|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  67 68 [69] 70 71   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
24.10.2016 14:18:01   
Crvenokosaaa
Lavicice duso bravo. Vidis kako lepo raste user posted image
Za koliko ces na uz?
Nunice trudnice kako ste mi?

(odgovor članu nuna78)
Direktna veza do poruke: 1701
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
24.10.2016 14:19:49   
Lavica78
Hvala devojke user posted image
Sledeće nedelje se moja dr vraća sa bolovanja, pa ću se sa njom dogovoriti...

_____________________________

Your mind is a GARDEN
Your thoughts are the SEEDS
You can grow FLOWERS
or you can grow WEEDS

(odgovor članu Crvenokosaaa)
Direktna veza do poruke: 1702
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
24.10.2016 14:25:32   
Crvenokosaaa
Super super kada predje 1000 mozes na uz. Ono sto si pitala za uz danas sam pitala mog dr i rekao mi je da dopler tj pustanje otkucaja srca steti bebi ali u ranoj trudnoci. Objasnio je strucno al nisam skontala user posted image

(odgovor članu Lavica78)
Direktna veza do poruke: 1703
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
24.10.2016 16:43:45   
zece
Lavicee superr mila to je to uzivaj sad u trudnoci

(odgovor članu nuna78)
Direktna veza do poruke: 1704
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
28.10.2016 14:52:16   
nuna78
Gde ste drage trudnice i buduce trudnice...kako je?

(odgovor članu Crvenokosaaa)
Direktna veza do poruke: 1705
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
28.10.2016 20:01:26   
Crvenokosaaa
Cao trudnicice kako si nam, kada ides na uz?
Mi smo dobro hvala Bogu, mada bebaci muce malo mamu sa glavoboljama ali nista strasno, sve cu trpeti zbog njih. Poceo je stomacic da nam se vidi, samo je odjednom iskocio pa sada mama non stop visi ispred ogledala i uziva u pogledu user posted image
Nunice jesi li se ubuckala?

(odgovor članu nuna78)
Direktna veza do poruke: 1706
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
28.10.2016 20:21:17   
nuna78
Bravo Crvenokosa ! I meni iskocio stomak ali od klope user posted image , ruckamo sto od dosade sto od potrebe. Inace je ok, i mene nekad bolucka glava ali nije strasno. Sledece nedelje cu na uz, malo je frkica ali prezivecemo. Ukapirala sam da svaki naredni korak nosi vecu neizvesnost pa ne zurim. Malo nervoza, strepnja, pa radost i u krug...al da ce nam Bog da ih zdrave docekamo. Ljubim vas...i navijam za nove valjevske bebe.

(odgovor članu Crvenokosaaa)
Direktna veza do poruke: 1707
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
28.10.2016 20:29:41   
Crvenokosaaa
Super duso bebac samo neka rucka. I mi ruckamo ali manje nego na pocetku, mada ruckamo zdravo kuvano i dostaaaaa voca. Danas sam vadila krv i dr kaze s' obzirom sa nosis dve bebe nalazi su super, nadamo se da ce tako i ostati. Bebani uzimaju sve sto mama pojede tako da nam je super user posted image
I mi sledece sedmice idemo kod Baneta na uz user posted image

(odgovor članu nuna78)
Direktna veza do poruke: 1708
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
28.10.2016 20:47:27   
nuna78
Super samo tako nastavite i naravno ocekujemo novi izvestaj od dr Baneta user posted image

(odgovor članu Crvenokosaaa)
Direktna veza do poruke: 1709
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
28.10.2016 20:50:08   
Crvenokosaaa
Javljamo se obavezno ako Bog da sa lepim vestima. Jedva cekam da vidim moje user posted image user posted image

(odgovor članu nuna78)
Direktna veza do poruke: 1710
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
31.10.2016 9:48:20   
Lavica78
E drage moje, od kad ne radim teško se latim računara, znači da nisam ovisnik od interneta user posted image
Ja sam dobro, sutra ću kod moje dr da se dogovorimo oko UZ, nadam se da se vratila sa bolovanja, rekli su mi da je na bolovanju do kraja oktobra.
Obzirom da sam još uvek 5. nedelja rano je za bilo kakve simptome, samo me bole malo grudi i ponekad probada u donjem stomaku. Desi mi se da i u toku dana ponekad osetim manju mučninu i da mi se prispava, pa dremnem malo, što je inače za mene pojam da spavam u toklu dana...
Daleko od toga da imam crne misli, ali ipak brinem po malo, a to je valjda i normalno. Samo da izguram ovih 12 nedelja, pa če valjda biti malo lakse user posted image Joj jedva čekam stomačić user posted image
Puno vas grlimo i ljubimo user posted image



_____________________________

Your mind is a GARDEN
Your thoughts are the SEEDS
You can grow FLOWERS
or you can grow WEEDS

(odgovor članu Crvenokosaaa)
Direktna veza do poruke: 1711
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
31.10.2016 17:16:21   
Crvenokosaaa
Super Lavice javljaj nam se sa lepim vestima. I bolje je sto nemas simptome meni su sada u 9 nedelji krenuli i nije prijatno. Do devete sam generalno bila ok, nisam imala mucnine, jela sam kao luda. Sada mi je muka i bojim se sto sam izgubila apetit, malo pre sam jedva uspela nesto da pojedem i sada mi je muka. Trudim se da jedem dosta voca kako bi nadomestila gubitak apetita. A mozda je i bolje sto ne jedem toliko....ko ce ga znati. I meni je samo da izguram jos ovaj mesec pa da malo odahnem tamo do sedmog user posted image
I da i mi idemo u cetvrtak u Va na uz, jedva cekam da ih vidim i da cujem da su dobro.

