Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u aprilu! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


marketing RR -> Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u aprilu! (31.3.2015 18:20:05)

Kompanija Candy Universe će u aprilu mesecu nagraditi najvrednijeg Ringerajinog forumaša paketom od 1 kg. bombona sastavljenih od gumenih žaba, zmija i meda, pa u kombinaciji sa karamelama, dražejama i čokoladnim desertima!

Informaciju o dobitniku - najvrednijem forumašu, tj. korisniku koji u aprilu bude napisao najviše postova objavićemo početkom maja u ovoj temi. Brojanje postova obavlja se programski, i biće pod stalnom kontrolom Ringerajinih programera. Da bi ste konkurisali za ovaj slatki, ukusni, preukusni paket, najpre trebate da budete član Ringeraje, zatim trebate biti ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja (1.4. do 30.4.2015) napišete što veći broj postova na forumu. Bitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi u okviru koje su napisani! Svi postovi koji ne budu smisleni, tj. budu napisani samo sa ciljem dobijanja nagrade, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Takođe podrazumeva se da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma. Paket bombona će biti poslat dobitniku (adresa u Srbiji) o trošku sponzora. Dobitnik je dužan da svoje podatke (ime, prezime, adresa, broj telefona) pošalje na adresu info@ringeraja.rs najkasnije do 5.5.2015., u protivnom, nagrada će biti prosleđena sledećem korisniku prema broju objavljenih postova.
Tokom trajanja kampanje svaki korisnik samo jednom može osvojiti nagradu.

Do proglašenja dobitnika, birajte svoje omiljene Candy Universe slatkiše kao i do sada, u ovoj temi!



Za sve one koji vole slatkiše, svih oblika i veličina, boja i ukusa... ovo je prava tema!
A Candy Universe slatkiše ste sigurno primetili šetajući se u nekom od tržnih centara! Da, da, to su upravo one vesele, šarene bombone, katamele, čokoladne praline... od koji svaku možete da kupite po jednu, i dobijete pravu eksploziju radosti za čula...

[img]http://www.dodaj.rs/f/30/eq/4Qvs1LVm/art3096.jpg[/img]


Otkrijte zašto su Candy Universe najlepši slatkiši u Srbiji!

www.candyuniverse.rs
www.facebook.com/CandyUniverseBelgrade






Tajčica -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u aprilu! (1.4.2015 1:19:10)

Sjajnoooo [sm=bravo.gif]




serpica -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u aprilu! (1.4.2015 6:58:07)

[sm=sloncek.gif]




veselicaa -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u aprilu! (1.4.2015 9:27:14)

[sm=bravo.gif]




Bibilib -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u aprilu! (1.4.2015 16:20:14)

Odlicno,a nismo videli ko ce se sladiti u martu[sm=zmeden.gif]




serpica -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u aprilu! (1.4.2015 17:26:32)


IZVORNA PORUKA: Bibilib

Odlicno,a nismo videli ko ce se sladiti u martu[sm=zmeden.gif]




Ja mislim da ce i ovog puta bombonice otici put Crne Gore...kod Jabudica..mada,dosta sam propustila bice tesko pogoditi sada,tu su i Jess,Maraj,UM,onda de duplice...videcemo [sm=smiley36.gif]




jabudic -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u aprilu! (1.4.2015 17:38:30)

Šta vam je žene, te Bebologija će kod mene, te bomboni kod mene...
Pa ja ne smijem mužu na oči sa svim tim, reći će kad pišeš kad stalno radiš [sm=smiley36.gif]




serpica -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u aprilu! (1.4.2015 17:40:39)


IZVORNA PORUKA: jabudic

Šta vam je žene, te Bebologija će kod mene, te bomboni kod mene...
Pa ja ne smijem mužu na oči sa svim tim, reći će kad pišeš kad stalno radiš [sm=smiley36.gif]




[sm=smiley36.gif] Pisi dok mozes,za pa meseci ce devojke da nas zaborave [sm=smiley36.gif]
a za Bebologiju ceracemo se [sm=smiley36.gif]




jabudic -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u aprilu! (1.4.2015 17:42:24)

Da mm nije u bolnici dobila bih sve nagrade, ovako nemam baš vremena [sm=smiley36.gif]




amdn -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u aprilu! (1.4.2015 17:46:38)

[sm=bravo.gif]njami prava uzivancija uz bombone, samo sto ja i ne smem da jedem (dijabetes malo zeza) tako da uzivam gledajuci klinca kako mljacka [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Maraj -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u aprilu! (1.4.2015 18:44:56)

Ih rado bih ponjupala sve bombonice!




