|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  68 69 [70] 71 72   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
2.11.2016 22:41:14   
Crvenokosaaa
Oh Nuna nadam se da nije ono sto mislim user posted image

(odgovor članu Crvenokosaaa)
Direktna veza do poruke: 1726
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
2.11.2016 22:52:51   
nuna78
Prazan mesak, embrionalni odjek ima ali nejasan. Hoce Bane da pogleda sta se desava pa cu u petak u Valjevo. Nada jos postoji, mozda se samo tesim ali nemam drugog izbora.

(odgovor članu Crvenokosaaa)
Direktna veza do poruke: 1727
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
2.11.2016 22:57:16   
Crvenokosaaa
Joj duso drzim fige da sve bude u redu. Ne znam sta bih ti rekla, ne bih ni da ti dajem laznu nadu ali znas kako kazu nada poslednja umire. Mozda beban samo malo zaostaje pa se zato jos ne vidi. Ne da mi je krivo i zao ne mogu ti opisati. Dace Bog da se nesto promeni do petka.

(odgovor članu nuna78)
Direktna veza do poruke: 1728
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
2.11.2016 23:04:21   
nuna78
Zao mi je sto mracim temu. Dr rekao da ostavimo 7 do 10 dana da vidimo šta će se desiti. Ali ostaje mi samo vera da nije nesto dobro video , da se malac sakrio i posto je Banovih ruku delo on ce ga i naći user posted image . U suprotom trebace cudo. Volim vas i ljubim i navijam za vase bebane.

(odgovor članu Crvenokosaaa)
Direktna veza do poruke: 1729
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
2.11.2016 23:06:59   
Crvenokosaaa
Zavisi i kojom je sondom gledano. Mislim da ce to sve biti ok samo se malisa sakrio, nije hteo da se slika. Javi se obavezno u petak sta ti je Bane rekao, kada ides ujutru?
Ja sam probala da ti posaljem i pp ali izgleda da nesto nece.

(odgovor članu nuna78)
Direktna veza do poruke: 1730
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
3.11.2016 8:20:11   
nuna78
Crvenokosa, srecno danas i javi kako bebici napreduju. user posted image user posted image
I ja sam pokusavala da ti posaljem pp i nije htelo.


(odgovor članu Crvenokosaaa)
Direktna veza do poruke: 1731
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
3.11.2016 8:22:27   
Crvenokosaaa
Hvala duso, javljam se kada zavrsimo. Ljubimo te i drzimo fige za aseg malog stidljivog drugara. Tremaaaa pocinje, samo da vidim da rastu i da su dobro.

(odgovor članu nuna78)
Direktna veza do poruke: 1732
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
3.11.2016 11:53:02   
Crvenokosaaa
Drage moje evo i nas u povratku iz naseg dragog Valjeva. Hvala Bogu porasli smo, dobro smo, mama je videla kako bebani djuskaju u stomaku. Neverovatno je bilo, tj svaki uz je neverovatan i neponovljiv. Predivan osecaj i hvala dragom Bogu kada je sve ok.
Nuna duso drzimo pesnice jako jako i molimo se za tebe.

(odgovor članu Crvenokosaaa)
Direktna veza do poruke: 1733
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
3.11.2016 13:14:54   
Lavica78
Nuna, baš mi je žao, ali ne gubi nadu. Čitala sam da je ok da se srčana radnja i kasnije registruje, sve do 12. nedelje nije kasno, a i dosta zavisi od UZ aparata. Znam kako ti je, i ja prolazim kroz sličnu agoniju user posted image
Crvenokosa, draga, pa to je divno. Mazi svoje bebane.

_____________________________

Your mind is a GARDEN
Your thoughts are the SEEDS
You can grow FLOWERS
or you can grow WEEDS

(odgovor članu Crvenokosaaa)
Direktna veza do poruke: 1734
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
3.11.2016 17:26:12   
nuna78
Crvenokosa divno divno, jako sam srecna zbog tvojih bebironcica.
Lavice, drz' se draga, necemo odustati ...
Ipak sam bila danas u Valjevu, sutra imaju komisiju. Naravno da ga je Bane nasao user posted image ...ali je manji nego sto bi trebalo i nema jasne srcane radnje. Ne moze da kaze ni da nece niti hoce biti dobro, da dodjem za 7 dana i tada ćemo znati kakvo je stanje. Uglavnom produžio mi je nadu, a ja cu vec sve izdrzati...

