|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
23.6.2018 14:10:04   
MimaKos
Mm ima orman u kome mu sce uredno stoji sta treba da obuce, ja pricam o stvarima koje skine sa sebe pa razbaca po stanu, ukljucujuci carape koje je nosio "samo" pola sata ( sta to znaci, da su ciste ?) :)

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
23.6.2018 14:17:05   
mama Jo
Ja decu presvucem svaku po nekoliko puta dnevno, sebe isto, najmanje dva puta, ali i vise, kad idemo negde recimo. Prosto nekada ne stignem da, kad skinem istog momenta odnesem gde treba, pa to zavrsi na fotelji/krevetu/stolu... nekada J taman obucem majicu, ona pokvasi od vode, pa joj obucem drugu, sto znaci da je ova samo malo mokra ali cista i ne mora da ide u masinu... kad nas zivi 4-oto u stanu ta garderoba svuda je prosto normalna pojava.
Nije samo njegova svuda, ima tu i moje i decije. Govorim za nas, ne znam kako je kod vas.
Sa carapama stvarno nemamo problem jer on cim skine carape stavi u kupatilo u plasticnu posudu gde stavljamo carape za pranje. Sa tim stvarno nemamo problema. Za carape ima posebna ta korpa.
Na kraju dana razvrstam te stvari, tj.on i ja zajedno, kao i igracke...

< Poruku je uredio mama Jo -- 23.6.2018 14:19:33 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
23.6.2018 14:22:51   
MimaKos
Ja sve sto im skinem, pa i sebi iskreno odmah bacam na pranje.. mali ubalavi, cerka se znoji, dete je, i stvarno nemam naviku da im oblacim opet ono sto im jednom skinem, ali zato sve u korpe u kupatilu, a on ima neke stepene prljavosti :)) obuko jednom, dvaput, na pola sata sat, il je prljavo il je cisto, ali mu mesto na stolici u trpezariji nije, to me izludjuje :))

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
23.6.2018 14:27:33   
mama Jo
I ja uglavnom sve stavljam odmah u korpe gde je ves za pranje, deca imaju svoju, mm i ja nasu. Meni se stvarno desi da ih nekada presvucem po nekoliko puta i da ne stignem tada da ubacim u korpu nego to sve uradim na kraju dana.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
23.6.2018 21:36:12   
Maraj
Joj i moj ostavi carape na sted dnevne sobe.... to im je u krvi.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
23.6.2018 21:48:41   
MimaKos
Mene carape najvise nerviraju jer ih pas raznosi pa ih skupljamo po coskama :))) to samo musko moze da uradi :)

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
23.6.2018 22:15:09   
jess021
Moj ne ostavlja carape, ali ima te kategorije koliko je nesto prljavo. Ja kad pitam jel ovo za pranje kaze jos je nosljivouser posted image
Kod mene toga nema ili je cisto ili ide u korpu.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
23.6.2018 22:23:28   
Misha i Ljisha
user posted image a kod nas obrnuto. Ja sam u fazonu obukla sam to jednom na sat vremena

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
23.6.2018 22:27:02   
MimaKos
Bas na to i ja mislim... da li treba da njuskam majice da bih znala dal je prljavo ili nije.. ma muskarci su za specijalnu analizu, i da dodam, ima gomilu na dnu svog ormana na koju trpa sve sto mu je "garderoba za kuci" hahhah i onda ja dodjem i sve mu pobacam u masinu, a on se jos iznervira kaze pa to samo po kuci nosim user posted image user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
23.6.2018 22:31:44   
mama Jo
user posted image to se onda ne pere sto se nosi samo po kuci user posted image


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
23.6.2018 22:33:22   
MimaKos

IZVORNA PORUKA: mama Jo

user posted image to se onda ne pere sto se nosi samo po kuci user posted image


user posted image Nit se maze nit se pere :))

