takav,sinoc sam pisala kumi kako je divan samo sto nekad imam zelju da ga zadavim,ali to je stvarno rijetko.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
1.12.2016 22:48:53   
Anck Su Nmaun
Danas ni cim...za divno cudo user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
2.12.2016 8:37:27   
Sanjalicaaa
Suzi, covece, ti do sad nisi pisala u temi uopste. Mene moj iznervira dva put dvenvno tako. Oprosti coveku.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
2.12.2016 8:52:24   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Suzi, covece, ti do sad nisi pisala u temi uopste. Mene moj iznervira dva put dvenvno tako. Oprosti coveku.

Sanjalice, da nisu braca tvoj muz i moj? user posted image
Mene moj u 07:10 h jutros iznervirao toliko da sam plakala, sebicni stvor.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
2.12.2016 9:02:14   
Sanjalicaaa
Ivana, pa vidis vrlo moguce. Mene je moj sinoc i jutros.
Stvarno krecem da mislim da ja preterujem. Pokusavam da sagledam stvari iz njegove perspektive. Ne znam...

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
2.12.2016 10:32:16   
emicaa
Ivana pa sta ti uradi u to doba?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
2.12.2016 10:53:26   
IvanaSK RR
Emice, mrzi me i da pisem, iskreno. Ne može čovek da ustane pet minuta ranije, nego ja posle moram da vucem bebu i psa napolje, između ostalog.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
2.12.2016 11:15:46   
Sandricak
Uh ti muzevi... i ja pokusavam cesto da sagledam iz njehovog ugla neke stvari, ali mi ne uspeva, ipak za to treba imati muski mozak...


_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
2.12.2016 13:31:28   
Maraj
Suzi mislim da je sanjalica skroz u pravu user posted image
ja slavim dan kad me ovaj moj ne iznervira.

Juce kupali L. I posto ne znam gde udaram , kazem mu da mu namaze kremu na lice dok mu ja "sredim" prepone i guzu sa kremicom i pelenom . On uzme kremu na prst. I to bas zagrebe i nacne ga po obrazu. L okrene glavu , i ovaj mu napuni usta kremom
Pa popizdela sam. Aman zaman , ni kremu detetu ne znas da namazes na lice.
Eto to je sitnica. Al stvarno su trapavi. E da ni kremu ne zna da mu namaze. Pa ja kazem

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
2.12.2016 13:32:43   
Maraj
Ode mi poruka....

uglavnom ,
kazem mu , sta bi da je devojcica. Kako bi ga ocesljao ,zavezao rep....

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
2.12.2016 14:58:14   
Khaleesi
Ja danas dobila temp i legla sam ne mogu brw. Od proslog petka zalazim oko njih troje i mm pre 3 dana povraca temp i ja ih sve zalazim. I danas me stiglo jos sam i dobila, i legla na 10 min da popijem kafu sama u sobi, njih ostavila u dnevnoj. I on me zove da pita gde da sipa bebi sok i da sta da radi sa ovom cuclom i onim tamo. Ma glupost neka. I ja mu rekla ako ne znas nemoj nista ni da joj dajes neka sedi dete i gladno i zedno pored smotanog oca. Pa majku mu zar je bitno koja flasica i da li ce da prospe 2 prsta caja koji je vec u flasici? Tako su smotani da je to strasno. Ne znam kako zive oni koji zi ve sami bez majke ili zeneuser posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
2.12.2016 22:02:30   
Maraj
Khaleesi ja mislim da oni kad se ozene , zaborave i to sto su znali.
Maraj user posted image
Ne znam kako bi definisala taj sindrom, skup simptoma koji zene izludjuju kao uzrocno posledicna radnja zenidbe, a sa posledicom trajnog zaboravljanja osnovnih, elementarnih stvari u ponasanju i funkcionisanju.
U principu, ne svadjamo se oko ozbiljnih stvari, samo malih i tako nebitnih, ali ja sam nervcik, gori nego on jedno 1000 x, to je i sam shvatio i povlaci se. Mada je jedan uredan, vrlo uvidjajan covek, dugo je ziveo sam i sve je lepe manire stanovanja zadrzao. Medjutim provuce se tu i tamo namracnija strana njegovog karaktera , koja me uzasno nervira, ali ga volim odbijem na glupost, do PMS sindroma, onda pada krvuser posted image

< Poruku je uredio vocicana RR -- 3.12.2016 6:59:06 >

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here