RE: Budi i ti Lino pobednik i osvoji sjajne nagrade! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


Modessty -> RE: Budi i ti Lino pobednik i osvoji sjajne nagrade! (17.4.2015 14:14:40)

baš tako! [img]http://yoursmiles.org/msmile/compgame/m03088.gif[/img] [sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif]




marketing RR -> RE: Budi i ti Lino pobednik i osvoji sjajne nagrade! (17.4.2015 20:00:52)

Drage Ringerajke i Ringerajci samo što nije počelo [sm=bravo.gif]
PRAVILA PROČITAJTE OVDE




Maraj -> RE: Budi i ti Lino pobednik i osvoji sjajne nagrade! (17.4.2015 20:21:24)

Opa ! Zahuktava se ! [sm=bravo.gif]




amdn -> RE: Budi i ti Lino pobednik i osvoji sjajne nagrade! (18.4.2015 10:44:50)

pa gde bas od ponedeljka, radni dan, ima mame domacice da klikcu ceo dan :)
ali radujemo se... :) uvek bude zabavno [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




serpica -> RE: Budi i ti Lino pobednik i osvoji sjajne nagrade! (18.4.2015 11:46:35)

IZVORNA PORUKA: amdn

pa gde bas od ponedeljka, radni dan, ima mame domacice da klikcu ceo dan :)
ali radujemo se... :) uvek bude zabavno [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




A mame domacice inace nemaju druga posla sem da klikcu [sm=smiley32.gif][sm=zz_banghead.gif]




Anoniman -> RE: Budi i ti Lino pobednik i osvoji sjajne nagrade! (18.4.2015 11:48:19)


IZVORNA PORUKA: serpica

IZVORNA PORUKA: amdn

pa gde bas od ponedeljka, radni dan, ima mame domacice da klikcu ceo dan :)
ali radujemo se... :) uvek bude zabavno [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




A mame domacice inace nemaju druga posla sem da klikcu [sm=smiley32.gif][sm=zz_banghead.gif]


Serpi htela sam da prokomentarisem, ali sam odustala, da ne stvaram tenzije, ali tebi svaka cast[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




serpica -> RE: Budi i ti Lino pobednik i osvoji sjajne nagrade! (18.4.2015 11:53:57)

UM svaka cast zenama domacicama,ja sam trenutno na bolovanju i samim tim sam samo domacica,samo majka,samo zena,i tako da cu da klikcem ceo dan..da!
Izinjavam se za off, hormoni mi rade.




Anoniman -> RE: Budi i ti Lino pobednik i osvoji sjajne nagrade! (18.4.2015 11:56:15)

Razumem te[sm=smiley1.gif]
A ove ne domacice neka uzmu odmor, pa neka klikcu do mile volje narednih 5 dana[sm=smiley36.gif]




Maraj -> RE: Budi i ti Lino pobednik i osvoji sjajne nagrade! (18.4.2015 12:19:22)

Ma sta vam je zene doci ce opet padobranci bili oni domacice ili ne.




amdn -> RE: Budi i ti Lino pobednik i osvoji sjajne nagrade! (18.4.2015 12:30:30)

samo kazem da imaju malo vise vremena od onih koje idu 8 sati da rade + 2 u prevozu i + su domacice takodje i majke i sve ostalo...
to ste se same prozvale nije mi jasno jer samo tako pokazujete postovanje prema domacicama!!!
i ja sam sama domacica takodje, nije bilo uopste uvredljivo, i ne znam gde nadjoste tu uvredu?
Al samo napred :)
[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]





Sanjica26 RR -> RE: Budi i ti Lino pobednik i osvoji sjajne nagrade! (18.4.2015 12:40:32)

Nagradna igre su uvek za one koje uzmu nagradu i do sledece nagradne igre ih nema vise.
Super nagrada. Nadam se da cu od ponedeljka da dobijem mobilni sa netom, pa mogu i sa posla da klikcem.[sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]




branki* -> RE: Budi i ti Lino pobednik i osvoji sjajne nagrade! (18.4.2015 13:13:51)

ja se nisam pronasla u ovome,briga me,ko god ima vremena,neka klikce po ceo dan ako hoce,samo dok je ferplej.mene inace nerviraju te igre gde se klikce,to mi je smor,vise volim da citam i pisem,ali dobro[sm=smiley1.gif]

u svakom slucaju,super su nagrade[sm=bravo.gif]




Bibilib -> RE: Budi i ti Lino pobednik i osvoji sjajne nagrade! (18.4.2015 13:23:08)

mi u ovoj igri ne mozemo ucestvovati jer u ponedeljak ujutru idemo za Beograd u bolnicu[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]
a vama zelimo srecu[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




serpica -> RE: Budi i ti Lino pobednik i osvoji sjajne nagrade! (18.4.2015 14:17:57)


