|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.4.2015 21:36:06   
JACIKA77
Da li ti je od transfera tolika temperatura ili od skoro...

(odgovor članu lakixox)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.4.2015 21:55:43   
lakixox
Od transfera sam merila jer se tad racuna kao ovulacija

(odgovor članu JACIKA77)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.4.2015 22:02:10   
JACIKA77
Meni je dosta niska temperatura..ne znam koji je razlog user posted image

(odgovor članu lakixox)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
14.4.2015 23:02:01   
sunascee
Dinak, mnogo mi je zao. Ja sam se porodila pre 4 meseca i na svet donela divnog decaka. Da napomenem da sam zatrudnela zahvaljujuci VTO. Inace imam hipotireozu. U sestoj nedelji trudnoce sam vadila hormone stitne, TSH je u tom periodu bio 9, a anti TPO preko 1300, a pri tom mi je stitna mikrocisticne gradje, znaci gore nije moglo. Ali hvala dragom Bogu trudnoca je prosla super, samo sto sam hormone kontrolisala na 3-4 nedelje.

(odgovor članu JACIKA77)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
15.4.2015 9:11:40   
Anoniman
jacika mozda ti ne radi toplomer, i temp je najbolje da meris svako jutro pre nego sto ustanes iz kreveta, u isto vreme....

(odgovor članu sunascee)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
15.4.2015 9:17:46   
Dinak
Hvala sunascee! Valjda kako ciji organizam prihvati, a mozda nije do toga, mozda je do samog ploda...
Devojke, i meni je 5.dana posle transfera temp bila 37.1 i to mi je bio jedan od prvih pokazatelja user posted image
Sto se tice teme kakav je embrion i kog dana je vracen, prosle ned kad sam bila kod Baneta na kontroli, porodila se zena koja je celu stimulaciju preplakala jer je imala samo 1 folikul i 1 jajnu celiju, vratili su joj embrion sav mucan i nikakav odmah drugi dan, iz tog embriona rodio se decak 3100g user posted image
Znaci nema pravila, nemojte da brinete, budite pozitivne kao i vase user posted image user posted image !
Lakixox cestitam! Uzivaj u trudnoci!
Yellena javljaj nam cim saznas da se i mi radujemo user posted image

(odgovor članu sunascee)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
15.4.2015 9:35:48   
JACIKA77
Unina mama imam digitalni toplomer,radi skoro mi je muz imao temperaturu pa sam mu non stop merila...od juce mi se malo povecala sada je oko 36

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
15.4.2015 9:52:16   
lakixox
Dinak hvala ti puno, ja sam jos u soku i cekam petak i betu.
Jasmina samo ti meri i ne razmisljaj puno

(odgovor članu JACIKA77)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
15.4.2015 9:57:24   
Maraj
Jacika ja bi ti savetovala da batalis taj toplomer. Opusti se i ne razmišljaj. Samo sebi stvaras tenziju sa tim merenjem. Neke devojke imaju prirodno nizu T

< Poruku je uredio Maraj -- 15.4.2015 9:58:02 >

(odgovor članu lakixox)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
15.4.2015 9:57:24   
suzi kju
Gde nam je Yelena?

(odgovor članu lakixox)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
15.4.2015 9:59:59   
JACIKA77
Razmisljam da mi nesto zbog stitne nije mnogo niska...moracu da proverim tsh cim prodje beta...znam da od stimulacije tsh raste pa da nije zbog toga,da mi mozda ne treba veca terapija...

(odgovor članu lakixox)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
15.4.2015 10:02:30   
Maraj
Te T nisu merodavne. Pogotovo ako koristis utrogestan. T je merodavna bez ikakvih lekova

(odgovor članu JACIKA77)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
15.4.2015 10:03:57   
suzi kju
Ja temperaturu nikako nisam merila u toku VTO, nisam ni znala da moze eventualno da bude neki pokazatelj. Manite se toga i opustite se user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
15.4.2015 10:13:02   
margom
Yellenceeee navijamooooo user posted image user posted image user posted image .........ajde da nas obradujes veeelikom betom !
Laki user posted image nasa, kako si, cekas li petak za betu ili ces ranije na bockanje....mazi nam bebe, i stalno im pevaj nesto lepo......user posted image ....
Ja nisam merila temperaturu, ali sinoc sam imala osecaj da sam bas topla, e sada, mozda zato sto sam bila ususkana u cebence dugo....a pred spavanje odem na tusiranje i sokiram se velicinom (.)(.) user posted image

