|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
25.1.2018 15:04:13   
mama Jo
Ja mog danas jos nisam ni videla 😂
A nadam se da me nece iznervirati, iskreno dugo me bas nije iznervirao... pre neki dan jer je bio besan sto se nije naspavao... svasta 😁

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
25.1.2018 15:22:06   
isidora88
Hahah ljiso, ovaj moj se prolepsao i ugojio 25kg od kad jr sa mnom, bre napravila sam coveka od njega, a on se duri sto mu ne nutkam hranu 10 puta na danuser posted image
Danas me jos nije iznervirao, cekam da dodje sa posla pa cemo videtiuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
25.1.2018 15:30:40   
MamaNecaVo
I moj kuka cim nema mesa.
A stomacinu ima vecu od mene u devetom mesecu za vreme trudnoce.
A imala sam ogroman stomak.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
25.1.2018 15:37:11   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: isidora88

Hahah ljiso, ovaj moj se prolepsao i ugojio 25kg od kad jr sa mnom, bre napravila sam coveka od njega, a on se duri sto mu ne nutkam hranu 10 puta na danuser posted image
Danas me jos nije iznervirao, cekam da dodje sa posla pa cemo videtiuser posted image

user posted image cuj valjda sam i ja doprinela tu za tih 25 kg nesto ahahah...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
25.1.2018 15:39:40   
isidora88
Ahaahha pa ako si ga hranila corbicama i bez mesa tesko da si uticala na kilazuuser posted image
Miram da napravim krofne, vec danima me maltretira kako mu se jedu, ili ces ljiso ti da pravis, tebi je lakse, manji ti je stomak, ja bas i ne mogu oklagijom da baratam kolika samuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
25.1.2018 17:15:03   
Misha i Ljisha
Hteo on da predje na hrono i ja mu par dana kuvala po hrono mesila pogacice bez kvasca i sta ti ja znam, i treci dan on sizne i kaze, hocemo li pljesku user posted image kad je pojeo pljesku kaze konacno sam se najeo posle 3 dana ahahah...Umrla sam od smeha.


(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
25.1.2018 19:45:16   
MamaNecaVo
Kasni i sa pelenama.
user posted image
Ovaj moj ce vecerati hleba i neki namaz.
Namerno sam spremila samo A veceru.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
25.1.2018 20:02:59   
Duškić
Iznervirao me bzv, poludecu od "pozuri".

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
25.1.2018 20:14:15   
vocicana
Mene je moj danas odusevio, ni jednom me iznervirao nije, bas sam srecna sto ga imam.
vi devojke oklagiju namesto na testo, pravac lobanjauser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
2.5.2018 10:46:24   
Anck Su Nmaun
Dva sata mu je trebalo da se spremi i ode u radnju

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
2.5.2018 10:51:48   
MimaKos
Nervozom svojom..

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
2.5.2018 10:54:59   
mama Jo
Nije me iznervirao... jos 😂

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
2.5.2018 13:16:14   
MimaKos
Sad me zvao da mi kaze kako mu puklo staklo na telwfonu koji je kupio pre dva meseca! Da poludi covek!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
2.5.2018 13:43:27   
mama Jo
Ma opusteno, kupice novi kad se obogati od akcija 😁

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
2.5.2018 13:48:49   
MimaKos

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Ma opusteno, kupice novi kad se obogati od akcija 😁

Hahahahha, obavezno, sad ce ovakav da nosi

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
21.5.2018 6:54:13   
Misha i Ljisha
Sinoc P mucio stomacic. Mm je bio umoran i naravno legao. ok. Medjutim P se isprducka pa zaspi pa krene u plac i tako u krug jadnicak. I ovaj se probudi. Hajde da mu damo dohranu hajde da mu damo dohranu ON JE GLADANuser posted image i ja na kraju nemavsi snage vise da se svadjam HAJDE DA MU DAMO DOHRANU. I dam flasicu P (pri tom imam mleka juce ceo dan naizmenicno curi iz jedne pa iz druge dojke) a P stomacic tvrd haos, ajd super ukakio se P. I posto bljucka drzim ga ali nisam bas sela pod 90 stepeni vec onako i ja malcice lezim. I ovaj moj krece drzi ga lepo i krece da bronza. Ni ne secam se sta sam mu odgovorila, i cujem D kako skriipi zubima (ona spava od pre 9 jos) i on krece da se dere na nju. user posted image e onda ja krecem na njega, sta je vise masira nije mogao po glavici da je pomazi i kaze "sreco nemoj skrgutati zubima" (inace D to radi o kad je beba kako su poceli zubi da joj izlaze i valjda joj ostalo iako nam dr rekla prestace) i kaze meni mm "ja cu 30. maja da idem na radnicke igre 4 dana" vala IDI. Samo unosi nervozu bezveze. Odlepila sam. Ako ti se ide IDI niko ti ne brani nisam ga vezala. Ju siznula sam.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
21.5.2018 8:40:14   
Milena18
Joj bre Ljišo, neka ide, bolje da ste odvojeni par dana kad te toliko nervira. A za dohranu nemoj više da popuštaš, ti najbolje znaš da li je bebac gladan. A nije.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
21.5.2018 9:29:52   
Rosita
Daj ti njemu neku dohranuuser posted image i nek spava.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
21.5.2018 9:46:42   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Rosita

Daj ti njemu neku dohranuuser posted image i nek spava.