IZVORNA PORUKA: amdn

samo kazem da imaju malo vise vremena od onih koje idu 8 sati da rade + 2 u prevozu i + su domacice takodje i majke i sve ostalo...
to ste se same prozvale nije mi jasno jer samo tako pokazujete postovanje prema domacicama!!!
i ja sam sama domacica takodje, nije bilo uopste uvredljivo, i ne znam gde nadjoste tu uvredu?
Al samo napred :)
[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]






Tvojih 8h na poslu i 2h u prevozu meni prodje u odvodjenju/Dovodjenju iz skole,predskoloskog,vrtica,spremanje rucka,ciscenja,izvodjenja dece u setnju i td...a sto se uvrede tice,moglo se malo drugacije napisati,zvucalo je bas kako si napisala.




vonavoj -> RE: Budi i ti Lino pobednik i osvoji sjajne nagrade! (18.4.2015 14:19:54)

Od kad sam domacica i kod kuce zbog porodiljskog imam mnogo manje vremena za RR nego nekad kad radim[sm=smiley36.gif]




amdn -> RE: Budi i ti Lino pobednik i osvoji sjajne nagrade! (18.4.2015 14:32:52)

Draga Serpice ako nisi skontala iz moje druge poruke da ja ne idem na posao, onda ne znam sta da ti kazem.
I ponavljam da nema uvrede!!!
ali ja mogu da kliknem tri puta dok kuvam rucak... radim isto sto i ti i sto i sve zene koje imaju decu, kucu...
Izvini sto se toliko osecas prozvanom.
I izvinjavam se i svim drugim prozvanim...
Ana




serpica -> RE: Budi i ti Lino pobednik i osvoji sjajne nagrade! (18.4.2015 14:43:08)

Zelim ti srecu i u ovoj igri,samo klikci dok kuvas,peres,cistis,samo napred,ja i da hocu ne mogu pored njih troje i stomakom do zuba tesko da cu da se osetim prozvanom s tvoje strane. Uzivaj i srecno u igri.[sm=smiley1.gif]
i ostalim clanicama naravno.




MakiJ -> RE: Budi i ti Lino pobednik i osvoji sjajne nagrade! (18.4.2015 15:08:50)

Nek klikce ko hoce, sa tim se ne bakcem vise .




jabudic -> RE: Budi i ti Lino pobednik i osvoji sjajne nagrade! (18.4.2015 22:07:18)

Pozdrav od žene-domaćice-project managera, koja po čitav dan radi od kuće ( čitajte visi na kompu) [sm=hudicek.gif]
Ja sam vam ubitačna kombinacija. Em sam kod kuće, em mi je posao vezan za komp. [sm=smiley36.gif]




jess021 -> RE: Budi i ti Lino pobednik i osvoji sjajne nagrade! (18.4.2015 22:11:23)

Jabude, pusti i nas ostale malo, pokupi' zeno sve nagrade[sm=zz_eek.png]




jabudic -> RE: Budi i ti Lino pobednik i osvoji sjajne nagrade! (18.4.2015 22:14:10)

Tješite se što sam ovih dana u haosu, a i stvarno mrzim ove klikteće nagrade. [sm=smiley36.gif]
Uostalom, mislim da sam one dvije dobila bez nekog ličnog angažmana. [sm=smiley1.gif]




Maraj -> RE: Budi i ti Lino pobednik i osvoji sjajne nagrade! (18.4.2015 22:19:58)

Ma ko god da dobije samo da su stalni clanovi RR




jabudic -> RE: Budi i ti Lino pobednik i osvoji sjajne nagrade! (18.4.2015 22:22:18)


IZVORNA PORUKA: Maraj

Ma ko god da dobije samo da su stalni clanovi RR

Da, slazem se! Ovu i bilo koju!




serpica -> RE: Budi i ti Lino pobednik i osvoji sjajne nagrade! (18.4.2015 22:24:16)


IZVORNA PORUKA: jabudic

Pozdrav od žene-domaćice-project managera, koja po čitav dan radi od kuće ( čitajte visi na kompu) [sm=hudicek.gif]
Ja sam vam ubitačna kombinacija. Em sam kod kuće, em mi je posao vezan za komp. [sm=smiley36.gif]




[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] pa da bog da dobila nagradu domacice i u slasti je pojeli i slike nam postavili.




jabudic -> RE: Budi i ti Lino pobednik i osvoji sjajne nagrade! (18.4.2015 22:26:12)

Serpi, ovo je bila sala a propo domacica. [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>