|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
23.3.2015 8:42:07   
Maraj
Lepo sam mu sinoc rekla da hocu ujutru da upalim masinu i da sve sto ima za pranje stavi na masinu. Inace on u svakoj sobi ostavlja garderobu i ja ne znam sta je za pranje. Jutros ja poranila pogledam nije me poslusao. Pocnem da skupljam garderobu po kuci i ukljucim masinu. Samo ono sto je juce nosio po kuci ostavim neoprano. Sad sam prosla pored wc-a i vidim majicu bacenu na ves masinuuser posted image . Pa poludecu. Mogla sam i nju da operem da sam znala da je za pranje. Ali ne on je sad ustao i odlucio da je i ona za pranje. Mrzim kad sve operem da nema prljave garderobe i on za 2 minuta napravi novu gomilicu vesa.

< Poruku je uredio Maraj -- 23.3.2015 8:43:11 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
23.3.2015 13:25:46   
jabudic

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

A moj suprotno. Nikad mi ama bas nikad nije prigovorio za nesto sto nisam uradila. Ne daj Boze da mi kaze da mu ispeglam kosulje. Pre ce sam da uzme, nego da mi kaze. Ako nema rycak jedemo bilo sta.
Vise sam ja gundjalo.user posted image


Sanjice, isto.
Nikad mi neće reći zašto nisi ovo ili ono.
Doduše, svjestan je mojih obaveza i stanja, pa bi bilo malo ružno i da prigovori.
Ni za jelo nije zahtjevan, sve može kod njega, ješćemo bilo šta, sve može.
Ja se stvarno trudim da ga ne maltretiram i da mu olakšam sve što mogu, ali zvocnem ponekad, takve smo mi žene user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
23.3.2015 13:34:06   
jess021
Nije danas, ali pre neki dan.
Treba u hodniku da napravimo plakar i cipelarnik i mm hoce da smanji plakar za nekih 70cm da bi stavio tabure da moze da sedne kad se obuva, omg. Sta reci, crnogorac. Vidi nema sanse, ionako u taj plakar planiram da naguram sve i svasta.
Inace, on ne prigovara ni za sta sto se tice kuvanja, peglanja, spremanja....Mozemo jesti jaja svaki dan, za njega su to marginalne stvari.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
23.3.2015 13:48:17   
vonavoj
Zanimljivo,jos me nije bilo u temi,znaci ucim da se ne nerviram!
Ni mm nikad ne prigovara,jednostavno je flegma,nista mu ne smeta,ni ves,ni sudovi,ni da li ima nema rucka.. samo oko para komentarise i vise nego normalnouser posted image zato sam ja azdaja!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
23.3.2015 13:53:18   
Bibilib
Danas me hvala Bogu JOS UVEK nije iznervirao....user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
23.3.2015 13:56:57   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: vonavoj

Zanimljivo,jos me nije bilo u temi,znaci ucim da se ne nerviram!



Ma juče je otvorena tema, tek će da nas bude user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 23.3.2015 13:57:19 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
23.3.2015 13:59:35   
vonavoj
I to sto kazes! Juce sam imala goste pa nisam stigla da kuckamuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
23.3.2015 14:02:42   
dunja RR

user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
24.3.2015 7:42:13   
branki*
njegov komentar od jutros-kud si se tako prehladila,sad ces sve da nas zarazis,evo i mene bolucka grlouser posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
24.3.2015 8:06:04   
Misha i Ljisha
ja se juce nisam iznervirala ali sam se rastuzila. D ima neku knjgu gde se na kraju knjige tata igra sa bebom. I samo okrece na tu stranu i kaze "tata iga beba" i onda hoce da se ja tako bas kao u knjizi igram sa njom. Pa jedno 45 min smo se tako igrale i ona buljila u tu stranicu i kad ja okrenem drugu ona vrati na tu. Nedostaje joj tata a on mrcina juce dosao sa posla i legao i spavao. Nije se ni probudio pre njenog kupanja. Jako joj nedostaje tata. Ja ne znam kako ne smogne bar malo snage nekad bar kad je tu da se igra sa njom. Mislim u redu vikendom se igraju i svasta ali preko radne nedelje je katastrofa

