RE: IVF ZC Valjevo II deo (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


JACIKA77 -> RE: IVF ZC Valjevo II deo (14.4.2015 21:36:06)

Da li ti je od transfera tolika temperatura ili od skoro...




lakixox -> RE: IVF ZC Valjevo II deo (14.4.2015 21:55:43)

Od transfera sam merila jer se tad racuna kao ovulacija




JACIKA77 -> RE: IVF ZC Valjevo II deo (14.4.2015 22:02:10)

Meni je dosta niska temperatura..ne znam koji je razlog [sm=zmeden.gif]




sunascee -> RE: IVF ZC Valjevo II deo (14.4.2015 23:02:01)

Dinak, mnogo mi je zao. Ja sam se porodila pre 4 meseca i na svet donela divnog decaka. Da napomenem da sam zatrudnela zahvaljujuci VTO. Inace imam hipotireozu. U sestoj nedelji trudnoce sam vadila hormone stitne, TSH je u tom periodu bio 9, a anti TPO preko 1300, a pri tom mi je stitna mikrocisticne gradje, znaci gore nije moglo. Ali hvala dragom Bogu trudnoca je prosla super, samo sto sam hormone kontrolisala na 3-4 nedelje.




Anoniman -> RE: IVF ZC Valjevo II deo (15.4.2015 9:11:40)

jacika mozda ti ne radi toplomer, i temp je najbolje da meris svako jutro pre nego sto ustanes iz kreveta, u isto vreme....




Dinak -> RE: IVF ZC Valjevo II deo (15.4.2015 9:17:46)

Hvala sunascee! Valjda kako ciji organizam prihvati, a mozda nije do toga, mozda je do samog ploda...
Devojke, i meni je 5.dana posle transfera temp bila 37.1 i to mi je bio jedan od prvih pokazatelja [sm=nosecka.gif]
Sto se tice teme kakav je embrion i kog dana je vracen, prosle ned kad sam bila kod Baneta na kontroli, porodila se zena koja je celu stimulaciju preplakala jer je imala samo 1 folikul i 1 jajnu celiju, vratili su joj embrion sav mucan i nikakav odmah drugi dan, iz tog embriona rodio se decak 3100g [sm=bravo.gif]
Znaci nema pravila, nemojte da brinete, budite pozitivne kao i vase [sm=rozacrtici.gif] [sm=modricrtici.gif] !
Lakixox cestitam! Uzivaj u trudnoci!
Yellena javljaj nam cim saznas da se i mi radujemo [sm=bravo.gif]




JACIKA77 -> RE: IVF ZC Valjevo II deo (15.4.2015 9:35:48)

Unina mama imam digitalni toplomer,radi skoro mi je muz imao temperaturu pa sam mu non stop merila...od juce mi se malo povecala sada je oko 36




lakixox -> RE: IVF ZC Valjevo II deo (15.4.2015 9:52:16)

Dinak hvala ti puno, ja sam jos u soku i cekam petak i betu.
Jasmina samo ti meri i ne razmisljaj puno




Maraj -> RE: IVF ZC Valjevo II deo (15.4.2015 9:57:24)

Jacika ja bi ti savetovala da batalis taj toplomer. Opusti se i ne razmišljaj. Samo sebi stvaras tenziju sa tim merenjem. Neke devojke imaju prirodno nizu T




suzi kju -> RE: IVF ZC Valjevo II deo (15.4.2015 9:57:24)

Gde nam je Yelena?




JACIKA77 -> RE: IVF ZC Valjevo II deo (15.4.2015 9:59:59)

Razmisljam da mi nesto zbog stitne nije mnogo niska...moracu da proverim tsh cim prodje beta...znam da od stimulacije tsh raste pa da nije zbog toga,da mi mozda ne treba veca terapija...




Maraj -> RE: IVF ZC Valjevo II deo (15.4.2015 10:02:30)

Te T nisu merodavne. Pogotovo ako koristis utrogestan. T je merodavna bez ikakvih lekova




suzi kju -> RE: IVF ZC Valjevo II deo (15.4.2015 10:03:57)

Ja temperaturu nikako nisam merila u toku VTO, nisam ni znala da moze eventualno da bude neki pokazatelj. Manite se toga i opustite se [sm=smiley1.gif]




margom -> RE: IVF ZC Valjevo II deo (15.4.2015 10:13:02)

