|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
20.5.2011 22:38:37   
Brana
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Uf, sad ću da se jedem celu noć, zaspala mi je u kratkim rukavima ... user posted image

ma jok, samo malo ugrej sobu i nema brigeuser posted image bice topla noc.

< Poruku je uredio Brana -- 20.5.2011 22:41:55 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
20.5.2011 22:38:43   
Anoniman
Nije sinoć Sanjice, sinoć je imala štramplice dugih rukava, ovo sam večeras tek "uvela". Noću je haos koliko se vrpolji, kao kazaljka na satu, nađem joj glavu tamo de su joj noge bile, iali uvek vuče ćebence ne zato što joj je hladno nego se drži za njega , onako, iz utehe, potrebe, navike, bem li ga čega.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
20.5.2011 22:38:47   
snješka
Ja djecu oblačim kao i sebe s tim da ispod imaju još bodi bez rukava ili potkošuljicu.

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
20.5.2011 22:40:53   
majathegreat
Moje dete spava samo u bodiću kratkih rukava. Inače zimi samo u bodiću dugih rukava. I nama su gole i ruke i noge cele godine. U stanu noću je oko 21-22 stepena sad.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
20.5.2011 22:40:57   
Sanjica26 RR
user posted image user posted image Joj, i Teodora tako radi. Kad se probudim u toku noci uplasim se, jer je nema tamo gde sam je ostavila. Posle vidim da je promenila stranu, a cebence povuce za sobom.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
20.5.2011 22:42:56   
Anoniman
Evo sad mozgam da li da pokušam da je obučem ... a žao mi, spava, a sad sam se jako istripovala da će se smrznuti user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
20.5.2011 22:44:18   
Anoniman
E i ja se mučim sa ovim vremenom! user posted image

Luka odbija kratke rukave, odbija šorc, odbija bre podkošulju da skine! user posted image anas sam mu bukvalno na silu sve skinula, pa je nakon vrtića bio u šorcu, majci kratkih rukava i čarapama. Za spavanje je obukao ipak pamučnu pižamu dugih rukava i dugih nogavica, i naravno podkošulju user posted image , (prevrćem očima a i ja sam tako obučena i pokrivam se jorganom user posted image user posted image ) i nemam pojma dal ću ga ubaciti u džak ili ne... realno je sve jedno dal ću ga pokriti ćebetom ili ubaciti u džak.
Marko... kad idemo napolje najlakše mi je da na sebi ima bodi dugi rukav i trenerkicu. Ali recimo, danas se sav ukiselio u to. user posted image user posted image Onda sam ga skinula u kratke rukave, i skinula mu čarapice. Za veče sam mu obukla bodić dugi rukav i dole pantalonice sa stopicama. Pokrila sam ga tankim ćebencetom, verovatno ću kad i mi krenemo u krevet pa otvorim vrata od spavaće sobe da ulazi svež vazduh, da ga pokrijem debljim ćebencetom.
Inače, baby alarm u spavaćoj sobi meri 26 stepeni.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
20.5.2011 22:44:25   
snješka
IZVORNA PORUKA: Sanjica26

user posted image user posted image Joj, i Teodora tako radi. Kad se probudim u toku noci uplasim se, jer je nema tamo gde sam je ostavila. Posle vidim da je promenila stranu, a cebence povuce za sobom.


user posted image Isto i Viktor radi. Dok Selena spava malo mirnije. Spava samnom pa balansiramo. Nekad me gurne skroz na kraj, ali se ne okreće na kontra stranu od jastuka. user posted image


_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
20.5.2011 22:45:48   
snješka
IZVORNA PORUKA: Tash

E i ja se mučim sa ovim vremenom! user posted image

Luka odbija kratke rukave, odbija šorc, odbija bre podkošulju da skine! user posted image anas sam mu bukvalno na silu sve skinula, pa je nakon vrtića bio u šorcu, majci kratkih rukava i čarapama. Za spavanje je obukao ipak pamučnu pižamu dugih rukava i dugih nogavica, i naravno podkošulju user posted image , (prevrćem očima a i ja sam tako obučena i pokrivam se jorganom user posted image user posted image ) i nemam pojma dal ću ga ubaciti u džak ili ne... realno je sve jedno dal ću ga pokriti ćebetom ili ubaciti u džak.
Marko... kad idemo napolje najlakše mi je da na sebi ima bodi dugi rukav i trenerkicu. Ali recimo, danas se sav ukiselio u to. user posted image user posted image Onda sam ga skinula u kratke rukave, i skinula mu čarapice. Za veče sam mu obukla bodić dugi rukav i dole pantalonice sa stopicama. Pokrila sam ga tankim ćebencetom, verovatno ću kad i mi krenemo u krevet pa otvorim vrata od spavaće sobe da ulazi svež vazduh, da ga pokrijem debljim ćebencetom.
Inače, baby alarm u spavaćoj sobi meri 26 stepeni.



Ehh, kod nas i nije baš toliko toplo.


_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
20.5.2011 22:46:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: majathegreat

I nama su gole i ruke i noge cele godine.