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
24.3.2015 9:46:51   
ivaMark
Kako mi ide na zivce......terorise dete...kao da to namerno radi jer zna da me nervira...J krene u drugu sobu, daje mu ruku i kaze: dodji a skot nece da joj da ruku...kaze: ide tata...
...mozda leci neke svoje frustracije, sta god ...nervira me opasno

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
24.3.2015 19:24:25   
Sandra_n
Mene je mm iznervirao za vikend jer svaki petak i subotu on mora da izadje uvece i da dodje u 3 zove on i mene ali ne mogu spava
Mi se non stop od kada sam zatrudnela znam i gde je i sa kim je ali sta ima svaki vikend da izlazi! Kaze "dosadno mi kuci ti zaspis u 10.a ja necu vikendom da legnem rano sto ne ides ti sa mnom" user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
24.3.2015 22:50:32   
Klarita
IMuser posted image

Sandra n, pa pusti coveka onda...ja bas volim kad mm izadje, neka ga, zasto da ne...

Danas nemam prava da me nervirauser posted image ali od sutra ocekujem da budem ovde sa najvise postovauser posted image

(odgovor članu Sandra_n)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
25.3.2015 6:26:36   
mali_mis
Ja strasno ne volim kad mi neko dahce za vratom cak i kad perem sudove, ili radim bilo sta drugo u kuhinji.
Juce i prekjuce, sam htela oklagiju da mu zabijem, ali od dole, koliko me je iznervirao. Bukvalno je stao iza mene, i zabija glavu, da kontrolise sta ja to radim. I onda komentar "mislim da nesto nije tu kako treba" user posted image Onda perem sudje, a on drzi A. da ovaj mali otvara vrata od viseceg koji je meni bas kod glave. Onda posle spremam rucak, a on gospodin stao posred kuhinje u redovnu kontrolu, izubijala sam se dok sam ga zaobisla, i na kraju mi pukne film, i kazem mu da ima i druge prostorije u stanu gde moze da odvede dete da se igra (jer je A. bio u sudoperi i igrao se). A on odgovara "mi bas ovde hocemo da se igramo". Kako sam izgovorila "E onda cete i da kuvate rucak", tako je ispario iz iste user posted image
Ajmo dalje.
Ne dozvoljavam A. da dira sve sto mu padne na pamet, neke stvari su opasne, i to se ne sme dirati. Ali mm kad dodje, on mu sve dopusti. I onda mene A. narednih mesec dana testira da li to sme ili ne sme da uradi.
I slag na torti, nakon sto se njegovo kontrolisanje onoga sto sam radila u kuhinji zavrsilo, i kako sam sela, da odmorim, taman zapalila cigaru, eto njega "Ajd mi napravi kafu" user posted image
Za ovaj mesec dovoljno, vidimo se sledeceg meseca, kad dodje. Ovako sto pokusava da me nervira preko fb, telefona...ne prolazi, to iskuliram.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
25.3.2015 7:52:44   
Sanjalicaaa
Juce se G nabio u sudoperu, izvukao flasu maslinovog ulja i razbio. MM poludeo. Kako sam zaboga mogla da ostavim dete samo dok on prica telefonom? user posted image U redu je da ja mogu da radim 1001 stvar u isto vreme, to se podrazumeva. Ali pricati telefonom i gledati u dete, to je jako tesko..... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
25.3.2015 9:54:59   
ivaMark
Moja sledeca tema je: razvod braka... Ne mogu vise....

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
25.3.2015 9:59:15   
jabudic
IM, nemoj tako!
Svi mi imamo raznih perioda, uspona i padova.
Ja mislim da sam u prošloj trudnoći stralno kukala na muža!