Da prostis Rosita i dobio je al ne vredi

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
21.5.2018 9:49:54   
Maraj

IZVORNA PORUKA: Rosita

Daj ti njemu neku dohranuuser posted image i nek spava.

user posted image user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
21.5.2018 9:58:00   
vonavoj
Ljisha, sapatnice, znala sam da si ti u nasoj temiuser posted image
Da,da..dohrana je resenje..kako da ne..pametnjakovic..ja bi rekla, evo izmuzi me,pa mu daj🤣🤣
Ah.da,njima zivot ne prestaje kad dobiju bebu. Moj ima 15godina 26.5.pita me da li da uplati..a to je u Sm.Palanci..i sta da mu kazem..reko idi..ako krene porodjaj, znam gde je bolnica...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
21.5.2018 10:34:59   
Misha i Ljisha
Von i ja imam 20 god od osnovne i naravno da ne idem a to je u junu. P ce imati 2 meseca.
Ma samo da ode. Ja se ionako bolje sama organizujem. Ovako se oslonim na njega a od njega nema vajde i jos neevozira

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
21.5.2018 20:53:25   
Misha i Ljisha
Nema ga ceo boziji dan.Ok ni to nije strasno nego posto P bas ima jake grceve stalno trubi da moram da pazim sta jedem. Ne da mi da jedem luk krastavac, sad je poceo da mi govori kako ne treba da jedem zacinjeno meso samo da jedem corbu od bundeve i pilece kuvano meso. Svaki dan corbu od bundeve i pilece kuvano i nece imati P grceve kaze njegova koleginica user posted image
sve u svemu bili hormoni ili ne bili (a nisu jer cim dobih prvi ciklus znaci da su hormoni super) nervira me

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
21.5.2018 21:09:19   
Maslacak15
joj sto volim touser posted image Ne zna se ko je veci biser: on koji to veruje i prenosi i nervira te ili ta snajka koja to prica hahaha. Zamisli otkrila je ona resenje za sve muke. Najbolje neka patentira, moze dobro da se obogati. Iskreno, ja nisam ubedjena ni da on place zbog grceva a kamoli sta drugo. Verujem da grceve ima, u to ne sumnjam, ali koliko sam ja upucena bebe sa kolikom " tako klasifikuju bebe koje placu vise nego prosek" nemaju vise gastrointestinalnih problema od beba koje ne placu. Sve bebe imaju problema, neki kazu decaci vise nego devojcie ali neznam koliko je to tacno.
Alis tvarno mim je fascinantno. Jedno je reci ja sam radila to i to cisto kao informaciju a drugo je prosipati pamet. Znas sta Ljiso ja svaki dan jedem nutelu, pijem coca colu i rasturam sunku i beba mi ne place od grceva. Mozda da probas recept ?!?... user posted image Nemoj da se nerviras, znas onu narodnu " na jedno uvo udje, na drugo izadje..."

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
21.5.2018 21:17:23   
Misha i Ljisha
user posted image ma trudim se na jedno udje na drugo izadje ali me nervira taj stav kako je on "bolja majka" od mene. Izludjuje me. U sve se mesa. Ja kazem kupi pelene br 3 on ode i kupi dvojku. kaze trojka je od 5 kg a P ima sigurno oko 4,5 sad. Mozda je i premasio.

Joj Maslacak sta da ti kazem ali on toliko place kad treba da pusti gasove, danas je prvi dan evo "dozvolio" da radimo vezbice. Da je bio dovoljno raspolozen. Place place dajem sisu on se na sisi izvija, prdi, stenje, pusta sisu sto puta, ma mucno ga gledati. Znas kad sam snimila kako sisa dok je tako u agoniji jadnicak da pokazem dr u sredu kad budemo isli u savetovaliste. I D mi je imala bas jake grceve ali ne bas ovako. On je ono klasican primer, odjednom se zacrveni u faci i odjednom krece sirena.

Vec dve nedelje je ustaljen da zaspi oko 20h, sinoc se patio do 23h. Zaspi pa se probudi pa stenje pa place pa zaspi pa se probudi pa prdne dam sisu svaki put, ono haos. Mleka ima na izvoz i onda ovaj moj dodje i kaze daj mu dohranu daj mu dohranu. Aman ne mislim ja da je dohrana otrov, i davala sam mu dok mi mleko nije krenulo jer je trebalo malo duze da krene zbog stresa i svega, ali sad mu ne treba ni D od Dohrane.

A to sta jedem, ma ...Znas kad sam na ivici zbog psihickog stanja da prestanem da dojim. Majke mi. I da dodjem i kazem mm EVO TI DAJ MU J....DOHRANU i ti mu budi majka.

eh da inace jedan podatak u porodilistu je P bio opisan kao "razdrazljiv". Nem pojma sta im to znaci ali pisalo mu na onoj listi u bolnici. Znaci verovatno da je plakao vise od drugih bebauser posted image

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 21.5.2018 21:19:47 >

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here