Kako su vam gole ruke cele zime ako je u bodiću dugih rukava? Sad ne razumem šta si htela da kažeš. user posted image

(odgovor članu majathegreat)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
20.5.2011 22:47:04   
majathegreat
Tash, ja bih kod tebe morala u kupaći.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
20.5.2011 22:47:16   
bojanica7
bubo, i nasa gala eno je spava kratkih rukava user posted image i nema potkosulju user posted image nesto mi bas danas bilo toplo i onda smo joj obukli pidzamicu s kratkim rukavima i nema carape. ionako ih ceo dan skida, kontam da joj bas prija da spava bosa. a pokrivamo je samo tankim cebencetom. mislim da bolje spava nego kad je vise utoplimo

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
20.5.2011 22:47:57   
ivaj
IZVORNA PORUKA: majathegreat

Moje dete spava samo u bodiću kratkih rukava. Inače zimi samo u bodiću dugih rukava. I nama su gole i ruke i noge cele godine. U stanu noću je oko 21-22 stepena sad.


Isto!
A vec sam pomislila da sam najgora od sve dece.
I opet se nocas budila zato sto joj je bilo toplo.Zaspala je tek kad sam otvorila prozor na kip.Inace,celu noc spava otkrivena a da napomenem da ne grejemo stan ni sa cim.Znaci nema grejalice ni pred kupanje.Ali nekako je toplo,sta znam,valjda dobra izolacija.A i ima pelenu,znaci stomacic je zasticen tako da ne brinem.Bunila bi se da joj je hladno.

Danas je napolju bila u bodicu kratkih rukava.Cim je zaslo sunce obukla sam joj tanak duksic.

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
20.5.2011 22:48:35   
majathegreat
IZVORNA PORUKA: Tash

IZVORNA PORUKA: majathegreat

I nama su gole i ruke i noge cele godine.


Kako su vam gole ruke cele zime ako je u bodiću dugih rukava? Sad ne razumem šta si htela da kažeš. user posted image



Pardon. A nama su (mislim na mm i mene) gole i ruke i noge cele godine.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
20.5.2011 22:50:16   
bokicans
Tash čitam kako opisujes Luku u vec nekoliko postova i kao da gledam Nađu.Jedva je skinula hulahopke,majicu kratkih rukava sam joj na silu obukla,šorc ili kratke pantalone ni pod razno.Kazes nece u bioskop ,ova moja nece ni u u centar misli da su stalno zmajeve decije igre,skolicu ne voli,cesto histerise ,ne zaklapa,pola stvari nece da obuce.....ma............

< Poruku je uredio bokicans -- 20.5.2011 22:51:55 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
20.5.2011 22:51:50   
ivaj
Tash,u prostoriji je 26 stepeni a on u dugim rukavima i pantalonicama sa stopicamauser posted image
Da mu nije toplo?

U stvari,sta ja pisem gluposti kad nisu isti.Neko dete bi se na Jeleninom mestu smrzavalo.Ja nju pratim i vidim da bude gola voda ako joj obucem nesto osim bodija.

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
20.5.2011 22:51:55   
JMPM
IZVORNA PORUKA: Tash

E i ja se mučim sa ovim vremenom! user posted image

Luka odbija kratke rukave, odbija šorc, odbija bre podkošulju da skine! user posted image anas sam mu bukvalno na silu sve skinula, pa je nakon vrtića bio u šorcu, majci kratkih rukava i čarapama. Za spavanje je obukao ipak pamučnu pižamu dugih rukava i dugih nogavica, i naravno podkošulju user posted image , (prevrćem očima a i ja sam tako obučena i pokrivam se jorganom user posted image user posted image ) i nemam pojma dal ću ga ubaciti u džak ili ne... realno je sve jedno dal ću ga pokriti ćebetom ili ubaciti u džak.
Marko... kad idemo napolje najlakše mi je da na sebi ima bodi dugi rukav i trenerkicu. Ali recimo, danas se sav ukiselio u to. user posted image user posted image Onda sam ga skinula u kratke rukave, i skinula mu čarapice. Za veče sam mu obukla bodić dugi rukav i dole pantalonice sa stopicama. Pokrila sam ga tankim ćebencetom, verovatno ću kad i mi krenemo u krevet pa otvorim vrata od spavaće sobe da ulazi svež vazduh, da ga pokrijem debljim ćebencetom.
Inače, baby alarm u spavaćoj sobi meri 26 stepeni.

Isto ovako,jos + vreca user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
20.5.2011 22:52:12   
Anoniman
Bog te... pa možda se Marko zato budi poslednjih noći toliko često da pije vode... možda ga previše utoplim. user posted image

Za*ebano je bre to... kažu da ih oblačimo kao sebe. Brate, moja deca se skuvaju ako ih obučem kao sebe jer sam ja užasno zimogrožljiva, a oni su na mm - skuvani večito.
Evo mm sedi samo u šorcu, a ja imam pižamu dugih nogavica i dugih rukava i podkošulju, i Crocs na nogama. user posted image

(odgovor članu ivaj)
  Direktna veza do poruke: 93
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
20.5.2011 22:53:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bokicans

Tash čitam kako opisujes Luku u vec nekoliko postova i kao da gledam Nađu.Jedva je skinula hulahopke,majicu kratkih rukava sam joj na silu obukla,šorc ili kratke pantalone ni pod razno.Kazes nece u bioskop ,ova moja nece ni u u centar misli da su stalno zmajeve decije igre,skolicu ne voli,cesto histerise ,ne zaklapa,pola stvari nece da obuce.....ma............


user posted image Da ih upoznamo?

