|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
9.10.2012 10:23:29   
Anoniman
Jeste MRVICA
Vrece su super , i za ovu jednu nasu mogu tri iz Mrvice da uzmem user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 301
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
9.10.2012 10:24:07   
Olga75
evo tema VRECE ZA SPAVANJE

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
9.10.2012 10:24:20   
Anoniman
I jedan i drugi link vam je ispravan, obe su za isti butik koliko mi se čini user posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 303
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
9.10.2012 10:24:39   
Anoniman
prava vreca za spavanje , lepi su i dezeni

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 304
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
9.10.2012 10:25:13   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Trt Milojka

I jedan i drugi link vam je ispravan, obe su za isti butik koliko mi se čini user posted image



Razlicite su adrese

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 305
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
9.10.2012 10:25:50   
Anoniman
Izvinite, modovi, nemojte munjama, molimo vas user posted image user posted image

U ovom "Mrvica bebi butik" stoje obe adrese, ali mislim da su sada samo u Bulevaru S. Jovanovića.

Off smo skroz, ajmo u ispravnu temu.

< Poruku je uredio Trt Milojka -- 9.10.2012 10:27:09 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 306
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
9.10.2012 10:32:07   
Anoniman
Izvini Olga user posted image

Ovih dana , Petra je obucena ovako
potkosulja
majca dugih rukava
helanke ili donji deo trenerke
carape

kad izlazimo dodajem duks sa kapuljacom a juce i prsluk onaj debeli
jos nismo ubacili kapu
kuci je u patofnama od skoro

Marta je vise smrznutija od Petre , Petra se nocu znoji dok se Marta smrzava i vec spava u debelom dzaku + tanji prekrivac + zimska pidzama user posted image

a Petra je samo u tankoj pidzami dugir rukava/nogavica i prekrivena malim frotirom koji ako joj predje preko nogu odmah se preznoji , dakle samo preko stomaka
Aki je oduvek pokriven preko glave user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 307
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
11.3.2013 8:08:04   
Olga75
evo izgleda i varljivog vremena
jutros sam bila , hm , sta obuci sta obuti da li joj kapu staviti
jeste ona vec velika ali ja jos nisam prerasla tu dilemu user posted image
tako da jos nosi hulahopke , na majicicu joj obaezno navucem duksic , dzemperic ili prsluk , jutros ima dzemperic ( skinuce ga valjda kasnije ) i stavila sma joj tanju kapu
a kako se vi snalazite po ovakvom vremenu ?

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
11.3.2013 8:20:56   
Shishica
Ja razmisljam bas da kupim prolecnu jaknu Emi, ali sve to nesto kao kesa jakne, pa pre cu joj onda dzemper navuci i prsluk.
Ako nadjem normalnu jaknu kupicu..
Hulahopke joj nosim jos, ali npr. juce nisam jer je bilo dosta toplo. Vodim se i po tome kako je meni.
Kapu joj ne nosim, ali ako ima vetra onda da onu tanju kapicu.. ili ako je makar malo hladnjikavo.

Potkusulja, majcica i trenerka.. jedva cekam hulahopke i haljinice pa onda ce nam trebati i polusandale..

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
11.3.2013 8:23:28   
Olga75
ja sam skroz user posted image
i nisam reper za to kako je meni jer ja sam cele zime bosa
a hulahopke mi se cine bas potrebne jer ona i sedna ne brzinu dole pa dok je vidim i tako

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
11.3.2013 8:31:04   
vikiveki
Ma sa ovim vremenom se nikad ne znauser posted image čas bude toplo a onda odjednom zahladi....ja mojima još obuvam hulahopke a pogotovo ćerci koja ide u školu....mada me ponekad izludi kada ujutru krene u školu bude hladno, pa joj bude jako zima, a kad se vraća tj kad dodje kući kuka da se skuvalauser posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
11.3.2013 8:36:10   
sneza24
I ja Lani još oblačim hulahopkice a gore bodi i majčicu, tanju jaknu i kapicu.
David neće da nosi hulahopke pa mu ujtro ne skidam pidžamu samo mu obučem trenerku preko. A gore potkošulju i majcu. Napolju kad idemo onda prsluk ili tanju jaknu, zavisi koliko je toplo. A kapu mu ne stavljam, jedino ako duva vetar.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
11.3.2013 8:42:29   
adulence
i ja sam bas u nedoumici ovih dana sa tim oblacenjem,em mi je prva beba,em ima tri meseca...pri tom meni je uvek vruce ja sam po ceo dan u majci na breteletako da ni sama ne umem da procenim ali po tome sto vi pisete ne gresim mnogo...