< Poruku je uredio margom -- 15.4.2015 10:15:35 >

(odgovor članu lakixox)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
15.4.2015 10:30:11   
Maraj
Ja sam u prvoj VTO gorela od vrućine. U sred novembra po ceo dan otvoreni prozori. Muz se smrzao a ja gorim. I nije mi tada uspelo. Sledeca je uspela al nisam merila T. Sve je to uticaj i stimulacije. Pune ste hormona. Zato kazem. Bolje da ne razmišljate o T.

(odgovor članu margom)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
15.4.2015 10:50:42   
Yellena008
Ljudi moji,dala sam krv. Sad je cekanjeeeee....navijam za sve nas od srca.....volela bih da svi javljamo lepe vesti....ja nemam inace nikakvih simptoma ali necu ni da se opterecujem....bice nadam se lepih vesti kasnije.....javljam se sa rezultatima.....

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
15.4.2015 10:58:43   
margom
Maraj, i ja tako mislim, sve je individualno.....mi mozemo da primetimo kako se u kom trenutku osecamo, ali sve to moze i ne mora da bude vezano sa user posted image .....Uostalom mislim da je za bilo kakve simptome T rano, jer i kada dodje do nje, tek povecane koncentracije beta HCG hormona dovode do simptoma.....sve ovo sto osecamo je vezano za ludovanje hormona....samo se iskreno nadam da ce se to pretvoriti u prave user posted image simptomcice, i da cemo na nekm drugim temama kykati jedna drugoj na mucnine i ostalo........ Ljubim vas sveeeeee.....

Yellenceeeee....user posted image user posted image user posted image , kada su ti gotovi rezultati?

< Poruku je uredio margom -- 15.4.2015 11:00:20 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
15.4.2015 11:15:48   
Maraj
Yellena user posted image navijam jako ta visoku betu.
Jesu li ti rekli kad ce biti rezultati? Jao nikad duze cekanje nego cekanje na betu

(odgovor članu margom)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
15.4.2015 11:18:19   
suzi kju
Ja sam moje čekanje bete prespavala jer sam kao neka lujka otišla ujutru u 6h,jer mi je muz radio, pa je bila solucija ili pre posla ili sutradan da idemo, ova druga nije dolazila u obzir nikako.
Yelo javljaj rezultate čim saznaš, biće velikaaaaa beta.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
15.4.2015 11:26:37   
Yellena008
Rekli su mi da ce biti posle 12h....joj zenw ali ja imam bolove u sromaku kao pred user posted image ....ubi se sad od razmisljanja....

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
15.4.2015 11:28:32   
suzi kju
Imala sam i ja, pisala sam juče o tome, zato sam i radila test, ne razmišljaj o tome. Jel ti šalju na mail rezultat bete?

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
15.4.2015 11:29:35   
Maraj
Tako je i mene boleo stomak. Samo sto me boleo na prekide. Npr boli me 2 sata pa stane pa opet. Sve to moze biti znak user posted image

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
15.4.2015 11:33:08   
Yellena008
Tako i mene....bole pprekjuce popodne, pa juce nista specijalno,malo u nekom trenutku i evo sad....i noge su mi se nesro smrzle,a tako mi je inace kad treba...nadam se da je to sad samo taj period ali da zbog trudnoc nece biti nista vise....

< Poruku je uredio Yellena008 -- 15.4.2015 11:38:27 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
15.4.2015 12:26:13   
margom
Yeco, ima li sta ? Ajde, navijamoooooouser posted image ....

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
15.4.2015 12:26:59   
Dinak
Nemojte da se opterecujete tim simptomima pms-a, ja sam se istraumirala dan posle bete (koja je bila 137) isla sam u dom zdravlja da produzim bolovanje i kad sam se vratila na ulosku braonkasto, kao sukrvica, lezala sam jos 2-3 dana, do sledeceg vadjenja bete (4 dana kasnije, da vidimo da li se pravilno povecava) i sve je bilo ok.

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here