(odgovor članu bokicans)
  Direktna veza do poruke: 94
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
20.5.2011 22:58:06   
snješka
IZVORNA PORUKA: Tash

IZVORNA PORUKA: bokicans

Tash čitam kako opisujes Luku u vec nekoliko postova i kao da gledam Nađu.Jedva je skinula hulahopke,majicu kratkih rukava sam joj na silu obukla,šorc ili kratke pantalone ni pod razno.Kazes nece u bioskop ,ova moja nece ni u u centar misli da su stalno zmajeve decije igre,skolicu ne voli,cesto histerise ,ne zaklapa,pola stvari nece da obuce.....ma............


user posted image Da ih upoznamo?



Da vam se i S pridruži? Danas je bilo baš toplo, ali ona je imala potkošulju, majicu dugih rukava i preko duks od pliša. Ni u ludilu nije dala da je skinem. Malo je neki vjetrić pirkao, ona je tražila kapu da joj stavim user posted image .


_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
20.5.2011 22:58:12   
bokicans

IZVORNA PORUKA: Tash

IZVORNA PORUKA: bokicans

Tash čitam kako opisujes Luku u vec nekoliko postova i kao da gledam Nađu.Jedva je skinula hulahopke,majicu kratkih rukava sam joj na silu obukla,šorc ili kratke pantalone ni pod razno.Kazes nece u bioskop ,ova moja nece ni u u centar misli da su stalno zmajeve decije igre,skolicu ne voli,cesto histerise ,ne zaklapa,pola stvari nece da obuce.....ma............


user posted image Da ih upoznamo?



Pa čoveče mogli bih mislim da bih nasli zajednicki jezik.Ali bukvalno kao da gledam Nađu,bukvalno.Nađa ajde u pozoriste ,,,jee super hoce,a kada treba da se krene uzas ,neceee,boji se kazeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
20.5.2011 22:59:03   
bokicans

IZVORNA PORUKA: bokicans


IZVORNA PORUKA: Tash

IZVORNA PORUKA: bokicans

Tash čitam kako opisujes Luku u vec nekoliko postova i kao da gledam Nađu.Jedva je skinula hulahopke,majicu kratkih rukava sam joj na silu obukla,šorc ili kratke pantalone ni pod razno.Kazes nece u bioskop ,ova moja nece ni u u centar misli da su stalno zmajeve decije igre,skolicu ne voli,cesto histerise ,ne zaklapa,pola stvari nece da obuce.....ma............


user posted image Da ih upoznamo?



Pa čoveče mogli bih mislim da bih nasli zajednicki jezik.Ali bukvalno kao da gledam Nađu,bukvalno.Nađa ajde u pozoriste ,,,jee super hoce,a kada treba da se krene uzas ,neceee,boji se kazeuser posted image



(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
20.5.2011 23:00:10   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Tash

Bog te... pa možda se Marko zato budi poslednjih noći toliko često da pije vode... možda ga previše utoplim. user posted image

Za*ebano je bre to... kažu da ih oblačimo kao sebe. Brate, moja deca se skuvaju ako ih obučem kao sebe jer sam ja užasno zimogrožljiva, a oni su na mm - skuvani večito.
Evo mm sedi samo u šorcu, a ja imam pižamu dugih nogavica i dugih rukava i podkošulju, i Crocs na nogama. user posted image



Isto user posted image Moji bi tacno dobili toplotni udar da ih obucem kao sebeuser posted image

Ja M obucem bodi bez rukava i majicu kratkih rukava, a ponesem i gornji dio trenerke na raskopcavanje, pa ukoliko duva onda mu obucem. Dolje farmerice. Problem mi je glava! user posted image Imao je upalu uva i kao trebam da mu nosim kapu i imam neke tanke pamucne, ali nikad ne znam da li da mu stavim ili skinem. Uzas user posted image

L u kratkim rukavima isto. Dolje jos nije pocela da nosi kratke stvari user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
20.5.2011 23:02:26   
Anoniman
Marko skine kapu čim mu je stavim! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 99
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
20.5.2011 23:04:57   
Anoniman
E sad mi rešite dilemu, ja sam glupava: danas sam vodila Ninu u šetnju, stavila joj letnji tanki šeširi. Toplo je, sunce piči. U jednom momentu pogledam Ninu, ona skinula šeširić, a kosica joj mokra podosta. I ja joj malo posušim pelenom kosu, i ne znam šta da radim : da li da joj vratim šeširić jer joj je mokra glava, ili da joj ne vratim da se opet ne oznoji (ako se od njega oznojila).

user posted image

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...
Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here