(odgovor članu Lavica78)
Direktna veza do poruke: 1712
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
1.11.2016 19:02:07   
nuna78
E curice, sutra idem na uz. Nervozaaa...user posted image ...nadam se da cu videti moje srculence.
Crvenokosa nadam se da mucnine nece potrajati, a ne brini sto manje jedes...mrvicama ne treba puno.
Lavice, kad ces ti na uz.

(odgovor članu Crvenokosaaa)
Direktna veza do poruke: 1713
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
1.11.2016 19:27:02   
Crvenokosaaa
Pa gde ste nam drugari, kako ste nam, koja ste nedelja Nunice?
Srecnoooo i videces nesto najlepse u zivotu, nesto neverovatno user posted image

(odgovor članu nuna78)
Direktna veza do poruke: 1714
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
1.11.2016 19:42:33   
nuna78
Danas punih 7 nedeljica user posted image ...dobro sam, odmaram, izlezavam se i prosetam pomalo. Kako si ti ?Javljam se sutra popodne, ljubim vasss

(odgovor članu Crvenokosaaa)
Direktna veza do poruke: 1715
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
1.11.2016 19:45:56   
Crvenokosaaa
Super sam rastemo user posted image i cekamo uz, posle njega cemo biti jos bolje. Cekamo sutrasnji izvestaj, najlepsi uz u zivotu user posted image

(odgovor članu nuna78)
Direktna veza do poruke: 1716
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
2.11.2016 8:30:13   
Lavica78
E devojke, ja prokrvarila user posted image
Juče se na UZ video mešak, tako da je još tu. Krvarenje je poprilično obilno, ali bezbolno, što mi je jako čudno. Čitala sam da se često dešava da dođe do krvarenja u prvom trimestru, i da ne mora da bude kobno. Videćemo kako će biti... Teši me to što nema bolova...
A od vas očekujem lepe vesti user posted image

_____________________________

Your mind is a GARDEN
Your thoughts are the SEEDS
You can grow FLOWERS
or you can grow WEEDS

(odgovor članu Crvenokosaaa)
Direktna veza do poruke: 1717
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
2.11.2016 8:38:49   
nuna78
Lavice,kazu da je krvarenje vrlo cesto i da ima hiljadu razloga zasto do njega dolazi.Nadam se da i kod tebe nije nista opasno, znam moge kojima se desilo slicno i imaju zdravu decu. Samo pozitivno koliko god mozes, a mi ti saljemo veliku podrsku.

(odgovor članu Lavica78)
Direktna veza do poruke: 1718
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
2.11.2016 8:42:10   
Lavica78
Hvala draga user posted image i jesam, poprilično sam smirena i pozitivna. Naravno da jad sam videla krv da sam se jaaaakoooo uplašila i uspaničila. Kad je dragi došao sa posla, a odmah je dojurio, bacila sam mu se u zagrljaj i odridala 5 minuta i to je bilo to - idemo dalje. Biće kako biti mora, a mi se nadamo najboljem user posted image

_____________________________

Your mind is a GARDEN
Your thoughts are the SEEDS
You can grow FLOWERS
or you can grow WEEDS

(odgovor članu nuna78)
Direktna veza do poruke: 1719
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
2.11.2016 16:50:28   
Crvenokosaaa
Lavice duso user posted image
Nunaaaaa trudnice???user posted image

(odgovor članu Lavica78)
Direktna veza do poruke: 1720
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
2.11.2016 16:53:37   
nuna78
E, tek sad idem kod dr...javljam se user posted image . Uff kakva frka

(odgovor članu Crvenokosaaa)
Direktna veza do poruke: 1721
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
2.11.2016 16:56:43   
Crvenokosaaa
Samo smireno sve je to ok. Samo se seti da ces videti i cuti nesto neverovatno, nesto najlepse na svetu. I nemoj da zaboravis da uzmes slicicu bekana. Srecno duso i cekamo te. Joj znam kako ti je, sad sam i ja uzbudjena zbog tebe kao da ja idem na uz user posted image

(odgovor članu nuna78)
Direktna veza do poruke: 1722
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
2.11.2016 21:42:04   
Crvenokosaaa
Nunaaaaaa mislimo na tebeeee user posted image

(odgovor članu Crvenokosaaa)
Direktna veza do poruke: 1723
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
2.11.2016 21:45:04   
nuna78
Hvala, znam...ali nazalost nemam lepe vesti user posted image . Evo sad sam se malo pribrala, verovatno cu u petak kod Baneta ds vidim sta ce on reci.

(odgovor članu Crvenokosaaa)
Direktna veza do poruke: 1724
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
2.11.2016 22:30:28   
Crvenokosaaa
Zasto Nuna sta je bilo?

(odgovor članu nuna78)
Direktna veza do poruke: 1725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  67 68 [69] 70 71   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  67 68 [69] 70 71   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here