(odgovor članu Lavica78)
Direktna veza do poruke: 1735
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
3.11.2016 17:31:17   
Crvenokosaaa
Cula sam da danas treba da dodjes na uz. Dace Bog Nuna da to sve bude dobro i da malisan lepo poraste. Jesam ti rekla da je to neki stidljivko i da nije hteo onaj doco da ga slika, mozda mu se on ne svidja a Bane mu se svideo kao i mami user posted image .
Cure drzite se i budite jake, dace Bog da to sve bude u redu. Samo verujte i budite pozitivne. Nemoj da cujem za suze ili brige, samo osmeh vazi bebaci su tu i lavovski se bore.

(odgovor članu nuna78)
Direktna veza do poruke: 1736
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
3.11.2016 17:57:45   
nuna78
Hvala draga, Bozija pomoc nam je sad najpotrebnija. Sve je u njegovim rukama a mi cemo verovati user posted image

(odgovor članu Crvenokosaaa)
Direktna veza do poruke: 1737
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
3.11.2016 18:03:04   
Crvenokosaaa
Samo hrabro i sa verom. Ishod trudnoce nije u nasim rukama. Ja sam danas mislila da cu pasti u nesvest dok sam cekala uz jer se jednoj prijateljici nesto iskomplikovalo. Usla sam posle nje a noge nisam osecala. Ali ta radost i nada kada sam ih videla neprocenljivo. Mahali su prvo Banetu pa mami...videcete i ti i Lavica kako je user posted image . Drzim vam cure pesnice iz sve snage, mislicemo i molicemo se za vas moji bebani i ja.

(odgovor članu nuna78)
Direktna veza do poruke: 1738
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
5.11.2016 11:59:33   
Bebana17
Crvenokosa, i moja blizanačka trudnoća je slična tvojoj, po simtomima, do 9 nedelja ništa, a posle krenule mučnine, trajale do 15-16 nedelje, a posle sve super. Takođe apetiti uopšte nisam imala i jela sam na silu, samo zbog njih. Bitno je da odmah ujutru nešto staviš usta, i da ne dozvoliš da ogladniš, jer odmah kreće mučnina. Samo par puta sam povraćala, a beta mi je bila nebeski velika, u milionima se brojala :) Sve će to biti super, taj treći mesec je najgori i početak četvrtog, a posle sve bude super.
Nuna, možda sve bude kako treba, dešava se da se u nekom periodu beba slabije razvija, a posle sve stigne na vreme, daj Bože da sve bude u redu za sedam dana.
Lavice, nadam se da je krvarenje u zalasku i da je stalo, da je to neki ostatak kojim se materica očistila i da je sada sve uredu (može biti da je u pitanju neki hematom možda) ili neka cista da je pukla ako je bila na jajniku. Daj Bože da je sve ok, ja verujem da jeste, jer ne bi bila prva kojoj se to desilo, a bilo sve sa trudnoćom uredu.

(odgovor članu Crvenokosaaa)
Direktna veza do poruke: 1739
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
5.11.2016 12:14:30   
nuna78
Hvala, Bebana. Nadam se da ce biti tako...

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 1740
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
5.11.2016 15:09:31   
Crvenokosaaa
Hvala Bebana samo da udjemo u cetvrti mesec da malo odahnemo. Reci mi jel bilo razlike u velicini tvojih beba, moja jedna buca debeljuca je malo naprednija od druge bebane? Malo me strah razlike ali to je valjda i logicno za dvojajcane blizance!
Nuna duso kako si?

(odgovor članu nuna78)
Direktna veza do poruke: 1741
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
5.11.2016 18:10:35   
Bebana17
Crvenokosa, normalno je to sve, meni devojcica na rodjenju bila 600 grama teza od decaka, sve je to ok, ne brini nista.