Anoniman -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u aprilu! (2.4.2015 9:38:01)

Prijavicemo se [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




nikiteki -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u aprilu! (2.4.2015 11:36:17)

[sm=bravo.gif] za sponzore




marketing RR -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u aprilu! (6.4.2015 12:15:18)


Izaberite svojih 10 omiljenih Candy ukusa [sm=bravo.gif]


Rum kuglice
Jagoda korpice
Šarene čokoladne bombone
Narandža i krispi klaster
Pirinač U Mlečnoj Čokoladi
Lešnik u beloj čokoladi
Aronija u crnoj čokoladi
Čokolada
Praline sa lešnik kremom i krispijem u mlečnoj čokoladi
Prženi, ušećereni badem
Jagoda kisele trake
Breskva Kolutići
Gumene zmije
Pomfrit
Jogurt Srca
Gumene mede
Voćni žele
Herba limeta
Tornado mini štapići
Kiseli mini štapići u četri boje




Anoniman -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u aprilu! (6.4.2015 12:20:18)

Šarene čokoladne bombone
Narandža i krispi klaster
Praline sa lešnik kremom i krispijem u mlečnoj čokoladi
Breskva Kolutići
Gumene mede
Kiseli mini štapići u četri boje
Tornado mini štapići
Čokolada
Gumene zmije
Jagoda korpice




nikiteki -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u aprilu! (6.4.2015 13:18:18)

breskva kolutici
sarene cokoladne bombone
jagoda korpice
lesnik u beloj cokoladi
jagoda kisele trake
gumene zmije
jogurt srca
cokolada
gumene mede
tornado mini stapici




Maraj -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u aprilu! (7.4.2015 7:58:31)





Rum kuglice
Šarene čokoladne bombone
Narandža i krispi klaster
Pirinač U Mlečnoj Čokoladi
Lešnik u beloj čokoladi
Aronija u crnoj čokoladi
Praline sa lešnik kremom i krispijem u mlečnoj čokoladi
Breskva Kolutići
Gumene zmije
Gumene mede

[sm=bravo.gif]




adulence -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u aprilu! (7.4.2015 9:51:34)

jagoda kisele trakice
breskva kolutici
gumene zmije
jogurt srca
gumene mede
tornado mini stapici
kiseli mini stapici u cetiri boje
pomfrit
aronija u crnoj cokoladi
jagoda korpice




jess021 -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u aprilu! (7.4.2015 16:57:47)


Pirinač U Mlečnoj Čokoladi
Lešnik u beloj čokoladi
Aronija u crnoj čokoladi
Čokolada
Praline sa lešnik kremom i krispijem u mlečnoj čokoladi
Prženi, ušećereni badem
Jagoda kisele trake
Gumene zmije
Gumene mede
Herba limeta





superm -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u aprilu! (7.4.2015 18:05:07)

[sm=bravo.gif]
Lešnik u beloj čokoladi
Aronija u crnoj čokoladi
Čokolada
Praline sa lešnik kremom i krispijem u mlečnoj čokoladi
Prženi, ušećereni badem
Jagoda kisele trake
Breskva Kolutići
Gumene zmije
Jogurt Srca
Gumene mede




Anoniman -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u aprilu! (7.4.2015 18:18:40)

sve same [sm=nosecka.gif] na ovoj temi[sm=smiley36.gif][sm=smiley20.gif]




jess021 -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u aprilu! (8.4.2015 13:50:48)

Um, zato sto [sm=nosecka.gif] vole da ruckaju[sm=smiley36.gif]




adulence -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u aprilu! (8.4.2015 13:57:37)

uhhh ja najvise volim kada odemo u deltu ili usce,pa krenemo da biramo,inace u ovoj trudnoci mi se jako jedu gumene bombone...heheheheh...svaki dan kad idem po Ivu u vrtic,ja kupim kesicu...




superm -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u aprilu! (8.4.2015 14:12:42)

Uh ,da, gumene bombone! mljac...




Maraj -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u aprilu! (8.4.2015 14:28:54)

Da da [sm=smiley36.gif] ja tek sad vidim da smo mi [sm=nosecka.gif] okupirale temu




Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>