RE: Lepe vesti - 2. deo (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


flamingos -> RE: Lepe vesti - 2. deo (24.5.2019 18:06:50)



IZVORNA PORUKA: jess021

Iskreno, nisam se nesto udubljivala u detalje ovog zakona, apsolutno se slazem da je krajnje vreme bilo da i kod nas postoji ova mogucnost, ali isto tako moram da prokomentarisem da stvarno nije u redu nekome reci ne lupetaj!! 

To sto neko nije iznosio detalje o svom zivotu isto tako ne znaci da mu je sve bilo med i mleko.
Upravo tako,bravo.I hvala ti što razumeš da nisam ništa loše mislila,a kamoli da vređam ikoga.





Filadendronka -> RE: Lepe vesti - 2. deo (24.5.2019 19:16:24)

Takodje smatram da Flamingos nije nista lose mislila, vec je samo prokomentarisala da se otvara jos jedan prostor za malverzacije. To sto nije istakla pozitivnu stranu ne znaci da je protivnik. 




flamingos -> RE: Lepe vesti - 2. deo (24.5.2019 19:56:59)



IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Takodje smatram da Flamingos nije nista lose mislila, vec je samo prokomentarisala da se otvara jos jedan prostor za malverzacije. To sto nije istakla pozitivnu stranu ne znaci da je protivnik. 

Upravo tako draga moja Fil.Hvala ti puno.Stvarno nisam ništa loše mislila.Grlim vas,ljubite dečicu





bubulence -> RE: Lepe vesti - 2. deo (24.5.2019 20:30:25)



IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Takodje smatram da Flamingos nije nista lose mislila, vec je samo prokomentarisala da se otvara jos jedan prostor za malverzacije. To sto nije istakla pozitivnu stranu ne znaci da je protivnik. 




👏 Bravo




flamingos -> RE: Lepe vesti - 2. deo (24.5.2019 20:32:33)

Bubulence-hvala.





lesli -> RE: Lepe vesti - 2. deo (24.5.2019 21:51:54)

Flamingos, zao mi je sto ste to prosli. 

Neverovatno mi je prosto da neko ko je imao takvo iskustvo ima takav stav po pitanju ovoga, narocito da to bude prva pomisao.
Mozemo da vodimo diskusiju gde su potencijalne zloupotrebe, ali ja potpisujem da je zloupotreba bilo mnogo vise dok zakon ovo nije prepoznavao nego sto ce ih biti u buducnosti (jednostavno kada je nesto zabranjeno imate iskljucivo crno trziste, kraj price). Ali toj diskusiji nije mesto u ovoj temi. Ovo je lepa vest, ma sta ko mislio o tome, jer je to nada za odredjen broj ljudi da ce ostvariti svoju najvecu zelju!
Ja ovim postom zavrsavam diskusiju na ovu temu...




flamingos -> RE: Lepe vesti - 2. deo (24.5.2019 22:00:27)



IZVORNA PORUKA: lesli

Flamingos, zao mi je sto ste to prosli. 

Neverovatno mi je prosto da neko ko je imao takvo iskustvo ima takav stav po pitanju ovoga, narocito da to bude prva pomisao.
Mozemo da vodimo diskusiju gde su potencijalne zloupotrebe, ali ja potpisujem da je zloupotreba bilo mnogo vise dok zakon ovo nije prepoznavao nego sto ce ih biti u buducnosti (jednostavno kada je nesto zabranjeno imate iskljucivo crno trziste, kraj price). Ali toj diskusiji nije mesto u ovoj temi. Ovo je lepa vest, ma sta ko mislio o tome, jer je to nada za odredjen broj ljudi da ce ostvariti svoju najvecu zelju!
Ja ovim postom zavrsavam diskusiju na ovu temu...
Ne komentarišem više na tu temu.Misli ti šta god hoćeš,imaš na to prava.O zloupotrebi sam i mislila,daleko od toga da sam protiv toga.Svakako da je lepa vest.Ne vredi dalje polemisati...Samo mi i dragi bog zna kroz kakvu golgotu smo prošli,a onda se nađeš ti,sa uvredama.I misliš da sam nečovek...Ma,suvišne su više reči





lesli -> RE: Lepe vesti - 2. deo (24.5.2019 22:04:39)

I jos samo da dodam kamicak (koja je prva pokrenula ovu diskusiju), flamingos i svi ostali koji na ovo posmatrate iskljucivo kao na paravan za razne mucke zamislite samo da ste u situaciji tih ljudi - da vam treba surogat ili donacija, da li biste i tada gledali na to kao “u al’ ce neko da se ovajdi”???
Sumnjam. Nego biste se hvatali kao davljenik za slamku.Ako cemo tako vec sada sa VTO je bilo dovoljno prostora za mucke. Ko meni garantuje da moje jajne celije nisu uzeli i prodali nekom ili jednostavno dali nekom rodjaku nekog zaposlenog sa klinike. Ili mm spermu? Ili mozda gotov embrion? Oni su meni rekli izvadili smo toliko celija, toliko se oplodilo, toliko prestalo da se razvija. Na aspiraciji sam spavala, pristup laboratoriji i njihovoj dokumentaciji nemam. Ostaje im samo da im verujem. Na kraju krajeva, verujem da jos uvek ima Ljudi (namerno veliko slovo). 
Eto sada sam definitivno zavrsila na ovu temu...




flamingos -> RE: Lepe vesti - 2. deo (24.5.2019 22:37:01)

Obraćam se redakciji sa molbom da proveravate komentare i ne objavljujte one koje imaju uvredljiv sadržaj.Hvala.





vocicana -> RE: Lepe vesti - 2. deo (27.5.2019 23:06:52)