Yellenceeee navijamooooo [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif].........ajde da nas obradujes veeelikom betom !
Laki [sm=nosecka.gif] nasa, kako si, cekas li petak za betu ili ces ranije na bockanje....mazi nam bebe, i stalno im pevaj nesto lepo......[sm=bravo.gif]....
Ja nisam merila temperaturu, ali sinoc sam imala osecaj da sam bas topla, e sada, mozda zato sto sam bila ususkana u cebence dugo....a pred spavanje odem na tusiranje i sokiram se velicinom (.)(.) [sm=jezicek.gif]




Maraj -> RE: IVF ZC Valjevo II deo (15.4.2015 10:30:11)

Ja sam u prvoj VTO gorela od vrućine. U sred novembra po ceo dan otvoreni prozori. Muz se smrzao a ja gorim. I nije mi tada uspelo. Sledeca je uspela al nisam merila T. Sve je to uticaj i stimulacije. Pune ste hormona. Zato kazem. Bolje da ne razmišljate o T.




Yellena008 -> RE: IVF ZC Valjevo II deo (15.4.2015 10:50:42)

Ljudi moji,dala sam krv. Sad je cekanjeeeee....navijam za sve nas od srca.....volela bih da svi javljamo lepe vesti....ja nemam inace nikakvih simptoma ali necu ni da se opterecujem....bice nadam se lepih vesti kasnije.....javljam se sa rezultatima.....




margom -> RE: IVF ZC Valjevo II deo (15.4.2015 10:58:43)

Maraj, i ja tako mislim, sve je individualno.....mi mozemo da primetimo kako se u kom trenutku osecamo, ali sve to moze i ne mora da bude vezano sa [sm=nosecka.gif].....Uostalom mislim da je za bilo kakve simptome T rano, jer i kada dodje do nje, tek povecane koncentracije beta HCG hormona dovode do simptoma.....sve ovo sto osecamo je vezano za ludovanje hormona....samo se iskreno nadam da ce se to pretvoriti u prave [sm=nosecka.gif] simptomcice, i da cemo na nekm drugim temama kykati jedna drugoj na mucnine i ostalo........ Ljubim vas sveeeeee.....

Yellenceeeee....[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] , kada su ti gotovi rezultati?




Maraj -> RE: IVF ZC Valjevo II deo (15.4.2015 11:15:48)

Yellena [sm=bravo.gif] navijam jako ta visoku betu.
Jesu li ti rekli kad ce biti rezultati? Jao nikad duze cekanje nego cekanje na betu




suzi kju -> RE: IVF ZC Valjevo II deo (15.4.2015 11:18:19)

Ja sam moje čekanje bete prespavala jer sam kao neka lujka otišla ujutru u 6h,jer mi je muz radio, pa je bila solucija ili pre posla ili sutradan da idemo, ova druga nije dolazila u obzir nikako.
Yelo javljaj rezultate čim saznaš, biće velikaaaaa beta.




Yellena008 -> RE: IVF ZC Valjevo II deo (15.4.2015 11:26:37)

Rekli su mi da ce biti posle 12h....joj zenw ali ja imam bolove u sromaku kao pred [sm=hudicek1.gif]....ubi se sad od razmisljanja....




suzi kju -> RE: IVF ZC Valjevo II deo (15.4.2015 11:28:32)

Imala sam i ja, pisala sam juče o tome, zato sam i radila test, ne razmišljaj o tome. Jel ti šalju na mail rezultat bete?




Maraj -> RE: IVF ZC Valjevo II deo (15.4.2015 11:29:35)

Tako je i mene boleo stomak. Samo sto me boleo na prekide. Npr boli me 2 sata pa stane pa opet. Sve to moze biti znak [sm=nosecka.gif]




Yellena008 -> RE: IVF ZC Valjevo II deo (15.4.2015 11:33:08)

Tako i mene....bole pprekjuce popodne, pa juce nista specijalno,malo u nekom trenutku i evo sad....i noge su mi se nesro smrzle,a tako mi je inace kad treba...nadam se da je to sad samo taj period ali da zbog trudnoc nece biti nista vise....




margom -> RE: IVF ZC Valjevo II deo (15.4.2015 12:26:13)

Yeco, ima li sta ? Ajde, navijamoooooo[sm=bravo.gif]....




Dinak -> RE: IVF ZC Valjevo II deo (15.4.2015 12:26:59)

Nemojte da se opterecujete tim simptomima pms-a, ja sam se istraumirala dan posle bete (koja je bila 137) isla sam u dom zdravlja da produzim bolovanje i kad sam se vratila na ulosku braonkasto, kao sukrvica, lezala sam jos 2-3 dana, do sledeceg vadjenja bete (4 dana kasnije, da vidimo da li se pravilno povecava) i sve je bilo ok.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>