|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lepe vesti - 2. deo
19.4.2019 11:54:57   
Olga75

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Oldži, odlična vest user posted image

Jeste, Ane moja user posted image sad samo da reši i onaj svoj hronični problem pa da živi mirno i lepo. Obećao je da će prestati a to je prvi korak.

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Lepe vesti - 2. deo
23.4.2019 10:59:39   
jance
Odobren kredit! 2 ipo nedelje agonije se zavrsavaju koncno!

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Lepe vesti - 2. deo
23.4.2019 11:17:56   
Ana RR
Super jance user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Lepe vesti - 2. deo
23.5.2019 16:37:46   
nata11
Obradovala me jako vest o mogucnoscu uvodjenja surogat majcinstva u Srbiji. 🌸





_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Lepe vesti - 2. deo
23.5.2019 16:43:14   
flamingos


IZVORNA PORUKA: vonavoj

O da,svi je se secaju! Vidim na fb,pratim je. Svaka cas_t!
Ne sećam je se ja,ha,ha,šalim se,nova sam, na portalu,kako bih mogla da se sećam.Uđoh da pročitam o čemu se radi


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Lepe vesti - 2. deo
23.5.2019 17:11:46   
kamičak
To sa surogat majcinstvom mirise na opasan biznis..

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Lepe vesti - 2. deo
23.5.2019 17:26:59   
flamingos


IZVORNA PORUKA: kamičak

To sa surogat majcinstvom mirise na opasan biznis..
Slažem se.


(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Lepe vesti - 2. deo
23.5.2019 17:27:43   
flamingos


IZVORNA PORUKA: jance

Odobren kredit! 2 ipo nedelje agonije se zavrsavaju koncno!
Bravoooo,divna vest


(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Lepe vesti - 2. deo
23.5.2019 17:30:47   
Duškić
Lepe vesti Jance.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Lepe vesti - 2. deo
23.5.2019 21:13:39   
nata11


IZVORNA PORUKA: flamingos



IZVORNA PORUKA: kamičak

To sa surogat majcinstvom mirise na opasan biznis..
Slažem se.





Ne lupetaj o stvarima o kojima nemate pojima. Previse gledate americke serije. Broj zena kojima je ovo potrebno u Srbiji je minimalan. 

_____________________________





(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Lepe vesti - 2. deo
23.5.2019 21:19:57   
flamingos


IZVORNA PORUKA: nata11



IZVORNA PORUKA: flamingos



IZVORNA PORUKA: kamičak

To sa surogat majcinstvom mirise na opasan biznis..
Slažem se.





Ne lupetaj o stvarima o kojima nemate pojima. Previse gledate americke serije. Broj zena kojima je ovo potrebno u Srbiji je minimalan. 
Upućeno je?Mislim-na koga se odnosi ovo"Ne lupetaj...


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Lepe vesti - 2. deo
23.5.2019 21:44:21   
vonavoj
Gledala sam emisiju,svaka 5000ta zena nema matericu. Jedino mi se ne dopada kako naci surogat majku,nije bas definisano..kao ako cujete da neko hoce..pa sta ako ne cujemo...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Lepe vesti - 2. deo
23.5.2019 21:53:43   
flamingos


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Gledala sam emisiju,svaka 5000ta zena nema matericu. Jedino mi se ne dopada kako naci surogat majku,nije bas definisano..kao ako cujete da neko hoce..pa sta ako ne cujemo...
Upravo tako,mnogo toga nije jasno.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Lepe vesti - 2. deo
24.5.2019 12:02:58   
vocicana

IZVORNA PORUKA: flamingos



IZVORNA PORUKA: jance

Odobren kredit! 2 ipo nedelje agonije se zavrsavaju koncno!
Bravoooo,divna vest



Janci super! Eto konacno sunca posle kise!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Lepe vesti - 2. deo
24.5.2019 13:25:53   
bubulence


IZVORNA PORUKA: nata11

Obradovala me jako vest o mogucnoscu uvodjenja surogat majcinstva u Srbiji. 🌸







I mene, mnogo! Ne razumem se u politiku, u pranje novca, ne gledam filmove tako da na ovo gledam iskljucivo kao na ostvarenje snova mnogih roditelja. Od kada sam postala majka 2 stvari su mi jako strasne, prva je zlostavljanje dece, druga je nemogucnost da neko ima decu. Toliko divnih ljudi ima pored kojih bi deca uzivala, a ne mogu a se ostvare kao roditelji... 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Lepe vesti - 2. deo
24.5.2019 15:43:30   
lesli


IZVORNA PORUKA: nata11



IZVORNA PORUKA: flamingos



IZVORNA PORUKA: kamičak

To sa surogat majcinstvom mirise na opasan biznis..
Slažem se.





Ne lupetaj o stvarima o kojima nemate pojima. Previse gledate americke serije. Broj zena kojima je ovo potrebno u Srbiji je minimalan. 



