RE: Razgovori mama 04 /15 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


wivern -> RE: Razgovori mama 04 /15 [chat] (2.4.2015 1:15:38)

Jao Sanjice, ja dosla da se pohvalim da mi je aerius pomogao i malo se smirilo sve, plus mazem i ovaj gel hiper hama , kad videh tvoj post. I smorih se. Moja kuma i zaova rade u osnovnim skolama i znam tacno ocemu pricas, gledas svaki dan a ne mozes nikako pomoci. Kad ne mozes da se oslonis na socijalnu sluzbu i policiju, da ce odraditi sve kako treba. Muka mi je od ovog texasa u kojem zivimo, gde se priznaje samo zakon jaceg i gomila novca.




Anoniman -> RE: Razgovori mama 04 /15 [chat] (2.4.2015 6:42:09)

Dobro jutro evo [sm=kava.gif] od mene. Dugo me nije bilo,ne stignem da se javim pored brda obaveza koje imam ali redovno citam sta pisete.
Odoh da popijem kafu i da spremam H za vrtic.
ljubac svima.[sm=smiley1.gif]




branki* -> RE: Razgovori mama 04 /15 [chat] (2.4.2015 6:46:06)

sanjice,pitaj snelleta ako ne zaboravis,mada ja od juce poceh da joj dajem biogaju.ono malecko prcvoljce,nema sta da vidis 1200 din!
bas me rastuzio ovaj tvoj post...jadno takvo detinjstvo.a,jos jadnije sto niko ne moze nista da uradi i sto su opet zatajili ono koji bi trebalo da brinu o ljudima i deci u ovoj nazovi drzavi,jer nijedno dete ne sme da bude maltretirano!




daca77 -> RE: Razgovori mama 04 /15 [chat] (2.4.2015 7:17:46)

Dobor jutro!!!
Samo da vam se javim, dok jos mogu, jer mi je komp pred crkavanje...morace na generalku.
A sta se ovde desava? Povlace li se boginje, alergije i sl?




Maraj -> RE: Razgovori mama 04 /15 [chat] (2.4.2015 7:29:48)

Dobro jutro mame!
Malo sam vam upala ovde ko padobranac sa teme trudnoca.
Treba mi pomoc mama koje su primale fragmin/ fraxiparin u trudnoci.
Ako mozete da mi odgovorite u temi fraxiparin u trudnoći.
Ja sam sad jedina trudnica sa tom terapijom pa moram vas da kontaktiram...
Hvala




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 04 /15 [chat] (2.4.2015 7:46:46)

Kako ste devojke? Ja sam skroz smorena, ali bice bolje. Ovi dvoje kasne u vrtic. Uspavali su se. Sofija me zove. Probudila se.
Branki da sam znala poslala bih ti ja jer samo jednom smo Sofiji davali. Pitala sam Snelle i cekam odgovor.
Danas kasnije radim, pa cu malo da zategnem kucicu.
Ljubim vas.
Wivern samo se ti hvali. Super sto ti je bolje.




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 04 /15 [chat] (2.4.2015 7:52:50)

Dobro jutro. Sanjice[sm=smiley31.gif]

Ja samo kratko da vam se javi. Sad cemo sveki da nosimo kuci Duca i ja.

Sanjice kao sto se svaki put ispostavi i kad sam ja radila svi sve znaju o deci u problemima ali se nista ne preduzima. Rekoh ti ja. Tuga. Strasno. Eto nemam reci za nasu drzavu ali tako je uvek. [sm=smiley13.gif] Nasilnici prete svima svi se boje jer ne veruju drzavi koja bi mozda po ovom novom zakonu nesto i preduzela ali ljudi su jos uvek u strahu.




mali_mis -> RE: Razgovori mama 04 /15 [chat] (2.4.2015 8:02:30)

Jutro mame [sm=kava.gif]
A. se fino uspavljivao do 22h sve do juce. Juce sam mislila da cu prolupati kad sam ga vijala po stanu oko ponoci i molila da spava. Na kraju sam sela u fotelju i dremala, a on dodje i cacka me, i unese mi se u facu pa se nakezi. Lopovcina mala.




emicaa -> RE: Razgovori mama 04 /15 [chat] (2.4.2015 8:16:58)