(odgovor članu Crvenokosaaa)
Direktna veza do poruke: 1742
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
5.11.2016 18:15:36   
Crvenokosaaa
I moja buca je veca od drugog bebana 3mm. Ja rekla Banetu to je sigurno decak cim je veci a on mi kaze da on misli da je to jedna buckasta devojcica. I kod tebe je curica bica debeljuca user posted image
Hvala ti malo si me smirila ali jako se bojim iako je sve ok hvala Bogu.

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 1743
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
6.11.2016 8:22:52   
Lavica78
Evo i vama da se javim sa tužnim vestima user posted image
U petak na UZ se nije video plod, samo mešak, pa sam ponovila betu i pala je, tako da ništa od user posted image ni ovaj put user posted image
Ali kako mi je jedna drugarica rekla - snovi nemaju datum isteka, udahni duboko i pokusaj ponovo...
Sve vas grlim i ljubim i navijam za vas i vaše bebane, biće to sve super user posted image

_____________________________

Your mind is a GARDEN
Your thoughts are the SEEDS
You can grow FLOWERS
or you can grow WEEDS

(odgovor članu Crvenokosaaa)
Direktna veza do poruke: 1744
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
6.11.2016 9:25:35   
nuna78
Lavice user posted image user posted image user posted image ...mnogo mi je zao.
Ne znam zasto sve krenulo nizbrdo...odboluj i idemo dalje, mora biti jednog dana. Saljem ti zagrljaj, ljubav i podrsku.

(odgovor članu Lavica78)
Direktna veza do poruke: 1745
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
6.11.2016 10:19:09   
Lavica78
Hvala draga, ja držim fig i sa sve prođe kako treba, javljaj se, nemoj da nas držiš u neizvesnosti user posted image

_____________________________

Your mind is a GARDEN
Your thoughts are the SEEDS
You can grow FLOWERS
or you can grow WEEDS

(odgovor članu nuna78)
Direktna veza do poruke: 1746
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
6.11.2016 10:32:09   
nuna78
Javicu, realno sanse su male ali jos ima mesta za cudo...pa eto ostaje zracak nade.
Izdrži, nemoj cekati dugo, kreni u u novu bitku...sledeci put ce biti dobro do kraja.user posted image

(odgovor članu Lavica78)
Direktna veza do poruke: 1747
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
6.11.2016 15:12:15   
Crvenokosaaa
Lavice user posted image , sam nick ti kaze ko si ti i kakva si ti. Jedna prava Lavica, koja ce imati copor malih lavica.
Nuna duso jos ima nade, ne odustaj tako lako od tvoje male stidljive mrvice. Za sedam dana mnogo toga moze da se promeni. Mislimo na vas user posted image

< Poruku je uredio Crvenokosaaa -- 6.11.2016 15:13:04 >

(odgovor članu nuna78)
Direktna veza do poruke: 1748
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
8.11.2016 22:00:56   
nuna78
Drage moje, nisam odustala i verovala sam do kraja. Nazalost, nismo stigli do novog uz, izgubili smo ovu bitku.
Lavice, da odbolujemo, udahnemo duboko i pokusamo jos jednom.
Crvenokosa ostajemo sa tvojim bebcima i pratimo ih dok ne ugledaju mamu a i posle.
Naravno svima puno srece i cekamo nove bebe.

(odgovor članu Crvenokosaaa)
Direktna veza do poruke: 1749
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
8.11.2016 22:09:15   
Crvenokosaaa
Nuna duso tako mi je zao, ne znam sta bih ti rekla osim da budes jaka i da ne odustajes. Malo se odmori pa u nove pobede. Glupo je reci ali i ovo sto se desilo je dobar znak, sledeca trudnoca ce sigurno biti uspesna. Nek ti Bog da snage i ne odustaj i veruj, samo veruj. Ne znam sta je ovo samo lose vesti...
Probacu opet da ti posaljem pp poruku volela bih da ostanemo u kontaktu.
Grlim te i ljubim jako user posted image

(odgovor članu nuna78)
Direktna veza do poruke: 1750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  68 69 [70] 71 72   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  68 69 [70] 71 72   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here