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
23.6.2018 22:40:59   
Sanjica26 RR
Nemam ja tih problema sa carapama. Moj muz to ubacuje u korpu. Mene mozete da vidite npr da jedna papuca bude na jednom kraju sobe, a druga na drugom.user posted image
Sto se tice garderobe on to kaci na stolicu. U pocetku sam se nervirala ali sad me vise to ne nervira. Objasnio mi je zbog cega to radi i ima logike. On dodje sa posla i presvuce se. Za dva sata ode nazad u crkvu. Sto da pakuje kad ubrzo ide. Kad dodje, a to je prljavo baca u korpu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
23.6.2018 22:54:00   
Rosita
Ja ujutru kad vidim na fotelji sve djuture stavim u njegov ormar, bez slaganja i sređivanja, samo odozgo. Pa kad dodje nek vidi sta ce s tim. Ima isto stepene prljavosti. Kaze da pere kao ja nakon jednog kratkog nosenja, svu bi garderobu upropastio. Ali recimo veceras je slozio jedno 3-4 masine vesa, sve je neslozeno bilo na krevetu na sprat. I uglavnom on slaze ves. Razvrstava. Moj ormar je slagao par puta, uredi ako se nesto pokvarilo....tako da mu ne mogu zamerati, sta da se radi.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
23.6.2018 23:02:35   
Misha i Ljisha
E dobrk ja ne ostavljam svuda po kuci. Ja ono sto cu opet obuci vratim u ormar a ono sto je prljavl odmah u korpu. A mm ima te fazone po kuci da ostavlja. I onda jos onako napravi kez i kazr "a ti ces to skloniti"

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
23.6.2018 23:05:04   
Maraj

IZVORNA PORUKA: MimaKos

Mene carape najvise nerviraju jer ih pas raznosi pa ih skupljamo po coskama :))) to samo musko moze da uradi :)

E mene to nervira. Nemam psa al mi dete razvlaci njegove carape po kuci. Jos ako ostavi papuce onda ih L obuva pa hoda u njima pa gde ih ostavi...

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
23.6.2018 23:15:55   
MimaKos
Ja razumem da nema pa steka covek pre nego sto baci na pranje, ali ko sta radi mi kupujemo njemu carape i gace user posted image ali stvarno, ima ih milion user posted image i onda ne shvatam to cuvanje za kasnije i to ti je. A o sklapanju vesa nema ni reci, hoce da prostre ali kad on treba da razvrsta izmesa moju i cerkinu, haos samo napravi pa sam zabatalila.. bolje sama da ga uradim..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
23.6.2018 23:18:15   
mama Jo
To sa carapama mi je skroz nepoznato user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
23.6.2018 23:22:46   
MimaKos

IZVORNA PORUKA: mama Jo

To sa carapama mi je skroz nepoznato user posted image

Cuti, imas srecu user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
24.6.2018 14:11:41   
Duškić
Nervira me sto do prodavnice ne moze da ode a da ne ode kolima. A kad ga teram da me odveze da pogledam nesto, uzmi taxi, idi busom ili tramv. Uh danas me bas iznervirao.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
24.6.2018 14:15:52   
MimaKos

IZVORNA PORUKA: Duškić

Nervira me sto do prodavnice ne moze da ode a da ne ode kolima. A kad ga teram da me odveze da pogledam nesto, uzmi taxi, idi busom ili tramv. Uh danas me bas iznervirao.


Polozis voznju i nemas vise taj problem :)) posteno, i ja svuda kolima idem, narocito sad sa meleckim..

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
24.6.2018 14:17:53   
Duškić
Imam polozeno, ali po Bg jos ne vozim. Planiram ali moram prvo nekoliko casova za svaki slucaj.


< Poruku je uredio Duškić -- 24.6.2018 14:18:32 >

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
24.6.2018 14:20:55   
MimaKos
U pocetku sam i ja taj problem imala, vozis po gradu u nedelju u 1 ujutru kad nema guzve i oslobodis se malo..

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
24.6.2018 14:23:34   
mama Jo
Brzo se to resi. Onda Duskic zaposednes auto na ceo dan, kao vodas decu tamo-vamo, pa njemu kad treba - na bus user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
24.6.2018 14:49:41   
IvanaSK RR
Sumnjam da ima snage da gleda nocu u 1, a kamoli da vozi. Voznja po Bg-u je malo nezgodnija za početnike nego po manjim gradovima.
Moj ne ostavlja stvari po kuci tako da cutimuser posted image
Nije kuci pa me ni ne nervira ovih dana.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
24.6.2018 14:50:59   
Rosita
Ih bre mima u 1 ujutruuser posted image


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here