Sanjice baš žalosno [sm=smiley31.gif]
Dobro jutro od nas dvije,sinoć se budila samo dva puta i sanjala sam da joj izbio zub,moram posle pogledati ima li ga [sm=smiley36.gif]




sonyasha -> RE: Razgovori mama 04 /15 [chat] (2.4.2015 8:22:18)

Dobro jutro ženske! Vidim da alergije napadaju! Ja sam dobila alergiju na sve biljke koje testiraju posle trudnoće, ruka mi je bila izobličena [sm=smiley36.gif] Kaže mi ona doktorka što čita test, kaže da li je moguće [sm=smiley36.gif]
Šta je tu je, ali meni napada oči, pa sam od maja do septembra u nekoj polu konjuktivitis fazi [sm=smiley13.gif]
Možda se resetujem ako opet zatrudnim[sm=zmeden.gif]
Von, što se tiče crtica, ako Bog da, za par meseci!
Inače Vojin je upao u fazu da se druži sa devojčicama, a one su toliko "odraslije" od muških da mi je komedija da gledam kako je naivko [sm=smiley36.gif]




vonavoj -> RE: Razgovori mama 04 /15 [chat] (2.4.2015 9:35:03)

jutro!
sony,navijam za crtice!
meni J nervozna,juce primila vakcinu...nocas i vruckasta bila..




emicaa -> RE: Razgovori mama 04 /15 [chat] (2.4.2015 10:30:08)

Juče sam pitala u kafani ali niko ništa pa da i ovde.
Koja od vas i u kojoj temi je prije desetak dana pisala kako se pravi sirup za kašalj,ajd ljubim vas ako se sjetite javite mi [sm=smiley1.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 04 /15 [chat] (2.4.2015 10:32:38)

Pisala sam ja. Pogledaj za mart meseca na poslednjim stranicama. Potrazi.




eca89 -> RE: Razgovori mama 04 /15 [chat] (2.4.2015 10:43:38)

Dobro jutro mamike, evo i mene, mi smo odspavale do pola 10h. Mm nije kupio hipermangan, jer mu je ova u apoteci rekla da ima nešto bolje, ja ljuta zašto nije kuoio šta sam mu reka, kao oni to je super nekaka gel i šampon 2u1, naneseš i sapereš, kao smiruje kožu i suši boginje, ok je. Da se pohvalim, da mi je se jedna počela sušiti, ali izbijaju nove[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]. Jao, Sanjice kako mi je žao tog djeteta, nažalost, takav nam je sistem, da niko ne vodi računa o takvoj djeci[sm=smiley19.gif].




emicaa -> RE: Razgovori mama 04 /15 [chat] (2.4.2015 11:30:11)

Sanjice nadjoh ga,hvala.Moram napravit pa probati i sa njom da otjeram ovaj kašalj,do sad mi je bisolvon pomagao ali sad ništa.




doktorkakristal -> RE: Razgovori mama 04 /15 [chat] (2.4.2015 13:07:45)

SANJICE to je strasno,ja ne mogu da verujem da zatvaraju oci pred tim nasiljem,sta cekaju da se desi nesto tom detetu,sta radi ta socijalna sluzba,stvarno nemam sta reci [sm=zz_banghead.gif]




anita -> RE: Razgovori mama 04 /15 [chat] (2.4.2015 14:06:49)

Zdravo mame
ja pi kaficu i citam sta ste pisale.
Branki i mi pijemo kapi biogaja nisu lose. Mi smo prvo pili edpumisan.
Ja danas bila do decije klinike,vodila sam Mihajla na kontrolni eho bubrega. Sve je ok i sledeca kontrola je za 3 meseca.




Modessty -> RE: Razgovori mama 04 /15 [chat] (2.4.2015 14:22:35)

anita kad te vidim ovde tako se obradujem! [sm=smiley1.gif] Jedva čekam da vas vidim! Ljubac za bebice!




Anoniman -> RE: Razgovori mama 04 /15 [chat] (2.4.2015 14:32:50)

Anita[sm=smiley31.gif]ljubi mi vesele trojke[sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]




Trcosava -> RE: Razgovori mama 04 /15 [chat] (2.4.2015 15:43:47)

Evo mene na kratko samo da se javim. Ana mi ima anginu. T već dva dana oko 38.5 do 39. Dobila je Ospam da pije 10 dana.