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
11.3.2013 16:31:00   
mica0
benka pa bodi, i pantalonice...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
11.3.2013 16:38:49   
Didy
Ja hulahopke oblacim bas kad je cica zima, kad ode u minus ili kad je oko nule. Cak ni tad ako im obucem skafander. S proleca i s jeseni im ne oblacim, vec malo deblje pantalone ili trenerku.
A za prelazan period mi je spas slojevito oblacenje: bodic/potkosulja, tanji duks, deblji na kopcanje i onda preko ili prsluk ili tanja jaknica. Kape im isto stavljam kad je bas hladno. Cim predje 7-8 stepeni, ne stavljam im vise, osim ako ne duva hladan vetar. Onaj prolecni kad zaduva, ma koliko jako duvao, ne stavljam im kape.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu mica0)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
11.3.2013 16:44:52   
isidora88
ove zime je mateja 5 puta obukao skafander, hulakopke nosi uvek kad je temp.ispod 10 stepeni, od gore ima bodic i duksic i preko jaknu ako je hladno

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
11.3.2013 18:16:11   
mica0
jakna i kapa obavezno

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
14.3.2013 6:49:47   
Misha i Ljisha
a kako bebu u kolicima izvesti napolje? Od kako je plus 10 polako navikavam moju frajlu da idemo napolje. Dere se iz sve snage kad izadjemo ali se umiri posle par minuta i zaspi. Ja sam u stalnom strahu da joj je hladno. Nemam jaknu za nju ipak ona nema ni dva meseca. Stavim joj kapu, rukavice, umotam je u frotir pa u njeno cebence i preko jos stavim jedno cebe. Jedva joj glava viri od svega toga, i onda u kolica. Da li je to dovoljno? Jos mi se razbolela, nosic joj curio ja se istripovala da je nisam dobro obukla pa je od tad nisam ni vodila napolje iako je bilo lepo vreme

(odgovor članu mica0)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
14.3.2013 6:59:09   
Olga75
tako umotanoj ne verujem da joj je hladno

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
14.4.2013 23:36:28   
sneza24
Kako oblačite bebe/decu?
David je obično u trenerci i duksu a za Lanu neznam kako da je obučem. On se kreće, vozi bicikl, traktor a ona sedi u kolica. Nemam pojma da li da je obučem kao njega ili da joj dodam bar prsluk?

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
15.4.2013 0:26:56   
Sanchy
Dok je beba bas mala jos jedan sloj vise nego sebi a posle ,recimo od sestog meseca oblacis je kao i sebe...ovo za MLJ..nisam naglasila..pre ce se beba prehladiti ako je natrontana pa se oznoji,tako da pipni je iza vratica ,nogice ,sama ces videti da li joj je ok ispod tih cebica ili joj je vruceuser posted image ...M.obavezno nosi kapicu jer jos uvek cini mi se svaki dan duva vetar koliko god da je toplo,hulahopke nosimo kada je do pet ,sest stepeni i slojevito ga gore oblacim,znaci tanak duks pa tanak duksic na raskopcavanje preko i prsluk recimo pa onda skidam u zavisnosti da li mu je vruce ili nije..

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
15.4.2013 8:40:15   
Figaro88
Mi smo jutros u sedam isli napolje,Andrea je bila u helankama,atlet maici,tanjem duksu i prsluku.Juce je ceo dan bila napolju u helankama i dukserici.Hulahopke nije obukla pa bar mesec dana.Ako nisam sigurna da li ce zahladneti ponesem joj duks na raskopcavanje i to je to....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
15.4.2013 8:50:17   
Olga75
evo danas je u vrtic otisla u : hulahopke , helankice ,potkosulja , tanji duks , cupavi duks i prsluk
e sad ja sve mislim da joj hulahopke trebaju , navucem joj ih do pazuha pa se ne ispasuje a i sedne dole pa eto
ali uspeh , skinula sam joj kapu user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
15.4.2013 8:55:34   
Figaro88
Juce ja skidam Vuka da piski kad on na sebi ima hulahopke,atlet maicu,drugu maicu duzih rukava i duksericu,a napolju 19 stepeni.Tako da nisu samo mame takve,moj brat isto radi.....Andrea se mnogo znoji,kada je zimus bio i minus ona se oznoji u zimskoj jakni i dukserici,pa je zato oblacim lagano,ali uvek ponesem nesto da mogu da joj obucem za slucaj da joj bude hladno,sto je bas retko...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
15.4.2013 8:58:39   
Olga75
pa da , najbolje je slojevito ih obuci
nego sto se tice hulahopki , meni je "usadjeno" da mora da im se stite bubrezi , besika i jajnici i onda moje muceno dete nosi hulahopke dosta dugo user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MOTORNI RAZVOJ DETETA - ENIGMA DO DANAŠNJI...
U potrazi za odgovorom gde je istina i kako odbraniti sebe kao roditelja i svoje dete koje je jedinstveno u onom najlepš...
Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here