Zamolicu da se sa prepucavanjem prestane , narocito u ovoj temi! Tema su LEPE VESTI, svakako, misljenja su razlicita, za nekoga je to dobro, za nekoga nije, upozoravam!
Bez uvredljivih obracanja, bez napucavanja, svi pisu kako misle.
U suprotnom, vracam na Pravila koriscenja foruma Ringeraja!




flamingos -> RE: Lepe vesti - 2. deo (27.5.2019 23:20:27)



IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Zamolicu da se sa prepucavanjem prestane , narocito u ovoj temi! Tema su LEPE VESTI, svakako, misljenja su razlicita, za nekoga je to dobro, za nekoga nije, upozoravam!
Bez uvredljivih obracanja, bez napucavanja, svi pisu kako misle.
U suprotnom, vracam na Pravila koriscenja foruma Ringeraja!

Tako je.Izvinjavam se ako sam iole bila nepristojna ili nekoga uvredila.Poštovaću pravila i teme,a i rešila sam da ne ulazim ni sa kim u raspravu.Lepo poželim svima dobro jutto,laku noć,pitam za dečicu,pišem šta sam kuvala...i milina..Srdačan pozdrav draga voci.





vocicana -> RE: Lepe vesti - 2. deo (28.5.2019 6:53:25)

Sve je u redu. Flamingosu ja vas sve mnogo volim, ne ynamo se, ali volim sto ste svi tu, ovo je druzenje i samo zelim da postujemo celne stvari i uzivamo.




lesli -> RE: Lepe vesti - 2. deo (28.5.2019 8:03:07)

Voci, ako smatras da sam preterala, obrisi postove. Znam da je tema lepa i bezveze je kvariti, samo ne mogu da se ne iznerviram kada neko na takvu vest reaguje sa onakvim stavom. Obaska sto pojedine nove clanice koliko sam stekla utisak na 90% tema dodju i napisu nesto tipa “slazem se”, “hvala draga” i sl. ili post koji je inicijalno pokrenuo diskusiju (potpuno neprikladan ovoj temi), a ocito sve zarad sakupljanja postova da bi se osvojila nagrada.
Mislim da je i Nata iz istog razloga odreagovala onako kako je odreagovala....

Ps. Nemam nista protiv novih clanova (i ja sam medju novijima), ali imam protiv takvog prikupljana postova koji realno krse pravila jer nisu sadrzajni i napisani su samo u cilju sakupljanja istih




lesica -> RE: Lepe vesti - 2. deo (28.5.2019 8:48:06)

Deder, šic iz teme [sm=hudicek1.gif][sm=smiley36.gif]

Mislim da je svima jasno da je po sredi više nesporazum, i trenutno više nego emotivno reagovanje. A ovaj način komunikacije zna samo da oteža stvar jer često napisano bude drugačije shvaaćeno.
Stoga vas redom molim da ovde piskaramo o lepim stvarima, a gore ispisano ćemo prebaciti u odgovarajuću temu, jer tema kao tema (na stranu lična osećanja ) zaista nosi sa sobom kako ratzličito mišljenje, tako i niz nedoumica.


Ajmo lepe vesti [sm=bravo.gif]




flamingos -> RE: Lepe vesti - 2. deo (28.5.2019 9:27:40)



IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Sve je u redu. Flamingosu ja vas sve mnogo volim, ne ynamo se, ali volim sto ste svi tu, ovo je druzenje i samo zelim da postujemo celne stvari i uzivamo.

Dogovoreno,od reči sam -što ćeš i videti.Ljubim vas i grlim sve





flamingos -> RE: Lepe vesti - 2. deo (28.5.2019 9:33:42)

Važi,samo lepe vesti.Isprebacujte na drugo mesto(što se mene tiče-možete i pobrisati postove).Moja je greška što sam se uopšte upustila u raspravu.Ljubim te.





vonavoj -> RE: Lepe vesti - 2. deo (18.6.2019 22:55:39)

Udaje mi se kuma,drugi put!! I Micko je prohodao!




Ivanka 75 -> RE: Lepe vesti - 2. deo (18.6.2019 22:59:28)

Srecno kumo! 




vonavoj -> RE: Lepe vesti - 2. deo (18.6.2019 23:01:08)

Zasluzuje svu srecu sveta i decu! Sa prvim nije imala nista😭




Ivanka 75 -> RE: Lepe vesti - 2. deo (18.6.2019 23:08:15)



IZVORNA PORUKA: vonavoj

Zasluzuje svu srecu sveta i decu! Sa prvim nije imala nista😭



Bitno je da nije ostala u proslosti i da ide napred u zivotu! Puno srece joj zelim! 




vonavoj -> RE: Lepe vesti - 2. deo (18.6.2019 23:15:35)

Uh,3 godine joj je trebalo da se trgne..onda je prosle godine nasla posao,oslabila 15kg,pre 2 meseca prestala da pusi....upoznala dragog.Mnogo promena.




bubulence -> RE: Lepe vesti - 2. deo (18.6.2019 23:23:44)

Bravo i za Micka i za kumu ❤️❤️





flamingos -> RE: Lepe vesti - 2. deo (18.6.2019 23:32:53)



IZVORNA PORUKA: vonavoj

Udaje mi se kuma,drugi put!! I Micko je prohodao!
Bravo za Micka,kumi želim puno sreće





pari -> RE: Lepe vesti - 2. deo (19.6.2019 6:55:55)

Super von, divne vesti!




jess021 -> RE: Lepe vesti - 2. deo (19.6.2019 7:10:26)

Von, bravo za kumu, Nek joj je sa srecom! 


Bravo za M!!!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>