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
25.3.2015 10:07:45   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: ivaMark

Kako mi ide na zivce......terorise dete...kao da to namerno radi jer zna da me nervira...J krene u drugu sobu, daje mu ruku i kaze: dodji a skot nece da joj da ruku...kaze: ide tata...
...mozda leci neke svoje frustracije, sta god ...nervira me opasno

Mislim da je tm sebican,isto kao moj! Ako nesto radi,cita,slusa,nema nameru da prekine da bi deci nesto odradio,posvetio se.. i mene to uzasava! A najvise mrzim kad tera inat T,ona je mala,ne razume,samo urla,a on namerno..tipa bezobrazna si,ona vice neeeeeeee,on jeeeessssiiiii..i tako 5 min..a pri tom ni ne kaze joj zasto je bezobrazna!! i eto,od njegove zezancije nastane urlanje i nervoza!

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
25.3.2015 10:12:22   
Misha i Ljisha
IvaMark imas dvoje male dece pod stresom si, kad deca jos malko porastu tj kad i drugo celjade porhoda i postane razumnije sve ce ti biti lakse. Ja gledam sad s ove tacke gledista. Prvih godinu dana sa D i mm mi je bilo uzasno stalno sam se na njega nesto zalila. Iz okruzenja vidim da je tako i svim mojim prijateljicama. Ali mm ija smo sad super. Valjda prosao krizni neki period. kod vas se sve to valjda nastavilo dolaskom i druge bebe. Tako da si ti vec skoro dve godine u kriznom periodu i normalno je vec da pucas po savovima. Smogni snage daj sebi eto neki rok koliko mislis da ces jos imati strpljenja i onda se natenane odluci. sigurno ti je misao o razvodu vec dugo prisutna ali razmisli zbog cega ces se razvoditi? zato sto detetu nece da da ruku? sigurno ima jos sto sta, verujem, ma ja mom svasta zameram ali kad pogledam veliku sliku to nista nije strasno niti vredno razvoda braka. Ti sve stavi na papir pa razumno odluci. user posted image

von to cini mi se rade skoro sve tate. Evo gledam i svog brata a i ovog mog. Jeste to nas nervira jer smo mi mame ali deca i kroz takve stvari uce da nije sve sjajno bajno i krasno i da ne dobiju uvek ono sto zele

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 25.3.2015 10:13:45 >

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
25.3.2015 10:22:47   
vonavoj
Bas tako MLJ,sad je kriza,jer smo premorene,stalno jedno isto,deca mala,puno zahteva.sve ce to doci na svoje za 2-3godine,svesna sam i ja! I moja drugarica preti muzu razvodom,reko stavi sve na vagu,a pri tom on je najbolji otac,on je nocu ustajao,i dan danas brine o maloj skoro isto kao ona..Sad smo posveceni deci,a posle cemo opet da se okrenemo jedni drugima,takav je zivot!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
25.3.2015 10:25:35   
ivaMark
Von, pa ja ne veruuujem da su isti user posted image
Ovaj moj i ne spava sa nama, covek gleda tv u dnevnoj sobi..igra igrice. jednom sam ustala u tri da podojim malog a on igra igrice.... Ujutru ustajem ja kada se klinci probude i spremam jednog pa drugog dok gospodin lezi...

Pre neki dan ona se dere iz sobe... ja nagvirnem da vidim sta rade a on lezi na krevetu i mase joj sipkom drvenom, sa krevetca koja je skinuta a ona kuka da joj da... ladno joj namerno prkosi..eeeej Detetu od dve godine treniras zivce.