Nato, da su prosle kroz pakao kroz koji su neke od nas ovde prosle u borbi za potomstvo ili da imaju bar truncicu empatije za tudju muku ne bi tako razmisljale... No imale su srece, a za ovo drugo je potrebno biti covek pre svega...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Lepe vesti - 2. deo
24.5.2019 15:46:19   
lesli
Elem, da prokometarisem i izvornu vest. Drago mi je da su se set_ili. Dosta je bilo da budemo zemlja treceg sveta, da se nasi ljudi mlate po belom svetu jer ovde nije dozvoljena donacija, surogat i sl, a nekima je to jedina sansa da se ostvare u ulozi roditelja.
Iskreno, mnogo veci prostor zloupotrebe ostavlja kada je nesto zabranjeno nego kada je dozvoljeno, transparentno i regulisano zakonom.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Lepe vesti - 2. deo
24.5.2019 15:50:04   
flamingos


IZVORNA PORUKA: lesli



IZVORNA PORUKA: nata11



IZVORNA PORUKA: flamingos



IZVORNA PORUKA: kamičak

To sa surogat majcinstvom mirise na opasan biznis..
Slažem se.





Ne lupetaj o stvarima o kojima nemate pojima. Previse gledate americke serije. Broj zena kojima je ovo potrebno u Srbiji je minimalan. 



Nato, da su prosle kroz pakao kroz koji su neke od nas ovde prosle u borbi za potomstvo ili da imaju bar truncicu empatije za tudju muku ne bi tako razmisljale... No imale su srece, a za ovo drugo je potrebno biti covek pre svega...
Uz dužno poštovanje vas koji imate drugačija mišljenja,zamolila bih vas da ne pišete o nečemu što ne znate.O svom paklu ne bih ni da pišem...prema tome-malo tolerancije nije na odmet.I jesam čovek.


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Lepe vesti - 2. deo
24.5.2019 17:13:08   
lesli
Uz duzno postovanje, ako neko i dalje u vesti poput ove koju je Nata objavila, vidi “samo opasan biznis” ja nemam vise komentara. Iz pristojnosti i zbog pravila foruma cu svoje misljenje zadrzati za sebe.
Uzgred, nesto kapiram da je valjanje jajnih celija i spermatozoida moglo i ranije, mozda cak i surogat, samo ako ste imali prave ljude i(ili) pozamasnu sumu kesa (sto potvrduje prica od ranije jedne clanice), ali dovodjenjem ovoga u legalne tokove je omogucena slamka spasa za one koji nemaju po 5-10.000 i vise hiljada € za VTO sa donacijom napolju ili po 30.000 i vise hiljada € za surogat.  ( kontam da ce kod nas cene biti pristupacnije i da ce mozda i rfzo snositi troskove postupaka)

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Lepe vesti - 2. deo
24.5.2019 17:17:40   
nata11
Batali Lesli... bitno je napisati bez da si uopšte obavesten kada i kako ce to biti.


Ipak je ovo lepa tema. 

Rado bih u odgovorajucoj temi debatala o ovome. Bas me zanimaju protiv argumenti a da nisu "mafija". Ali sa osobama koje uopste prate sve Zakone i predloge koji se donose poslednjih godinu dana. 

_____________________________





(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Lepe vesti - 2. deo
24.5.2019 17:28:21   
flamingos
Čini li mi se ili vam smetam?


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Lepe vesti - 2. deo
24.5.2019 17:36:07   
flamingos
Da se razumemo,svako ima prava na svoje mišljenje,ali bez vređanja,to već nije lepo.Pošto zam prozvana da razjasnimo neke stvari,nadam se da vam matematika dobro ide-u braku smo 26 godina,naša ćerkica ima 9 godina pa sad računaj.Ni najgorim dušmanima ne bih poźelela da prođu pakao koji smo mi prošli.Prema tome,ne sudite o nekome o čijem životu ne znate ništa.Bilo je tu još bolnih trenutaka,koje smo jedva preživeli ali o tome ne mogu...boli MNOGO...Kad god pomislite nešto ružno o nekome da napišite-prvo se zamislite.Želim da se svaka žena na ovoj planeti ostvari kao majka.Toliko od mene.A da,serije ne gledam ni naše,niti američke.Uživamo u životu sa našim detetom.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Lepe vesti - 2. deo
24.5.2019 17:54:53   
jess021
Iskreno, nisam se nesto udubljivala u detalje ovog zakona, apsolutno se slazem da je krajnje vreme bilo da i kod nas postoji ova mogucnost, ali isto tako moram da prokomentarisem da stvarno nije u redu nekome reci ne lupetaj!! 

To sto neko nije iznosio detalje o svom zivotu isto tako ne znaci da mu je sve bilo med i mleko.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Lepe vesti - 2. deo
24.5.2019 17:56:06   
bubulence
Flamingos bas mi je zao sto ste prosli kroz to, ali bitno je da ste pobedili i da sada imate svoju devojcicu ❤️


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Lepe vesti - 2. deo
24.5.2019 18:04:06   
flamingos


IZVORNA PORUKA: bubulence

Flamingos bas mi je zao sto ste prosli kroz to, ali bitno je da ste pobedili i da sada imate svoju devojcicu ❤️


Hvala draga na razumevanju.Mnogo znače reči podrške.Težak ožiljak nosimo(i nosićemo dok smo živi).Naš anđeo nas je preporodio,hvala dragom bogu što nam je podario,srećica naša,za nju živimo,ali...znaš...BOLI.I kada kažu da vreme leči-ne veruj.Pozdravlnam te i želim svako dobro tebi i tvojoj porodici.


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here