Davala sam joj premalu dozu brufena [sm=smiley36.gif] ona ima 30 kg, ja joj davala 5ml. Dr kaže da mogu da joj dajem 7.5 ml, a onaj u apateci kaže 10 i ajd sad, kome verovati.

Luka danas preporođen. Juče sam bila u opasnom tripu da nemammleka, a ustvari je izgleda imao skok ili sam mu prenela nervozu. Ja sam definitivno dobila. U intenzitetu kao pre onog pobačaja. Jbg uloške nisam imala u kući. SAd sam se opremila [sm=smiley36.gif]

I tako.... drugo ništa novo.

Anita [sm=smiley31.gif] daj nku sličicu bebica da se rastopimo

Eco, nadam se da će što pre da te prođe

Wiki, šugice moja [sm=smiley31.gif]

Sanjice, katastrofa. Bem ti sisem i sve kad deca trpe!




Kata90 -> RE: Razgovori mama 04 /15 [chat] (2.4.2015 17:06:29)

Hay,sta radite?ja sam odlucila da do uskrsa necu nista kuvati,tako da mi sad milina[sm=smiley36.gif]danas sam se konacno osisala,posle ihahaaaj vremena[sm=zz_giggle.gif]




branki* -> RE: Razgovori mama 04 /15 [chat] (2.4.2015 18:08:30)

trco,kud sad i ta angina[sm=smiley13.gif]
anita,odlicno za mihajla malog!
meni bila mama,dosla iz bosne,bas mi je prijalo,uzelela sam je se..boka sad zaspala,a bozu izvede mm napolje...




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 04 /15 [chat] (2.4.2015 20:54:26)

Dobro vece zene! Deca spavaju, a ja se spremam da idem sa koleginicom na odbojku. Igraju moje kolege iz skole sa mojim bivsim kolegama iz druge skole. Posto ih dugo nisam videla dogovorila sam se sa koleginicom da idem. Sad me bas mrzi. Bas mi se spava. Mm me zeza kao da sam neka baba. A meni draze da se ususkam i da citam knjigu.
Branki kaze Snelle da ima neki sastojak mleka, ali se ne seca od koga.. POgledaj sta pise u upustvu. Kako je sad Boki stolica?
Trco nek ide ta angina u persun.
Meni je Sofija proslinavila, ali vidim da je muci neki zubic. Stalno grize flasicu i bali.
Nadam se da je wivern prosla alergija.

Branki nadjoh sta pise: "Komercijalna vrsta BioGaia® za upotrebu kod ljudi izolovana je iz humanog mleka zdrave žene koja živi u savršenoj harmoniji sa prirodom – visoko na Andima u Peruu, daleko od hemikalija i toksina industrijalizovanog sveta".





Mariya -> RE: Razgovori mama 04 /15 [chat] (3.4.2015 0:24:56)

Dobro veče mame!
Branki,a najbolje je da biogaia ne traje ni mesec dana!! Ali vredi!davala sam je h od 10og dana,ni g od grčeva nije imala! Ne bih da reklamiram ali ja sam je uzimala u goodwill,tamo sam dobila karticusa kojom imam 15%popušta pri kupovini bebećih stvari(biogaia,vl.maramice,pavloviceva,Ad mleko,kozmetika,štap.za usi)i tako Mi biogaia izlazila 900nešto din.
mi danas bili u segedinu!!kupila poklone za uskrs mojim bubicama,sebi majicu i dva para baletanki wooho!!pića i razne potrepštine za krstenje. A nismo vodili lu da ne bi videla šta smo joj kupili[sm=smiley1.]




branki* -> RE: Razgovori mama 04 /15 [chat] (3.4.2015 6:46:19)

sanjice,juce joj je bila zuta bez sluzi..to od humanog mleka zdrave zene,ne mora da znaci da ima kazeina[sm=zmeden.gif]nemam pojma...od juce poceh da joj dajem i onaj ferum,sto je ono grozno,boze mili,i boja i miris i ukus mu je odvratan,sve se isfleka dok dam.cekam svekrvu da vodi bozu kod logopeda,pa u vrtic,boku muce sline od jutros,opet je cujem,moracu da joj izvlacim onom pumpicom ako se nastavi...pijem kafu,stavila zito da se kuva...ne znam sta cu za rucak..mrzi me nesto,mozda samo isprzim sta nadjem..




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>