Neko vece: spremam joj veceru, on naravno igra igrice... i ona padne sa stolice, razbije se uzas, i sta mi gospodin kaze: eto kada joj dozvoljavas da se penje po stolicama user posted image

Kada J nesto uradi sto ne bi trebala, on je u stanju da joj 100_x_ kaze: zasto si to uradila, zasto si to uradila...100_x_..... alooo, dete ima dve godine (ni toliko) a drugo: ne zna da prica user posted image

Ponasa se uzasno prema njoj... Nece da joj da ruku kada hodaju..ona za njim ide kao kucence...

mogla bih da pisem do prekosutra....

A da ne pisem kako se prema meni ponasa....

Ima tu i toga da sam ja nervozna, dvoje malene decice, on ne radi vise od godinu dana...ali gospodinu je lepo jer ga izdrzavaju mama i tata.... ja to vise ne mogu da podnesem,...



< Poruku je uredio ivaMark -- 25.3.2015 10:27:35 >


_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
25.3.2015 10:26:05   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Juce se G nabio u sudoperu, izvukao flasu maslinovog ulja i razbio. MM poludeo. Kako sam zaboga mogla da ostavim dete samo dok on prica telefonom? user posted image U redu je da ja mogu da radim 1001 stvar u isto vreme, to se podrazumeva. Ali pricati telefonom i gledati u dete, to je jako tesko..... user posted image user posted image user posted image



Daaaaa user posted image jako tesko, dubokoumni razgovori user posted image

Nije stigao da me iznervira jer je izasao pre nego sto sam ustala user posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
25.3.2015 10:32:02   
vonavoj
ivamark,isti su,vidis da teraju inat deciuser posted image
moj je sinoc do ponoci slusao muziku na kompu,sa slusalicama u usima,i klatio se na stolici,da sam ustajala da ga opomenem jer stolica skripi!! A pri tom ustaje u 5,da ide na posao..kad je za sebe onda mu se ne spava,a onda dodje mrtav sa poslauser posted image
Mi legnemo u 22,i onda nastupa njegovo vreme,njegov mir!
A za posao i izdrzavanje,tu nemam komentar,to mi je user posted image

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
25.3.2015 10:34:27   
Misha i Ljisha
IvaMark eto ja bih vise pravila problem oko toga sto ne radi i sto ga izdrzavaju mama i tata. naterala bih ga da pokrene guzicu. Pazi i moj igra igrice vala volim i ja da igram igrice ali ne stizemuser posted image a on radi pa sedne za racunar a ona njega zeljna, ili radi pa legne da spava. Ma pisala sam pre neki dan. U redu covek je umoran ali stvarno smogni snage i da ustanes kad kazes detetu "ma sad cu da te vijam" ii sta vec. sve ja to razumem. Ocito su isti.Moj brat juce izveo sina napolje i dete selo u ljuljasku on nije hteo da ga ljulja. E vala bezobraznik. Ijuuu sto to mene iznervira. ali stvarno moj brat svojoj zeni kaci zavese, brise prozore, podove riba kupatilo i td. A verujem da se i ona zena nervira oko istih stvari kao ti i ja. Oni su takvi i to je bukvalno pomiri se sa sudbinom i nema drugo. A za posao sto nema e tu bih ga njakala koliko si oglasa pregledao sta si danas radio jel bar radi nesto kuci? Evo ja ne radim iskreno da ti kazem ali kuci sve ja poradim, skidam sapurike, ako mogu i iscepam koje drvo, kosim travnjak imam bastu i plus sve oko deteta. Rucak, spremanje ribanje peglanje i td. Ovaj moj samo na posao ide i eventualno vikendom oko kuce teze poslove koje ja ne mogu. I to je to. I meni bude krivo nekad nesto ali kao sto rekoh kad se stavi sve na papir nema to neku tezinu za razvod

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
25.3.2015 10:38:58   
ivaMark
O tome sto ne radi ne mogu ni da pisem, a zna da popuje kako ja ne stedim... ima tu jos gomila stvari oko kojih me opasno nervira....kad igra igrice mi je najlepse, jer tada cuti.
Po ceo dan je u stanju da popuje i podjebava....



_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here